Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (12)Автореферати дисертацій (710)Реферативна база даних (1817)Книжкові видання та компакт-диски (65)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>K=ОБ’ЄКТ$<.>+<.>K=“УКРИТТЯ”$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 138
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   художня література   
Категорія: Науки про Землю   
1.

Лункевич, В. В.
Серед вічних снігів і ледів [Електронний ресурс] : пер. з рос. / В. В. Лункевич. - Нью-Йорк : Голос правди, 1919. - 76 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Проілюстрована збірка складена описами географічних подорожей до північних території планети. Основним об’єктом опису стає сукупність нівальних та гляціальних ландшафтів Північно-Льодовитого океану. Книга написана в легкій пізнавальній формі з художнім відтінком.



Кл.слова:
Північний полюс -- мандрівник -- подорож -- Арктика

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Удовиченко, Г. М.
Загальне мовознавство [Електронний ресурс] : історія лінгвістичних учень / Г. М. Удовиченко. - К. : Вища школа, 1980. - 216 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У посібнику дається поняття про структурні компоненти мови як об’єкта мовознавства, висвітлюється історія лінгвістичних учень наукових центрів стародавніх цивілізацій, періоду середньовіччя та епохи Відродження, XVI — XVIII і XIX століть; особливу увагу приділено питанню розвитку науки про мову за роки Радянської влади. Призначений для студентів філологічних факультетів університетів та педагогічних інститутів.



Кл.слова:
мова -- мовлення -- лінгвістика -- слово

   Тип видання:   наукове видання   
3.


Українська суспільно-політична думка в 20 столітті [Електронний ресурс] : документи і матеріали / упор. Тарас Гунчак, Роман Сольчаник. - Мюнхен : Сучасність, 1983

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1. - 510 с.

Т. 2. - 426 с.

Т. 3. - 381 с.


Видання документів, які відображають різні етапи розвитку українського народу, досі не знайшло належного місця в українській історіографії. Це пояснюється рядом об’єктивних причин, між якими, мабуть, вирішальну роль відограла довголітня відсутність конкретної наукової політики. Лише останнім часом, з створенням українознавчих центрів при Гарвардському й Албертському університетах, створено ґрунт для співпраці в ділянці української історії.



Кл.слова:
українська історіографія -- політична історія

   Тип видання:   художня література   
4.

Нечуй-Левицький, Іван.
Твори [Електронний ресурс] : в 2 т. / І. Нечуй-Левицький. - К. : Наукова думка, 1985-1986

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1 : Повісті та оповідання. П'єса. - 1985. - 640 с.

Т. 2 : Повісті та оповідання. - 1986. - 640 с.


І. Нечуй-Левицький значно поширив естетичні обрії української літератури. Він збагатив її новими жанрами та образними засобами. Серед його творів — короткі оповідання, нариси, великі повісті й романи (іноді свої романи-хроніки письменник за звичкою називає теж «повістями»), побутові комедії, історичні драми, літературно-критичні й публіцистичні статті, театральні рецензії, художньо-етнографічні, історичні та мовознавчі праці. У творах малих жанрів письменник блискуче розвиває традиційну оповідну манеру, надаючи їй простоти, природності й влучності образних характеристик. У повістях і романах Нечуй-Левицький здійснює перехід від монологу-оповіді до об’єктивно-розповідної манери повіствування, відкриваючи тим самим простір для широких описів природи й інтер’єру, для ліричних і філософських відступів, словом, для поширення можливостей художнього відображення складного й мінливого об’єктивного світу. Письменник також щедро використав мовні багатства фольклору та живої розмовної мови українського селянства. Це сприяло мальовничості й виразності його художнього слова. Таким чином, І. Нечуй-Левицький виступив як письменник-новатор, чудовий знавець дійсності, що поширив межі українського реалізму і вторував шлях наступним письменницьким поколінням.



Кл.слова:
українська література -- побутовий реалізм -- етнографізм

   Тип видання:   науково-популярне видання   
5.
 


Дубровіна, Л. А.
Кодикологія та кодикографія української рукописної книги [Електронний ресурс] / Л. А. Дубровіна ; Інститу рукописів Центральної наукової бібліотеки ім. В. І. Вернадського, Інститут Української аехеографії. - К. : [б. в.], 1992. - 264 с.. - (Проблеми едиційної та камеральної археографії: історія, теорія, методика ; вип. 13)

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографія присвячена визначенню теоретичних і методологічних підвалин науки про рукописну книгу — кодикології та її камеральної галузі — кодикографії. У ній вводиться поняття «рукописна книга» як комплексне історичне джерело, окреслюється об’єкт і предмет української кодикології та кодикографії, їх місце серед наук джерелознавчого та книгознавчого циклів. Автором пропонується археографічна, кодикологічна і документально-інформаційна моделі рукописних книг та методика їх кодикографування, а також розглядаються основні напрями вивчення української книжно-рукописної традиції та історії книжної культури в Україні. Видання розраховане на дослідників у галузі книгознавства, джерелознавства, археографії, кодикології, палеографії, а також фахівців з історії писемної та книжкової культури України.



Кл.слова:
палеографія -- епіграфіка -- книгознавство

   Тип видання:   словник   
6.


Гуцульські говірки [Електронний ресурс] / під ред. Я. Закревської. - Л. : Інститут українознавства, 1997. - 232 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Передаємо до Ваших рук Короткий словник гуцульських говірок, що є відображенням основного лексичного складу одного з найцікавіших і найархаїчніших говорів південно-західного наріччя української мови. Гуцульські говірки мають давні традиції вивчення (понад 150 років), однак окремого завершеного й опублікованого словника, який охоплював би говірки всієї Гуцульщини, досі немає. Короткий словник гуцульських говірок є науково-популярним словником шкільного типу, призначеним насамперед для освітянських потреб і масового користувача. Його об’єктом є слово як лексико-словотвірна цілість, а не як відбиття системних регулярних фонетичних і граматичних особливостей, характерних для цих говірок. Пропонований словник є диференційним, тобто він не охоплює усієї лексики, яка функціонує у гуцульських говірках, а подає лише вибрану традиційну діалектну лексику, що не ввійшла до основного словникового складу сучасної української літературної мови. Короткий словник гуцульських говірок призначений для вчителів, які працюють у діалектному оточенні, для учнів, яким він полегшить засвоєння норм української літературної мови, для всіх, хто хоче ознайомитися з діалектним розмаїттям української мови; одночасно він полегшить читання творів художньої літератури, у яких автори використовують гуцульський говір із стилістичною метою, а також користування давніми і сучасними фольклорними й етнографічними матеріалами з Гуцульщини. Пропонований Словник є певним етапом у створенні повного академічного Словника гуцульських говірок, який укладає група мовознавців відділу української мови Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України за принципами і засадами, що відповідають вимогам підготовки академічних діалектологічних видань. Основою його є багатотисячна картотека, яка, хоч і формувалася протягом тривалого часу, досі ще відкрита для поповнення. Авторський колектив плекає надію, що великий кількатомний Словник теж незабаром почне друкуватися окремими випусками, якщо на його підготовку до друку і публікацію будуть знайдені потрібні кошти, належна підтримка та розуміння меценатів і громадськості.



Кл.слова:
говірка -- діалектологія

   Тип видання:   підручник   
7.


Аграрне право України [Електронний ресурс] : підручник для вищих навчальних закладів / за ред. В. З. Янчука. - 2-е вид., перероб. і доп.. - К. : Юрінком інтер, 2000. - 715 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Україна - велика аграрно-промислова держава. Вона має сприятливі природнокліматичні умови, достатні виробничо-господарські потужності та продуктивні сили для інтенсивного розвитку сільськогосподарського виробництва. Конституція України визнала землю об’єктом права власності Українського народу. Колективно-кооперативні сільськогосподарські підприємства, акціонерні товариства, спілки селян, селянські (фермерські) і приватні підсобні господарства селян стали субєктами права власності на землю сільськогосподарського призначення. У сільському господарстві та економіці України утверджуються нові ринкові економічні відносини, розвиваються господарчо-підприємницькі тенденції, побудовані на принципово нових економічних засадах: формуються земельні і майнові відносини селян, вдосконалюється система державно-правового регулювання сільського господарства, поширюється застосування біржової форми реалізації сільськогосподарської продукції і продовольства.



Кл.слова:
законодавство

   Тип видання:   підручник   
8.

Ковальов, В. М.
Фармакогнозія з основами біохімії рослин [Електронний ресурс] / В. М. Ковальов, О. І. Павлій, Т. І. Ісакова. - Х. : Прапор : Вид-во НФАУ, 2000. - 704 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Перший вітчизняний підручник з фармакогнозії складено відповідно до програми підготовки провізорів. Усі об’єкти сучасної фармакогнозії систематизовані на основі біосинтезу біологічно активних речовин. Розглянуто основні групи БАР, їх будова, класифікація, шляхи біосинтезу, поширення в рослинному світі, властивості, методи виділення і дослідження, зв’язок між хімічною будовою та фармакологічною активністю, біологічна дія лікарської рослинної сировини кожної групи. Вперше написаний розділ з біологічно активних харчових добавок, до складу яких входять субстанції рослинного походження. Розраховано на студентів фармацевтичних вузів і факультетів, провізорів, лікарів та валеологів.



Кл.слова:
фармакологія -- фармакогнозія -- лікарська рослина

   Тип видання:   підручник   
9.

Ковальов, В. М.
Фармокогнозія [Електронний ресурс] : з основою біохімії рослин : підручник для студентів вузів / В. М. Ковальов, О. М. Павлій, Т. І. Ісакова ; Міністерство охорони здоров'я України, Національна фармацевтична академія України. - Х. : Прапор, 2000. - 704 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Перший вітчизняний підручник з фармакогнозії складено відповідно до програми підготовки провізорів. Усі об’єкти сучасної фармакогнозії си- стематизовані на основі біосинтезу біологічно активних речовин. Розгляну- то основні групи БАР, їх будова, класифікація, шляхи біосинтезу, поши- рення в рослинному світі, властивості, методи виділення і дослідження, зв’язок між хімічною будовою та фармакологічною активністю, біологічна дія лікарської рослинної сировини кожної групи. Вперше написаний розділ з біологічно активних харчових добавок, до складу яких входять субстанції рослинного походження. Розраховано на студентів фармацевтичних вузів і факультетів, про- візорів, лікарів та валеологів.



Кл.слова:
активна речовина

   Тип видання:   науково-популярне видання   
10.
 


Саїд, Едвард.
Орієнталізм [Електронний ресурс] / Едвард Саїд. - К. : Основи, 2001. - 511 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Американський професор Едвард Саїд (за своїм походженням араб з Палестини) є автором понад 20-ти книжок та багатьох статей, здебільшого з проблем орієнталістики. Пропонована увазі читачів книжка дає аналіз орієнталізму як цілісної системи західних уявлень про Схід. Автор переконливо показує, що Захід завжди дивився на Схід крізь лупу орієнталізму й при цьому надавав значно більшої ваги власним упередженням та апріорним схемам, аніж об’єктивним реальностям східного буття.



Кл.слова:
культурологія -- сходознавство -- іслам

   Тип видання:   науково-популярне видання   
11.

Овдієнко, Петро П..
Нариси історії України ХІХ - початку ХХ століття [Електронний ресурс] / П. П. Овдієнко, Є. М. Страшко. - Ніжин : Аспект, 2001. - 488 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Пропонована книга є спробою на основі науково вивіреної інформації, археографії, синтезу історіографії доступного викладу та об’єктивного аналізу історичних процесів в Україні ХІХ – на початку ХХ ст. Автори значну увагу приділили розгляду геополітичної позиції України на культурно-історичній мапі Європи нової та новітньої доби – цій своєрідній прифронтовій смузі грандіозної битви між Заходом і Сходом, що природно зумовило яскраву та трагічну історію українського народу. Книга охоплює головні етапи зазначеної доби в усіх ділянках української історії, культури, географії: руйнування традиційного та мало мобільного суспільства за всіма його соціальними формами буття та самосвідомості; народження індустріального, урбанізованого та динамічного суспільства з ринковою економікою; формування ідейного плюралізму, багатопартійності та досвіду реформаторства на вітчизняних теренах; розпад імперських систем Росії та Австро-Угорщини, революційні катаклізми початку ХХ ст.; утвердження комуністичного режиму в Україні. Книга адресована різним категоріям читачів: старшокласникам і вчителям середніх шкіл, студентам, викладачам вузів, усім, хто цікавиться історією України.



Кл.слова:
новітня історія -- Україна -- національний рух -- урбанізація -- індустріалізація

   Тип видання:   підручник   
12.

Калакура, Я. С.
Історичне джерелознавство [Електронний ресурс] : підручник / Я. С. Калакура, І. Н. Войцехівська, С. Ф. Павленко. - К. : Либідь, 2002. - 488 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У підручнику висвітлюються такі основні проблеми, як предмет, об’єкти та структура джерелознавства, його значення і завдання. Розкриваються поняття «історичне джерело», природа, класифікація, наукова критика джерел, шляхи, засоби і прийоми встановлення їх достовірності, сучасні методи здобуття максимальної джерельної інформації. Значну увагу приділено характеристиці основних груп джерел з історії України, даються методичні рекомендації щодо їхнього використання у науковій та педагогічній практиці Для студентів гуманітарних спеціальностей вищих навчальних закладів.



Кл.слова:
історичне джерело -- усне джерело -- лінгвістичне джерело

   Тип видання:   дисертація   
13.

Богуславський, О. В.
Інформаційно-пресова діяльність Центральної Ради та українських урядів 1917-1920 рр. [Електронний ресурс] / О. В. Богуславський. - Запоріжжя : ЗІДМУ, 2003. - 236 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Дисертація присвячена дослідженню процеса становлення, розбудови та функціонування урядової пропагандистсько-інформаційно-пресової служби доби української революції та визвольних змагань 1917-1920 рр. Проведено комплексне дослідження та аналіз урядової інформаційно-видавничої діяльності означеного періоду. З’ясовано, що урядові чинники надавали важливого значення проблемі пропаганди української ідеї та інформаційної роботи в масах, про що свідчать законодавчі акти та створення відповідних урядових структур та відповідної інфраструктури інформаційної діяльності, але в силу як об’єктивних, так і суб’єктивних причин створити систему урядового інформування не змогли, що і стало однією з причин поразки визвольних змагань. Ці процеси були характерними для урядів усіх державних формацій 1917-1920 рр. Ключові слова: інформаційна діяльність, громадська думка, зовнішнє інформування, урядова преса, агітаційно-пропагандистська робота, видавнича справа, інформаційна політика, цензура.



Кл.слова:
масова інформація -- преса -- сучасна історія -- ХХ століття

   Тип видання:   життєпис   
14.
 


Стус, Дмитро.
Василь Стус: життя як творчість [Електронний ресурс] / Дмитро Стус ; Гуманітарний центр Василя Стуса, Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка, Асоціація українських письменників, Донбаський історико-літературний музей Василя Стуса. - К. : Факт, 2004. - 436 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Ніхто не знає, в чому полягає загадка слави. Часто трапляється, що про когось, хто все життя перебував ув епіцентрі подій, забувають відразу після смерти. До Василя Стуса широка відомість прийшла після перепоховання в 1989-му. Що цьому причиною: поетична творчість? героїка життя? непримиренність позиції? здатність перейматися чужим болем? На ці та інші питання пробує знайти відповіді син поета — Дмитро, який майстерно поєднує об’єктивні біографічні відомості про життя Василя Стуса з власними спогадами і спостереженнями про батька, парадоксально зіставляє контексти, змішує науковий та белетристичний стилі. Пропонована книга — це Василь Стус очима дослідника й сина на тлі «запізнілого націєтворення».



Кл.слова:
українська література -- літературознавство

   Тип видання:   монографія   
15.

Вітлінський, В. В.
Ризикологія в економіці та підприемництві [Електронний ресурс] / В. В. Вітлінський, Г. І. Великоіваненко. - К. : КНЕУ, 2004. - 588 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Пропонована монографія присвячена науці про економічний ризик — ризикології. Автори трактують ризик як економічну категорію, що іманентно притаманна діяльності суб’єктів господарювання і пов’язана із сприйняттям і подоланням невизначеності, конфлікту в ситуаціях цілепокладання, оцінювання, управління, неминучого вибору. Ризик має діалектичну об’єктивно-суб’єктивну структуру. У монографії детально висвітлюються концептуальні аспекти ризикології — якісний та кількісний аналіз ризику, система показників його кількісного оцінювання, основні підходи до моделювання, управління та методів зниження ступеня ризику. Значна частина матеріалу публікується вперше. Дана праця орієнтована на наукових працівників, аспірантів, викладачів і студентів з економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, стане у пригоді практичного застосування фахівцями з економіки, фінансовими аналітиками та зацікавить усіх, хто бажає ознайомитися з цією проблематикою.



Кл.слова:
ризик -- фінанси

   Тип видання:   навчальний посібник   
16.
 


Калініна, О. С.
Ветеринарна вірусологія [Електронний ресурс] : підручник / О. С. Калініна, І. І. Панікар, В. Г. Скибіцький. - К. : Вища освіта, 2004. - 432 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Викладено основи загальної та спеціальної ветеринарної вірусології. Наведено дані про природу і походження, морфологію та хімічний склад, механізм репродукції, генетику й екологію вірусів, патогенез вірусних інфекцій. Висвітлено особливості противірусного імунітету, специфічну профілактику і хіміотерапію вірусних інфекцій. Розглянуто сучасну класифікацію вірусів і таксономічну характеристику родин вірусів тварин і людини. Значну увагу надано лабораторній діагностиці вірусних хвороб тварин. Описано сучасні методи індикації вірусів у патологічному матеріалі, культивування вірусів на чутливих біологічних об’єктах (лабораторних тваринах, курячих ембріонах, культурах клітин), методики серо- логічних реакцій для ідентифікації вірусів та специфічних антитіл. Подано схеми лабораторної діагностики актуальних вірусних хвороб тварин. Запропоновано тести для контролю знань студентів із найважливіших питань ветеринарної вірусології. Для підготовки фахівців в аграрних вищих навчальних закладах III – ІV рівнів акредитації з напряму «Ветеринарна медицина». Може бути корисним магістрантам, слухачам системи післядипломного навчання та фахівцям лабораторій ветеринарної медицини.



Кл.слова:
ветеринарія -- мікробіологія -- імунологія

   Тип видання:   навчальний посібник   
17.
 


М’ясоїд, Петро Андрійович.
Загальна психологія [Електронний ресурс] : навч. посібник / П. А. М’ясоїд. - 3-тє вид., випр.. - К. : Вища школа, 2004. - 387 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Висвітлюється предмет загальної психології з позицій системно-діяльнісного аналізу, складниками якого є: матеріалістичний погляд на психіку (як ідеальне, похідне від матеріального, єдність суб’єктивного й об’єктивного); діяльнісний підхід до психіки (як явища, що існує в процесах діяльності живої істоти); порівневий аналіз психіки (як осередку життя, що функціонує на різних рівнях останнього). Кожну тему завершують перелік питань для самостійної роботи студента і список рекомендованої літератури. У посібнику подано систему понять і категорій психології, що виконує роль предметного покажчика. Пропонований посібник разом із «Задачами з курсу загальної психології» того самого автора становить навчально-методичний комплекс з цієї дисципліни. Для студентів вищих педагогічних навчальних закладів. Стане у пригоді викладачам вищих навчальних закладів різного профілю, шкільним психологам та всім, хто вивчає психологію.



Кл.слова:
розвиток психіки -- психологія спілкування

   Тип видання:   науково-популярне видання   
18.
 



Україна і Росія в історичній ретроспективі [Електронний ресурс] : в 3 т. / В. Ф. Верстюк [та ін.] ; Інститут історії України. - К. : Наукова думка, 2004

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1. : Українські проекти в Російській імперії. - 2004. - 504 с.

Т. 2. : Радянський проект для України. - 2004. - 531 с.

Т. 3. : Новітній український державотворчий процес. - 2004. - 327 с.


У першій книзі тритомника досліджуються українсько-російські взаємини від початку раннього Нового часу до 1920-х років. В центрі уваги авторів – прагнення українців відстояти свою ідентичність і національну самобутність, яке постійно наражалося на спроби російської політичної еліти поглинути Україну. Вказується, що тенденція до поглинення українців з боку імперського центру мала об’єктивний характер, оскільки була зумовлена необхідністю кількісного збільшення державоутворюючого народу, відносна чисельність якого закономірно зменшувалася внаслідок імперських завоювань. У книзі аналізуються усі позитивні аспекти перебування українців під «імперською парасолькою», а також економічних, політичних і культурних контактів українців з близьким їм російським народом. Для політиків, діячів науки і культури, а також усіх, хто цікавиться історією та майбутнім України.



Кл.слова:
політика -- українсько-російські взаємини -- державотворення -- культурні контакти

   Тип видання:   навчальний посібник   
19.

Гайдаржи, В. І.
Організація баз даних та знань [Електронний ресурс] / В. І. Гайдаржи ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна”. Інститут Комп'ютерних Технологій. Кафедра інформаційних технологій та програмування. - К. : [б. в.], 2004. - 148 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Інформаційна система (ІС) служить для збору та накопичення інформації, її ефективного використання для всіляких цілей. ІС являє собою систему програмних, мовних, організаційних та технологічних засобів, які призначаються для централізованого накопичення та колективного використання даних. Як правило, ІС зберігають тим чи іншим чином структуровані дан і (база даних). Але ІС може зберіг ати й неструктуровану інформацію (наприклад, документи вільного формату ), однак її використання пов’язано з певними угодами та обмеженнями. Основна функція ІС – це моделювання стану об’єктів частини реального світу, що розглядається (предметна область), та відо браження зв’язків, як і виникають між цими об’єктами під час розв'язання функціональних задач (проблемне середовище).



Кл.слова:
інформація -- захист -- система

   Тип видання:   наукове видання   
20.

Юлдашев, О. Х.
Міжнародне приватне право: Теоретичні та прикладні аспекти [Електронний ресурс] / О. Х. Юлдашев. - К. : Вид-во МАУП, 2004. - 576 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Видання є однією з перших спроб теоретичного осмислення феномену міжнародного приватного права в аспекті матеріального врегулювання відносин у сфері міжнародної торгівлі, а також виявлення та інкорпорації його норм. Відповідно воно містить дві частини — теоретичну та прикладну. У теоретичній частині міжнародне приватне право досліджується, виходячи з його природи. Розроблено новий конструктивний (практично результативний) підхід до побудови оптимальної моделі приватноправового регулювання міжнародної торгової діяльності, запропоновано методологічні засади цієї діяльності, які можуть застосовуватися в процесі законотворчості. У прикладній частині на основі системного підходу розглянуто інкорпоровані об’єкти конкретних правовідносин у міжнародному приватному праві. Для науковців, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, а також для фахівців практиків, які працюють у законотворчій і правозастосовчій сферах.



Кл.слова:
законодавство -- право -- торгова діяльність
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського