Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Руднєва М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Чайка В.  
Сучасні підходи до лікування трихомоніазу у жінок / В. Чайка, О. Рогова, Г. Адамова, М. Руднєва, Е. Медовкіна // Ліки України. - 2004. - № 3. - С. 56-58. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Ключ. слова: трихомоніаз, жінки, лікування, Мератин
Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.301.7-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Квасніков В. П. 
Оптимальна структура інформаційно-вимірювальної системи координатно-вимірювальної машини / В. П. Квасніков, М. С. Руднєва // Радіоелектроніка. Інформатика. Управління. - 2005. - № 2. - С. 92-95. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розроблено оптимальну структуру інформаційно-вимірювальної системи координатно-вимірювальної машини, яка представляє собою вимірювальний комплекс, що має алгоритм вибору найбільш достовірної інформації та алгоритм оцінювання стану системи. Наведена оптимальна структура дозволяє забезпечити найбільш ефективний режим роботи координатно-вимірювальної машини на кожному етапі процесу вимірювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.981

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Руднєва М. С. 
Моделі та алгоритми процесу ідентифікації при вимірюванні складних просторових поверхонь об'єктів : автореф. дис... канд. техн. наук / М. С. Руднєва; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2008. - 19 c. - укp.

Розроблено та досліджено інформаційно-вимірювальні системи (ІВС) для автоматичного контролю параметрів з використанням методів ідентифікації, яка дозволяє одержати своєчасну та вірогідну інформацію про розміри об'єкта за можливих вимірювань з урахуванням повороту вимірювальної деталі та дестабілізувальних факторів, що виникають. Розроблено й обгрунтовано нові алгоритми ідентифікації в ІВС, які дозволяють підвищити точність і продуктивність виконання операцій вимірювання й ідентифікації об'єків зі складною просторовою поверхнею. Наведені математичні моделі ідентифікації та ІВС дозволили спростити їх теоретичні дослідження й одержати нові результати (моделі й алгоритми ідентифікації та вимірювання), вірогідність яких доведено шляхом моделювання та проведення натурних експериментів. На підставі моделювання та результатів дослідження ІВС визначено, що на техніко-економічні параметри більшою мірою впливають структурно-параметричні похибки у разі вимірювання й ідентифікації, що залежать від впливів дестабілізувальних факторів. Одержані результати та їх систематизацію запропоновано використовувати як методику синтезу ІВС, що відображають принципи побудови математичних моделей розпізнавання об'єктів вимірювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.981

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358758 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Руднєва М. Г. 
Географія виноробних кластерів світу : автореф. дис. ... канд. геогр. наук : 11.00.02 / М. Г. Руднєва; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2013. - 20 c. - укp.

Досліджено географію виноробних кластерів світу, зокрема суспільно-географічні особливості організації та функціонування світових виноробних кластерів (різних типів, моделей, структури та стадій розвитку). Розглянуто різноманіття дефініцій кластеру та його ключових характеристик. Визначено сутність та об’єктивну взаємопов’язаність виробничих (промислових) і територіальних кластерів у виноробстві. Термінологічно-понятійний апарат кластерної теорії в суспільній географії доповнено авторськими поняттями: позакластерний простір та позакластерний елемент. Проаналізовано умови та чинники, що впливають на формування кластерів, за схемою "ромба Портера", з їх подальшим ранжуванням і визначенням ступеню впливу на геопросторове поширення кластерів у виноробстві. Виділено існуючі та потенційні світові виноробні кластери. Проведено їх класифікацію за розміром, спеціалізацією та стадією життєвого циклу. Розроблено абстрактно-логічні та картографічні моделі, що пояснюють особливості функціонування, галузевої та територіальної структури виноробних кластерів. Виявлено та досліджено нові кластерні утворення у виноробстві на території України, сформульовано механізми подальшої реалізації кластерних ініціатив.


Індекс рубрикатора НБУВ: У040.683.0 + У530.675.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА401213 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Руднєва М. Г. 
Винний туризм Молдови / М. Г. Руднєва, В. І. Ємцев, Д. І. Басюк // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2015. - 21, № 2. - С. 176-182. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Здійснено аналіз сучасного стану винного туризму Молдови, розкрито його основні напрями та види, виявлено низку закономірностей і взаємозалежностей між виноробним виробництвом та туризмом. Розглянуто територіальну структуру галузі, зокрема визначено провідні центри та туристичні дестинації у 4-х виноробних регіонах - Бельц, Кодру, Штефан Воде і Троянів Вал. Наведено приклади типових винних турів, а також тих, що спеціалізуються лише на конкретному виді напоїв або лікувальних властивостях вина. Проаналізовано проблеми галузі, включаючи недостатнє просування туристичного продукту як на рівні окремих фірм, так і на загальнонаціональному. Виявлено перспективи розвитку та можливості їх реалізації шляхом участі в різноманітних міжнародних програмах, в тому числі і з залучення інвестицій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л874(4МОЛ) + У9(4МОЛ)441.358.5 + Ч518.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Руднєва М. 
Виноградарство, виноробство та винний туризм в Індії / М. Руднєва // Наук. вісн. Східноєвроп. нац. ун-ту ім. Лесі Українки. - 2015. - № 14. - С. 52-60. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено особливості розвитку виноградарства та виноробства і Індії. Окреслено географічну структуру та виявлено специфіку регіонів і субрегіонів країни у функціонуванні виноградарства та виноробства. Проаналізовано динаміку виробництва винограду і виноробної продукції, порівняно з іншими галузями АПК країни. Розкрито основні закономірності та відмінності в територіальному розвитку виноробної галузі Індії. Розглянуто перспективи розвитку винного туризму в країні. Виділено основні проблеми та вивчено перспективи винного туризму досліджуваного регіону.


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(5ІНД)684.243 + Л874(5ІНД) + П26(5ІНД)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Головко Г. 
Чехословацьке військо на Полтавщині (червень 1917 р. - березень 1918 р.): територія базування та службово-бойова діяльність / Г. Головко, І. Головко, М. Руднєва // Краєзнавство. - 2019. - № 1. - С. 107-121. - Бібліогр.: 120 назв. - укp.

На підставі документальних джерел, головним чином полкових хронік і спогадів легіонерів, розглянуто особливості формування 2-ої чехословацької дивізії, а також вивчено питання участі окремого Чехословацького армійського корпусу в боротьбі за владу в Україні в 1918 р.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц35(4Пол9=Чех)516 + Т3(4Пол9=Чех)611

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21140 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Руднєва М. Г. 
Інформаційні методи і технології в туризмі / М. Г. Руднєва // Стратегія розвитку України. - 2019. - № 1. - С. 145-151. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проаналізовано особливості застосування інформаційних методів та технологій в туризмі. Розглянуто процес просування брендів країн та регіонів, а також окремих туристичних підприємств, за допомогою Інтернет-маркетингу та соціальних мереж. Проаналізовано основні світові тренди в інформаційній сфері та особливості їх реалізації в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У544.135.8 + У9(4УКР)441.358

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25031 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського