Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (68)Реферативна база даних (702)Книжкові видання та компакт-диски (1543)Журнали та продовжувані видання (305)
Пошуковий запит: (<.>U=У.в611$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 33
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Половцев О.В. 
Аналіз, економетричне моделювання та прийняття оптимальних рішень в умовах невизначеності: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Половцев ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 1999. — 17 с. — укp.

Здійснено теоретичне обгрунтування і практична реалізація вибору структури математичних моделей для описання деяких перехідних процесів в економіці, створені моделі процесів переходу від командно-адміністративних до ринкових виробничих відносин, приватизації та інфляції; поставлена та розв'язана оптимізаційна задача обчислення оптимальної траєкторії реалізації приватизаційного процесу; створено і досліджено алгоритмічне та програмне забезпечення для виконання обчислювальних експериментів та системи підтримки прийняття рішень на основі запропонованих моделей. На основі проведених обчислювальних експериментів встановлено, що процес переходу від державної до приватної форми власності можна реалізувати оптимально, тобто максимізувати випуск продукції в галузі при обмеженні на рівень безробіття. Отриману математичну модель процесу інфляції використано для короткострокового прогнозування цього процесу і визначення його асимптотичної поведінки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611

Рубрики:

      
2.

Приварнікова А.О. 
Багатокритеріальні моделі та методи у задачах управління ризиками: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.02 / А.О. Приварнікова ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено аналітичні методи дослідження деяких багатокритеріальних моделей управління ризиками. Розглянуто клас задач, де критеріями є лінійна, достатньо визначена квадратична форма, корінь квадратний з неї, а сума невід'ємних координат допустимих векторів дорівнює одиниці. Методом лінійної згортки критеріїв параметризовано множину Парето для дво- та трикритеріальних задач. Одержано аналітичний розв'язок важливих задач портфельної теорії. На базі поняття ризику, як ймовірності неперевищення лінійною формою деякого граничного значення, побудовано та досліджено ряд стохастичних моделей з детермінованими та ймовірнісними обмеженнями. Аналітично розв'язано ряд практичних задач оптимізації структури портфеля цінних паперів щодо випадку нормального розподілу коефіцієнтів лінійної форми. Знайдено аналітичні оцінки допустимої суми кредитів, яка не порушує стабільності роботи кредитної установи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.2 + У9(4УКР)262.292-210.301
Шифр НБУВ: РА315340 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Храмова І.О. 
Дослідження інформаційних інфраструктур підготовки даних для прийняття рішень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / І.О. Храмова ; НАН України. Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова. — К., 2007. — 23 с. — укp.

Встановлено, що необхідною умовою створення корпоративної інформаційної інфраструктури (ІнІ) системи підтримки прийняття рішень (СППР) є структурування та стандартизація понять предметних областей. Виявлено, що існуючі інформаційні структури зберігання метаданих інформаційних ресурсів (ІР) вимагають розширення шляхом включення додаткового інформаційного компонента для утримання семантичних метаданих всіх наявних моделей даних і процесів (послуг) пошуку знань. Показано можливість розширення традиційної ахітектури СППР до корпоративної шляхом додавання проміжної інформаційно-обчислювальної структури, що відповідає за збір, аналіз, узгодження та управління семантичними метаданими функціонуючих ІР. Розроблено інформаційну структуру метамоделі для динамічно створюваних конфігурацій ІР корпоративних СППР з урахуванням розподіленого характеру формування, збереження та управління метаданими цих ІР. Сформульовано функціональні задачі, що охоплюють визначені аспекти динамічного формування узагальненої корпоративної системи семантичних метаданих. Обгрунтовано доцільність використання єдиної семантичної моделі корпоративної ІнІ для управління системою розподілених семантичних метаданих. Розглянуто процеси управління такою моделлю з метою адаптації до поточного стану середовища наявних ІР. Розроблено математичні моделі для аналізу способів організації обчислювальних процесів операційних вузлів ІнІ корпоративної СППР, та запропоновано модель процесу формування базових інформаційних структур для сервіс-орієнтованих моделей обчислень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.2 + У9(4УКР)290-210.11 ф 121 +
Шифр НБУВ: РА351338

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Посашков С.В. 
Змішані броунівські-дробово-броунівські моделі та їхнє застосування до теорії фільтрації та фінансової математики: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.05 / С.В. Посашков ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено змішані броунівські-дробово-броунівські моделі. Для стохастичних диференціальних рівнянь, керованих сумішшю стандартного (СБР) та дробового броунівського руху (ДБР), доведено існування та єдність їх розв'язку. Розглянуто задачу фільтрації у системі з процесом-сигналом, керованим сумішшю СБР і ДБР. У загальному випадку виведено рівняння для оптимального фільтра процесу-сигналу стосовно процесу-спостереження. Увагу приділено лінійній системі, для неї виведено замкнену систему рівнянь для середнього оптимального фільтра та варіації помилки фільтрації. Для (B, S)-ринку цінних паперів з волатильністю, керованою чистим ДБР і його сумішшю з СБР, доведено безарбітражність та неповноту. З використанням поняття мінімальної мартингальної міри виведено вираз для справедливої ціни платіжного зобов'язання Європейського типу. У випадку присутності суміші СБР і ДБР у волатильності для ціни платіжного зобов'зання виведено диференціальне рівняння у частинних похідних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.3 + У9(4УКР)262.29 в611.3 +
Шифр НБУВ: РА360908

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Бушуєва Н.С. 
Матричні технології проактивного управління програмами організаційного розвитку: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.22 / Н.С. Бушуєва ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2008. — 35 с. — укp.

Розроблено науково-методичні основи матричних технологій проактивного управління програмами організаційного розвитку. Концептуальні засади проактивного збалансованого управління організаційним розвитком створено на базі моделей життєвих циклів проектів. Проаналізовано існуючі концепції, моделі та методи управління програмами організаційного розвитку. Зроблено вибір базової концепції проактивного управління та побудовано матричні технології формування програм організаційного розвитку на рівнях продукт - технології - система управління - ведення бізнесу та за проекціями клієнти - внутрішні процеси - фінанси - персонал. Сформовано базові механізми балансування та гармонізації проектів програм організаційного розвитку. Формалізовано моделі управління баченням проектів розвитку на основі моделей нечіткої логіки. Побудовано модель розвитку на основі формування та оцінювання технологічної зрілості організації. Наведено рекомендації щодо застосування запропонованої матричної технології збалансованого управління програмами розвитку організацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.5 + У9(4УКР)290-21 в611.5 +
Шифр НБУВ: РА360121

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Любченко Н.Ю. 
Метод побудови стратифікованої семантичної мережі для підтримки прийняття управлінських рішень у складних організаційних ієрархічних системах критичного застосування: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.03 / Н.Ю. Любченко ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2007. — 19 с. — укp.

З метою підвищення оперативності та забезпечення оптимальності обраних рішень розроблено інформаційну систему підтримки прийняття управлінських рішень в складних організаційних ієрархічних системах (СОІС) критичного застосування. Запропоновано метод побудови стратифікованої семантичної мережі (ССМ) для підтримки прийняття управлінських рішень в СОІС, створений на основі побудови операційної та денотативної семантики ССМ, яка включає створення інтенсиональної понятійної структури ССМ й екстенсиональної бази даних у вигляді D-таблиць. Відзначено, що стратифікована семантична мережа відрізняється від відомих семантичних мереж запропонованою предикатно-актантною структурою відносин між об'єктами ССМ на основі розширення глибинних семантичних відмінків Філмора, яка визначає систему аксіом логіко-лінгвістичного виводу. Розроблено алгоритм рішення задачі оптимізації прийняття управлінських рішень для відповідних органів МВС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.2 + У9(4УКР)210.11 +
Шифр НБУВ: РА354356

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Пономаренко В.П. 
Методи і моделі прийняття багатокритеріальних рішень в умовах ризику: автореф. дис... канд. техн. наук : 01.05.04 / В.П. Пономаренко ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2009. — 18 с. — укp.

Вперше розроблено модель скалярного багатофакторного оцінювання, що базується на використанні поліному Колмогорова - Габора і дозволяє враховувати, на відміну від традиційних моделей, нелінійність і взаємовплив частинних критерів. Проаналізовано джерела інтервальної невизначеності скалярної багатофакторної оцінки. Запропоновано класифікацію їх видів і вперше розроблено метод детермінації інтервальних значень вагових коефіцієнтів на основі визначення середніх нормованих значень, що дозволяє суттєво спростити обчислення корисності рішень. Набули подальшого розвитку методи експертного оцінювання та компараторної ідентифікації моделі багатокритеріального скалярного оцінювання ефективності (корисності) альтернативних рішень шляхом урахування нерівностей. Використання методу компараторної ідентифікації дозволяє підвищити об'єктивність оцінки коефіцієнтів важливості частинних критеріїв, особливо для нелінійних моделей оцінювання, і більш аргументовано приймати рішення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.2 +
Шифр НБУВ: РА366877

Рубрики:

      
8.

Черняк О.І. 
Методи оптимізації проведення соціально-економічних вибіркових досліджень: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.03.02 / О.І. Черняк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 32 с. — укp.

Створено теоретико-методологічне забезпечення проведення вибіркових соціально-економічних обстежень з застосуванням методів оптимізації. Розроблено теорію оптимального розміщення для нелінійних функцій витрат. Запропоновано нові методи оптимізації обсягів вибірки за умов стратифікованого відбору, а також байєсівського стратифікованого, кластерного, двоступінчастого стратифікованого відборів та подвійного відбору зі стратифікацією у випадку нелінійних функцій витрат, які дають змогу за мінімальних витрат одержати оцінки з достатньою точністю, а за фіксованих витрат - оцінки з найменшими похибками. Наведено методи оцінювання середнього та сумарного значень капіталу комерційних банків України та потенціалу ринку тютюнових виробів України. Представлено: методику формування вибіркової сукупності звітуючих одиниць за обстеження малих підприємств України, методику визначення основних показників стратифікації, методи оцінювання середнього та сумарного значення обсягів виробництва та реалізації малих підприємств України, а також метод дослідження доходів та витрат населення за допомогою кластерного відбору. Уперше запропоновано застосовувати комплексні вибіркові дослідження для прогнозування платіжного балансу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.326 +
Шифр НБУВ: РА335970

Рубрики:

      
9.

Андрощук Т.О. 
Моделі в фінансовій математиці та математичній статистиці із залученням дробового броунівського руху: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.05 / Т.О. Андрощук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 22 с. — укp.

Досліджено три моделі, що стосуються фінансової математики, математичної статистики й економетрики, побудовані за допомогою процесу дробового броунівського руху (ДБР). Для змішаної моделі Блека - Шоулса фондового ринку встановлено безарбітражність ринку у класі самофінансованих стратегій марковського типу, а також одержано зображення процесу самофінансованого капіталу інвестора у вигляді межі послідовності семімартингалів. З використанням динамічної системи з малим дробово-броунівським шумом знайдено достатні умови, за яких оцінка максимальної вірогідності невідомого параметра буде консистентною та асимптотично нормальною. Для білінійної "unit root" моделі з дробовим гауссовим шумом знайдено асимптотичну поведінку білінійного процесу у межовій схемі з "малим" білінійним коефіцієнтом. Одержано результати стосовно побудови абсолютно неперервних процесів, які збігаються у певному смислі до процесу ДБР. Доведено збіжність схеми Ейлера з малими відхиленнями стохастичного диференціального рівняння з ДБР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В171.521 + У.в611.3 +
Шифр НБУВ: РА335290

Рубрики:

      
10.

Шевченко Є. О. 
Моделі економічних систем з коаліційними взаємодіями: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / Є. О. Шевченко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено концепцію моделювання життєздатних систем (ЖС) управління економічних систем з коаліційними взаємодіями, яка базується на застосуванні методів системного аналізу й ідей моделі ЖС С. Біра, спрямовану на організацію процесів формування та підвищення ефективності функціонування цього класу економічних систем. Розроблено комплекс моделей формування та функціонування економічної системи з коаліційними взаємодіями, заснований на системо-динамічному підході з урахуванням індивідуальних економічних інтересів учасників ЕСКВ, який дозволяє досліджувати вплив складу на результативність її діяльності, розподіляти винагороду за участь у ЕСКВ і планувати її розвиток. Удосконалено структуру системи підтримки прийняття рішень щодо формування економічних систем з коаліційними взаємодіями, яка забезпечує підвищення ефективності процесів прийняття управлінських рішень із формування складу та визначення умов діяльності ЕСКВ за рахунок формалізації й алгоритмізації переговорного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.2 + У9(4УКР)29 в611.2
Шифр НБУВ: РА376552 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Кибалко І.І. 
Моделі систем підтримки прийняття рішень в управлінні виробництвом на основі теорії нечітких множин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / І.І. Кибалко ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 1999. — 18 с. — укp.

Запропоновані й розроблені математичні моделі, методи та алгоритми для підвищення ефективності та якості підтримки прийняття рішень у виробничих системах за умов невизначеності шляхом створення системи підтримки прийняття рішень на основі моделей рюкзачного типу розширених математичним апаратом теорії нечітких множин. Досліджено особливості функціонування виробництва в умовах невизначеності, визначені основні чинники, що знижують ефективність застосування існуючих моделей підтримки прийняття рішень. Розроблено модель рюкзачно-релаксаційного типу для підтримки прийняття рішень, у якій використані й удосконалені вже відомі моделі й алгоритми рішення задач даного класу. Подано методи оцінки ефективності та якості СППР, побудованої на основі СПРУВ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.2

Рубрики:

      
12.

Моргунова Т.І. 
Моделі та алгоритми комплектації в системах з багатоваріантними технологіями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Т.І. Моргунова ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 1998. — 19 с. — укp.

Запропоновані і розроблені математичні моделі, алгоритми і програми комплектації виробів як доповнення елементів конструктивної теорії і проблемно-орієнтованого інструментарію моделювання задач планування і управління в виробничих системах з багатоваріантними схемами виробництва. Досліджені особливості функціонування програмних комплексів, що реалізують моделі, визначені характерні особливості, умови перекомплектації, умови, що забезпечують ефективний режим діалогової роботи. Розглянуті і запропоновані моделі прийняття рішень при комплектації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.2

Рубрики:

      
13.

Галіцин В.К. 
Моделі та технології систем моніторингу в економіці: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.03.02 / В.К. Галіцин ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 31 с. — укp.

На базі економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій досліджено теоретичні, методологічні, науково-методичні та практичні аспекти створення та функціонування систем моніторингу в економіці. Наведено оцінку інформаційного середовища системи моніторингу. Розкрито сутність і науково-методичні засади моніторингу, наведено класифікацію його систем з використанням змістовних і формальних ознак. З метою визначення структури та складу систем моніторингу в економіці розроблено технологію їх побудови, запропоновано інформаційно-технологічну схему функціонування, наведено моделі їх характеристик і параметрів. Розглянуто часткові, узагальнений та універсальний критерії оцінки якості функціонування систем моніторингу. Розроблено методи обробки та зберігання інформації в системах моніторингу. Визначено сутність, причини та види економічного ризику об'єктів моніторингу, наведено методи управління ним. Здійснено моделювання та алгоритмізацію функціонування розподілених динамічних систем моніторингу. Визначено ефективність функціонування систем моніторингу конкретних економічних об'єктів і процесів - контролінгу, управління банківською діяльністю, реструктуризації підприємства, маркетингових досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611
Шифр НБУВ: РА317139 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Христіановський В.В. 
Моделювання і управління виробничо-економічними системами з урахуванням дестабілізуючих впливів: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.03.02 / В.В. Христіановський ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 40 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади концепції моделювання виробничо-економічних систем, які знаходяться під дією дестабілізуючих чинників (ДДВ-систем). Визначено аксіоматику ДДВ-систем, розроблену на базі теоретико-множинного підходу, прийнятого в теорії систем, яка дозволила будувати математичні моделі, застосування яких забезпечило адекватне відображення проблем управління виробничо-економічних систем (ВЕС) за умов дії дестабілізуючих впливів. Викладено модель виробничої ситуації, на базі якої зроблено класифікацію режимів функціонування ВЕС та визначено її основні числові характеристики: міру дестабілізації системи у даному напрямі дестабілізації, рівень дестабілізуючого впливу, міру дестабілізації системи загалом тощо. Розроблено концепцію компенсаційного управління, визначену інструментом прийняття рішень у складних виробничих ситуаціях. Технологію компенсаційного управління в ДДВ-системах викладено у вигляді розв'язання трьох задач: компенсації дестабілізуючих впливів шляхом перерозподілу ресурсів, які знаходяться в системі, організаційної та комбінованої компенсацій. Останню з них сформульовано у вигляді задачі фільтрації виробничих ситуацій за допомогою пристосованого комбінаторного SITES-методу. На конкретних прикладах висвітлено застосування розробленого інструментарію до управління ДДВ-системами у біржовій та фінансовій діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)в611 + У.в611
Шифр НБУВ: РА312220 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Овечко О.В. 
Моделювання інструментів адаптації у виробничо-економічних системах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / О.В. Овечко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2003. — 16 с. — укp.

Запропоновано концепцію системи адаптивного керування виробничо-економічними системами (ВЕС), яка базується на принципах життєздатності та забезпечує взаємодію усіх підрозділів для досягнення загальної мети ВЕС за умов відносної автономності підрозділів та найбільш ефективну реакцію системи на зміну умов функціонування. На підставі даної концепції розроблено комплекс економіко-математичних моделей, зокрема: модель синхронізації функціонування підрозділів ВЕС, реалізація якої дозволяє визначити терміни та обсяги постачань продукції між підрозділами ВЕС з мінімальними витратами на збереження та втратами від недопоставок; модель оптимального розподілу дефіцитних ресурсів, яка дозволяє визначити ефективний розподіл ресурсів між виробничими процесами та виробити коригувальні координуючі впливи у системі керування підприємством; імітаційну модель функціонування ВЕС за умов невизначеності, що грунтується на методі системної динаміки, реалізація якої дозволяє здійснити прогнозування значень основних характеристик функціонування підприємства та провести аналіз впливу змін екзогенних параметрів на показники результатів функціонування підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611 +
Шифр НБУВ: РА322774

Рубрики:

      
16.

Ремпель О.Г. 
Моделювання маркетинго-орієнтованого управління виробництвом великого промислового комплексу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / О.Г. Ремпель ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 1999. — 21 с. — укp.

У дисертаційній роботі запропоновано концепцію маркетинго-орієнтованого управління виробництвом в умовах ринкової економіки. Розроблені моделі виробничого вибору рішень з урахуванням конкуренції, моделі вибору напрямків підвищення конкурентоспроможності продукції, моделі маркетингових рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.2 + У9(4УКР)30в611.2
Шифр НБУВ: РА303771 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Очкас М.В. 
Моделювання маркетингових рішень в управлінні виробничим комплексом: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / М.В. Очкас ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено питання прийняття маркетингових рішень на основі економіко-математичного моделювання процесів з метою найкращого виявлення ринкових потреб та врахування споживчих пріоритетів. Розглянуто та проаналізовано основні концепції управління маркетингом, доповнені механізмами, методами та моделями маркетингового управління. Розроблено моделі структурної сталості промислового комплексу на підставі синергетичного ефекту, моделі поведінки споживачів та виробників. Висвітлено методи вибору маркетингових рішень у разі формування цільової аудиторії, оптимізації витрат на рекламу, сегментування ринку, рівноважного ціноутворення та принципи створення інтегрованої системи підтримки маркетингових рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611 + У9(4УКР)210.301
Шифр НБУВ: РА310518 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Коновалова С.О. 
Моделювання процесів адаптації в економічних системах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / С.О. Коновалова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2001. — 20 с. — укp.

Розроблено науково-методичні основи моделювання процесів адаптації в економічних системах за кризових умов. Наведено концепцію адаптивного управління економічними системами. Запропоновано економіко-математичні моделі структурної адаптації економічних систем на основі застосування методів еволюційних алгоритмів. Висвітлено методику оцінки конкурентоздатності макроекономічних систем, виявлено взаємозв'язок із показниками, що характеризують адаптацію.Показано, що розроблені економіко-математичні моделі можуть використовуватися для дослідження структурних змін систем за умов впливу дестабілізуючих факторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611
Шифр НБУВ: РА315135 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Кирилишен Я.В. 
Моделювання процесів менеджменту в інформаційних системах: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.11 / Я.В. Кирилишен ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості менеджменту бізнес-процесів, реалізованих в інформаційних системах управління за сучасних умов в Україні та у світовій практиці. З використанням концепції механізмів процесного менеджменту інформаційних систем управління визначено завдання менеджменту бізнес-процесів, його місце та роль у системі. Розроблено концепцію організації процесного менеджменту інформаційних систем управління, яка дозволяє підвищити їх ефективність під час вирішення задач з метою досягнення цілей підприємства за умов їх промислової експлуатації. Створено моделі механізмів процесного менеджменту інформаційних систем управління, а саме: конфігурації роботи інформаційної системи управління роботою конкретного користувача - побудови динамічного профілю; ефективного планування та контролю потоків робіт користувачів в такій системі у рамках бізнес-процесів; контролю ефективності функціонування даних процесів; збору й аналізу кількісних і якісних показників ефективності функціонування бізнес-процесів інформаційної системи управління. Розроблено структуру та варіанти реалізації інформаційної системи підтримки прийняття рішень, побудовану з використанням сучасних інформаційних технологій, що дозволяє ефективно реалізовувати цілі та задачі менеджменту інформаційних систем управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.2 + У9(4УКР)210.302 в611 +
Шифр НБУВ: РА355077

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Пантелєєва 
Моделювання процесу прийняття стратегічних рішень в умовах нестабільного економічного середовища: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Ольга Гаврилівна Пантелєєва ; Донецький національний ун-т. — Донецьк, 2002. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)210.11 + У.в611.2 + У9(4Укр)в611.2
Шифр НБУВ: РА320559

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського