Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (205)Журнали та продовжувані видання (190)
Пошуковий запит: (<.>U=А8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 57
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Еніологічний словник енциклопедичний міждисциплінарний : навч. посіб. : у 6 т. Т. 1, кн. 23. А - Г / Анатолій Леонідович Васильчук. - Львів, 2023. - 572, [3] c. - укp.

Вперше висвітлено спробу еніологічні терміни з позиції декількох наукових дисциплін. Видання містить статті і терміни, що дозволяє використовувати його як навчальний еніологічний енциклопедичний словник. Букви А-Г.


Індекс рубрикатора НБУВ: А8 я20 я73 + Е0*711.2 я20 я73 + Ю937 я20 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: С11999/1.23 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Жадяєв Д. В. 
"Концепт природи" А. Н. Вайтгеда: недуальність, процес, естетика : монографія / Д. В. Жадяєв; Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. - Дніпро : Журфонд, 2023. - 179 c. - Бібліогр.: с. 169-179 - укp.

Представлено спробу інтерпретації основних ідей англо-американського логіка, математика, філософа Альфреда Норта Вайтгеда по його роботі "Концепт природи» (поняття про природу) та на основі його інших головних праць, таких як «Процес та реальність", "Наука та сучасний світ", "Пригоди ідей", "Діалоги" тощо. Запропоновано розгляд ключових категорій (час, процес, актуальне, потенційне тощо) в контексті космології автора з послідовним виходом на осмислення ідей балансу, гармонії, розуміння яких вбачається концептуально актуальним для сучасної України та ії подальших інтеграційних процесів у дедалі більш глобалізований світ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Б.в55,021 + А84,021 + Ю935

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА865965 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Еніологічний словник енциклопедичний міждисциплінарний : навч. посіб. : у 6 т. Т. 3, кн. 25. З - Л / Анатолій Леонідович Васильчук. - Львів, 2023. - 534, [1] c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: А8 я20 я73 + Е0*711.2 я20 я73 + Ю937 я20 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: С11999/3.25 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Еніологічний словник енциклопедичний міждисциплінарний : навч. посіб. : у 6 т. Т. 2, кн. 24. Д - Ж / Анатолій Леонідович Васильчук. - Львів, 2023. - 524, [3] c. - укp.

Словник призначений для еніоспеціалістів, педагогів, психологів, лікарів, валеологів, фізіотерапевтів, реабілітологів, вихователів, тренерів, студентів, а також для тих, хто вивчає еніологію, еніоанатомію, еніомедицину, інформаційну, ПСІ-феноменальну і духовну медицину, еніопедагогіку, еніопсихологію, ПСІ-феноменальні здібності людини, різні еніотехнології людини, різні еніотехнології виховання, навчання, тренування, розвитку, лікування, регенерації, реабілітації, реконвалесценції та реконструкції людини. Зміст словника розширить світогляд, уможливить помилки і допоагатиме тим, хто розвиває свої тонкоматеріальні тіла, інтелект, духовність, ПСІ-феноменальні здібності та застосовує їх у своїй професійній діяльності. Букви Д-Ж.


Індекс рубрикатора НБУВ: А8 я20 я73 + Е0*711.2 я20 я73 + Ю937 я20 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: С11999/2.24 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Соціологія   
5.

Сухова Н. М. 
Людина в часи міжцивілізаційних викликів глобалізованого світу / Н. М. Сухова // Вісн. Нац. авіац. ун-ту. - 2022. - № 2. - С. 62-66. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто концепції щодо майбутньої долі людства у часи міжцивілізаційних викликів глобалізованого світу. Найбільш адекватною для сьогодення визнається концепція С. Гантінгтона. Показано, як розвиток сучасних технологій впливає на різні сфери людського існування. Наголошено, що у ХХI столітті потужний вплив на трансформаційні процеси в суспільстві і людській свідомості здійснюється через інформаційні війни як компоненти сучасної гібридної війни. А намагання побудувати нову ціннісну систему в умовах цифрової реальності спонукає людство замислитися над тим, до якого образу "Я" ми самі себе відносимо. Оскільки саме цінності, як провідники трансцендентного, задають горизонти належного, надають нам наш власний образ. Показано, як нова цифрова реальність активно втілює свої абсолютні цінності стосовно людини та суспільства, унеможливлюючи будь-яку альтернативу. Виявлено, що людина водночас проживає у трьох світах і менше за все сьогодні приділяється уваги внутрішньому світу людини, між тим як увага до світу соціального є значно завищеною, що може призвести до втрати людяності заради ілюзорних цінностей.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*122.6 + А8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70861:Філос.Культур. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Проблеми саморозвитку особистості в сучасному суспільстві : матеріали II Міжнар. наук.-практ. конф., 26-27 берез. 2021 р. / ред.: А. П. Гетьман, Л. М. Сідак, Н. В. Хамітов, С. Т. Сейдуманов, В. М. Рамішвілі, С. А. Крилова, В. О. Лозовой, Г. Д. Панков, Л. Н. Токтарбекова, Ю. А. Меліхова, О. А. Шумейко; Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національна академія наук України, Інститут філософії імені Г. С. Сковороди, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут філософії, політолоігії та релігіознавства КН МОН Республіки Казахстан, Тбіліський державний університет імені Іване Джавахішвілі, "Проблеми саморозвитку особистості в сучасному суспільстві", міжнародна науково-практична конференція. - Харків : Друкарня Мадрид, 2021. - 363 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - рус. - англ.

Розглянуто питання саморозвитку особистості як філософська проблема ХХІ ст. Зазначено саморозвиток і руйнація особистості в епоху постмодерну: проекція від гуманізму до трансгуманізму. Визначено саморозвиток особистості як предмет сучасних психологічних розвідок. Наведено саморозвиток особистості в системі освти: традиції і новації.


Індекс рубрикатора НБУВ: А83 я431(0) + Ю704 я431(0) + Ю703.251 я431(0) + Ю952.2 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО37841 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Бєліх І. В. 
Повна функція публічного управління в аспекті прояву фундаментальних сил природи / І. В. Бєліх // Держава та регіони. Сер. Держ. упр. - 2021. - № 1. - С. 6-12. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження впливу загальних закономірностей розвитку природи і Всесвіту на утворення та формування будь-якої організації соціуму, зокрема функцій публічного управління. Проаналізовано зміст і суть функцій публічного управління, зокрема повної функції управління. У ході дослідження було визначено два взаємопов'язаних напрямки, що крокували паралельно. На першому напрямку розглядалась система публічного управління, як аналог фізичної моделі Всесвіту. На другому напрямку розглядалась система публічного управління, як невід'ємна його складова частина. Було зроблено припущення про те, що суть енергій, які виникають на елементарному рівні аналогічні тим, які описано в космології, квантовій механіці та в теорії вірогідності А. Ейнштейна. На основі дослідження Стандартної моделі елементарних часток, Квантової теорії поля, Симетрії Фермі, Фундаментальних сил природи, Планетарної моделі будови атома та за допомогою Принципу квантової невизначеності В. Гейзенберга було зроблено висновки про те, що на рівні мікрочасток розумної та нерозумної речовини Всесвіту завжди буде існувати похибка фіксації елементів системи, яка буде завжди призводити до різних кінцевих непередбачуваних результатів процесу. Обмеження, які встановлює співвідношення невизначеностей, є незмінним законом природи і ніяк не пов'язані з недосконалістю наших приладів. На рівні макросистем такі похибки будуть настільки малими, що ними можна знехтувати. Однак їх природна наявність у системі та накопичення все ж іноді може призводити до непередбачуваних результатів і сплесків у ході будь-якого управлінського процесу. Зроблено припущення про існування гіпотетичних елементарних часток "розумної" осмисленої та неосмисленої речовини Всесвіту, які здійснюють взаємодії всередині нетеологічного гіпотетичного духовного поля, або декількох таких полів з різними властивостями. У дослідженні зроблено припущення та висунуто гіпотезу про те, що повна функція публічного управління не може бути остаточно завершена з причини можливого існування невизначеностей на різних рівнях взаємодій. Тому вона повна умовно. Водночас процеси існування, розвитку свідомості людини та соціуму подібні до загальних процесів існування та розвитку Всесвіту і є їх складовою частиною. Гіпотеза потребує подальшого розгляду та доповнення. Зокрема, вона потребує продовження та доведення в частині подібності коливань матерії Всесвіту та процесів публічної організації соціуму.


Індекс рубрикатора НБУВ: А7 + А84

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244:Держав.упр Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Кириленко І. Г. 
Куди прийшла, людино розумна? / І. Г. Кириленко // Вісн. НАН України. - 2020. - № 11. - С. 3-15. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Розмірковує над сутністю і причинами численних катаклізмів, від яких останніми десятиліттями потерпають практично всі країни світу, і доходить висновку, що в глобальних кризах, пандеміях і катастрофах винне саме людство, яке живе всупереч законам природи, небезпечно порушуючи своєю діяльністю баланси планетарної екосистеми. Розглянуто можливі шляхи подолання наслідків згубного техногенного впливу на природне середовище. Наголошено, що найпершим і найважливішим кроком має стати кардинальне змінення світогляду та парадигми споживання сучасної людини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*31-723.1 + А83 + Б1 в052

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж20611 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Антонов В. М. 
Акме-педагогіка, акме-менеджмент освіти та акме-інновації у вихованні : монографія / В. М. Антонов, Є. П. Голобородько, Ю. В. Антонова-Рафі; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т ім. І. Сікорського", Херсон. облрада, Укр. акад. акмеології. - Харків : Вид-во Іванченка І.С., 2018. - 356 c. - Бібліогр.: 116 назв - укp.

Розглянуто педагогіку як міждисциплінарну науку і мистецтво з людинознавства, її психологічні основи. Висвітлено напрями сучасної нейропсихології, її місце в ряду соціальних і біологічних наук. Охарактеризовано нейропедагогіку як нову міждисциплінарну науку розвитку і виховання людини, основні поняття психогенетики та методи психогенетичних досліджень. Розкрито основи гендерно-статевої та біологічно-етасологічної педагогіки, інноваційні технології в менеджменті, педагогіці. Проаналізовано акме-інновації у вихованні та педагогіці, якість інноваційного акме-навчання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч30 в2:А8 + А8 в2:Ч30

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА830434 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Акмеологія - наука ХХІ століття : матеріали IV Міжнар. наук.-практ. конф., 30 трав. 2014 р., м. Київ / ред.: В. О. Огнев'юк, В. М. Антонов, О. А. Дубасенюк; Київ. ун-т ім. Б. Грінченка, Укр. акад. акмеолог. наук. - Київ : Київ. ун-т ім. Б. Грінченка, 2014. - 510 c. - укp.

Висвітлено теоретико-методологічні засади гендерної акмеології. Досліджено механізми впливу комп'ютерних ігор дітей підліткового віку. Розкрито особливості акмеологічного розвитку учителя в системі післядипломної освіти. Викладено акмеологічний аспект діагностування готовності вчителя початкової школи до педагогічної діяльності. Наведено фактори формування акмеологічної культури вчителя. Проаналізовано розвиток професіоналізму вихователя дошкільного навчального закладу в системі післядипломної педагогічної освіти. Увагу приділено проблемам формування нового мислення як ноосферного утворення. Розкрито особливості формування корпоративної культури у майбутніх менеджерів.


Індекс рубрикатора НБУВ: А8 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА781266 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Ожеван М. А. 
Між утопією та реальністю: трансгуманістичні технології та їх вплив на майбутнє людини й людства / М. А. Ожеван // Стратегіч. пріоритети. - 2014. - № 4. - С. 88-92. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.

Розглянуто методологічний аналіз соціальних і гуманітарних наслідків впровадження трансгуманістичних технологій. Увагу приділено реалізації нових можливостей створення "штучного інтелекту" на засадах кібернетичного моделювання діяльності людського мозку.


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.4 + А8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Іщенко М. П. 
Людина у Всесвіті і світовій цивілізації : монографія / М. П. Іщенко, І. І. Руденко; ред.: М. П. Іщенко; Нац. банк України, Ун-т банк. справи. - Київ, 2013. - 457 c. - Бібліогр.: с. 449-457 - укp.

Досліджено феномен виникнення Всесвіту і людини, системні зміни її способу життя за умов нового глобалізованого стану сучасної техногенної цивілізації. Вивчено тенденції і закономірності розвитку способу життя людини. Визначено місце людини у цивілізаційних реаліях соціально-економічного і соціокультурного прогресу. Розкрито історико-філософські основи сучасної науки управління людьми. Висвітлено науково-прикладні засади управління соціально-політичними і економічними процесами. Визначено соціально-моральні критерії управлінської діяльності керівника. Викладено методологію теорії і прагматики управлінської діяльності людини.


Індекс рубрикатора НБУВ: А8

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА785108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Васьківська Г. О. 
Формування системи знань про людину в учнів старшої школи: теорія і практика : [монографія] / Г. О. Васьківська. - К. : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2012. - 511 c. - Бібліогр.: с. 421-466 - укp.

Висвітлено сутність феномена людини як об'єкта теоретичних досліджень, розкрито теоретико-методологічні засади конструювання системи знань. Проаналізовано знання про людину як детермінанту розвитку ціннісних орієнтацій старшокласників. Обгрунтовано концепцію та дидактико-методичні аспекти формування системи знань про людину в учнів старшої школи. Описано етапи та динаміку розвитку освітньої діагностики досліджуваної проблеми. Показано, що саме в учнів старшої школи доцільно формувати систему знань про людину як єдине ціле. Кожний старшокласник вже має чималий досвід зі спогадами, сумнівами, страхами, оцінками, висновками, удачами та поразками, вирішеними та невирішеними проблемами. В цей період у свідомості учнів набувають значного сенсу процеси морально-духовної автономізації особистості, фізичного та морального вдосконалення, входження у світ суспільства, життєвого самовизначення, а також розгортається механізм інтеграції знань у цілісну особистісну картину світу. Психологічними особливостями цього віку є цілеспрямованість, інтелектуальна зрілість, виражена потреба у самопізнанні, саморозвитку, що зумовлює готовність старшокласників усвідомлювати цілісну людську проблематику, інтеріоризувати ціннісні аспекти знань про людину.


Індекс рубрикатора НБУВ: А8 + Ч421.223.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА771838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Васьківська Г. О. 
Концептуальні підходи до формування системи знань про людину / Г. О. Васьківська // Вісн. Житомир. держ. ун-ту ім. І. Франка. - 2010. - Вип. 53. - С. 62-67. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто ефективні шляхи підвищення якості сучасної освіти, актуалізовано необхідність синтезу природничих і гуманітарних наук, проаналізовано концептуальні підходи до формування системи знань про людину. На основі ретельного дослідження педагогічної літератури визначено мету розробки концепції гуманітарно-природничих знань.

Рассмотрены эффективные способы повышения качества современного образования, обоснована необходимость синтеза естественнонаучных и гуманитарных наук, проанализированы концептуальные подходы к формированию системы знаний о человеке. Основана на исследованиях педагогической литературы определена цель разработки концепции гуманитарно-естественных знаний.

The article reveals effective approaches to rise the quality of modern education. The necessity of synthesis of natural and humanitarian sciences is grounded, also the conceptual access to the formation of the system of knowledge about man is analyzed. On the basis of pedagogical literature the aim of natural and humanitarian knowledge development is defined.


Індекс рубрикатора НБУВ: А8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70151 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Основи акмеології : навч. посіб. / уклад.: С. П. Архипова; Черкас. нац. ун-т ім. Б.Хмельницького. - 2-ге вид., виправл. та доповн. - Черкаси, 2009. - 128 c. - укp.

Розкрито сутність акмеології як міждисциплінарної галузі знань у системі наук про людину. Обгрунтовано теоретико-методологічні основи акмеології, закономірності та етапи змін зрілої особистості впродовж акме-періоду її життя, сутнісні характеристики головних умов і факторів, що сприяють прогресивному розвитку. Висвітлено шляхи активізації особистості, проблеми глобальної зрілості. Особливу увагу приділено питанням самовдосконалення людини, розвитку професійної компетентності та самовдосконалення соціальних педагогів та працівників.

Раскрыта сущность акмеологии как междисциплинарной отрасли знаний в системе наук о человеке. Обоснованы теоретико-методологические основы акмеологии, закономерности и этапы изменений зрелой личности на протяжении акме-периода её жизни, сущностные характеристики главных условий и факторов, способствующих прогрессивному развитию. Освещены пути активизации личности, проблемы глобальной зрелости. Особое внимание уделено вопросам самосовершенствования человека, развития профессиональной компетентности и самосовершенствования социальных педагогов и работников.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч312 я73 + Ч311.328 я73 + Ю952.2 я73 + А8 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА721809 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Батліна Л. В. 
Основи людинознавства. Людина в цілому : навч. посіб. / Л. В. Батліна. - К. : КНТ, 2008. - 329 c. - Бібліогр.: с. 253-259. - укp.

Викладено засади людинознавства. Розглянуто людину як цілісну систему, зокрема, у соціальному та космічному цілому. Встановлено її потенційні можливості. Розкрито суть поняття про здоров'я людини, проаналізовано вплив стресів на її життя. Охарактеризовано смерть людини у контексті сучасної науки. Наведено сучасні пояснення окремих феноменів людської психіки.

Изложены основы человековедения. Рассмотрены человек как целостная система, в частности, в социальном и космическом целом. Установлены его потенциальные возможности. Раскрыта сущность понятия о здоровье человека, проанализировано влияние стрессов на его жизнь. Охарактеризована смерть человека в контексте современной науки. Приведены современные пояснения отдельных феноменов человеческой психики.


Індекс рубрикатора НБУВ: А8 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА702343 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Гончаренко М. С. 
Екологія людини : навч. посіб. / М. С. Гончаренко, Ю. Д. Бойчук. - 2-ге вид., виправл. і доповн. - Суми : Унів. кн., 2008. - 390 c. - Бібліогр.: с. 374-379. - укp.

Наведено сучасну теорію розуміння феномену людини в екологічних, біологічних, соціальних і філософських аспектах. Розглянуто людину як космопланетарний феномен. Охарактеризовано взаємодію людини з навколишнім середовищем з урахуванням прямих і зворотних зв'язків даної взаємодії. Висвітлено холістичний підхід до пізнання людини як біоенергоінформаційної системи для спрямованого управління процесами життєдіяльності, оптимізації обміну з довкіллям, створення нових підходів до боротьби з хворобами. Проаналізовано вплив на людину антропогенних і природних екологічних факторів.

Изложена современная теория понимания феномена человека в экологических, биологических, социальных и философских аспектах. Рассмотрен человек как космопланетарный феномен. Охарактеризовано взаимодействие человека с окружающей природной средой с учетом прямых и обратных связей данного взаимодействия. Освещен холистический подход к познанию человека как биоэнергоинформационной системы для целенаправленного управления процессами жизнедеятельности, оптимизации обмена с окружающей природной средой, создания новых подходов борьбы с болезнями. Проанализировано влияние на человека природных и антропогенных экологических факторов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*80 я73-1 + А8 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА702236 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Парошина Р.  
До питання пізнання сутності людини / Р. Парошина // Соц. психологія. - 2008. - № 1. - С. 39-50. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Обгрунтовано актуальність дослідження сутності людини та її внутрішніх сил як космічно обумовлених. Запропоновано ідею вивчення цієї проблеми в контексті синтезу людинознавчих знань, представлених у різних сферах пізнання - науки, релігії, морально-етичних вчень, філософії, мистецтва.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю216.2 + А8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24479 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Петриківська О. С. 
Філософська антропологія як методологія синтезу знань про людину : Автореф. дис... канд. філософ. наук / О. С. Петриківська; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. - О., 2007. - 18 c. - укp.

Досліджено актуальну, але недостатньо досліджену проблему визначення методологічних засад з метою синтезу різних видів антропологічного знання. Обгрунтовано тезу про філософську антропологію як методологію синтезу знань про людину. Відокремлено концептуальні засади цього синтезу. Філософську антропологію розглянуто як особливий різновид філософування - атропологізм. Системне представлення антропології у культурі здійснено завдяки послідовному застосуванню атрибутивного та реляційного синтезів, а саме: у межах атрибутивного синтезу ідеї філософської антропології (філософського образу "конкретного суб'єкта") стають системотвірними властивостями наук про людину, у межах реляційного синтезу методологічні принципи філософської антропології одержують поширення у науках про людину.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: А8 + Ю216 в

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА349843 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Гладкова В. М. 
Основи акмеології : підручник / В. М. Гладкова, С. Д. Пожарський. - Л. : Новий Світ-2000, 2007. - 319 c. - Бібліогр.: 43 назв. - укp.

Розглянуто історико-філософські передумови зародження акмеології, зокрема, в давньому Китаї та Індії, в періоди античності, доби Відродження, епохи Просвітництва. Проаналізовано акмеологію як нову галузь науки у системі людинознавчих наук та її складових - фундаментальної та класичної акмеології, а також нової науки ХХІ ст. - синергетичної акмеології.

Рассмотрены историко-философские предпосылки зарождения акмеологии, в частности, в Древнем Китае и Индии, в периоды античности, эпох Возрождения и Просветительства. Проанализирована акмеология как новая область науки в системе человековедческих наук и её составляющих - фундаментальной и классической акмеологии, а также новой науки ХХІ ст. - синергетической акмеологии.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(0) я73-1 + Ю952.2 я73-1 + А8 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА708834 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського