Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Автореферати дисертацій (661)Реферативна база даних (5171)Книжкові видання та компакт-диски (274)Журнали та продовжувані видання (11)
Пошуковий запит: (<.>K=РОЗВИНЕН$<.>+<.>K=ІНФРАСТРУКТУРА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 37
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   підручник   
1.


Фондовий ринок [Електронний ресурс] : підручник : у 2 кн. / Київський національний університет імені Тараса Шевченка ; за ред. В. Д. Базилевича. - Київ : Знання, 2015-2016. - (Класичний університетський підручник)

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Кн. 1. - 2015. - 624 с.

Кн. 2. - 2016. - 688 с.


Підручник “Фондовий ринок” є логічним продовженням виданого раніше підручника “Цінні папери” за редакцією професора В.Д. Базилевича. У пропонованому виданні ґрунтовно висвітлюються теоретичні засади функціонування фондового ринку, його інституційна структура та інфраструктура, особливості проведення різноманітних торговельних операцій з цінними паперами, здійснення різних видів професійної діяльності. За глибиною висвітлення тем, урахуванням сучасних реалій, специфіки функціонування міжнародного та вітчизняного фондових ринків підручник є якісно новим явищем серед навчальних видань з цієї тематики. Він може бути надійним джерелом знань для фахівців з питань фондового ринку, здатних професійно діяти в сучасних умовах. Для студентів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, спеціалістів-практиків, державних службовців, підприємців, усіх, кого цікавлять особливості функціонування фондового ринку.



Кл.слова:
цінні папери -- емітенти -- брокери -- дилери -- хеджування

   Тип видання:   наукове видання   
2.


Фінансово-економічний механізм управління територіальними природно-господарськими комплексами [Електронний ресурс] / Національна академія наук України, Інститут економіки природокористування та сталого розвитку ; за ред. М. А. Хвесика. - Київ : [б. в.], 2016. - 528 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.01 Мб


Досліджено питання розробки науково-обґрунтованих підходів до формування фінансового-економічного механізму проектного управління територіальними природно-господарськими комплексами на засадах раціонального використання наявних природно-ресурсних активів. Запропоновано напрями забезпечення умов покращення середовища життєдіяльності населення територій за рахунок активізації процесів самовідтворення природного капіталу та самозабезпечення територіальних економічних систем.



Кл.слова:
інфраструктура АПК -- територіальний розвиток -- децентралізація

   Тип видання:   монографія   
3.

Гарбар, Ж. В.
Фінансовий ринок [Електронний ресурс] : монографія / Ж. В. Гарбар ; Київський національний торговельно-економічний університет. - Київ : [б. в.], 2015. - 456 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 2.95 Мб


Висвітлено теоретико-методологічні засади функціонування фінансового ринку, його роль і значення для розвитку економіки. Узагальнено та систематизовано досвід розвитку фінансових ринків у країнах з розвиненою та трансформаційною економікою. Проаналізовано сучасний стан грошово-кредитного та фондового сегментів фінансового ринку, ринку державних запозичень. Розкрито сутність і місце фінансових інститутів у системі забезпечення розвитку економіки. Обґрунтовано провідну роль банківських установ у системі формування конкурентного середовища на фінансовому ринку. Розвинуто інституційні засади регулювання фінансового ринку. Запропоновано напрями вдосконалення механізму державного регулювання фінансового ринку в Україні. Визначено пріоритети державної політики у сфері фінансового ринку, підходи з інтеграції вітчизняного фінансового ринку до світової фінансової системи. Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, фахівців фінансово-кредитної сфери.



Кл.слова:
фондові ринки -- державні запозичення -- фінансові конгломерати -- корпоративний сектор

   Тип видання:   монографія   
4.

Селіверстова, Л. С.
Фінанси корпорацій [Електронний ресурс] : монографія / Л. С. Селіверстова ; Київський національний торговельно-економічний університет. - Київ : [б. в.], 2013. - 320 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 1.81 Мб


Розглянуто фінансову політику в системі корпоративного управління, становлення фінансового механізму забезпечення діяльності корпорацій. Розкрито теоретичні та методологічні засади формування фінансів у корпоративному секторі економіки. Узагальнено зарубіжний досвід формування фінансів корпорацій у країнах з розвиненою і трансформаційною економікою. Визначено концептуальні засади управління фінансами корпорацій. Розвинуто інституційний підхід до планування та прогнозування фінансової діяльності корпорацій, оцінено фінансову результативність корпоративного сектору економіки. Розроблено структурно-функціональну модель системи управління фінансами корпорацій, обґрунтовано пріоритети розвитку фондового ринку, методологічні засади інвестиційної політики. Для наукових працівників, викладачів та студентів вищих навчальних закладів



Кл.слова:
фінансова політика -- корпоративне управління -- фінансовий менеджмент

   Тип видання:   монографія   
5.

Вакуленко, Максим Олегович.
Українська термінологія: комплексний лінгвістичний аналіз [Електронний ресурс] : монографія / М. О. Вакуленко ; Національна академія наук України, Український мовно-інформаційний фонд. - Івано-Франківськ : Фоліант, 2015. - 361 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 7.21 Мб


У монографії подано, обґрунтовано та розвинено комплексний пiдxiд до вживання і творення українських тeрмiнiв, заснований на використанні методів природничих наук і мовознавчих аспектів дослідження. Такий підхід створює передумови для того, щоб розглядати термінологію не лише як розділ лексики, сукупність термінів і вчення про них, а насамперед як науку про утворення, розвиток і функціонування термінів. За допомогою послідовного застосування статистичного та аналітичного методів досліджено теоретичні й практичні термінографічні проблеми, розкрито правописні аспекти відтворення запозичених та іншомовних слів. На основі методу акустичних інваріантів досліджено акустичні характеристики звуків української (а також англійської) мови та знайдено їх інваріантні акустичні параметри. У монографії відображено результати автора, одержані в процесі його наукової та викладацької роботи в Державній академії керівних кадрів освіти, Міжрегіональному інституті вдосконалення вчителів, Київському національному лінгвістичному університеті, Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Техаському університеті в Арлінгтоні (США), Єнському університеті імені Фрідріха Шіллера (Німеччина), Гіссенському університеті імені Юстуса Лібіга (Німеччина), Лейпцізькому університеті (Німеччина), Дрезденському технічному університеті (Німеччина), Університеті Країни басків (Іспанія), Українському мовно- інформаційному фонді Національної академії наук України. Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів філологічних факультетів вищих навчальних закладів, а також для лексикографів, фонетистів, перекладачів і фахівців у галузі прикладної лінгвістики, української термінології і термінографії.



Кл.слова:
термінографія -- сучасні терміносистеми -- кодифікація термінології -- сучасний правопис

   Тип видання:   національна доповідь   
6.
 



Україна після 2015 року: майбутнє, якого ми прагнемо [Електронний ресурс] : національна доповідь / Представництво ООН в Україні ; за заг. ред. Е. М. Лібанової, О. М. Балакірєвої, А. В. Єрмолаєва. - Київ : [б. в.], 2013. - 112 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.18 Мб


У доповіді подано бачення пріоритетів розвитку на період після 2015 року, сформоване за результатами національних консультацій, що відбулися в Україні у січні–квітні 2013 року. У доповіді наведені як узагальнена позиція громадськості й експертної спільноти, так і думки окремих людей, висловлені під час національних консультацій та опитувань. Також у доповіді сформульовано рекомендації для забезпечення сталого людського розвитку в Україні та світі.



Кл.слова:
соціальна справедливість -- модернізована економіка -- розвинена інфраструктура

   Тип видання:   монографія   
7.

Клімушин, Петро Сергійович.
Стратегії та механізми електронного урядування в інформаційному суспільстві [Електронний ресурс] : монографія / П. С. Клімушин ; Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. - Харків : Магістр, 2016. - 524 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 5.45 Мб


Запропоновано механізми розвитку інформаційного суспільства за домінантними складовими: інформаційно-телекомунікаційна інфраструктура суспільства, віртуальна спільнота та інтелектуальна власність. Визначено стратегії та механізми електронного урядування за складовими електронного уряду, електронної демократії та відкритого уряду в умовах становлення інформаційного суспільства. Запропоновано основні механізми довіри в інфраструктурі відкритих ключів: ізольований, кореневий, мережевий, шлюзовий, списком статусу сертифіката, списком сертифікатів та управління якістю сертифікатів. Визначено механізми розвитку дозвільної системи та надано практичні рекомендації з удосконалення інфраструктури взаємодії влади з бізнесом. Запропоновано структуру механізмів формування інформаційної культури публічних службовців, що включає правові, організаційні, технологічні, освітні, соціальні групи. Надано практичні рекомендації з удосконалення системи підготовки кадрів для забезпечення розвитку електронного уряду, електронної демократії та відкритого уряду. Обґрунтовано методологію розвитку інноваційно орієнтованого суспільства. Розглянуто інноваційні технології й механізми розвитку електронних комунікацій; структурні моделі організації систем електронного документообігу за компонентами сховища документів та їхніх карток, компонентами, що здійснюють ділові процеси системи; механізми управління правами електронних документів. Обґрунтовано найкращі світові моделі, практики та тенденції розвитку електронного урядування для застосування в Україні та надано моніторингові рейтингові оцінки електронного урядування в країні. Обґрунтовано методологію регламентації та надання електронних адміністративних послуг, запровадження електронних адміністративних регламентів та надано практичні рекомендації з удосконалення інфраструктури взаємодії влади з громадянами. Визначено інструменти та механізми забезпечення трансакційної взаємодії та надано практичні рекомендації з удосконалення регулювання систем електронних платежів та розвитку електронного бізнесу.



Кл.слова:
е-урядування -- е-документообіг -- адміністративна реформа -- кадрова політика

   Тип видання:   методичний посібник   
8.


Розвиваємо увагу [Електронний ресурс] : робочий зошит : 6 - 7 років / С. Є. Гавріна [и др.]. - К. : Перо, 2007. - 26 с.. - (Школа для дошкільнят)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Перед вами робочий зошит, що допоможе у розвиненні уваги дитини дошкільного віку. Розвинена увага — невід'ємна умова успішного шкільного навчання вашої дитини. Адже у школі дитина повинна вміти зосередитись на поясненнях учителя й виконанні завдань, утримувати свою увагу впродовж тривалого часу (цілий урок — це багато), не відволікатись на сторонні справи. Регулярно займаючись із цією книжкою по 20-25 хвилин на день, дитина зможе навчитись керувати своєю увагою. Увага вашого малюка стане більш стійкою, збільшиться її обсяг. Стежте за тим, щоб дитина не стомлювалась, не забувайте хвалити її за старання під час виконання завдань. Займатися з книжкою можна як індивідуально, так і з групою дітей.



Кл.слова:
дитина -- підготовка -- навчання -- школа

   Тип видання:   наукове видання   
9.
 


Бєломєсяцев, Андрій Борисович.
Правові основи архітектури [Електронний ресурс] / А. Б. Бєломєсяцев ; Академія мистецтв України, Інститут проблем сучасного мистецтва. - Київ : Музична Україна, 2006. - 544 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга є продовженням студій автора, розпочатих монографією «Філософські основи архітектури» (Київ: ІПСМ АМУ, 2005). Зроблено спробу систематизувати позитивне право, тобто законодавчу реальність України за станом на 1.09.2006. У ряді випадків проводяться аналогії із законодавством Російської Федерації та США. Головний висновок із систематизації матеріалу полягає в тому, що назріла необхідність розглядати архітектурне право як відносно самостійну галузь права, а переважну більшість державних будівельних норм як норм права, тобто норм, які регулюють стосунки між людьми, а не норм технічних, які регулюють ті або інші виробничі процеси. Інакше кажучи, право є не тільки формою організації архітектурного процесу, але й істотним компонентом змісту архітектурної діяльності. Монографія розрахована на фахівців в галузі правових відносин в архітектурнобудівній сфері, студентів ВНЗ і факультетів, які вивчають відповідні дисципліни, архітектурознавців, а також буде цікавою широкому загалу читачів, які не байдужі до правових проблем архітектури.



Кл.слова:
архітектура -- проектування -- інфраструктура -- благоустрій

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Будівництво   
10.

Малоян, Г. А.
Основы градостроительства [Електронний ресурс] / Г. А. Малоян. - М. : Издательство Ассоциации строительных вузов, 2004. - 126 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Учебник по основам градостроительства и архитектуры. Переданы краткие сведения о принципах формирования расселения и организации систем населенных мест. Освещены функционально-территориальные и инфраструктурные основы планировки городов. Рассмотрены факторы формирования жилой среды, вопросы социально-пространственной, инженерно-технической и архитектурно-композиционной организации жилых комплексов, особенности их проектирования в условиях реконструкции.



Кл.слова:
генплан -- інфраструктура -- житловий сектор -- розселення

   Тип видання:   навчальний посібник   
11.


Основи охорони праці [Електронний ресурс] / уклад. А. В. Русаловський ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». - К. : [б. в.], 2010. - 28 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Охорона життя і здоров’я людини, як в процесі її трудової (виробничої) діяльності так і у повсякденні – один з найважливіших напрямків роботи законодавчої і виконавчої влади в країні. Актуальність цього напрямку роботи обумовлюється не тільки вимогами сьогодення щодо забезпечення умов для сталого розвитку суспільства, а і тим, що вірогідність нещасного випадку на виробництві чи професійного захворювання в Україні перевищує відповідні показники у розвинених країнах світу.



Кл.слова:
безпека життєдіяльності -- охорона здоров’я -- виробнича дисципліна

   Тип видання:   навчальний посібник   
12.

Ольховой, І. О.
Основи військового перекладу [Електронний ресурс] / І. О. Ольховой, М. Б. Білан, О. В. Акульшин ; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Військовий інститут. - Київ : Логос, 2012. - 633 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Підручник укладено у відповідності з освітньо-професійними програмами підготовки військових фіхівців кадрової служби і запасу за спеціальністю "Переклад" з метою набуття базових військово-спеціальних знань з основних галузей воєнної науки, структури збройних сил, воєно-політичного і військово-технічного співробітництва, формування і розвинення первинних навичок активного білігвального лексико-термінологічного мінімуму готових перекладацьких рішень на репродуктивному та рецептивному рівнях відповідно. В додатках наведено французько-український війсковий словник базових лексико-термінологічних одиниць та словник скорочень.



Кл.слова:
переклад -- військова термінологія

   Тип видання:   монографія   
13.


Національний інформаційний суверенітет у контексті розвитку новітніх інформаційних технологій [Електронний ресурс] / [О. С. Онищенко, В. М. Горовий, В. І. Попик та ін.]. - К. : НБУВ, 2011. - 160 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.22 Мб


У монографії розглядається поняття національного інформаційного суверенітету, інфраструктура його забезпечення, організаційно-методологічна база використання, збереження й поповнення суверенних інформаційних ресурсів. Орієнтована на науковців, практиків у сфері інформатизації, широкий загал читачів, що цікавляться даною проблемою.



Кл.слова:
комп’ютерні технології -- електронний ресурс -- інформаційно-комунікаційні технології

   Тип видання:   аналітична доповідь   
14.


Національні проекти у стратегії економічної модернізації України [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Я. А. Жаліло [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2013. - 144 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 0.46 Мб


Проаналізовано міжнародний досвід застосування практики національного проектування, вивчено перші підсумки функціонування системи національних проектів в Україні. На основі зроблених оцінок головних проблем національного проектування в Україні сформульовано рекомендації щодо управлінської модернізації цієї системи. Також уперше запропоновано низку національних проектів, побудованих на нових методологічних засадах. У додатку наведено матеріали засідання «круглого столу» «Національні проекти в стратегії економічної модернізації України», який відбувся 20 березня 2012 року в Національному інституті стратегічних досліджень.



Кл.слова:
національне проектування -- енергоефективність -- інтернетизація -- туристична інфраструктура

   Тип видання:   навчальний посібник   
15.

Луценко, В. І.
Методика викладання мови [Електронний ресурс] / В. І. Луценко ; Відкритий Міжнародний Університет Розвитку Людини «Україна». Інститут Філології та масових комунікацій. Кафедра української мови та літератури. - К. : [б .в.], 2010. - 99 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Мовна освіта в Україні передбачає удосконалення технології навчального процесу, наближення його до вимог суспільства, що потребує високоосвічених, інтелектуально розвинених і відданих державі громадян, котрі вільно можуть спілкуватися між собою, утверджуючи статус української мови як рідної і державної. Досягти цього можна за умов підвищення рівня навчання мови, розв’язання багатьох методичних проблем. Це чітко відзначено в Законі про освіту в Україні, концепціях мовної освіти і Державному стандарті базової і повної середньої школи. Одним із найважливіших орієнтирів розв’язання проблем навчання мови є Загальноєвропейські Рекомендації з мовної освіти, де визначаються підходи, рівні оволодіння мовою, комунікативні завдання і цілі, компетенції тощо.



Кл.слова:
українська мова -- культура мовлення -- лінгвістична практика

   Тип видання:   аналітична доповідь   
16.

Дубов, Д. В.
Майбутнє кіберпростору та національні інтереси України: нові міжнародні ініціативи провідних геополітичних гравців [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Д. В. Дубов, М. А. Ожеван ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 32 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.14 Мб


Розглянуто питання підходів основних геополітичних гравців (США, КНР і РФ) до майбутнього кіберпростору. Зазначено особливості таких підходів, форматів їхнього затвердження на міжнародному рівні та можливої позиції України щодо таких ініціатив. Проведено загальний аналіз міжнародних ініціатив на їхню відповідність національним інтересам України та на відповідність їхніх окремих положень вітчизняному законодавству.



Кл.слова:
електронне врядування -- інформаційна інфраструктура -- цифрова нерівність -- кіберзлочинність

   Тип видання:   довідник   
Категорія: Будівництво   
17.


Містобудування [Електронний ресурс] : довідник проектувальника / за ред. Т. Ф. Панченко. - К. : Укрархбудінформ, 2001. - 192 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Висвітлено питання регіональної організації і районного планування територій, формування систем міських і сільських поселень, розглянуто різні аспекти архітектурно-планувальної організації функціональних територій (сельбищних, виробничих, ландшафтно-рекреаційних тощо), охорони природи та історико-культурної спадщини. Представлено нормативно-методичні матеріали стосовно інженерного обладнання та захисту територій, введено нові відомості щодо екології поселень, економіки їх розвитку, засобів енергозбереження, впровадження методів прикладної інформатики у містобудування. Матеріал підготовлено за літературними джерелами і нормативними документами з використанням сучасних українських наукових досліджень і зразків проектної практики. Для архітекторів і спеціалістів, які працюють у галузі містобудування.



Кл.слова:
архітектура -- урбаністика -- міська інфраструктура -- будівельні норми

   Тип видання:   зб. статей   
18.


Кримінальна розвідка: методологія, законодавство, зарубіжний досвід [Електронний ресурс] : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., м. Одеса, 29 квітня 2016 р.. - Одеса : [б. в.], 2016. - 184 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.38 Мб


Сучасна криміногенна ситуація в Україні – це якісно новий феномен як за масштабами злочинних проявів, так і за ступенем їх руйнівного впливу на життєдіяльність суспільства, права і свободи громадян. За останні роки відбулася трансформація організованої злочинності в нашій країні, зросла кількість організованих злочинних формувань, які мають чітку ієрархічну структуру, використовують новітні технічні засоби забезпечення протиправної діяльності, протидії правоохоронним органам. Ефективна протидія злочинам, особливо її організованим формам, неможлива без розуміння тих процесів, які відбуваються у злочинному середовищі або навпаки створенні необхідних умов для документування фактів протиправної діяльності тощо. У зв’язку з цим органи правоохоронні органи України стикаються з необхідністю з’ясування умов формування та існування організованих злочинних формувань, обраних ними механізмів вчинення злочинів, рольової участі у цьому процесі кожного учасника злочинного угруповання, руху тіньових та певних легальних фінансових потоків, які є підґрунтям існування цих угруповань або, навпаки, предметом їх злочинних інтересів, функціонування інфраструктури організованої злочинності тощо. Аналіз світової практики протидії злочинності засвідчує, що у більшості розвинених країн сформована та функціонує система кримінальної розвідки – діяльності з отримання, добування, аналітичного оброблення інформації про тенденції злочинності, окремі злочини та осіб, які до них причетні, прогнозування варіантів розвитку подій та виявлення ризиків. Світовий досвід є доступним для вивчення, критичного осмислення та впровадження у вітчизняні реалії. Адже, нагально необхідним на сьогодні вважаємо саме наукове обговорення проблем методології, законодавчого забезпечення формування кримінальної розвідки в нашій державі.



Кл.слова:
негласні слідчі дії -- організована злочинність -- оперативно-розшукова діяльність

   Тип видання:   методичний посібник   
19.


Конспект лекцій для студентів спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» [Електронний ресурс] / ренко В. І. ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». - К. : [б. в.], 2009. - 45 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Жодне суспільство не може існувати без технічного законодавства та нормативних документів, які регламентують правила, процеси, методи виготовлення та контролю продукції, а також гарантують безпеку життя, здоров'я і майна людей та "навколишнього середовища. Стандартизація якраз і є тією діяльністю, яка виконує ці функції. Стандартизаціяі є своєрідним відображенням об’єктивних законів еволюції технічних засобів і матеріалів. Вона не є вольовим актом, який нав'язується технічному прогресу ззовні, а випливає як неминучий наслідок відбору засобів, методів і матеріалів, що забезпечують високу якість продукції на даному рівні розвитку науки і техніки. З роками з'являються нові методи виробництва і матеріали, що призводить до заміни старих стандартів новими. В цьому безперервному процесі головна мета полягає в тому, щоб на якому завгодно етапі економічного розвитку суспільства створювати якісні вироби при масовому їх виготовленні. Таким чином, об'єктивні закони розвитку техніки і промисловості неминуче ведуть до стандартизації, яка є запорукою самої високої якості продукції, що може бути досягнута на даному історичному етапі. Завдяки стандартизації суспільство має можливість свідомо керувати своєю економічною і технічною політикою, домагаючись випуску виробів високої якості. В умовах науково-технічного прогресу стандартизація є унікальною сферою суспільної діяльності. Вона синтезує в собі наукові, технічні, господарські, економічні, юридичні, естетичні і політичні аспекти. В усіх промислове розвинених країнах підвищення рівня виробництва, поліпшення якості продукції і ріст життєвого рівня населення тісно пов'язані з широким використанням стандартизації.



Кл.слова:
документація -- інформація

   Тип видання:   монографія   
20.


Енергоефективність та енергозбереження: економічний, техніко-технологічний та екологічний аспекти [Електронний ресурс] : монографія / П. М. Макаренко, О. В. Калініченко, В. І. Аранчій. - Полтава : Видавництво ПП “Астрая”, 2019. - 603 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 15.54 Мб


У монографії викладено теоретико-методологічні засади та методичні й практичні рекомендації енергоефективності і енергозбереження на національному, галузевому, регіональному рівнях і на підприємствах за видами економічної діяльності. Охоплено питання розвитку енергетичної безпеки ринково розвинених країн і України, використання нетрадиційних відновлювальних і альтернативних джерел енергії. Запропоновано організаційно-економічні, технологічні, технічні та екологічні рішення подальшого розвитку енергоефективності й енергозбереження. Сформовано пропозиції щодо економічної та енергетичної оцінки та ефективності використання теплових, механічних, біологічних і природних джерел енергоресурсів, їх енергетичного аудиту і консалтингу в господарській та галузевій структурі національної економіки.

Розрахована на здобувачів вищої освіти, викладачів, науковців, фахівців з енергоефективності і енергозбереження різних форм і напрямів економічної діяльності.



Кл.слова:
енергетична безпека -- використання відновлюваних джерел енергії -- енергоефективність та енергозбереження -- класифікація видів енергії
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського