Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (3)Реферативна база даних (207)Книжкові видання та компакт-диски (651)Журнали та продовжувані видання (113)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф3(4УКР)13$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Пірен, М. І.
Публічна політична діяльність [Електронний ресурс] / М. І. Пірен. - К. : НАДУ, 2009. - 288 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.64 Мб


У навчальному посібнику розкрито теоретико-методологічні основи публічної політичної діяльності як суспільного феномену. Обґрунтовується сутність, типологія і реалізація публічної політичної діяльності, виділяється роль депутатського корпусу, опозиції та еліти у публічній політичній діяльності. Особливе місце відведено оптимізації публічної політичної діяльності в сучасному українському суспільстві. Адресується слухачам, політикам, працівникам управлінського корпусу, науковцям, викладачам вищих навчальних закладів, для яких політична діяльність має професійний та громадянський сенс як важливий феномен розвитку сучасного українського суспільства до демократії.



Кл.слова:
депутат -- суспільство -- громадськість -- управління

   Тип видання:   монографія   
2.

Романюк, А.
Партії та електоральна політика [Електронний ресурс] / А. Романюк, Ю. Шведа. - Л. : ЦПД "Астролябія", 2005. - 348 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


На основі узагальнення найсучасніших зарубіжних та вітчизняних наукових досліджень у монографії аналізується роль та місце політичних партій у сучасній представницькій демократії, розглядаються підходи щодо визначення політичних партій, їх типологія, виборча функція та виборча стратегія, участь у формуванні основних інститутів політичної системи. У книзі також представлені основні типи виборчих систем та їх політичні наслідки, базові положення теорії партійних коаліцій, специфіка розвитку політичних партій та партійних систем країн Європейського Союзу, Центрально-Східної Європи, України, розглядаються сім'ї політичних партій, механізми формування, права та повноваження, інституту президента в світі та в Україні.



Кл.слова:
політична партія -- виборчий процес -- інститут президента

   Тип видання:   наукове видання   
3.

Шведа, Ю. Р.
Вибори та виборчі системи. Європейські стандарти та досвід для утвердження демократії в Україні. [Електронний ресурс] / Ю. Р. Шведа. - Л. : Львівський національний університет імені Івана Франка, 2010. - 462 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У науково-навчальному виданні “Вибори та виборчі системи. Європейські стандарти та досвід для утвердження демократії в Україні” аналізуються політичні вибори, виборча демократія, виборчий процес та виборчі системи. У роботі подано розгорнуту характеристику об’єктивним індикаторам демократичних виборів, структурі, елементам та типам виборчих систем, їх перевагам та недолікам, головним процедурам виборчого процесу, технікам ”виборчої інженерії”, способам протидії незаконному впливу на волевиявлення виборців, формам прямої демократії. Робота буде корисною для науковців, студентів, державних сдужбовців та працівників органів місцевого самоврядування, а також для усіх, хто цікавиться електоральною політикою.



Кл.слова:
політичні вибори -- виборчий процес -- демократичні вибори

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія:    
4.


"Оранжевая революция". Украинская версия [Електронний ресурс] / А. Литвиненко, В. Малинкович. - М. : Европа, 2005. - 464 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В России украинская "оранжевая революция" - предмет расслабленного, благодушного интереса. Но Майдан - это никакая не украинская, а очередная русская революция, еще одна в длинном ряду с 1905 г. Присвоение революциям монополии на историческую справедливость - тяжелое наследство советского времени. Признание права на альтернативу - выход из дурной бесконечности "перманентной революции" от Троцкого до Ющенко. История киевских событий, изложенная от лица их непосредственных участников (в числе которых - и составители сборника), - это урок для России, тот случай, когда можно поучиться на чужих ошибках.



Кл.слова:
політика -- пропаганда -- влада -- політичні вибори

   Тип видання:   монографія   
5.

Валевський, О. Л.
Держава і реформи в Україні: аналіз державної політики в умовах трансформації суспільства [Електронний ресурс] : монографія / О. Л. Валевський. - К. : НАДУ, 2007. - 217 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.50 Мб


У монографії досліджуються концептуальні засади аналізу та творення державної політики, аналізуються механізми її впровадження. Здійснюється реконструкція державної політики у виборчому процесі на прикладах схвалення різних моделей виборчих систем, проведення парламентських виборів 1996-2007 рр. та Всеукраїнського референдуму 2000 р. Досліджується доцільність розмежування політичних та адміністративних функцій як стратегія реформування державного управління. Для фахівців у галузі політичного аналізу та державного управління, студентів та слухачів зі спеціальностей “політологія” та “державне управління” вищих навчальних закладів, усіх, хто цікавиться проблемами політичного розвитку сучасної України.



Кл.слова:
демократія -- влада

   Тип видання:   навчальний посібник   
6.


Концептуальні засади взаємодії політики й управління [Електронний ресурс] / за заг. ред. В. А. Ребкала [и др.]. - К. : НАДУ, 2010. - 300 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.93 Мб


У навчальному посібнику висвітлюються проблеми розвитку політичних процесів в Україні, здійснюється аналіз взаємозв'язку і взаємодії політики й управління, визначаються шляхи та механізми їх удосконалення і посилення. В основу навчального посібника покладено результати дослідження НДР "Концептуальні засади взаємодії політики і управління" (номер державної реєстрації 0108U002012) комплексного наукового проекту "Державне управління та місцеве самоврядування". Керівник науково-дослідної роботи - В. А. Ребкало, д.філос.н., професор. Розрахований на слухачів НАДУ всіх спеціальностей та державних службовців.



Кл.слова:
влада -- суспільство -- держава

   Тип видання:   національна доповідь   
7.
 



Новий курс: реформи в Україні. 2010–2015 [Електронний ресурс] : національна доповідь / Національна академія наук України, Секція суспільних і гуманітарних наук ; за заг. ред. В. М. Гейця. - К. : НВЦ НБУВ, 2010. - 232 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 1.89 Мб


Колективна праця продовжує започатковану Національною академією наук України у 2009 р. серію щорічних доповідей із ключових проблем соціально-економічного, суспільно-політичного та культурного поступу сучасної України. Грунтуючись на основних відправних положеннях і висновках попередньої доповіді «Соціально-економічний стан України: наслідки для народу та держави» щодо проблем, які нагромадилися впродовж попереднього десятиліття, Національна доповідь 2010 р. являє собою стратегічний і одночасно практичний документ, спрямований у майбутнє. Її метою є окреслення сформованого вітчизняною академічною наукою концептуального бачення принципово нового курсу здійснення в Україні назрілих модернізаційних перетворень, конкретних завдань і механізмів їх реалізації.



Кл.слова:
адміністративна реформа -- соціогуманітарна сфера -- фінансова політика -- технологічна модернізація

   Тип видання:   зб. статей   
8.

Щогін, Г.
Сучасний політичний стан та вибір 2006 року [Електронний ресурс] / Г. Щогін. - К. : МАУП, 2005. - 32 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Пропоноване видання містить вже опубліковані статті, в яких розглядаються сучасні ідеологічні платформи політичного розвитку України.



Кл.слова:
політика -- країна -- Україна

   Тип видання:   науково-популярне видання   
9.

Щокін, Г.
За кого ж голосувати? [Електронний ресурс] : спроба відвертої відповіді / Г. Щокін. - К. : МАУП, 2004. - 68 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Георгій Васильович Щокін написав книгу "За кого ж голосувати? Спроба відвертої відповіді" в 2004 році перед президентськими виборами, після чого, на нього був скоєний замах. В книзі автор намагався дати чесні відповіді на питання, пов'язані з президентськими перегонами, які так хвилюють кожного українця.



Кл.слова:
вибори -- партія -- політичні перегони

   Тип видання:   національна доповідь   
10.


Україна: шлях до консолідації суспільства [Електронний ресурс] : національна доповідь / Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України ; Національна академія наук України, Секція суспільних і гуманітарних наук, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України. - Київ : [б. в.], 2017. - 336 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.32 Мб


У доповіді розглянуто проблемні питання консолідації українського суспільства у ситуації соціально-економічної, внутрішньо- та зовнішньополітичної кризи, оцінено стан національної згуртованості, розкрито причини та фактори конфронтаційних явищ у суспільних відносинах, розгорнуто модель національної єдності та стратегію її досягнення.



Кл.слова:
Консолідація і конфронтація -- Політика -- Тенденції розвитку

   Тип видання:   наукове видання   
11.

Панасюк, Броніслав Якович.
Вибрані твори [Електронний ресурс] : монографія. Том 5 / Б. Я. Панасюк ; Українська академії аграрних наук. - Київ : Аграрна наука, 2008. - 444 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.48 Мб


У пропонованому виданні містяться політико-художні твори доленосних періодів українського народу: перший період – початок і закінчення війни 1941-1945 pp. та характеристика умов, в яких жило і працювало тодішнє покоління нашого народу; другий період – одержання Україною незалежності, переживання народом неймовірних складностей, які вилилися у протистояння старого і нового, кульмінаційним пунктом якого стала Помаранчева революція 2004-2005 pp.; третій період – розчарування після помаранчевого піднесення і розробка якісно нових шляхів до незалежності і здобуття реальної свободи. Змальовуються реальні епізоди початку і закінчення світової війни на українському Поділлі, післявоєнне життя дітей війни, їхнього навчання і виховання. Описуються реальні події, їхня хронологічна послідовність у період помаранчевого піднесення всього українського народу, подається політико-моральна криза в результаті втрати очікуваних ідеалів, окреслюються перспективи української нації на шляху до свободи.

Розрахована на масового читача.



 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського