Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (3)Реферативна база даних (28)Книжкові видання та компакт-диски (24)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>K=ЖОВКВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

   Тип видання:   монографія   
Категорія: Будівництво   
1.

Жовква, О. І.
Архітектура православних навчальних закладів України [Електронний ресурс] / О. І. Жовква. - Чернівці : Друк Арт, 2009. - 189 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В данной монографии сделана попытка комплексного анализа архитектуры православных духовных учебных заведений, исследовано их поэтапное развитие, обобщен отечественнный и зарубежный опыт проектирования и строительства данного типа объектов. Также предложены функционально-планировочные модели разных типов православных духовных учебных заведений. Расчитано на специалистов в области архитектуры, ученых, аспирантов, студентов архитектурных факультетов Высших учебных заведений.



Кл.слова:
будівництво -- креслення -- будівля

   Тип видання:   монографія   
2.

Гербільський, Г. Ю.
Петро Перший в Західній Україні 1706-1707 рр. [Електронний ресурс] / Г. Ю. Гербільський. - Л. : Вільна Україна, 1948. - 96 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга розповідає про роль західноукраїнських земель у Північній війні, а також перебування Петра Першого в Жовкві і Львові у 1706 р.



Кл.слова:
Львівська рада -- Львівське братство -- Жовква -- Північна війна

   Тип видання:   наукове видання   
3.

Жовква, О. І.
Архітектура православних духовних навчальних закладів України [Електронний ресурс] / О. І. Жовква. - Чернівці : Друк Арт, 2009. - 192 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Pапропоновано функціонально-розпланувальні моделі духовних навчальних закладів різних типів, визначено взаємозв'язки між основними групами приміщень, розкрито актуальні питання формування об'ємно-розпланувальної композиції. Використано фотоматеріали з сучасної фахової літератури, особистого архіву автора, а також авторської праці. Розраховано на фахівців у галузі архітектури, науковців, аспірантів, студентів архітектурних факультетів вищих навчальних закладів.



Кл.слова:
композиція -- фотоматеріал

   Тип видання:   науково-популярне видання   
4.

Мацюк, О.
Замки і фортеці Західної України [Електронний ресурс] : історичні мандрівки / О. Мацюк. - Вид. 2-е, випр. і допов.. - Л. : Центр Європи, 2005. - 200 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Замки і фортеці Західної України — розповідь про туристичні маршрути до пам'яток оборонного будівництва Західної України. Львів і Кам'янець-Подільський, Жовква і Лаврів, Острог і Крилос, Тернопіль і Бучач, Дубно і Болехів, Олесько і Кременець, — ось далеко не повний перелік міст і селищ, де зможе побувати допитливий читач, знайомлячись із замками і монастирями, городищами і церквами, костелами і синагогами — пам'ятками нашої старовини.



Кл.слова:
замок -- фортеця -- туризм

   Тип видання:   навчальний посібник   
5.

Донцов, Д.
Націоналізм [Електронний ресурс] / Д. Донцов. - Лондон : Українська видавнича спілка, 1966. - 368 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Націоналізм, який вийшов першим виданням (з друкарні Василіян у Жовкві) в 1926 році, виступив з ідеологією, яка рвала з цілим світоглядом драгоманівського демократизму і соціялізму МарксаЛеніна, пересякнутого отрутою москофільства. В тій книзі автор розвивав думки, які ширив перед 1ою Світовою війною, як у Київськім Слові, у брошурах Модерне москофільство і 3 приводу одної єреси, виданих у Києві, Сучасне політичне положення нації і наші завдання (відчит на студентськім з’їзді у Львові), під час 1ої світової війни – Українська державна думка і Европа (вид. в Берліні, Винниці й у Львові), Міжнародне положення України і Росія, Культура примітивізму, Мазепа і Мазепинство (у Києві і Черкасах) по 1ій світовій війні – Підстави нашої політики та у львівськім ЛНВку. Основні ідеї Націоналізму були передусім антитези драгоманівському малоросіянству. Трактованню України як провінції Росії, що претендувала лише на деякі полегші культурного й соціяльного характеру Націоналізм протиставляв ідею політичної нації, ідеалом і метою якої був політичний державницький сепаратизм, повний розрив з усякою Росією, а культурно – повне протиставлення цілому духовому комплексові Московщини, під оглядом соціяльним – неґація соціялізму. Це була повна антитеза гермафродитському світоглядові тодішнього демосоціялістичного українського провідництва.



Кл.слова:
політичний рух
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського