Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (211)Реферативна база даних (3513)Книжкові видання та компакт-диски (2475)Журнали та продовжувані видання (131)
Пошуковий запит: (<.>A=БОНДАРЕНК$<.>+<.>A=ОЛЬГ$<.>+<.>A=БОРИСОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 28
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   підручник   
1.

Бондаренко, Н. В.
Українська мова [Електронний ресурс] : підручник для 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання / Н. В. Бондаренко. - К. : Грамота, 2010. - 288 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Підручник повністю відповідає вимогам Державного стандарту освіти та чинній програмі з української мови. Методичний апарат підручника охоплює різнорівневі завдання, зорієнтовані на вікові особливості десятикласників.



Кл.слова:
фонетика -- орфоепія -- орфографія -- стилістика

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Бондаренко, Александр Федорович.
Психологическая помощь: теория и практика [Електронний ресурс] : учебное пособие / Александр Бондаренко. - 3-е изд., испр. и доп.. - М. : Класс, 2001. - 336 с.. - (Библиотека психологии и психотерапии ; вып. 94)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В книге профессора А.Ф. Бондаренко впервые в отечественной психологии дается систематизированное описание основных направлений современной психотерапии и психологического консультирования. В контексте общепризнанных психотерапевтических парадигм восстановлена отечественная психотерапевтическая традиция, восходящая к классической русской философии. Отличительной чертой издания является описание реальных ситуаций психологической помощи из личного опыта автора. Книга предназначена для студентов психологических факультетов, а также широкого круга специалистов смежных профессий.



Кл.слова:
психологія

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Біологічні науки   
3.

Бондаренко, Ольга Борисовна.
Краткий определитель ископаемых беспозвоночных [Електронний ресурс] / О. Б. Бондаренко, И. А. Михайлова. - 2-е изд., испр. и доп.. - М. : Недра, 1984. - 536 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Определитель охватывает все типы ископаемых беспозвоночных. Для каждого из них даны ключи определения и диагнозы наиболее характерных родов с указанием их геологического и географического распространения. приведены изображения наиболее важных видов. Всего в определитель внесено около 500 родов, имеющих принципиальное значение для эволюции и биостратиграфии. Во втором издании существенно переработаны некоторые разделы, а также обновлена методическая часть. Использование данного определителя позволяет уже в полевых условиях установить наиболее характерные виды и их группы и соответственно обосновать возраст отложений.



Кл.слова:
палеонтологія

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Науки про Землю   
4.

Михайлова, Ирина Александрова.
Палеонтология [Електронний ресурс] : учебник : в 2 ч. / И. А. Михайлова, О. Б. Бондаренко. - М. : Изд-во МГУ, 1997

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч. 1. - 448 с.

Ч. 1. - 448 с.

Ч. 2. - 496 с.


В первой части учебника изложены основные сведения об ископаемых бактериях цианобионтах, растениях, грибах и животных (беспозвоночных и позвоночных). Описана геологическая истории как отдельных групп, так и органического мира в целом. Рассмотрены общие вопросы: история становления и разделы палеонтологии закономерности эволюции, биотические события и т. д. Учебник проиллюстрирован многочисленными рисунками (более 250) в значительной степени новыми и оригинальными. Для студентов геологических, географических и биологических факультетов университетов и других вузов, а также специалистов лалеонтологов.



Кл.слова:
бактерія -- ціанобіонт

   Тип видання:   підручник   
5.

Бондаренко, Ф. С.
Этюд в пешечном окончании [Електронний ресурс] / Ф. С. Бондаренко. - М. : Физкультура и спорт, 1973. - 160 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Эта книга, написанная известным советским шахматным композитором, представляет собой богатую коллекцию пешечных этюдов - таких, где главными действующими лицами являются короли и пешки. Рассмотрев их, читатель не только получит удовольствие от красоты произведений, но и изучит особенности игры в пешечных окончаниях.



Кл.слова:
шахи

   Тип видання:   підручник   
6.

Бондаренко, С. В.
Photoshop [Електронний ресурс] : лучшие фильтры / С. В. Бондаренко, М. Ю. Бондаренко. - СПб. : Питер, 2005. - 368 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В издании описаны наиболее полезные плагины для самой популярной программы обработки рас- тровой графики — Adobe Photoshop, которые позволяют расширить возможности пакета. Данная книга будет интересна как профессионалам, ежедневно использующим Photoshop для создания проектов, так и пользователям, которых интересуют вопросы обработки цифровых фотографий в программе. Издание также пригодится дизайнерам трехмерной графики, которые разрабатывают в Photoshop текстуры для трехмерных сцен, веб-мастерам для выполнения оригинальных фонов, кнопок и других необходимых на сайте элементов. Описанные в книге плагины позволят всем пользователям Photoshop выполнять поставленные задачи быстрее и эффективнее.



Кл.слова:
растрова графіка -- плагін -- цифрове зображення -- обробка зображення

   Тип видання:   методичний посібник   
7.

Бондаренко, С. П.
Содержание песцов [Електронний ресурс] / С. П. Бондаренко. - М. : АСТ ; Донецк : Сталкер, 2004. - 127 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В книге подробно освещены вопросы, касающиеся разведения и содержания песцов на крупных и средних звероводческих фермах.



Кл.слова:
звірівництво -- хутро

   Тип видання:   методичний посібник   
8.

Резник, С. Д.
Менеджмент организации: учебные и производственные практики [Електронний ресурс] : учеб. пособие / С. Д. Резник, Э. М. Коротков [и др.]. - М. : Инфра-М, 2009. - 174 с.. - (Высшее образование)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Разработано для оказания методической помощи студентам и преподавателям в подготовке к учебно-ознакомительной, экономической, управленческой и преддипломной практикам.



Кл.слова:
методика -- допомога

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Математика   
9.

Бондаренко, М. Ф.
Комп'ютерна дискретна математика [Електронний ресурс] / М. Ф. Бондаренко, Н. В. Білоус, А. Г. Руткас. - Х. : Компанія СМІТ, 2004. - 480 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В підручнику викладено основні розділи дискретної математики - теорія множин, теорія відношень, математична логіка, алгебраїчні структури, автомати, алгоритми, формальні мови та граматики, теорія графів і комбінаторика. Теоретичний матеріал проілюстр овано прикладами з різних областей знань. Наведено велику кількість вправ і задач для набуття практичного досвіду. Підручник призначено для студентів різних спеціальностей, які вивчають дискретну математику, аспірантів і спеціалістів, які використову ють відповідні математичні і комп'ютерні методи.



Кл.слова:
теорія множин -- теорія відношень -- комбінаторика

   Тип видання:   методичний посібник   
10.

Бондаренко, С.
3dsmax7. Популярный самоучитель [Електронний ресурс] / С. Бондаренко, М. Бондаренко. - СПб. : Питер, 2005

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга «3ds max 7. Популярный самоучитель» поможет разобраться с особенностями данного редактора трехмерной графики, откроет неизвестные ранее приемы работы в нем. С помощью данного издания вы сможете освоить одну из самых сложных, но в то же время одну из самых увлекательных областей компьютерной графики — трехмерную. Все, что вам для этого нужно, — желание, терпение и неиссякаемая фантазия, а эта книга станет помощником в реализации задуманного.



Кл.слова:
об'єкт -- моделювання -- анімація

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Науки про Землю   
11.

Кривич, М.
Какая завтра погода? [Електронний ресурс] / М. Кривич, О. Ольгин. - М. : Малыш, 1986. - 28 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Познавательная книжка для младшего школьного возраста. Книжка расскажет: о природных явлениях; о людях, которые изучают природные явления; о том, как метеорологи узнают, какая завтра будет погода.



Кл.слова:
природне явище -- метеорологія

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Гірнича справа   
12.

Алиев, З. С.
Исследование горизонтальных скважин [Електронний ресурс] : учебное пособие / З. С. Алиев, В. В. Бондаренко. - М. : Нефть и газ, 2004. - 300 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В предлагаемом учебном пособии по исследованию горизонтальных газовых скважин изложены методы на базе имеющихся в настоящее время теоретических, технологических и технических решений. Некоторые из выбранных методов и технологий исследования горизонтальных скважин на нестационарных режимах фильтрации носят ориентировочный и временный характер, из-за отсутствия более совершенных, и в дальнейшем должны быть усовершенствованы. Изложены методы определения термобарических параметров пласта и скважины, дебиты горизонтальных скважин и фильтрационных свойств пористых сред по результатам газогидродинамических исследований на стационарных и нестационарных режимах фильтрации. Приведены приближенные методы обоснования технологических режимов работы горизонтальных скважин в условиях разрушения призабойной зоны, обводнения скважин подошвенной водой, возможного образования гидратов и подключения нескольких скважин в общий коллектор. Для студентов и магистров нефтегазовых ВУЗов.



Кл.слова:
фільтрація -- колектор -- нафта

   Тип видання:   науково-популярне видання   
13.

Бондаренко, Г. В.
Повседневная жизнь древних кельтов [Електронний ресурс] / Г. В. Бондаренко. - М. : Молодая Гвардия, 2007. - 396 с.. - (Живая история: Повседневная жизнь человечества)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В книге рассказывается о повседневной жизни древних и средневековых кельтов Британских островов. Затрагиваются самые различные ее стороны - время и пространство, брак и семья, война и гостеприимство, экономика и власть. В повествовании излагаются многочисленные мифы и легенды кельтов, многие из которых не переводились на русский язык.



Кл.слова:
воїн -- міф -- легенда

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Астрономія   
14.

Бондаренко, Антон.
Каскадный распад Протометагалактики [Електронний ресурс] / А. Бондаренко, О. Бондаренко. - К. : Знания Украины, 2007. - 27 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.56 Мб


В книге рассмотрен вопрос распада Протометагалактики на блоки протогалактик и одиночные протогалактики.



Кл.слова:
астрономія -- астрофізика -- зоряна еволюція -- Всесвіт

   Тип видання:   методичний посібник   
15.


Оптические приборы наблюдения, обработки и распознавания объектов в сложных условиях [Електронний ресурс] / Б. С. Алешин [и др.]. - М. : Изд-во гос. НИИ авиационных систем, 1999. - 140 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга посвящена актуальной проблеме создания активно - импульсных и многоканальных оптико - электронных систем, работающих в любое время суток и в широком диапазоне изменения внешних условий, в рассеивающих средах, при воздействии световых помех. Рассмотрены принципы действия, схемы построения, методы расчета, описана элементная база, указаны характеристики, предельны возможности таких систем. Исследуется проблема создания приборов ночного видения с автоматическим распознаванием изображения в реальном времени. Книга рассчитана на научно - технических работников оптико - электронного приборостроения и может быть полезна для студентов, аспирантов и преподавателей ВУЗов приборостроительных специальностей.



Кл.слова:
оптико-електронна система

   Тип видання:   методичний посібник   
Категорія: Хімічні науки   
16.

Ольгин, О.
Опыты без взрывов [Електронний ресурс] / О. Ольгин. - Изд. 2-е, перераб.. - М. : Химия, 1986. - 192 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Увлечение химией начинается обычно с опытов. Есть множество полезных, поучительных и просто красивых экспериментов, которые вполне по плечу и юным химикам. Именно такие опыты вы найдете в этой книге. Большинство из них было описано ранее в журнале «Химия и жизнь», в разделе «Клуб Юный химик». Опыты подобраны так, чтобы заинтересовать юных читателей, показать им привлекательность химической науки и в то же время привить навыки самостоятельной работы. Название книги выбрано не случайно: все предлагаемые опыты, если ставить их по описанию, безопасны. В этом, втором издании (первое вышло в 1978 г.) учтены советы и пожелания читателей: некоторые главы уточнены и расширены, добавлено несколько новых глав, трудно воспроизводимые опыты упрошены или вовсе исключены. Книга рассчитана в основном на школьников, однако она может принести пользу и педагогам, особенно в проведении внеклассной работы.



Кл.слова:
хімічний дослід -- хімічні реактиви

   Тип видання:   життєпис   
17.
 


Карпов, Алексей.
Княгиня Ольга [Електронний ресурс] / Алексей Карпов. - 2-е изд.. - М. : Молодая Гвардия, 2012. - 376 с.. - (Жизнь замечательных людей)

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга посвящена биографии киевской княгини Ольги, первой на Руси правительницы-христианки, жившей в X веке. Вместе с вышедшими ранее в серии «Жизнь замечательных людей» биографиями князей Владимира Святого и Ярослава Мудрого она образует своего рода трилогию, в центре которой — Крещение Руси и образование Древнерусского государства. В Приложении к книге печатаются ранние редакции Жития княгини Ольги. Некоторые тексты впервые введены автором в научный оборот.



Кл.слова:
княгиня -- Київська Русь -- біографія

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Фізика   
18.

Бондаренко, О. М.
Опорний конспект лекцій з дисципліни "Фізико-технічні основи конструювання електронних апаратів" [Електронний ресурс] / О. М. Бондаренко ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна". Інженерно-технологічний інститут. Кафедра побутової електронної апаратури. - К. : [б. в.], 2011. - 13 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Конструктивно поділяють на: – деталі – креслити згідно норм ЕСКД з усіма технічними вимогами; – збірки – більше 1 деталі, згідно норм ЕСКД для збірок. Послаблено технічні вимоги, та обов‘язково докладно показано як зібрати вузол. Експлуатаційно є: – пристрій – виконує конкретну задачу, функцію (має паспорт або ІЕ); – комплекс – виконує декілька задач задля отримання кінцевого продукту. Містить декілька пристроїв (може не мати паспорт, а лише ТО). ЕА обов‘язково містить електронну плату, основу для кріплення і захисну кришку.



Кл.слова:
обладнання -- фізика -- техніка

   Тип видання:   навчальний посібник   
19.

Бондаренко, С. В.
Авторське право та суміжні права [Електронний ресурс] : курс лекцій / С. В. Бондаренко. - К. : Інститут інтелектуальної власності і права, 2008. - 288 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику розглянуто сучасне законодавство та його практичне застосування у сфері авторського права і суміжних прав в Україні. Поряд зі змістом та умовами виникнення права інтелектуальної власності у цій сфері, способами розпоряджання майновими правами на об’єкти авторського права і суміжних прав, висвітлено питання колективного управління правами суб’єктів авторського права та суміжних прав, а також порядок захисту прав у випадку їх порушення. Посібник базується на чинному українському законодавстві у сфері авторського права і суміжних прав та практиці його застосування з урахуванням зарубіжного досвіду.

Посібник призначений студентам вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю 7(8).000002 «Інтелектуальна власність»; фахівцям організацій колективного управління майновими правами у сфері авторського права та суміжних прав; юристам практикам, які займаються питаннями захисту прав інтелектуальної власності; студентам та науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів, а також усім, кого цікавлять різні аспекти сфери охорони авторського права та суміжних прав.



Кл.слова:
авторське право -- суміжні права -- договір -- ліцензія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
20.

Бондаренко, О. Г.
Протистояння. Історичний нарис [Електронний ресурс] / О. Г. Бондаренко. - Київ : Стікс, 2013. - 360 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Друга книга трилогії, як і перша «Повернення із забуття», на документальній основі відтворює історію рейду таращанських повстанців під проводом Федора Гребенка в серпні 1918 року теренами Полтавщини спочатку на Харківщину, а потім, після важкого бою з німецькими військами, до нейтральної зони на кордоні Української Держави з Росією. У книзі також висвітлюється історія формування регулярної військової частини Центральної Ради в лютому 1918 року — Окремого Запорозького загону армії УНР, його участь разом з німецькими військами у звільненні України від московських війську березні—квітні 1918 року. У книзі відтворено маловідомі факти з періоду протистояння уряду Української Держави гетьмана Павла Скоропадського з Раднаркомом Росії та Українським Національним Союзом, що призвело до створення Директорії УНР та повстання проти гетьмана Павла Скоропадського в листопаді 1918 року. Видання рекомендовано для масового читача та всіх зацікавлених правдивою історією боротьби українського народу за незалежність України.



Кл.слова:
повстанський рух -- громадянська війна -- історія України
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського