Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Гунчак А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 34
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Гунчак В. М. 
Вплив нітратів на поствакцинальний імунітет у курчат / В. М. Гунчак, А. В. Гунчак // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2002. - № 5-6. - С. 44-45. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Доведено, що за наявності в раціоні нітратів у кількостях понад норму, настає пригнічення імунної системи організму курчат, наслідком якого є зниження напруженості поствакцинального імунітету, навіть за умов дотримання всіх рекомендацій фірми, яка постачає вакцину для забезпечення гарантії збереження птиці.


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-444 + П836.325.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гунчак А. В. 
Вікові та видові особливості деяких елементів неферментативної системи антиоксидантного захисту в птахів і способи їх корекції у ранньому постнатальному онтогенезі / А. В. Гунчак, Л. В. Андреєва, І. Б. Ратич, У. А. Мартинюк // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 133-138. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Вивчено вікові та видові зміни вмісту вітамінів E, A та каротиноїдів у печінці гусенят та індичат, а також вплив вітамінів E і C на вміст жиророзчинних біоантиоксидантів (вітамінів E, A та каротиноїдів) у печінці пташенят, прирости маси тіла та збереженість поголів'я.


Індекс рубрикатора НБУВ: П684-272.51 + П683-272.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Стояновська Г. М. 
Ефективність введення в раціон молодняка курей біомаси дріжджів - надсинтетиків біологічно активних речовин / Г. М. Стояновська, А. В. Гунчак, Л. В. Андреєва, Г. В. Колісник, Я. М. Сірко, Б. Я. Кирилів // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 111-115. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-451.29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Пасічна Ю. Я. 
Вплив збагаченого ліпідами сорбенту на активність ферментів слизової оболонки дванадцятипалої кишки курей-несучок / Ю. Я. Пасічна, А. В. Гунчак, І. Б. Ратич, Б. Я. Кирилів // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2009. - Вип. 10, № 1/2. - С. 87-91. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-451.29 + П682-273.90

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Сірко Я. М. 
Вплив різної кількості йоду в раціоні племінних гусей на антиоксидантний та вітамінний статус їх організму / Я. М. Сірко, Л. В. Андреєва, А. В. Гунчак, В. О. Кисців, Б. Я. Кирилів // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2009. - Вип. 10, № 1/2. - С. 201-205. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Представлено результати визначення вмісту продуктів перекисного окиснення ліпідів (ПОЛ) та активності антиоксидантних ферментів у жовтку яєць, крові і печінці гусей за 4-кратного збільшення кількості йоду в їх раціоні. Встановлено, що у жовтку яєць гусей у випадку збільшення в їх раціоні кількості йоду у 4 рази зростає вміст продуктів ПОЛ. У крові та печінці гусей зростає активність глутатіонпероксидази і відновленого глутатіону та зменшується концентрація гідроперекисів ліпідів. Збільшення кількості йоду в раціоні племінних гусей у 4 рази, у порівнянні з рекомендованим рівнем, не проявляє негативного впливу на засвоєння жиророзчинних вітамінів А і Е.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.2-273.1 + П683.2-451.232

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Сірко Я. М. 
Показники антиоксидантного та вітамінного статусу курей-несучок за різної кількості йоду та сірки в їх раціоні / Я. М. Сірко, Л. В. Андреєва, І. Б. Ратич, А. В. Гунчак, Б. Я. Кирилів // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2008. - Вип. 9, № 3. - С. 147-151. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Представлено результати визначення вмісту гідроперекисів ліпідів, малонового діальдегіду, відновленого глутатіону, вітамінів A, E, каротиноїдів, активності каталази і глутатіонпероксидази у крові, печінці та жовтку яєць курей-несучок за шестикратного збільшення кількості йоду в їх раціоні. Дослід проведено на 3-х групах курей-несучок, яким згодовували стандартний комбікорм, в цьому випадку одна група була контрольною, а курям першої дослідної групи вводили шестикратні домішки йоду до раціону, а другої - ті самі домішки з додаванням 0,2 % сульфату натрію. Встановлено, що у крові курей-несучок у випадку збільшення в їх раціоні кількості йоду у 6 разів та підвищення рівня йоду у 6 разів з одночасним додаванням сульфату натрію зростає активність глутатіонпероксидази, а в жовтку яєць - вміст малонового діальдегіду та гідроперекисів ліпідів. Підвищення кількості йоду в раціоні курей-несучок у 6 разів і в 6 разів з домішкою до корму сульфату натрію сприяло зростанню несучості курей, відповідно, на 6,71 і 5,80 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-451.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Гунчак А. В. 
Репродуктивні якості племінних гусей за різного рівня йоду в їх раціоні / А. В. Гунчак // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2009. - Вип. 10, № 1/2. - С. 150-155. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено вплив різної кількості йоду в раціоні гусей білої італійської породи на показники білкового обміну в їх організмі та репродуктивні якості птиці. Встановлено, що підвищення кількості йоду в раціоні гусей з 0,7 до 2,8 г/т комбікорму не має негативного впливу на процеси білкового обміну в організмі гусей, але покращує репродуктивну функцію, що проявляється у підвищенні запліднюваності яєць, збільшенні кількості виведених гусенят та зменшенні ембріональної смертності.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.2-451.232 + П683.2-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Стояновський В. Г. 
Пейєрові бляшки тонких кишок як прояв природної резистентності організму курей / В. Г. Стояновський, А. В. Гунчак, І. А. Коломієць // Експерим. та клініч. фізіологія і біохімія. - 2011. - № 4. - С. 44-48. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Приведены данные о формировании пейеровых бляшек тонких кишок цыплят-бройлеров в постнатальном периоде онтогенеза. Установлено, что к 42-суточному возрасту количество пейеровых бляшек увеличивается и растет их общая протяженность. Исследовано, что применение раствора высокочистого натрия гипохлорита в дозе 15 мг/л положительно влияет на динамику количества пейеровых бляшек и их размеры. В пейеровых бляшках обнаружены предузелковые формы, первичные, вторичные лимфоидные узелки и диффузная лимфоидная ткань. Исследована ультраструктура М-клеток.


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-273.90

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Кисців В. О. 
Ліпідний склад тканин печінки та жовтка яєць перепелів за підвищеного рівня йоду в їх раціоні / В. О. Кисців, А. В. Гунчак, Я. М. Сірко, Б. Б. Лісна, Б. Я. Кирилів // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2012. - Вип. 13, N 1/2. - С. 29-32. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено дані про вміст загальних ліпідів, співвідношення їх окремих класів та вміст продуктів перекисного окиснення ліпідів у тканинах печінки та жовтках яєць японських перепелів за шестикратного збільшення кількості йоду у раціоні. Додаткове введення йоду в раціон перепілок сприяло зменшенню вмісту вільного та етерифікованого холестеролу та зростанню кількості фосфоліпідів у тканинах печінки. У жовтку яєць перепелів дослідної групи підвищувалась концентрація моно- і дигліцеролів і холестеролу за одночасного зниження триацилгліцеролів, у порівнянні з перепелами контрольної групи. Крім цього, спостерігалось зростання кількості ТБК-активних речовин як у тканинах печінки, так і в жовтках яєць птиці дослідної групи.


Індекс рубрикатора НБУВ: П686.3-273 + П686.9-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Сірко Я. М. 
Стан системи антиоксидантного захисту тканин печінки, крові та жовтку яєць перепелів за різного рівня йоду в їх раціонах / Я. М. Сірко, А. В. Гунчак, В. О. Кисців, Б. Я. Кирилів, Б. Б. Лісна // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2012. - Вип. 13, N 1/2. - С. 55-58. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено дані активності антиоксидантних ферментів - глутатіонпероксидази, каталази та рівня відновленого глутатіону у тканинах крові, печінки і жовтку яєць перепелів за 6-кратного збільшення кількості йоду в раціоні. Збільшення кількості йоду у раціоні перепелів у порівнянні з рекомендованим рівнем не викликало негативного впливу на організм птиці. Встановлено, що збільшення кількості йоду в раціоні перепелів дослідної групи до 4,2 г/т комбікорму сприяє підвищенню продуктивності птиці на 3,14 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: П686.3-273 + П686.3-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Гунчак А. В. 
Вплив фітопрепарату на метаболічні процеси у тканинах печінки курчат-бройлерів та їх продуктивність / А. В. Гунчак, В. О. Кисців // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2012. - Вип. 13, N 1/2. - С. 143-148. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено результати досліджень, що стосуються ефективності використання фітопрепарату з листя евкаліпту для курчат м'ясного напряму продуктивності кросу КОББ-500. Встановлено, що випоювання фітопрепарату сприяє активізації білкового і ліпідного обміну в організмі курчат-бройлерів, а також підвищенню інтенсивності їх росту.


Індекс рубрикатора НБУВ: П855.59 + П682-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Гунчак А. В. 
Роль вітаміну E в живленні птиці / А. В. Гунчак, І. Б. Ратич, Л. В. Андреєва, Я. М. Сірко, Г. М. Стояновська // Біологія тварин. - 2007. - 9, № 1/2. - С. 70-82. - Бібліогр.: 93 назв. - укp.

Узагальнено дані літератури про роль вітаміну E в регуляції обміну речовин і фізіологічних функцій у птиці та її продуктивність. Наведено оптимальні норми добавок вітаміну E в раціони птиці, а також дані про патогенез захворювань птиці, зумовлених дефіцитом вітаміну E.


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-451.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Сірко Я. М. 
Стан антиоксидантної системи та вміст вітамінів A і E в організмі курей-несучок при додаванні до раціону сорбенту, збагаченого ліпідами / Я. М. Сірко, Л. В. Андреєва, А. В. Гунчак, І. Б. Ратич, Н. П. Олексюк // Біологія тварин. - 2008. - 10, № 1/2. - С. 211-215. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Наведено дані про вміст продуктів ПОЛ, активність антиоксидантних ферментів і концентрацію вітамінів A і E у печінці та жовтку яєць курей-несучок у разі додавання сорбенту, збагаченого соняшниковою олією, до складу комбікорму. Встановлено підвищення яєчної продуктивності у курей-несучок у разі додавання до їх раціону 3 % сорбенту, збагаченого олією, у порівнянні з курами, яким згодовували 1 % соняшникової олії. Виявлено зниження вмісту продуктів ПОЛ - гідроперекисів ліпідів і малонового діальдегіду - у жовтку яєць і печінці курей-несучок у разі додавання до раціону сорбенту, збагаченого олією. У разі додавання до комбікорму, який згодовували курям-несучкам, 3 % сорбенту, збагаченого ліпідами, підвищується міцність яєчної шкаралупи.


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-272.5 + П682-451.89

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Гунчак А. В. 
Видові особливості ліпідного складу та вмісту продуктів перекисного окиснення ліпідів у тканинах печінки і жовтків яєць індиків та гусей / А. В. Гунчак, В. О. Кисців, І. Б. Ратич // Біологія тварин. - 2010. - 12, № 1. - С. 71-75. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

У результаті дослідження видових особливостей ліпідного обміну в індиків та гусей встановлено, що концентрація загальних ліпідів печінки індиків є вищою у 1,9 разу, ніж у гусей, а у жовтку яєць - приблизно однаковою. У складі загальних ліпідів печінки індиків був більшим як відносний, так і абсолютний вміст моно- і диацилгліцеролів, вільного холестеролу і абсолютний вміст фосфоліпідів, неетерифікованих жирних кислот та триацилгліцеролів, ніж у гусей. У жовтках індичих яєць, у порівнянні з гусячими, вищий рівень вільного холестеролу, триацилгліцеролів, ефірів холестеролу і менший - фосфоліпідів та моно- і диацилгліцеролів. Дослідження вмісту продуктів перекисного окиснення ліпідів показало, що в печінці індиків перевищував рівень гідроперекисів ліпідів та ТБК-активних речовин, а у жовтках яєць - лише рівень ТБК-активних продуктів, у порівнянні з гусьми.


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-272.513 + П68-213.90

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Гунчак А. В. 
Вплив різного рівня йоду на репродуктивність птиці та метаболічні процеси у добового молодняку / А. В. Гунчак // Біологія тварин. - 2010. - 12, № 2. - С. 117-122. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Представлено результати дослідження репродуктивних показників племінних гусей та індиків, а також метаболічних процесів у виведеного добового молодняку залежно від рівня йоду в раціоні маточного поголів'я птиці. Встановлено, що підвищення кількості йоду в комбікормі для племінної птиці з 0,7 до 2,8 г/т покращувало репродуктивні якості гусей і індичок, що виявлялося в підвищенні заплідненості яєць, зниженні ембріональної смертності, збільшенні кількості виведених пташенят, а також позитивно впливало на метаболічні процеси в організмі добового молодняку.


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-451.232 + П68-273.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Сірко Я. М. 
Вплив комплексного фітопрепарату на антиоксидантний статус та ліпідний склад тканин японських перепелів / Я. М. Сірко, В. О. Кисців, А. В. Гунчак, Б. Б. Лісна // Біологія тварин. - 2011. - 13, № 1/2. - С. 164-170. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Наведено дані про вміст продуктів ПОЛ, активність антиоксидантних ферментів і концентрацію вітамінів A і E у печінці, жовтках яєць і крові у разі застосування фітопрепарату. Застосування фітопрепарату сприяло підвищенню глутатіонпероксидазної та каталазної активності у крові за одночасного зменшення вмісту ТБК-активних продуктів. Установлено збільшення кількості вітаміну A і каротиноїдів у жовтках яєць. У разі випоювання фітопрепаратів спостережено підвищення концентрації фосфоліпідів і зменшення рівня етерифікованого холестеролу та вільних жирних кислот (ВЖК) у тканинах печінки за одночасного підвищення вмісту ВЖК у жовтку яєць обох дослідних груп.


Індекс рубрикатора НБУВ: П686.3-273.9 + П686.3-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Гунчак А. В. 
Морфогістологічна структура щитоподібної залози і печінки перепілок та курей-несучок за різного рівня йоду у їх раціонах / А. В. Гунчак, І. Б. Ратич, Ю. Я. Федик // Біологія тварин. - 2011. - 13, № 1/2. - С. 401-409. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Вивчено вплив рівня йоду у раціонах японських перепілок і курей-несучок продуктивного періоду на морфофункціональний стан щитоподібної залози та печінки. На тлі збільшення кількості йоду у кормовій дієті птиці обох видів проведено порівняльний аналіз морфогістологічної структури щитоподібної залози та печінки, а також визначено вміст йоду у тканинах цих органів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-273.95 + П68.451.232

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Гунчак А. В. 
Склад мікрофлори сліпих кишок та показники клітинного імунітету у курчат-бройлерів за дії фітопрепарату / А. В. Гунчак, І. Б. Ратич, М. В. Камінська // Біологія тварин. - 2012. - 14, № 1. - С. 518-523. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Наведено результати досліджень впливу фітопрепарату з листя евкаліпту на кількісний та якісний склад мікрофлори сліпих кишок та показники клітинного імунітету курчат м'ясного напряму продуктивності кросу КОББ-500. Встановлено, що випоювання бройлерам настою з листя евкаліпту, починаючи від 10-добового віку в дозі 0,80 мл/кг маси впродовж їх вирощування, як самого, так і з додаванням аскорбінової кислоти сприяє зростанню кількості кишкової палички з підвищеною ферментативною активністю, зменшенню кількості кокових форм мікроорганізмів у вмісті сліпих кишок. В разі цього, встановлено стимулювальний вплив досліджуваного препарату на активність Т-В-клітинної ланки імунітету у курчат-бройлерів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-273.905 + П855.59

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Островська М. Ю. 
Активність гідролітичних ферментів та стан мікробіоценозу кишечнику в організмі молодняку курей-несучок за дії "Гуміліду" / М. Ю. Островська, А. В. Гунчак, Л. М. Степченко // Біологія тварин. - 2013. - 15, № 3. - С. 95-104. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Під час онтогенетичного розвитку в організмі птиці у процесі ювенальної линьки, статевого дозрівання та у зв'язку з початком яйцекладки виникають порушення метаболічних процесів, які характеризуються зниженням активності гідролітичних ферментів шлунково-кишкового тракту та функціонального стану мікробіоти сліпих кишок. Для нівелювання зазначених порушень використано біологічно активну домішку гумінової природи "Гумілід", оскільки органічні кислоти гумінових речовин сприяють травленню, можуть пригнічувати ріст патогенних бактерій і стимулювати зростання природної мікрофлори кишечнику, покращувати перетравлення білка, засвоєння кальцію, а також поживних речовин корму. Дослід проведено на двох групах курочок яєчного напряму продуктивності кросу Хайсекс коричневий, починаючи з 10-добового віку птиці. Курчата дослідної групи одержували препарат "Гумілід" (з розрахунку 2 мг діючої речовини на кг маси тіла), за схемою, запропонованою виробником - Проблемною лабораторією по гумінових речовинах ім. проф. Л. А. Христєвої ДДАУ. Дослід тривав три місяці з наступним забоєм птиці 30-, 60-, 90- та і 20-добового віку. За умови випоювання курчатам препарату "Гумілід" прирости маси тіла птиці за період досліду були вищими на 9,7 %. Водночас, зростала протеїназна активність ферментів слизової оболонки 12-палої кишки в усі досліджені вікові періоди, у порівнянні з її величиною в аналогів контрольної групи. У курчат 60- та і 20-добового віку амілолітична активність підвищувалась, відповідно, на 10 та 18 %, а ліполітична активність - на 17,56 % тільки у птиці 60-добового віку, у порівнянні з відповідними показниками у птиці контрольної групи. Встановлено позитивний вплив біологічно активної домішки гумінової природи на стан мікробіоценозу сліпих кишок молодняку курей кросу Хайсекс коричневий у критичні періоди їх росту і розвитку, що проявляється збільшенням кількості представників облігатної мікрофлори, а саме і біфідо- і лактобактерій.


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-273.90 + П682-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Гунчак А. В. 
Метаболічні процеси та продуктивність птиці за дії біогенних добавок : автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 03.00.04 / А. В. Гунчак; НААН України, Ін-т біології тварин. - Л., 2013. - 33 c. - укp.

Досліджено інтенсивність метаболічних процесів в організмі птиці різних видів і продуктивних груп за дії біогенних добавок. Експериментально обгрунтовано доцільність збільшення кількості йоду в раціонах для нормалізації мікробоценозу сліпої кишки й морфоструктури щитоподібної залози, покращення якості яєць за рахунок збільшення в жовтках макро- і мікроелементів (Са, J, Mg, Zn, Си) та інтенсифікації метаболічних процесів у ембріонів. Визначено оптимальні кількості йоду в раціонах курей-несучок, перепелів, індичок і гусок. Доведено ефективність випоювання настою з листя евкаліпта курям-несучкам та настою з листя евкаліпта разом з аскорбіновою кислотою курчатам-бройлерам для нормалізації мікробоценозу кишківника, активізації білкового вуглеводного та ліпідного обміну та процесів травлення, а також зменшення інтенсивності пероксидації ліпідів, стимуляції Т- і В-клітинної ланки імунітету, підвищення продуктивності. Розроблено і апробовано схеми та дози застосування фітопрепарату.


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-451.2 + П68-27

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА398509 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського