Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (41)Автореферати дисертацій (13786)Реферативна база даних (84929)Книжкові видання та компакт-диски (5766)Журнали та продовжувані видання (160)
Пошуковий запит: (<.>K=КАТАЛІЗАЦІЯ$<.>+<.>K=ЗМІН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 354
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Математика   
1.

Назимов, П. С.
Об интегрировании дифференциальных уравнений с частными производными одной функции первого порядка со многими независимыми переменными и второго порядка с двумя независимыми переменными [Електронний ресурс] / П. С. Назимов. - М. : Императорский Московский Университет, 1880. - 210 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Сочинение, удостоенное премии Заслуженного Профессора Брашмана. О выводе метода Ли для интегрирования нелинейных совместных уравнений из метода Майера и о применении метода Ли в интеграции одного уравнения. О нахождении полного интеграла уравнения второго порядка с двумя независимыми переменными. О приеме, могущем дать полный интеграл уравнения 2-го порядка с двумя переменными в том случае, когда метод, описанный во 2-й главе, вовсе не применяется. Метод Лагранжа для нахождения по полному интегралу общего интеграла. Некоторые соображения об интегрировании уравнений высших порядков с двумя независимыми переменными.



Кл.слова:
математика -- алгебра -- диференціал -- змінна -- нерівність

   Тип видання:   науково-популярне видання   
2.


Ремесла j хвабрики на Украjіні [Електронний ресурс] / зложив С. Подолинскиj. - Женева : Печатньа "Работника" j "Громади", 1880. - 152 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Відкільа почаласъ працьа? Це питанньа дуже цікаве, особливо длъа тих льудеj, котрі працьуіуть і, іак то звичаjно бувajе з робітниками, працьуjуть багато, навіть через силу. Чи була коли така пора на світі, шчо б льуде жили не працьувавши? Чи можуть коли знов такі часи настати? На це мусимо відказати: ні, мабуть таких часів ніколи не було, шчо б льуде обходились конче без праці, і не повинно бути, шчо б коли таке времца настало. Але в різні часи льуде працьували не так, іак тепер, іншиj раз лекше, але часто j тьажче, і ми можемо мати певну надцу, шчо на дальші часи льудского житьтьа, можна буде впорьадковати працьу користнушим робом дльа білыпоіі часті льудеj, ніж тепер. В оціj нашij книжці ми і хочемо трохи побалакати про те, jак в давнішчі часи була впорьадкована працьа, jак вона тепер ведетсьа і jакі наjпотрібнішчі були б зміни в цім порьадку. В нашij розмові ми наjбільш торкатимемосьа до житьтьа і долі працьуjушчих льудеі на Украііні, а між jіми до ремесників і робітників на заводах та хвабриках, бо про хліборобів маjемо думку поговорити осібно в іншому місті.



Кл.слова:
ремісництво -- промисловість -- мануфактура -- робітничий рух

   Тип видання:   підручник   
3.

Тимченко, Є. К.
Українська граматика [Електронний ресурс] / Є. К. Тимченко. - 2-е вид.. - К. : Друк. Ун-ту св. Володимира Акціонер. т-ва друк. і вид. діла Н. Т. Корчак-Новицького, 1917. - 168 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


«Українська граматика» Є. Тимченка (1866-1948) тричі перевидавалася за життя автора. Книга містила ряд вступних зауважень, де йшлося про предмет граматики і її поділ на частини, про звуки й літери, українську азбуку, категорії слів (частини мови), серед яких, між іншим, виділялися речівники (ймення річеве - іменник), прикметники, числівники, займенники, часівники (дієслова), прислівники, злучники (сполучники), прийменники, вигуки, про будову слів, наголос. Далі було викладено фонетику, морфологію з докладним цілісним оглядом словотворення і словозміни, а в кінці розглянуто правопис. На свій час граматика Є. Тимченка була найповнішим систематичним викладом української граматики, особливо словотвору та фонетики. Щоправда, своїх сучасників вона дивувала тим, що була видана західноукраїнським правописом - «желехівкою», хоч у другому виданні автор вніс у правопис деякі зміни, зокрема, перестав вживати літеру ї після м'яких приголосних.



Кл.слова:
фонетика -- морфологія

   Тип видання:   художня література   
4.

Винниченко, В. К.
Контрасти [Електронний ресурс] / В. К. Винниченко. - К. : Дзвін, 1919. - 44 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Одним із найважливіших питань літературної концепції В.Винниченка та І.Буніна є проблема осмислення життєвого потоку загалом, пошук і виявлення визначальних закономірностей становлення й розвитку індивідуального характеру. Становлення "душевної біографії" героїв відбувається через поступовий розвиток логічного ланцюга, через послідовну зміну значущих елементів:



Кл.слова:
українська література

   Тип видання:   художня література   
5.

Франко, І. Я.
Молода Україна [Електронний ресурс] / І. Я. Франко. - Вінніпег : Руська Книгарня, 1920

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч. 1 : Провідні ідеї і епізоди. - 1920. - 102 с.


У 80-х роках 19 століття в духовній сфері європейских суспільств відбувалася зміна поколінь. Чи не в усіх ділянках життя суспільства, у тому числі в політиці, гучно заявляє про себе молодь, причому саме це покоління дало зі свого середовища багатьох політиків, котрі відігравали надзвичайно велику роль та користувалися значним авторитетом і набагато пізніше, уже в контексті інших історичних епох. Подібне явище спостерігаємо в різних країнах Європи: «Молода Італія», «Молода Чехія», «Молода Болгарія» і т.д. Відомий французький історик Марк Блок взагалі спробував інтерпретувати історію як історію насамперед поколінь, слушно зауваживши, що такий поділ інтуїтивно прижився у сферах філософії чи літератури. Всі ці «молоді» рухи були дуже схожі, оскільки становили собою, по суті, суміш радикалізму національного й соціального. Крім того, початок їхнього існування відзначався запеклими перепалками з «батьками». Особливо сильними були подібні вияви в середовищі галицьких українців. «В останніх десятиліттях XIX віку, – писав найзаслуженіший представник нового покоління тієї доби І. Франко, – на підмогу, а по части на зміну давнішим діячам вийшла нова генерація робітників і вкинула в ту прірву велику працю, велику силу гарячого запалу і твердої віри в будущину в нашім національнім життю та рівночасно прочистила повітря, проложила не в однім напрямку нові стежки. Вона розбудила пристрасті там, де вперед була байдужість і рутина, оживила пульс народного життя. Се був запас свіжих сил, який віднайшла в собі наша нація в хвилі тяжкого пригноблення. Я називаю ту генерацію, тих людей, що своєю працею збудували той замітний ступінь, який визначається у нас між роком 1880 і 1900, «Молодою Україною». Ця назва бере початок з доповіді "Молода Україна, її становище і шлях" 25 лютого 1890р у Петербурзі випускника Петербурзької війсково-правничої академії Трохима Зінківского (1861—1891) перед земляками — українцями па зборах, присвячених творчості Т.Г. Шевченка. У центрі її уваги була проблема націй і національних відносин.



Кл.слова:
сучасна історія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
6.

Наріжний, Симон.
Українська еміґрація [Електронний ресурс] : культурна праця української еміґрації між двома світовими війнами / С. Наріжний. - Прага : [б. в.], 1942. - 608 с.. - (Студії Музею визвольної боротьби України ; т. 1)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Огляд культурної праці української еміґрацй був задуманий покійним проф. Ол. Лотоцьким ще в 1937 р. Видання такого огляду було в плані Українського Наукового Інституту в Варшаві, одначе не було свого часу здійснене. Перша частина його появляється тепер, як видання Музею Визвольної Боротьби України, реалізоване спільними засобами багатьох учасників. Хронолоґічно огляд культурної діяльности в цій книзі обмежений двадцятиліттям 1919—1938 р. р. Поза ці межі автор виходить лише в небагатьох окремих місцях цієї книги, відкладаючи суцільний огляд 1939-го і дальших років війни на будуче. Автор свідомий багатьох недостач своєї праці, на яку він дивиться лише як на першу більшу спробу, гцо її майбутній історик не в одному змінить і доповнить.



Кл.слова:
українська діаспора -- культурна діяльність -- екзиль -- інтербелум

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Математика   
7.

Хейман, В. К.
Многолистные функции [Електронний ресурс] : пер. с англ. / В. К. Хейман. - М. : Издательство иностранной литературы, 1960. - 180 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Эта книжка посвящена одному из важных разделов теории функций комплексного переменного — теории многолистных функций. Часть материала книги можно найти и в других монографиях по теории функций. Однако настоящая книга интересна тем, что теория многолистных функций излагается в ней систематически и притом очень подробно и ясно: для понимания книги достаточно знакомства с элементарным курсом теории функций комплексного переменного. Поэтому книга будет особенно интересна для тех, кто впервые знакомится с теорией многолистных функций, хотя и специалисты найдут в ней ряд новых фактов.



Кл.слова:
комплексна змінна -- теорія функції -- математика

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Математика   
8.

Виттих, Г.
Новейшие исследования по однозначным аналитическим функциям [Електронний ресурс] / Г. Виттих. - М. : Гос. изд-во физико-математической литературы, 1960. - 320 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга дает достаточно полное представление о развитии неванлинновской теории целых и мероморфных функций за последнее десятилетие. Книга рассчитана на математиков — научных работников, а также на студентов и аспирантов, специализирующихся в области теории функций комплексного переменного.



Кл.слова:
теорія розподілів -- комплексна змінна

   Тип видання:   методичний посібник   
9.

Рывкин, А. З.
Задачник-практикум по математическому анализу [Електронний ресурс] : ч. 2 интегральное исчесление функций одной переменной / А. З. Рывкин, Е. С. Куницкая. - Москва : Гос. учеб.-пед. изд-во мин. просвещения РСФСР, 1962. - 200 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
інтеграл -- функція -- змінна

   Тип видання:   підручник   
10.
 


Лащенов, К. В.
Задачник-практикум по математическому анализу. Интегральное исчисление функций одной переменной [Електронний ресурс] / К. В. Лащенов ; под ред. Б. З. Вулиха. - М. : Учпедгиз, 1963. - 160 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Настоящий задачник-практикум по интегральному исчислению функций одной переменной предназначен для студентов-заочников физико-математических факультетов педагогических институтов. При составлении его автор придерживался существующей программы курса. Рекомендуемый задачник ставит своей целью оказать существенную похмощь студенту-заочнику в овладении техникой интегрирования и решении разнообразных задач на приложения определенного интеграла. Поэтому данное руководство следует рассматривать как некоторую замену аудиторных практических занятий по интегральному исчислению.



Кл.слова:
математика -- функція -- змінна -- задача

   Тип видання:   наукове видання   
11.

Ребет, Лев.
Світла і тіні ОУН [Електронний ресурс] / Л. Ребет. - Мюнхен : Український самостійник, 1964. - 131 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


З приводу 25-ліття від постання ОУН проф. д-р Лев Ребет написав 1954 року публіцистично-критичний нарис п. н. «Світла і тіні ОУН», що друкувалися «підвалами» в тижневику «Український самостійник» у чч. 247 (10. 10. 1954) до 277 (8. 5. 1955). Лев Ребет тоді виконував обов'язки одного з уповноважених проводом ОУН на українських землях, з дорученням «тимчасово перебрати керівництво Закордонних частин ОУН і реорганізувати їх згідно з позиціями проводу ОУН в Україні», і займав становище головного редактора газети «Український самостійник». Хоча Лев Ребет писав свою працю, так би мовити, у вільні хвилини поза безліччу всіляких інших занять та обов'язків, і під тиском кожнотижневого «продовження» в газеті, однак ця праця дає надиво повну та плястичну картину розвитку ОУН на західньоукраїнських землях до другої світової війни, змальовуючи її пізніші кризові ситуації, її боротьбу — невдачі та досягнення, її ідейно-програмову завершеність у 1943 р. на III Надзвичайному великому зборі ОУН, отже під час зудару на наших землях двох імперіялістичних сил — Німеччини і Росії, а далі післявоєнний період на чужині аж до 1954 р. Перечитуючи цю працю, відчуваєш, що автор міг би багато більше розповісти та докладніше з'ясувати різні періоди боротьби ОУН, бож він від постання цієї організації 1929 року брав у ній активну участь і, займаючи важливі або й ключеві становища в організаційній структурі, він співвирішував її долю. Лев Ребет обмежився поданням конечних фактів, найістотніших елементів розвитку, щоб увипуклити загальні контури та політичний зміст дії ОУН. Аналізу проведено послідовно, з виразним прагненням до об'єктивности, і завдяки тому зарисовано синтезу всієї дії ОУН на протязі 25 років. Дуже виразно виступає факт, що ОУН завжди була політичною організацією, що провадила боротьбу проти окупантів з єдиною метою створення самостійної державности України; вона не була партією в звичайному розумінні того слова, зокрема екстремістською партією, що прагнула до зміни режиму; вона ніколи не стала фашистською чи нацистською. Тепер, у 35-ліття постання ОУН, праця Лева Ребета не втратила нічого зі своєї вартости чи актуальности. Навпаки, її цінність для дослідника нашої поточної історії тільки збільшилася, бо вона становить своєрідний документ часу. Вона має вартість і актуальнополітичне значення для кожного, хто не збайдужів до ідеалів, за які боролася ОУН. Під назвою ОУН існують та діють тепер у діаспорі три угруповання, — споріднені, коли мовиться про їхнє коріння, — відмінні, і навіть досить далекі одно від одного, коли йдеться про політичний зміст. Боротьба і досягнення ОУН пов'язується найчастіше з деякими особами, яким приписується непомірно великі заслуги. Так постали леґендарні культи осіб, становлячи, без сумніву, викривлення історичної правди і цим завдано, треба сподіватися, тільки мимовільної кривди всім тим, хто віддали свої сили або й утратили життя під прапором ОУН у боротьбі з ворогом. У праці Ребета натомість дуже виразно сказано, що ОУН була сильна не так заслугами окремих осіб, як скорше вкладом праці та жертвами тисяч відданих ідеї боротьби за державну незалежність. Висування нібито великости окремих осіб ледве чи корисно вплинуло на дальшу долю ОУН. Не маємо сумніву, що в Україні ОУН — це не конче проминулий безслідно етап боротьби за самостійність. Живі свідки цієї боротьби ОУН та й самі учасники її, спогади про збройні очайдушні змагання проти двох імперіялістичних загарбників під час другої світової війни, як і тривання цієї боротьби проти російських більшовиків ще кілька років після війни, а також ідейні позиції ОУН, зокрема ті, що їх схвалено на III Надзвичайному великому зборі 1943 р., відбутому саме в час зудару двох взаємноворожих тоталітаристських сил, з їх підкресленим прагненням до свободи, самовизначення і народоправства — живуть і далі в Україні серед старшого покоління і передаються молодим. Обезчещування ОУН і лайка на її адресу з боку власть імущих у СССР, що тривають по той бік залізної завіси безперестанку, тільки підтверджують, що ідейний зміст ОУН і далі становить істотний чинник сили. Бо з привидами більшовицькі реалісти ніколи не воюють. І з того погляду варто, щоб книжка Л. Ребета дійшла до читача в Україні, щоб він дізнався правди, всієї правди, хоч і не без тіней, але по суті світлої та здорової правди. «Світла і тіні ОУН» — це останнє слово Лева Ребета щодо історії і з'ясування суті ОУН. Скритовбивник Богдан Сташинський, на доручення КГБ, припинив творче та працьовите життя автора цієї книги.



Кл.слова:
націоналізм -- партія

   Тип видання:   довідник   
12.

Анго, Андре.
Математика для электро- и радиоинженеров [Електронний ресурс] : пер. с фр. / Андре Анго. - М. : Наука, 1965. - 780 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга Андре Анго, перевод которой предлагается вниманию читателей содержит дополнительные главы к общему втузовскому курсу высшей математики. Автору удалось в четкой и компактной форме изложить широкий круг вопросов математики, знание которых в настоящее время необходимо всякому образованному электро- и радиоинженеру. Предисловие Луи де Бройля, введение автора и подробное оглавление позволяют читателю получить полное представление о содержании книги. Книга выдержала во Франции три издания (1949, 1952, 1957 гг.). Она написана живым языком, причем центр тяжести изложения перенесен со строгих доказательств на наглядность, физический смысл и практические приложения.



Кл.слова:
комплексна змінна -- функція -- диференціальне рівняння

   Тип видання:   художня література   
13.

Буало, Нікола.
Мистецтво поетичне [Електронний ресурс] : пер. с фр. / Нікола Буало. - К. : Мистецтво, 1967. - 130 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Віршований трактат Буало «Мистецтво поетично» належить до найвидатніших пам'яток світової естетичної думки. Твір майже на три століття пережив свою історичну епоху і літературну практику, яка його породила. Минав час, змінювалися художні погляди в суспільстві, а «Мистецтво поетичне» не втратило інтересу навіть тепер, коли наука про поезію збагатилась на основі революційної теорії марксизму і досягнень реалістичного мистецтва.



Кл.слова:
література -- версифікація -- поезія -- літературознавство

   Тип видання:   художня література   
14.
 


Цвейг, Стефан.
Лист незнайомої [Електронний ресурс] : новели : пер. з нім. / С. Цвейг. - Київ : Дніпро, 1968. - 184 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Стефан Цвейг (1881—1942) — австрійський письменник, видатний майстер психологічної новели. Новели С. Цвейга відзначаються тонким психологічним малюнком і гострим драматичним сюжетом. Майже в кожній із них письменник змальовує якусь таємницю людського серця, ту вирішальну хвилину, коли схована в серці пристрасть виривається шаленим потоком назовні й калічить раз і назавжди людське життя. Пристрасть у С. Цвейга всевладна, вона сильніша за людину, однак сила її руйнівна; вона гвалтовно змінює людську долю, ніколи не даючи щастя. Герої Цвейгові самітні, нещасні, скалічені суспільством, у якому вони живуть, проте це переважно люди з середніх і вищих прошарків того суспільства,— простого народу С. Цвейг не знав, не розумів, ба навіть боявся його. У сучасному йому суспільстві письменник вбачав тільки дві полярні сили — аристократію духа та культури й голоту, втілення варварства. Через те він і фашизм зрозумів як вибух споконвічних руйнівних інстинктів, притаманних людині. Пацифіст і абстрактний гуманіст, він не бачив сили, яка б могла фашизмові протистояти. Перебуваючи від 1933 року на еміграції, спершу в Англії, а потім у Бразітцї, С. Цвейг тимчасове засилля фашизму в Німеччині потрактував як загибель своєї духовної вітчизни — Європи — і, охоплений зневірою, 1942 року разом з своєю дружиною наклав на себе руки.



Кл.слова:
австрійська література -- психологічна новелістика

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Математика   
15.

Маркушевич, А. И.
Теория аналитических функций [Електронний ресурс] : в 2 т. / А. И. Маркушевич. - 2-е изд., испр. и доп.. - М. : Наука, 1968

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1 : Начала теории. - 486 с.

Т. 2 : Дальнейшее построение теории. - 1968. - 624 с.


Второе издание «Теории аналитических функций», впервые опубликованной в 1950 г., выходит в двух томах. Книга сохраняет свой прежний характер — весьма обстоятельного руководства по теории аналитических функций одного комплексного переменного,доступного для читателя, владеющего математикой в объеме первых двух курсов физико-математического факультата университета или педагогического института. В новом издании исправлены опечатки и описки, вкравшиеся в текст первого издания, а также внесены изменения, улучшающие изложение отдельных вопросов.



Кл.слова:
математика -- функція -- змінна

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Математика   
16.

Мальгранж, Б.
Лекции по теории функций нескольких комплексных переменных [Електронний ресурс] / Б. Мальгранж. - М. : Наука, 1969. - 119 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Предлагаемая книга является курсом лекций по теории функций нескольких комплексных переменных, которые автор, известный французский математик Б. Мальгранж, прочел в Тэта Институте фундаментальных исследований в Бомбее и которые были записаны проф. Р. Нарасиманом.



Кл.слова:
математика -- комплексна змінна

   Тип видання:   життєпис   
17.

Косач-Кривинюк, Ольга.
Леся Українка [Електронний ресурс] : хронологія життя і творчості / О. Косач-Кривинюк ; Українська вільна академія наук у США. - Нью-Йорк : [б. в.], 1970. - 935 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Наш текст подано за цим виданням. В нашому е-перевиданні пороблено наступні зміни: 1. Підрядкові примітки авторки та редакції [вставлено прямо в текст в квадратних дужках]. 2. Виділено цитати. 3. Переважну частину тексту книги складають листи Лесі Українки. Частину цих листів авторка наводить повністю, частину – у фрагментах, ще деякі листи просто згадує, не цитуючи. Деякі листи Лесі Українки, надруковані в радянських виданнях, були включені в текст книги як додатки під час підготовки її до друку. Оскільки ми подаємо повні тексти усіх листів Лесі Українки у вигляді окремого розділу сайту, ці тексти виключено з книги О.Косач-Кривинюк і замість них проставлено гіперпосилання на відповідні документи з розділу «Листи Лесі Українки». 4. Фотографії, опубліковані в книзі, перенесено в розділ «Галерея».



Кл.слова:
українська література -- видатна особистість

   Тип видання:   зб. статей   
18.


Український історико-географічний збірник [Електронний ресурс]. - К. : Наукова думка, 1971

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Вип. 1. - 1971. - 242 с.

Вип. 2. - 1972. - 277 с.


Збірник присвячено актуальним питанням Історичної географії України, зокрема проблемам формування території і змінам в адміністративно-територіальному поділі, розміщення промисловості, питанням народної колонізації, політичної та воєнної історії, історичного і атласного комплексного картографування. Розрахований на науковців, викладачів і студентів вузів, краєзнавців, учителів.



Кл.слова:
картографія -- народна колонізація -- воєнна історія

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Математика   
19.

Краснов, М. Л.
Функции комплексного переменного. Операционное исчисление. Теория устойчивости [Електронний ресурс] / М. Л. Краснов. - М. : Наука, 1971. - 256 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Предлагаемый сборник задач содержит около 900 задач и упражнений. Все задачи снабжены ответами, для некоторых имеются указания к решению. В начале каждого параграфа приводится сводка формул и основных положений теоретического характера. Даются достаточно подробные решения типовых примеров.



Кл.слова:
комплексна змінна -- інтеграл Дюамеля

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Математика   
20.

Коллингвуд, Э.
Теория предельных множеств [Електронний ресурс] / Э. Коллингвуд, Л. Ловатер ; пер. с англ. Е. П. Долженко. - М. : Мир, 1971. - 312 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга посвящена граничным свойствам функции комплексного переменного. Наряду с классическими она содержит много свежих и интересных результатов, частично принадлежащих авторам. Она существенно дополняет книгу К. Носиро "Предельные множества", изданную на русском языке в 1963 году. Книга представляет интерес для математиков различных специальностей. Она доступна аспирантам и студентам старших курсов университетов и пединститутов.



Кл.слова:
функція комплексної змінної -- ряди
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського