Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (106)Журнали та продовжувані видання (12)
Пошуковий запит: (<.>A=Тарасенко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 148
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Розвиток технологій і техніки для виробництва продукції овочівництва : [колект.] монографія / В. В. Адамчук, І. Ф. Савченко, В. В. Тарасенко, А. М. Борис, М. І. Грицишин, В. Г. Лисанюк, А. І. Ящук, П. А. Рихлівський; Національна академія аграрних наук України. - Ніжин : Лисенко М. М., 2023. - 191 c. - Бібліогр.: с. 184-191 - укp.

У монографії сформульовані напрями і результати наукових досліджень провідних наукових організацій України в галузі механізації овочівництва, починаючи з 50-х років минулого століття, коли в державі гостро ставилося питання зменшення затрат ручної праці на виробництво овочів із метою відмови від залучення на сільськогосподарські роботи працівників підприємств, установ та інститутів. Наведені розробки, які через провідні конструкторські організації та машинобудівні заводи масово виготовлялися для спеціалізованих овоче-молочних господарств: капустозбиральний комбайн МСК-1, томатозбиральний комбайн КТУС-200, овочезбиральні платформи, лінії доробки овочів, тепличний електротрактор ЕТТ-1, комплекс машин для основного обробітку фунту в теплицях, комплекс машин для механізованого вирощування безгорщечкової розсади в плівкових теплицях на базі самохідного шасі СШ-28Т, мостова система землероб¬ства для вирощування сільськогосподарських культур у тепличних комплексах та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: П24

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА865880 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Прикладні аспекти фітотерапевтичної рецептури : навч. посіб. / ред.: , О. П. Шматенко, Р. С. Кортинюк, Л. Л. Давтян; упоряд.: Т. М. Остащенко, А. М. Соломенний, В. В. Томчук, О. П. Шматенко, Р. С. Кортинюк, Л. Л. Давтян, А. О. Дроздова, В. О. Тарасенко, Р. Г. Процюк, Н. І. Гудзь, О. Я. Коритнюк, О. Я. Роздорожнюк,; Українська військово-медична академія, Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, Національна академія наук вищої освіти України. - Київ : Видавництво Людмила, 2023. - 371 c. - Бібліогр.: с. 358-371 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р352.5 я73 + Р282.9 я27 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА866365 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
3.

Шматенко О. П. 
Сучасні аспекти лікування ранового процесу із застосуванням покриттів (пов'язок) : (огляд) / О. П. Шматенко, Л. Л. Давтян, Т. В. Приходько, О. Ф. Кучмістова, В. О. Тарасенко, Н. О. Козіко, Д. В. Вороненко, В. В. Осьодло // Запоріз. мед. журн. - 2022. - 24, № 5. - С. 599-606. - Бібліогр.: 59 назв. - укp.

Узагальнено відомості щодо асортименту сучасних ранових покриттів (пов'язок), які є на фармацевтичному ринку. Досліджена група засобів містить велику кількість похідних із різною природою основи-носія та комбінацією активних фармацевтичних інгредієнтів. Визначено, що розроблення нових ранових покриттів передбачає реалізацію комплексного впливу на рановий процес, який досягається багатошаровою структурою ранових покриттів (пов'язок) із чітко зумовленими функціями кожної складової: контактний шар знижує адгезію до поверхні рани, сорбційний шар забезпечує незворотну сорбцію, утримання та інактивацію ексудату рани, фармакологічно активний шар чинить вплив на провідні фактори патогенезу ранового процесу, а зовнішня ізолювальна мембрана створює ранову оклюзію. Висновки: події останніх років, пов'язані з проведенням АТО/ООС на території України, засвідчують невирішеність проблеми лікування бойової хірургічної травми і для медичної служби Збройних сил, і для національної системи охорони здоров'я. Це обгрунтовує необхідність розширення асортименту ранових покриттів (пов'язок) комплексної дії для потреб військової медицини. Виявили перевагу застосування в гнійно-запальній і некротичній фазах розвитку ранового процесу належних покриттів (пов'язок) із сильно вираженою осмотичною активністю, яким притаманна низька адгезія до ранової поверхні та антибактеріальна активність. Для застосування на наступних фазах ранового процесу рекомендовані засоби з помірною осмотичною активністю, що мають комбінацію антибактеріальних і репаративних властивостей. У заключній фазі ранового процесу покриття мають запобігати висиханню ранової поверхні, захищати та, якщо це можливо, сприяти росту грануляцій.



Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Тарасенко В. В. 
Синтез азоестерів метакрилової кислоти та полімерів на їх основі для інформаційних технологій : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.06 / В. В. Тарасенко; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ, 2021. - 20 c. - укp.

Увагу приділено синтезу та дослідженню властивостей азоестерів метакрилової кислоти та полімерів на їх основі для інформаційних технологій. Синтезовано та досліджено 76 азобензолвмісних сполук, із них 5 модельних гідроксіазосполук із різними донорно-акцепторними замісниками та 5 відповідних метакрилових азомономерів. На їх основі одержано 66 азобензолвмісних метакрилових кополімерів з алкілметакрилатами. Серед них методом термоініційованої радикальної кополімеризації одержано 30 кополімерів. Методом полімераналогічних перетворень уперше одержано 36 нових кополімерів. Азополімери мають у бічному ланцюзі азобензольний фрагмент, а також алкільні фрагменти різної довжини, карбоксильні групи та вільні метакрилатні подвійні зв'язки, здатні до фотополімеризації при опроміненні УФ-світлом. У плівках азополімерів досліджено явище фотоіндукованої оптичної анізотропії (ФОА) та можливість їх застосування як фотоорієнтантів рідких кристалів (РК). На основі азополімерів створено поляризаційно-чутливі реєструючі середовища для голографічного запису оптичної інформації та досліджено їх властивості при запису голограм плоского хвильового фронту з паралельною і перпендикулярною поляризацією записувальних променів. Уперше встановлено можливість підсилення поверхневого рельєфу плівок азополімерів, температура розм'якшення яких близька до кімнатної, з використанням зовнішнього електричного поля, створеного коронним розрядом при реєстрації поляризаційних голограм. Запропоновано спосіб керування дифракційною ефективністю поляризаційних голограм із використанням зовнішнього електричного поля, для реєструючих середовищ на основі азополімерів, температура розм'якшення яких близька до кімнатної.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г246.154.1 + Г721.62

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА451171 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Тарасенко В. О. 
Науково-практичне та експериментальне обґрунтування складу та технології антимікробних лікарських засобів з анестезуючою дією для потреб медичної служби Збройних сил України : автореф. дис. ... д-ра фармацевт. наук : 15.00.01 / В. О. Тарасенко; Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика. - Київ, 2021. - 45 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.81-1 + Р281.703-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА449343 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Тарасенко В. О. 
Маркетинговий аналіз ринку лікарських засобів для лікування ранового процесу та опікової хвороби у військовослужбовців на госпітальному етапі / В. О. Тарасенко, О. П. Шматенко, П. С. Сирота, О. В. Миропольська, В. В. Шматенко // Соц. фармація в охороні здоров'я. - 2021. - 7, № 1. - С. 71-79. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета роботи - узагальнення переліку лікарських засобів (ЛЗ), який може використовуватись на різних етапах лікування опікової хвороби та ранового процесу у військовослужбовців на госпітальному етапі; маркетинговий аналіз ринку України таких ЛЗ із подальшим визначенням доцільності створення мазі для лікування запальних захворювань шкіри та опіків. Матеріали та методи: інформаційно-пошукова система "Державний реєстр лікарських засобів України" та Компендіум. Використано загальнонаукові та системно-оглядові методи інформаційного пошуку: бібліографічний, документальний, контент-аналіз, метод порівняння, системного аналізу, маркетингових досліджень. У результаті дослідження асортименту ЛЗ, що сприяють загоєнню ран, представленого на фармацевтичному ринку України, встановлено, що 64 % це ЛЗ українського виробництва, 36 % - закордонного. Проведено розподіл м'яких лікарських засобів, що зареєстровані в Україні, за фармакологічними групами й установлено, що відсоток протимікробних і протигрибкових препаратів є майже однаковим (15,8 і 15,2 % відповідно). Стероїдні протизапальні засоби переважають над нестероїдними (14,9 і 11,4 % відповідно). Проведені дослідження показали, що на вітчизняному ринку є досить багато препаратів іноземного виробництва, українських аналогів яким немає. Маркетинговими дослідженнями встановлено, що більш ефективними для лікування опікової хвороби є комбіновані препарати. Вони діють одночасно в кількох напрямах і полегшують процес лікування. Серед розглянутих препаратів частка комбінованих становить 42 %, частка монопрепаратів - 58 %; частка синтетичних - 88 %, що значно перевищує частку фітопрепаратів - 12 %. Узагальнено концепцію та методологію щодо терапії опіків та ранового процесу та зазначено, що препаратами вибору є комплексні м'які ЛЗ. В результаті проведених маркетингових досліджень щодо структури та номенклатури м'яких ЛЗ виявлено, що на вітчизняному фармацевтичному ринку України м'які ЛЗ закордонного виробництва складають 36 %, а вітчизняного - 64 %. Установлено, що частка препаратів для місцевого лікування ран - близько 6 % від загального асортименту м'яких ЛЗ - представлена в основному монокомпонентними препаратами (58 %). Аналіз асортименту ЛЗ протиопікової та антисептичної дії за лікарськими формами показав, що найбільшу частку (67 %) займають мазі, 18 % - ЛЗ у формі крему.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.154.1-52 + Р458.141-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101342 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Тарасенко В. О. 
Дослідження кінетики вивільнення активних фармацевтичних інгредієнтів із плівкоутворювального аерозолю методом in vitro / В. О. Тарасенко // Соц. фармація в охороні здоров'я. - 2020. - 6, № 1. - С. 16-22. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9 АМО-золь

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101342 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Тарасенко В. О. 
Дослідження кінетики вивільнення активних фармацевтичних інгредієнтів із плівкоутворювального аерозолю методом in vitro / В. О. Тарасенко // Соц. фармація в охороні здоров'я. - 2020. - 6, № 1. - С. 16-22. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9 АМО-золь

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101342 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Тарасенко В. О. 
Дослідження токсикологічних властивостей плівкоутворюючого аерозолю антимікробної й анестезуючої дії / В. О. Тарасенко, Г. М. Войтенко, Л. Л. Давтян, А. М. Соломенний // Фармакологія та лікар. токсикологія. - 2020. - 14, № 1. - С. 63-70. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.703 + Р281.81 + Р284

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100063 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Процеси і апарати харчових виробництв. Теплообмінні процеси : підручник / В. С. Бойко, К. О. Самойчук, В. Г. Тарасенко, О. П. Ломейко; Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. - Мелітополь : Lux, 2020. - 328 c. - Бібліогр.: с. 322-328 - укp.

Даний підручник "Процеси і апарати харчових виробництв. Теплообмінні процеси" повністю відповідає програмі дисципліни "Процеси і апарати". Всі розділи підручника розглянуто з єдиних кінетичних позицій. Значне місце приділено моделюванню, тепловому розрахунку процесів і апаратів за допомогою критеріїв і критеріальних рівнянь. Подано схеми і конструкції найпоширеніших в харчовій промисловості типових теплообмінних апаратів і машин. Для закріплення знань студентів наприкінці кожної теми наведено контрольні питання для самоперевірки. самоконтроль якості засвоєння навчального матеріалу. Обсяг і зміст навчального матеріалу за темами відповідає графіку освітнього процесу. Структура кожної теми поєднує фундаментальні закони з науковими та інженерними тенденціями в галузі, що розглядається. Направленість викладення матеріалу обрано таким чином, щоб інженер-технолог міг отримати необхідні відомості про раціональну експлуатацію машин і апаратів з мінімальними матеріало- і енерговитратами та з максимальним використанням потужності обладнання, а інженер-механік - відомості про розробку машин і апаратів, розрахунок їхніх оптимальних розмірів, енерго- і металоємність і економічну ефективність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л813 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА864742 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Азаров О. Д. 
Комп'ютерні мережі : підручник [для студентів напряму підгот. 123 - "Комп'ютерна інженерія"] / О. Д. Азаров, С. М. Захарченко, О. В. Кадук, М. М. Орлова, В. П. Тарасенко; Вінницький національний технічний університет. - Вінниця : ВНТУ, 2020. - 377 c. - Бібліогр.: с. 354-356 - укp.

Розглянуто ієрархічні моделі для опису комп'ютерних мереж. Описано особливості реалізації фізичного рівня комп'ютерних мереж, зокрема структуру, класифікацію та характеристики каналів передавання даних, різновиди існуючих кабельних систем. Проаналізовано їх переваги, недоліки та наведено рекомендації до застосування. Розглянуто сучасні методи передавання цифрових даних на фізичному рівні та способи мультиплексування потоків даних. Описано технології реалізації канального рівня сучасних комп'ютерних мереж, методи доступу до середовища та методи керування логічним каналом. Розглянуто особливості реалізації канального рівня в локальних мережах на прикладі технологій Ethernet, Token Ring і FDDI. Описано основи функціонування комутаторів локальних мереж. Розглянуто принципи ієрархічної адресації та алгоритми маршрутизації потоків даних. Описано шляхи реалізації мережевого рівня в сучасних мережах на прикладі протоколу IPv4. Розглянуто протоколи динамічної маршрутизації RIP та OSPF. Також описано основи роботи з мережевою операційною системою на прикладі Cisco IOS. Проаналізовано роботу транспортного рівня та описано особливості його реалізації на прикладі протоколів TCP та UDP тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА859695 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Тарасенко В. О. 
Дослідження токсикологічних властивостей плівкоутворюючого аерозолю антимікробної й анестезуючої дії / В. О. Тарасенко, Г. М. Войтенко, Л. Л. Давтян, А. М. Соломенний // Фармакологія та лікар. токсикологія. - 2020. - 14, № 1. - С. 63-70. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.703 + Р281.81 + Р284

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100063 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
13.

Макроелементи в лікарських засобах і розчинах перитонеального діалізу : навч.-метод. посіб. / О. П. Шматенко, Р. С. Коритнюк, Л. Л. Давтян, Н. І. Гудзь, А. О. Дроздова, В. О. Тарасенко, Л. І. Кобилінська, І. О. Власенко, О. Я. Коритнюк, М. В. Лелека, Т. Ф. Оліфірова, О. Я. Роздорожнюк, І. В. Каханов, Н. О. Тахтаулова, А. М. Соломенний; ред.: О. П. Шматенко, Р. С. Коритнюк, Л. Л. Давтян; Укр. військ.-мед. акад., Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - Київ : Вид-во Людмила, 2019. - 183 c. - Бібліогр.: с. 167-173 - укp.

Розглянуто основні класифікаційні системи мікроелементів, зокрема кількісну класифікаційну систему мікроелементів та анатомо-терапевтично-хімічну класифікаційну систему. Увагу приділено макроелементам у лікарських засобах і розчинах для перитонеального діалізу (ПД). Висвітлено історичні аспекти розробки розчинів для ПД, а також аспекти використання ПД в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА835882 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Давтян Л. Л. 
Дослідження мікробіологічної чистоти крему з мірамістином, анестезином і COsub2/sub екстрактом ромашки для застосування у хірургічній практиці / Л. Л. Давтян, О. П. Шматенко, В. О. Тарасенко, О. М. Власенко, Г. В. Осьодло, Н. В. Орлова // Фармацевт. журн.. - 2018. - № 5/6. - С. 80-89. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.81 + Л663.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28227 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
15.

Стручаєв М. І. 
Формування заморожених соків / М. І. Стручаєв, Н. П. Загорко, В. Г. Тарасенко // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2018. - Вип. 18, т. 1. - С. 246-252. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - вдосконалення технології формування заморожених соків. Наведено варіанти вдосконалення способу консервування з використанням швидкого заморожування та тривалого низькотемпературного зберігання фруктових, овочевих, плодоовочевих соків із м'якоттю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л961.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Бойко В. С. 
Визначення параметрів течії в'язко-пластичної рідини при об'ємному формуванні харчових продуктів / В. С. Бойко, В. Г. Тарасенко, А. М. Муравйов // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2018. - Вип. 18, т. 1. - С. 318-325. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л812.9-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Тарасенко В. О. 
Дослідження фізико-хімічних показників крему комплексної дії для лікування ранового процесу поранених військовослужбовців / В. О. Тарасенко, Л. Л. Давтян // Актуал. питання фармацевт. і мед. науки та практики. - 2018. - 11, № 1. - С. 69-73. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Цель работы - исследование физико-химических (ФХ) показателей (коллоидная стабильность, термостабильность, осмотическая активность (ОА), однородность и рН) крема комплексного действия для местного лечения ран с последующим установлением соответствия требованиям ГФУ к данной лекарственной форме. При проведении экспериментальных исследований использовали активные фармацевтические ингредиенты: метронидазол, мирамистин (gift sample from Dr. Reddy's labs, Hyderabad, India), анестезин (Merсk, Germany), растительные экстракты (Ароматика, Украина), а также вспомогательные вещества: пропиленгликоль, глицерин (Loba Chemie Pvt. Ltd., Mumbai, India), полиэтиленоксид-400, моноглицеринустеарат, спирт цетостеариловый, вазелиновое масло (Sigma-aldrich, Germany). ФХ показатели крема определяли по общепринятым методикам согласно ГФУ. Исследования проводили на 5 сериях (по 5 образцов в каждой). Статистическую обработку результатов проводили с помощью пакета Statistica 6.0 (Stat Soft Inc., USA). В опытах in vitro методом диализа через полупроницаемую мембрану определено, что исследуемые образцы проявляют ОА в течение 24 часов. Через 24 часа экспозиции ОА составляла 110,7 и 118,3 % соответственно для образцов крема (ОК) плацебо и крема. Скрининг данных относительно определения кислотно-щелочного баланса показал, что значения рН всех исследуемых ОК лежат в пределах от 6,5 до 7,5 и соответствуют рН раны. Тест по определению однородности крема показал, что все образцы однородные при различных температурах хранения в течение 24 месяцев. Экспериментальные исследования термо- и коллоидной стабильности ОК, полученные как непосредственно после изготовления, так и те, что хранились в течение 24 месяцев в естественных условиях и при температурах, рекомендованных ГФУ, показали, что ни в одной пробирке не наблюдали расслоение. Все образцы оказались стабильными при хранении, что особенно важно для эмульсионных систем. Выводы: ФХ исследованиями доказано, что коллоидная стабильность, термостабильность, ОА и рН крема соответствуют установленным требованиям к данной лекарственной форме.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9 + Р282.523

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69485 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Гончаренко Н. В. 
Організаційно-психологічні чинники в системі фармацевтичної діяльності / Н. В. Гончаренко, О. П. Шматенко, В. О. Тарасенко, Ю. В. Рум'янцев, А. А. Кожокару // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2018. - Вип. 32. - С. 264-273. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

На сьогодні суттєва роль у підвищенні ефективності і безпечності лікарської терапії відводиться фармацевтичній опіці - комплексній програмі взаємодії провізора, лікаря і пацієнта протягом всього періоду лікарської терапії, починаючи з моменту відпуску лікарського засобу до повного закінчення його дії. Суттєва роль у разі здійснення фармацевтичної опіки відводиться підвищенню прихильності до лікування, оскільки низька прихильність до медикаментозного лікування призводить до суттєвого погіршення перебігу захворювання, летальних випадків і зростання витрат на лікування. Мета дослідження - теоретично обгрунтувати та визначити психологічні чинники, які підвищують прихильність пацієнта до лікування, розробка методологічних підходів оптимізації комплаєнтності в системі організації фармацевтичної опіки. Методи дослідження: історичний, бібліосемантичний, системний підхід та системний аналіз. Висновки: аналіз результатів багаточисленних досліджень вчених надав змогу зробити висновок, що до психологічних чинників, які підвищують прихильність пацієнта до лікування відносяться: налагодження контакту між лікарем і пацієнтом, а також соціальна підтримка, що досягається завдяки розвитку комунікативної компетентності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)26

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Тарасенко В. Є. 
Правові засади діяльності кримінальної поліції в інтересах кримінального судочинства : монографія / В. Є. Тарасенко, Р. В. Тарасенко; Одес. держ. ун-т внутр. справ. - Одеса, 2018. - 240 c. - укp.

Розглянуто загальні положення та сучасний стан правових засад діяльності кримінальної поліції в інтересах кримінального судочинства, їх історичну ретроспективу. Викладено питання правового регулювання окремих напрямів діяльності кримінальної поліції, зокрема, негласної роботи, оперативного супроводження кримінальних проваджень, використання кримінальною поліцією автоматизованих інформаційних систем. Виділено шляхи удосконалення правових засад діяльності кримінальної поліції та доведено необхідність внесення змін та доповнень до діючого кримінального процесуального і оперативно-розшукового законодавства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА828390 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах (ВОТТП_18_ 2018) : матеріали XVIII міжнар. наук.-техн. конф., 8 - 13 черв. 2018 р., Одеса (Затока) / ред.: Т. В. Борботько, А. Бубулис, В. К. Джі, Т. М. Натріашвілі, М. Н. Гладков, В. Б. Дудикевич, М. П. Дивак, Б. Жултовський, В. Г. Здоренко, С. М. Злепко, В. Г. Каплун, В. А. Каптур, В. М. Кичак, В. Т. Кондратов, Є. В. Коробко, В. Д. Косенков, Я. І. Лепіх, А. О. Мельник, Т. М. Мансуров, С. В. Павлов, О. М. Петренко, С. К. Підченко, В. Попов, О. П. Пунченко, В. П. Ройзман, О. Н. Романюк, В. В. Романюк, О. П. Ротштейн, В. П. Тарасенко, А. В. Толбатов, Ю. М. Туз, В. В. Себко, М. М. Сурду, П. М. Сопрунюк, О. П. Стахов, Й. І. Стенцель, В. Ю. Цветков, О. Б. Шарпан, К. Л. Шевченко; Укр. технол. акад., Міжнар. наук.-техн. журн. "Вимірюв. та обчислюв. техніка в технол. процесах" , Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С. Попова, Білорус. держ. ун-т інформатики і радіоелектроніки, НТУ України "Київ. політехн. ін-т ім. І. Сікорського", Вінниц. нац. техн. ун-т, Nat. Instruments, Ін-т інженерів по електротехніці і радіоелектроніці. - Одеса, 2018. - 231 c. - укp. - рус. - англ.

Розкрито можливості хімічної модифікації поверхні полістиролу для застосування в імуноферментному аналізі. Подано інформацію про волоконно-оптичний датчик тиску мембранного типу з кільцевими волоконно-оптичними колекторами, особливості визначення орбіти центру обертання ротора потужного генератора за результатами вимірювання повітряного зазору, модель i метод визначення витрати продуктів згорання газів природного та штучного походження. Оцінено можливості використання асинхронного електроприводу із скалярним керуванням для автоматизації процесу виробництва інтелектуальних полімерних композиційних матеріалів. Охарактеризовано електротехнології знезараження захищеного грунту. Запропоновано спосіб визначення частоти вимірювального генератора панорамного приладу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З97 я431(0) + Ж10 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО36320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського