Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (9)Реферативна база даних (54)Книжкові видання та компакт-диски (53)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=В333.263$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

   Тип видання:   наукове видання   
1.

Гинзбург, В. Л.
Распространение электромагнитных волн в плазме [Електронний ресурс] / В. Л. Гинзбург. - М. : Физматлит, 1960. - 550 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В книге рассматривается распространение электромагнитных волн разной частоты как в изотропной, так и в магнитоактивной плазме. Обсуждается как случай однородной, так и случай неоднородной среды. Особое внимание уделено распространению радиоволн в ионосфере и космических условиях. Отдельная глава посвящена нелинейным явлениям в плазме, находящейся в переменном электромагнитном поле. Значительное место уделено учёту пространственной дисперсии при распространении волн в плазме. В результате оказывается возможным исследовать все важнейшие случаи, представляющие интерес при изучении ионосферы, магнитосферы и космического пространства. Для удобства читателей в двух параграфах даётся сводка формул и, кроме того, книга снабжена большим списком дополнительной литературы.



Кл.слова:
плазма -- електромагнітна хвиля
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського