Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (13)Реферативна база даних (1848)Книжкові видання та компакт-диски (1461)Журнали та продовжувані видання (767)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)0-56$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 219
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Антонов В. Б. 
Активізація залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України в умовах глобальної конкуренції: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / В. Б. Антонов ; НАН України ; Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2011. — 20 с. — укp.

Розкрито теоретико-методологічні засади дослідження процесів активізації залучення прямих іноземних інвестицій за умов глобальної конкуренції, запропоновано методологічний підхід до оцінювання ефективності структурних трансформацій за участю іноземних інвестицій, за допомогою якого оцінено наслідки впливу структурних зрушень у залученні прямих іноземних інвестицій на загальноекономічну ефективність інвестиційних процесів за видами економічної діяльності. Увагу приділено дослідженню впливу прямих іноземних інвестицій на економічний розвиток приймаючої держави, тенденцій та наслідків їх залучення для вітчизняної економіки, оцінці соціально-економічних чинників активізації прямих іноземних інвестицій. Запропоновано імперативи формування пріоритетів державної політики залучення прямих іноземних інвестицій, які передбачають врахування секторальних і регіональних переваг, критеріїв вибору компаній та країн-продуцентів прямих іноземних інвестицій, а також стратегічні пріоритети державної підтримки їх залучення у сферу високих технологій. Розглянуто зарубіжний досвід регулювання іноземних інвестицій за умов глобалізації та можливості його адаптації до українських реалій, розроблено рекомендації з удосконалення державної політики залучення прямих іноземних інвестицій в Україну й обгрунтовано ефективний механізм їх стимулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56
Шифр НБУВ: РА382990 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Буряк С.В. 
Активізація інвестиційної діяльності в перехідній економіці України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / С.В. Буряк ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні проблеми інвестиційної діяльності в перехідній економіці. Висвітлено соціально-економічну сутність інвестицій як економічної категорії та їх основні форми. Розкрито роль інвестицій в економічному розвитку, обговорено шляхи виходу з інвестиційної кризи. Визначено потенційні джерела інвестиційних ресурсів на макро- та мікрорівнях. Здійснено грунтовний аналіз формування різних джерел інвестиційних ресурсів, запропоновано заходи щодо їх залучення та ефективного використання в сучасній економіці України. Обгрунтовано основні напрямки вдосконалення вітчизняного законодавства з метою активізації інвестиційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56
Шифр НБУВ: РА315251 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Новікова Р.О. 
Активізація та регулювання формування інвестиційних ресурсів в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Р.О. Новікова ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2004. — 17 с.: рис., табл. — укp.

Обгрунтовано можливість розширення інвестиційної та інноваційної діяльності шляхом мобілізації внутрішніх інвестиційних ресурсів, які є основою інвестиційного потенціалу економіки України. Розкрито макроекономічний аспект процесу формування даних ресурсів на базі аналізу структури, динаміки національних заощаджень та можливостей їх інвестиційного використання. Установлено, що забезпечення умов для росту заощаджень та її трансформації в інвестиції є необхідним чинником активізації інвестиційного процесу в Україні. Значну увагу приділено визначенню ролі фінансових посередників у формуванні інвестиційних ресурсів. Обгрунтовано основні напрямки державної інвестиційної політики на сучасному етапі розвитку економіки України. Наведено пропозиції щодо збільшення національних заощаджень та активізації інвестиційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА330185

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Майорова Т.В. 
Банківське кредитування інвестиційних проектів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Т.В. Майорова ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Висвітлено найсуттєвіші характеристики процесів інвестування у національній економічній системі за рахунок банківського кредиту, досліджено сучасний стан ринку інвестиційного кредиту в Україні, перспективи та шляхи його розвитку. Значну увагу приділено міжнародному інвестиційному кредиту та його ролі у фінансуванні вітчизняних промислових інвестиційних проектів. Особливе практичне значення має дослідження організації кредитування інвестиційних проектів на прикладі АКБ "МТ-Банк". Доведено необхідність удосконалення процесу інвестиційного кредитування, зокрема, управлінні кредитними ризиками. Підкреслено, що ринок банківського інвестиційного кредиту в Україні обумовлює необхідність створення Державного банку реконструкції та розвитку, удосконалення законодавчої бази та впровадження нових форм інвестиційного кредитування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.2 + У9(4Укр)0-56
Шифр НБУВ: РА309891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Гришина О.С. 
Банківське фінансування та регулювання інвестиційної діяльності: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.С. Гришина ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2002. — 21 с. — укp.

На підставі узагальнення теоретичних і практичних розробок розглянуто сучасні тенденції розвитку ринку капіталів, що дозволило систематизувати неодноразові спроби перебудувати існуючі схеми інвестування. Проаналізовано світовий досвід регулювання фінансових ресурсів у господарському обігу, який охоплює різноманітні підходи щодо використання державних важелів і стимулів інвестиційної діяльності. Розглянуто механізм регулювання у фінансово-банківській сфері з урахуванням реальних секторних зв'язків, людського, інформаційного капіталів, спонукальних чинників. Охарактеризовано інвестиційні процеси в Україні. Визначено характерні тенденції та особливості генезису інвестиційної сфери у трансформаційний період розвитку української економіки у порівнянні зі світовими аналогами. Уточнено основні фактори, які впливають на інвестиційну діяльність: ступінь розвитку реального та фінансового секторів, премію за зовнішні фінансові ресурси з урахуванням ризиків, оцінку кредитного портфеля, інформаційний та людський капітали тощо, які детально характеризують відносини між партнерами та впливають на ефективність реалізації інвестиційних проектів. Удосконалено шляхи лібералізації діяльності кредитно-фінансових установ як головних інституційних фінансово-посередницьких структур на ринку капіталовкладень України, що стимулюють розвиток інвестиційної сфери. Визначено й обгрунтовано основні положення щодо регулювання інвестиційних ресурсів у напрямі стабілізації та розвитку реального сектора економіки, фінансового сектора економіки, фінансування науково-технічного прогресу, вирівнювання рівнів економічного розвитку регіонів. Наведено нові рекомендації та методичні підходи щодо зміцнення зв'язків між реальним та фінансовим секторами, спрямованими на розвиток інвестиційної сфери та економічний розвиток.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56 + У9(4Укр)262.2
Шифр НБУВ: РА318074 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Іванова В.М. 
Взаємодія національного та іноземного інвестування в нових ринкових економіках в умовах глобалізації: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / В.М. Іванова ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнарод. відносин. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано можливість інвестиційної та інноваційної діяльності за рахунок мобілізації та з залученням іноземних інвестиційних ресурсів, які є базою інвестиційного прогресу економіки України. Розглянуто макроекономічний аспект процесу формування інвестиційних ресурсів на підставі аналізу структури, динаміки національних заощаджень і можливостей їх інвестиційного використання та досвіду країн ЦСЄ, щодо залучення іноземних інвестицій. Установлено, що умовою росту та трансформації інвестиційних процесів є поступовий процес "кластеризації", який є необхідним чинником активізації цього процесу в Україні. Значну увагу приділено економічній безпеці України. Обгрунтовано основні напрямки державної інвестиційної політики на сучасному етапі розвитку економіки України та розроблено систему пропозицій, спрямованих на покращення інвестиційної політики й активізацію взаємодії національного й іноземного інвестування за умов глобалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-56 + У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА355863

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Криворучко О.В. 
Використання єврооблігацій як інструменту залучення іноземних інвестицій: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / О.В. Криворучко ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено концептуальні підходи щодо залучення інвестицій на міжнародному ринку капіталу. Розглянуто процес формування ринку єврооблігацій як інструментів залучення іноземних інвестицій. Розкрито економічну сутність єврооблігацій. Удосконалено теоретичні підходи до класифікації єврооблігацій і структуризації їх ринку. Розглянуто систему нормативно-правового регулювання залучення інвестицій шляхом емісії єврооблігацій. Проаналізовано діяльність вітчизняних емітентів на ринку єврооблігацій, розкрито особливості її розвитку. Досліджено вплив єврооблігаційних запозичень держави на стан зовнішньої заборгованості країни. Удосконалено механізм залучення інвестицій на ринку єврооблігацій. Проаналізовано можливості та наведено рекомендації щодо емісії єврооблігацій торговими підприємствами України. Запропоновано концепцію використання єврооблігацій для залучення іноземних інвестицій у контексті оптимізації вартості капіталу для резидентів України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА369000

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Смєсова В.Л. 
Відтворення інвестиційного потенціалу національної економіки: автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.01 / В.Л. Смєсова ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні аспекти відтворення інвестиційного потенціалу національної економіки (ІПНЕ). Класифіковано джерела ІПНЕ за територіальною ознакою (внутрішні та зовнішні), рівнем і методами мобілізації (централізовані та децентралізовані), напрямами використання (цільові та загальні), потенційною можливістю участі в інвестуванні (джерела прямого та непрямого використання), відповідністю утворення джерел згідно з чинним законодавством (легальні та тіньові). Досліджено відтворення ІПНЕ на рівні економічних суб'єктів і загальнонаціональному. Удосконалено методику оцінки ІПНЕ та проаналізовано проблеми активізації процесу відтворення внутрішнього інвестиційного потенціалу України на рівні домогосподарств, фінансових, нефінансових корпорацій та держави. Розроблено механізм стимулювання відтворення ІПНЕ у контексті реалізації власного інвестиційного потенціалу державного сектору, податково-амортизаційного та монетарного стимулювання господарств, нефінансових і фінансових корпорацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.86 + У9(4УКР)0-56-96 +
Шифр НБУВ: РА366890

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Тимохова Г.Б. 
Вплив держави на розвиток інвестиційних процесів в трансформаційній економіці інверсійного типу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Г.Б. Тимохова ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 15 с. — укp.

На підставі результатів комплесного аналізу змісту, структури і форм реалізації інвестиційного процесу доведено, що інвестиційна діяльність є однією з базисних форм реалізації відносин власності, що забезпечують завершеність, цілісність і розвиток даних відносин. З використанням систематизації інституціональних форм державної участі в інвестиційному процесі запропоновано критерії прийнятного рівня цієї участі та розроблено заходи для удосконалювання інвестиційної політики держави за допомогою практичного сполучення суперечливих інтересів суб'єктів різного рівня, що інвестують. Відокремлено етапи трансформації інституціональних функцій держави в економічній системі перехідного типу, що засновані на послідовній зміні форм інвестиційної поведінки. За допомогою дослідження суперечливих форм впливу держави на інвестиційні процеси розкрито специфічний механізм протидії даним процесам. За результатами визначення впливу процесів трансформації відносин на інвестування розроблено моделі участі в них держави. Запропоновано методи якісного удосконалювання інвестиційного клімату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА326009

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Діденко Я.О. 
Вплив інвестування на зайнятість у перехідній економіці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Я.О. Діденко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Висвітлено економічну суть, функціональну роль інвестиційного процесу в економіці як чинника забезпечення ефективної зайнятості, сталого економічного зростання. Розглянуто основні ознаки ринкової моделі зайнятості, специфіку її формування у трансформаційній системі. Установлено особливості функціонування ринку праці у перехідній економіці та роль інвестиційних ресурсів малого підприємництва у цьому середовищі. Визначено основні напрямки становлення ефективного механізму кредитування малого підприємництва як чинника зайнятості. Проаналізовано інвестиційний потенціал фондового ринку, процеси роздержавлення й приватизації в Україні. Показано роль прямого іноземного інвестування, інститутів спільного інвестування у формуванні ефективної зайнятості. Запропоновано заходи, які дають змогу підвищити роль інвестиційного процесу у забезпеченні зазначеного формування за умов ринкової трансформації економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У010.86 + У9(4УКР)0-56 + У9(4УКР)240.5 +
Шифр НБУВ: РА333035

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
11.

Верченко О.В. 
Геоекономічний та регіональний вектори прямого іноземного інвестування в економіку України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.В. Верченко ; Укр. акад. зовніш. торгівлі. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Розкрито теоретичні концепції зарубіжного інвестування та їх значення для формування інвестиційної політики. Розглянуто та оцінено реалії привабливості інвестиційного клімату в Україні, який ще недостатньо сприятливий щодо залучення масштабних прямих іноземних інвестицій (ПІІ), особливо великого міжнародного капіталу (ТНК, інвестиційних компаній тощо). Значну увагу приділено уточненню параметрів та удосконаленню інвестиційного клімату в країні, посиленню державних гарантій та страхуванню іноземного капіталу від ризиків. Обгрунтовано, що у правовому, економічному та соціально-політичному аспектах створено передумови для розвитку зарубіжного інвестування в економіку України та її регіони, проте, існує необхідність прискорення коригування параметрів ПІІ, посилення їх інноваційного впливу на виробництво, зростання його конкурентоспроможності та сприяння структурним і ринковим перетворенням в економіці країни та Автономної Республіки Крим. Запропоновано більш активно стимулювати ПІІ у високотехнологічні галузі господарської діяльності та інноваційне виробництво, готельно-туристичний комплекс, тобто у ті сфери, що найбільше сприяють сталому економічному розвитку та не порушують екологічну рівновагу у кримському регіоні. Значну увагу приділено аналізу та оцінці ефективності експеременту функціонування СЕЕЗ "Сиваш", досвід якої заслуговує поширення на інші субрегіони Криму. Доведено необхідність послідовного та комплексного застосування радикальних заходів щодо збереження та покращання екологічного стану Криму, надаючи перевагу інвестиційним проектам, що сприяють оптимізації ресурсо-, енерго- і водоспоживання та передбачають збереження його унікальної природи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА322144

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Москалюк Н.П. 
Державна інвестиційна політика в умовах стабілізації національної економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Н.П. Москалюк ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання формування державної інвестиційної політики і вдосконалення механізму її реалізації за умов стабілізації національної економіки. Розкрито роль державного регулювання інвестиційної діяльності та його інструментів. Проведено грунтовний аналіз сучасного стану інвестиційної діяльності і на його підставі виявлено внутрішні та зовнішні джерела інвестиційних ресурсів національної економіки та висвітлено основні результати інвестиційної діяльності в Україні. Визначено основні напрями вдосконалення державної інвестиційної політики та розроблено ряд пропозицій щодо покращання механізму податкової, амортизаційної та грошово-кредитної політики, які посилять інвестування економіки за умов стабілізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-18
Шифр НБУВ: РА320314 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Слєпушкіна А.С. 
Державне регулювання інвестиційної взаємодії економічних суб'єктів України і міжнародних інвестиційних інститутів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / А.С. Слєпушкіна ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено роль та призначення інвестиційних регуляторів на основі методологічних засад регулювання процесу міжнародної інвестиційної взаємодії економічних суб'єктів України та міжнародних інвестиційних інститутів, яка може слугувати основою Державної інвестиційної стратегії. Викладено концепцію, яка систематизує названу взаємодію, зважає на природу, види інвестиційних джерел та впливаючих комплекс факторів. Визначено Національний механізм регулювання процесом зазначеної взаємодії, як систему стимулів, стримувань та противаг, що покликана реалізувати запропоновану концепцію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56 + У9(4Укр)826
Шифр НБУВ: РА309670 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Скиба 
Державне регулювання інвестиційної та інноваційної діяльності в умовах спеціальних економічних зон і територій пріоритетного розвитку: Автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.04 / Ганна Григорівна Скиба ; Донецька держ. академія управління. — Донецьк, 2003. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-21 + У9(4УКР)0-56-21 + У9(4УКР)81
Шифр НБУВ: РА330901

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Захарін С.В. 
Державне регулювання іноземного інвестування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.В. Захарін ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Доведено необхідність прискореного розвитку внутрішніх джерел капіталотворення з метою поступової відмови від залученням зовнішніх ресурсів як додаткового джерела капіталу. Вказано, що фондовий ринок, який у розвинутих країнах є потужним засобом використання інвестиційних ресурсів, у нашій країні є приватизаційним, та не інвестиційним елементом ринку. Обгрунтовано, що іноземний інвестор повільно реагує на застосування окремих важелів державної економічної політики (зокрема, податкових, амортизаційних, заходів щодо зайнятості), але уважно ставиться до системи пільг та гарантій захисту інвестицій. З використанням методу кореляційно-регресійного аналізу доведено існування суттєвої залежності між макроекономічною ситуацією в країні та надходженням іноземних інвестицій. Виявлено незначну залежність динаміки показників споживчого ринку та надходжень іноземних інвестицій. Це визначає бажання нерезидента розширити географію своєї присутності з використанням робочої сили, сировинних ресурсів, обладнання тощо. На основі адаптації методу стандартизації показників розроблено методику комплексної оцінки інвестиційного клімату, яка дозволяє визначити інтегральний показник інвестиційної привабливості країни (галузі, регіону тощо). Запропоновано врахування пріоритетності визначених груп показників, наведено критерії, за якими обираються чинники, що використовуються у разі оцінки інвестиційного клімату. На основі розробленої методики здійснено оцінку інвестиційного клімату галузей промисловості та регіонів для іноземного капіталу, проведено типізацію галузей промисловості та регіонів за інтегральним показником інвестиційної привабливості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56-21
Шифр НБУВ: РА317607 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Яценко А.В. 
Державне регулювання іноземної інвестиційної діяльності в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / А.В. Яценко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Визначено суттєві риси іноземних інвестицій, їх функції і мотиви здійснення, поняття та фактори інвестиційного клімату, а також тенденції на ринку інвестицій на сучасному етапі. Проаналізовано ситуацію стосовно іноземного інвестування в країнах Центральної і Східної Європи, країнах з перехідною економікою у порівнянні з Україною. Обгрунтовано напрямки формування інвестиційного клімату, наведено конкретні рекомендації щодо вдосконалення правового, економічного, інституціонального та екологічного регулювання інвестиційної діяльності. Визначено шляхи оптимізації запропонованого механізму інвестиційних податкових кредитів на прикладі енергетичної галузі України. Розроблено механізм запровадження екологічних процедур стосовно інвестиційних проектів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56-21
Шифр НБУВ: РА318656 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Борисюк О.В. 
Державне регулювання лізингових відносин в умовах розвитку ринкової економіки України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О.В. Борисюк ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методологічні та практичні аспекти удосконалення механізму державного регулювання лізингових відносин в економіці України. Розкрито сутність й обгрунтовано необхідність державного регулювання лізингових відносин. Визначено спільні та відмінні ознаки таких форм прояву лізингу, як оренда та банківський кредит. Проаналізовано зарубіжний досід державного регулювання лізингових відносин. Охарактеризовано сучасний стан розвитку лізингових відносин з урахуванням впливу на них зовнішніх і внутрішніх чинників. Акцентовано увагу на проблемі придбання об'єкта лізингової угоди, який має високу вартість, тому на практиці лізингові компанії використовують різні комбінації способів фінансування своєї діяльності, серед яких переважають авансові платежі лізингоотримувачів і кредити комерційних банків. Оцінено переваги державної підтримки лізингових відносин. Обгрунтовано основні напрями державного регулювання лізингових відносин з урахуванням відповідного стану їх еволюційного розвитку. Розроблено модель активізації лізингових відносин з позицій державного регулювання, в якій враховано сукупність послідовних заходів державної підтримки на різних ієрархічних рівнях управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-562.31-21,01
Шифр НБУВ: РА370576 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Бєлоусова О.С. 
Державне регулювання розвитку лізингу в Україні: автореф. дис... канд. наук з держ. упр: 25.00.02 / О.С. Бєлоусова ; Акад. муніцип. упр. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проведено історичний аналіз на предмет діагностики світової економічної системи з точки зору впровадження лізингу, а також показано доцільність його розвитку та державного регулювання в Україні. Виявлено передумови й особливості державного регулювання лізингу в Україні, а також виділено основні чинники, що гальмують його розвиток. Визначено пріоритетні напрями використання лізингу в Україні. Обгрунтовано доцільність створення умов розвитку лізингу в Україні, в тому числі законодавчих, і головні завдання у цьому напрямі. З'ясовано відмінності державного регулювання лізингової діяльності за ринкових умов і виявлено причини, що обумовлюють його недосконалість. Розроблено практичні рекомендації щодо вдосконалення системи державного регулювання розвитку лізингу в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.132.6 + У9(4УКР)0-562.31-21.01 +
Шифр НБУВ: РА367148

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Кахович О.О. 
Державне регулювання структурно-інвестиційної політики в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О.О. Кахович ; Рада по вивч. продукт. сил України НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено практичні пропозиції щодо удосконалення державного регулювання структурно-інвестиційної політики (СІП) в Україні. Проаналізовано теорію та практику формування державної СІП і визначено її особливості. Досліджено ознаки системи СІП держави за сучасних умов. Встановлено можливості державного регулювання СІП на регіональному рівні та пріоритетні напрями її розвитку. Обгрунтовано методичний підхід до розробки стратегії СІП держави у взаємозв'язку з можливим станом інвестиційного циклу. Проаналізовано інституційне та нормативно-правове регулювання інвестиційної діяльності та структурно-інвестиційні зрушення в національній економіці. Визначено засоби та розроблено принципи формування СІП в Україні. Розроблено стратегію підвищення ефективності її реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21,01
Шифр НБУВ: РА373688 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Куліков А. І. 
Державне управління геоінвестиційними процесами в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / А. І. Куліков ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми державного управління геоінвестиційними процесами в Україні. Запропоновано парадигму транскордонного співробітництва, проаналізовано законодавчо-нормативну базу у сфері транскордонного співробітництва. Визначено місце та функцію спеціальних (вільних) економічних зон у контексті євроінтеграційних процесів. Відображено особливості управління спеціальним режимом інвестиційної діяльності в окремо взятому регіоні. Одержано сукупність наукових і практичних результатів, спрямованих на вдосконалення механізмів державного управління геоінвестиційною сферою, що мають на меті підвищення ефективності використання фінансових ресурсів у регіонах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21,01
Шифр НБУВ: РА380584 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського