Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (16)
Пошуковий запит: (<.>A=Андросова О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 18
Представлено документи з 1 до 18

      
Категорія:    
1.

Череп А. В. 
Банківські операції : навч. посіб. / А. В. Череп, О. Ф. Андросова. - К. : Кондор, 2008. - 407 c. - укp.

Розглянуто історію виникнення та розвиток банківськохї справи в Німеччині, Японії, Франції, США, Китаї, акцентовано увагу на особливостях становлення банківської системи України. Розкрито питання формування ресурсної бази, емісійно-касової роботи, кредитних і валютних операцій, зовнішньоекономічної діяльності комерційних банків. Наведено інформацію про механізми здійснення міжбанківських розрахунків, порядок купівлі та продажу банками валюти, методи мінімізації валютного ризику. Описано види кредитів, порядок їх надання, оформлення, супроводження, пролонгації та погашення. Висвітлено сутність лізингових операцій, трастових, факторингових і форфейтингових послуг, фінансового інжинірингу.

Рассмотрены история возникновения и развитие банковского дела в Германии, Японии, Франции, США, Китае, акцентировано внимание на особенностях становления банковской системы Украины. Раскрыты вопросы формирования ресурсной базы, эмиссионно-кассовой работы, кредитных и валютных операций, внешнеэкономической деятельности коммерческих банков. Приведена информация о механизмах осуществления межбанковских расчетов, порядке покупки и продажи банками валюты, методах минимизации валютного риска. Описаны виды кредитов, порядок их предоставления, оформления, сопровождения, пролонгации и погашения. Освещена сущность лизинговых операций, трастовых и форфейтинговых услуг, финансового инжиниринга.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.5я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА690352 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Андросова О. Ф. 
Трансфер технологій як інструмент реалізації інноваційної діяльності : моногр. / О. Ф. Андросова, А. В. Череп. - К. : Кондор, 2007. - 356 c. - Бібліогр.: с. 322-339. - укp.

Висвітлено питання організації й управління інноваціями, проблеми впровадження трансферу технологій у ринкову економіку держави. Особливу увагу приділено механізму трансферу технологій в зарубіжних державах і його застосуванню на вітчизнянних авіаційних підприємствах. Розглянуто особливості організаційних форм інноваційних підприємств і компаній, охарактеризовано їх політику та тактику на різних рівнях життєвого циклу інноваційного продукту. Описано методи вартісної оцінки прав інтелектуальної власності, основні положення визначення доходу від використання винаходів і раціоналізаторських пропозицій.

Освещены вопросы организации и управления инновациями, проблемы внедрения трансфера технологий в рыночную экономику государства. Особое внимание уделено механизму трансфера технологий в зарубежных странах и его применению на отечественных авиационных предприятиях. Рассмотрены особенности организационных форм инновационных предприятий и компаний, охарактеризованы их политика и тактика на разных уровнях жизненного цикла инновационного продукта. Описаны методы стоимостной оценки прав интеллектуальной собственности, основные положения определения дохода от использования изобретения и рационализаторских предложений.


Індекс рубрикатора НБУВ: У530.585.152.75-55 + У9(4УКР)305.851.527.5-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА693977 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Андросов С. І. 
Спосіб стимуляції репаративного остеогенезу в умовах застосування фетальної кісткової тканини в експерименті / С. І. Андросов, А. А. Гамрецький, О. С. Андросова // Пробл. криобиологии. - 2005. - 15, № 3. - С. 372-374. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р454.998-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14260 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Андросова О. Ф. 
Організаційно-економічні аспекти використання трансферу технологій на підприємствах авіаційної промисловості : Автореф. дис... канд. екон. наук / О. Ф. Андросова; Нац. авіац. ун-т. - К., 2006. - 20 c. - укp.

Досліджено організаційно-економічні аспекти використання трансферу технологій на підприємствах авіаційної промисловості, формування інноваційно-інвестиційної політики в регіоні. Розглянуто організаційно-економічні фактори під час застосування трансферу технологій в інноваційній діяльності та методичних основах оцінки ефективності трансферу технологій на авіаційних підприємствах. Розглянуто особливості вартісної оцінки виробника інтелектуальної продукції, інвестицій в інновації. Визначено шляхи трансферу технологій та ефективної реалізації інновацій на підприємстві. Проаналізовано основні проблеми в авіаційній промисловості України. Запропоновано впровадити трансфер технологій у технопарк, що прискорить комерціалізацію продукції, прискорити науково-дослідні дослідно-конструкторські роботи за допомогою залучення зовнішніх організацій. Доведено доцільність впровадження моделі інновацій в технологічний парк, що надасть можливість проведення на замовлення компанії досліджень, орієнтованих на створення нових зразків техніки, а також на співробітництво університетів і науково-дослідних інститутів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.51-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА343725 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Мороз Л. В. 
Застосування Альвірону та Рибарину в лікуванні хронічного вірусного гепатиту C / Л. В. Мороз, О. А. Оліпер, О. С. Андросова, І. О. Давидюк // Сучас. інфекції. - 2010. - № 3. - С. 124-126. - укp.

Наведено результати вивчення впливу комбінованої противірусної терапії з використанням альвірону та рибарину на перебіг хронічного вірусного гепатиту. Визначено клінічну та вірусологічну ефективність такої терапії, а також покращання лабораторних показників синдромів цитолізу та холестазу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.16-52 + Р413.510.116-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16691 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Андросова О. Ф. 
Шляхи удосконалення обліку нарахувань на заробітну плату / О. Ф. Андросова, Ю. Є. Аскерова // Актуал. проблеми економіки. - 2010. - № 9. - С. 250-254. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено механізм обліку заробітної плати та нарахувань на неї. Надано пропозиції щодо внесення додаткових рахунків у план рахунків для полегшення обліку та аудиту нарахувань у фонд обов'язкового соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, оскільки в літературі не існує однозначної думки щодо їх відображення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-146.45

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Андросова О. Ф. 
Шляхи удосконалення обліку та аудиту податку з доходів фізичних осіб / О. Ф. Андросова, Ю. Є. Аскерова // Актуал. проблеми економіки. - 2010. - № 11. - С. 214-218. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Досліджено механізм обліку та аудиту податку з доходів фізичних осіб, а також визначено його недоліки. Надано пропозиції щодо усунення недоліків і вдосконалення обліку та аудиту податку з доходів фізичних осіб.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)226.13 + У052.9(4УКУР)826.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Андросова О. С. 
Морфофункціональні зміни стану печінки при синдромі набутого імунодефіциту людини : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.13 / О. С. Андросова; ДУ "Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України". - К., 2013. - 16 c. - укp.

Вперше в Україні визначено частоту ураження печінки у хворих з синдромом набутого імунодефіциту на тлі прийому високоактивної антиретровірусної терапії (ВААРТ) залежно від віку, статі та тривалості захворювання. Встановлено частоту розвитку гепатотоксичності залежно від схем ВААРТ, а також від застосування конкретних препаратів. Доведено, що перебіг ВІЛ-інфекції супроводжувався виснаженням системи антиоксидантного захисту. Показано, що більш істотні зміни антиоксидантного захисту реєстрували на тлі прийому схем ВААРТ, що містили невірапін, та у хворих з коінфекцією вірусними гепатитами В та С. Детально вивчено та встановлено предиктори розвитку гепатотоксичності у хворих з ВІЛ-інфекцією на тлі ВААРТ. З'ясовано, що достовірними модуляторами гепатотоксичності є ступінь ураження печінки до початку лікування, вік пацієнта, стадія ВІЛ-інфекції, рівень CD-лімфоцитів. Виявлено морфологічні особливості ураження печінки у ВІЛ-інфікованих за умов прийому ВААРТ та у разі коінфікування гепатотропними вірусами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.0 + Р413.51-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА397472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Алієва Л. Е. 
Розвиток економіки України під впливом економічних, соціальних, технологічних та екологічних трендів : монографія / Л. Е. Алієва, О. Ф. Андросова, А. А. Антохов, В. Г. Бабенко-Левада, Т. О. Бабич; ред.: М. С. Пашкевич, Ж. К. Нестеренко; Запоріз. нац. техн. ун-т, ДВНЗ "Нац. гірн. ун-т". - Дніпропетровськ, 2015. - 454 c. - укp.

Охарактеризовано тенденції зміни мотивації управлінського персоналу на сучасних підприємствах. Проаналізовано перспективи та сучасні аспекти трансформації страхового ринку України на шляху стабілізації й адаптації до фінансово-економічних змін. Викладено методи оцінювання інтелектуального капіталу підприємства. Розкрито теоретичні засади обліку доходів від різних видів діяльності підприємства. Досліджено вплив податкової системи на формування дохідної частини місцевих бюджетів. Розглянуто можливості страхового захисту земель сільськогосподарського призначення в Україні. Визначено роль карпатського єврорегіону у підвищенні туристичного потенціалу України. Оцінено ризик інвестицій у портфель високоризикових активів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА795473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Мороз Л. В. 
Морфологічні особливості ураження печінки у ВІЛ-інфікованих хворих / Л. В. Мороз, О. С. Андросова, С. М. Антоняк // Гепатологія. - 2015. - № 2. - С. 46-51. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто дані про морфологічні зміни в печінці у хворих з ВІЛ-інфекцією. Показано, що у разі коінфекції, спричиненої гепатотропними вірусами, у більшості зразків виявлялись мінімальні або помірні ознаки гістологічної активності за наявності виражених фібротичних та циротичних змін в органі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.51-2 + Р514.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100167 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Мороз Л. В. 
Вплив вітаміну D на результати лікування хронічного гепатиту C / Л. В. Мороз, Мусаєв Ельтун Енгібар Огли, Н. В. Заічко, О. С. Андросова, О. А. Гайдук // Гепатологія. - 2016. - № 4. - С. 42-50. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.510.116

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100167 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
12.

Мороз Л. В. 
Ефективність противірусної терапії хронічного гепатиту C у коінфікованих ВІЛ/ХГС / Л. В. Мороз, С. М. Антоняк, О. С. Андросова // Гепатологія. - 2017. - № 1. - С. 15-21. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Вивчено ефективність лікування хронічного гепатиту C у ВІЛ-інфікованих осіб. Виявлено, що частота стійкої вірусологічної відповіді була в 1,9 разу вищою у пацієнтів з 2 та 3 генотипами гепатиту C.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.510.116-52 + Р514.16-52 + Р514.0-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100167 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Мороз Л. В. 
Порівняльна характеристика ефективності різних схем лікування гепатиту C (власний досвід) / Л. В. Мороз, Ю. Алхазов, Н. Абдуллаєва, О. С. Андросова, О. А. Гайдук // Гепатологія. - 2017. - № 3. - С. 6-11. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Наведено результати лікування ХГC різними схемами терапії: інтерфероновмісними препаратами та препаратами прямої противірусної дії. Стійку вірусологічну відповідь (СВВ) в цілому одержано у 73,56 % хворих на ХГC з 1-м генотипом вірусу та була в 1,91 разу частіше серед осіб, які лікувалися безінтерфероновими режимами. Найбільш значущим предикторами неуспішності подвійної противірусній терапії (ПВТ) з інтерфероном у хворих на ХГС було носійство CT + TT генотипів гена IL-28B та відсутність ШВВ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.16-5 + Р413.510.11-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100167 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Мороз Л. В. 
Ураження печінки при гострому бруцельозі / Л. В. Мороз, Е. М. Гусейнов, О. С. Андросова // Гепатологія. - 2018. - № 3. - С. 30-36. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Наведено результати визначення клініко-лабораторних та функціональних змін у печінці хворих на гострий бруцельоз.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.51 + Р514.67

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100167 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Андросова О. 
Вплив показників рентабельності підприємств машинобудування на ефективність діяльності / О. Андросова // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2019. - № 4. - С. 13-25. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розглянуто науково-методичні підходи до вимірювання рентабельності за допомогою системи відносних показників, які в цілому характеризують ефективність машинобудівельних підприємств, їх структурних підрозділів, прибутковість різних видів діяльності, а саме операційної, фінансової, інвестиційної, вигідність виробництва окремих видів продукції. Доведено, що показники рентабельності характеризують більш повно, ніж прибуток ефективність господарювання підприємств машинобудування так, як їх величина відображає вдале співвідношення ефекту з вкладеними в підприємство капіталом, або використаними у процесі діяльності ресурсами. З'ясовано, що показники рентабельності можна використовувати як дієвий інструмент в інвестиційній політиці та ціноутворенні, під час вибору варіантів формування асортименту та структури продукції на підприємствах машинобудування. Проаналізовано за системою показників рентабельності два представника підприємств машинобудування. Аналіз показників рентабельності здійснювався за такими показниками: рентабельність активів за прибутком від звичайної діяльності до оподаткування, рентабельність капіталу за чистим прибутком, рентабельність власного капіталу, рентабельність виробничих фондів, рентабельність реалізованої продукції за прибутком, рентабельність витрат, коефіцієнт реінвестування, період окупності капіталу, період окупності власного капіталу. Доведено, що у процесі аналізу показників рентабельності оцінюється рівень виконання плану, прогнозних розрахунків підприємств, вивчається динаміка показників, визначаються резерви підвищення рентабельності. Встановлено, що умовою підвищення ефективності діяльності підприємств машинобудування є випереджальне зростання результату показників прибутку й чистого доходу в порівнянні із зростанням таких показників, як капіталу та витрат.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.851.1-864

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Інтеграція освіти, науки і бізнесу : колект. монографія. Т. 7 / Л. М. Алексеєва, О. Ф. Андросова, Г. С. Багдасарян, Л. А. Бехтер, І. В. Бірюков, О. С. Богма, О. В. Болдуєва, В. З. Бугай, О. А. Буркальова, М. В. Веклич, А. С. Вітвіцький, С. А. Вітвіцький, Є. О. Войтович, А. В. Волік, О. В. Гальчук, К. М. Гетьман, Ю. М. Глушенко, О. Є. Горбачов, А. А. Гунчак, В. М. Данілов, В. В. Даурова, І. М. Дашко, І. О. Дементієнко, А. Р. Депутат, Н. О. Дугієнко, С. М. Євстаф'єв, М. В. Зав'ялова, Д. В. Заіченко, Я. І. Захарченко, О. М. Зборовська, В. Б. Зінченко, О. В. Іващенко, Ю. В. Калюжна, В. Л. Камінський, Л. І. Карпенко, С. Я. Касян, С. Є. Клименко, І. П. Ковацька, М. О. Колчин, В. Л. Корінєв, В. О. Кувайцева, В. М. Купрієнко, Н. А. Куран, Н. Г. Кушинова, А. П. Кущик, С. В. Лапа, О. В. Лепьохін, А. В. Лічман, А. В. Линенко, А. О. Малишева, В. Ф. Мальцева, Д. О. Мартиненко, О. В. Мартинюк, Р. В. Марченко, В. В. Малтиз, Н. М. Мезенцева, Л. Д. Мельникова, К. О. Момот, Є. Д. Морозов, Ю. О. Павелко, О. В. Петрук, В. В. Піун, В. О. Поляков, Я. О. Пухирь, С. П. Рибаченко, С. В. Северина, Ю. А. Севостьянова, О. В. Семенюк, В. Л. Сінєгін, Т. Л. Сивогривова, Д. В. Синьоока, М. А. Собченко, І. Ф. Сова, О. В. Токар, В. В. Уткін, С. О. Філіппов, Л. В. Худолєй, А. В. Череп, О. Г. Череп, Ю. О. Швець, Д. С. Швидюк. - Б.м., 2019. - 422 c. - Бібліогр.: с. 357-387 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0 + Ч30 в01(4УКР) + Ч214(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В355592/7 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Проблематика та сучасні тенденції впливу податкової реформи на зміни фінансово-кредитних відносин : монографія / О. Ф. Андросова, І. Є. Андрющенко, В. Г. Бабенко-Левада, Є. В. Бован, К. К. Божко, О. М. Вечерко, Т. В. Волощук, С. С. Гараба, К. С. Дворецька, С. Д. Довгаль, О. О. Донченко, А. К. Жукова, Т. І. Журавльова, О. А. Коваль, О. В. Коротунова, Г. О. Кузьменко, О. Ю. Куракіна, А. О. Лащенко, Л. М. Ляшова, Ю. О. Набатова, С. О. Нагорна, Т. О. Олійник, І. Г. Пахомова, О. К. Пилипенко, Є. О. Сидоренко, В. Ю. Сліпко, В. В. Сокур, В. Ю. Супрун, А. В. Тімченко, Н. Г. Фатюха, М. С. Фещенко, Д. В. Циганок, Н. О. Чередниченко, С. С. Шаповал, С. В. Шарова, А. П. Шостак; ред.: С. В. Шарова; Запорізький національний технічний університет. - Запоріжжя : СТАТУС, 2018. - 199 c. - (Наукова книга). - Бібліогр. в кінці розд. - укp.

Стратегічною метою реформування економічного сектору України с створення соціально орієнтованої ринкової економіки, яка на основі розвитку національного конкурентоспроможного виробництва забезпечила би гідний рівень життя населення та добробут нації в цілому. Розглянуто проблеми та сучасні тенденції впливу податкової реформи на зміни фінансово-кредитних відносин. Досліджено сучасні проблеми і стратегічні напрями розвитку фінансів у контексті євроінтеграційних процесів. Висвітлено тенденції розвитку кредитної політики та банківського сектору. Проаналізовано проблемні аспекти та перспективи розвитку фінансового менеджменту. Увагу приділено удосконаленню управління дебіторською та кредиторською заборгованістю підприємств в умовах кризи. Оцінено ринок страхування ризиків у розрізі діяльності страхових компаній України у 2014-2016 роках.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413-183 + У9(4УКР)262.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА847859 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Інтеграція освіти, науки і бізнесу : монографія. Т. 10 / О. Ф. Андросова, К. І. Антонюк, А. В. Переверзєва, А. А. Бондарєв, Т. І. Божук, Л. С. Воробей, І. М. Дашко, Ю. З. Драчук, Є. С. Снітко, Л. О. Савюк, О. В. Курносова, І. В. Ліганенко, С. В. Боденчук, О. В. Руденко, В. В. Степенко, Н. Ю. Захарова, Г. В. Козицька, К. С. Кононенко, В. А. Литовка, Н. М. Рубцова, Т. І. Сергієнко, Н. С. Венгерська, А. В. Череп, В. Г. Воронкова, Л. В. Безкоровайна, А. О. Осаул, А. А. Агарков, А. О. Жуляєва, Я. С. Олійниченко, Л. Б. Боденчук, І. С. Мурашко, А. В. Карпенко, Ю. Ю. Гурбик, Н. М. Карпенко; ред.: А. В. Череп; Запорізький національний університет. - Запоріжжя : Гельветика, 2021. - 121 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Дослідження спрямовано на розгляд проблем інтеграції освіти, науки та бізнесу, а також їх впливу на формування економічного добробуту України. Висвітлено питання співробітництва України та ЄС в сфері підвищення ефективності використання ресурсів та формування кластерних і мережевих моделей розвитку бізнесу. Розглянуто управлінські рішення в процесі зміцнення корпоративної культури на машинобудівних підприємствах України. Окреслено особливості моделі поведінки споживача в межах теорії поколінь. Викладено основні складові формування корпоративної культури підприємства. Визначено роль нормування праці та напрями його вдосконалення. Описано інтеграційні процеси у сфері освіти, науки і бізнесу в умовах глобалізації та форми й механізми інтеграції науки, освіти та бізнес-спільноти в умовах цифрової економіки. Надано оцінку персоналу як складової мотивації трудової діяльності та зазначено, що кадрова безпека є основою економічної безпеки підприємства. Сформовано на основі матеріалів X Міжнародного круглого столу "Інтеграція освіти, науки і бізнесу" та здійснено в рамках проекту Європейського Союзу. Увагу приділено диверсифікації сільського туризму через збалансованість та креативність на базі поширення європейського досвіду в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)497 + У9(4УКР)0-131

Рубрики:

Шифр НБУВ: В355592/10 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського