Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (485)Книжкові видання та компакт-диски (391)Журнали та продовжувані видання (16)
Пошуковий запит: (<.>A=ПАВЛОВСЬК$<.>+<.>A=ЮРІЙ$<.>+<.>A=ВІКТОРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 29
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Павловський В. В. 
Аналіз та методи управління режимами електричних систем з гнучкими передачами змінним струмом: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.14.02 / В. В. Павловський ; Ін-т електродинаміки НАН України. — К., 2010. — 35 с. — укp.

Проведено математичне моделювання та комплексні дослідження межових за стійкістю режимів роботи електричних систем з гнучкими передачами змінним струмом (ГПЗС). Досліджено ефективність статистичних тиристорних компенсаторів для підвищення пропускної здатності "слабких" перетинів. Розроблено метод вибору типу, потужності та місць встановлення пристроїв ГПЗС в електричних системах. Встановлено й обгрунтовано можливість підвищення пропускної здатності перетинів електричних систем шляхом зменшення запасу зі статичної стійкості. Виявлено вплив режимів роботи магістральних мереж (ММ) на втрати електроенергії в локальних мережах (ЛМ). Вдосконалено моделі аналізу та методи розрахунку транзитних втрат електроенергії в ММ і фрагментованих ЛМ. Висвітлено модель протиаварійного управління в перетинах зі зв'язками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-016.2
Шифр НБУВ: РА373544 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Павловська Н.П. 
В.І.Веретенников як архівознавець та архівіст: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / Н.П. Павловська ; Держ. ком. арх. України. Укр. наук.-дослід. ін-т арх. справи та документознавства. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Проаналізовано життєвий шлях видатного історика, архівіста та архівознавця, науковця В.І.Веретенникова, який у 1920 - 1930-ті рр. заклав підвалини української архівістики, висвітлено формування його світоглядних засад, творчу працю дослідника на ниві української архівної справи. Розкрито творчий доробок вченого, його концептуальні засади класифікації та описування архівних документів, концепцію архівної освіти. Відзначено роль науковця у практичній діяльності архівних установ, проектуванні архівного обладнання та будівель, започаткуванні діяльності хімічної та біологічної лабораторій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч813(4РОС)6-8Веретенников,В.І.4 +
Шифр НБУВ: РА328115

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Павловська Л. О. 
Вербальні формули побажань у різноструктурних мовах: прагмасемантичний і лінгвокультурологічний аспекти: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.17 / Л. О. Павловська ; Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. — К., 2009. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш12-33
Шифр НБУВ: РА369502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Павловський Ю.В. 
Вплив термічних дефектів на магнітні властивості монокристалічного та ниткоподібного кремнію: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Ю.В. Павловський ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2007. — 20 с. — укp.

Установлено, що зміни магнітної сприйнятливості взаємопов'язані з генерацією кластерів та дислокаційних петель. Показано, що попереднє опромінення швидкими нейтронами прискорює генерацію парамагнітних центрів за наступних термічних обробок. Кінетика зміни магнітної сприйнятливості з тривалістю відпалу корелює з кінетикою процесів преципітації кисню у досліджених кристалах. Виявлено, що за вищої концентрації атомарного вуглецю у зразках більше вводиться парамагнітних центрів за процесу термообробки. Наявність у цих зразках ізовалентної домішки свинцю дещо сповільнює ведення парамагнітних центрів. Зроблено припущення, що взаємопов'язано з тим, що свинець утворює з частиною вуглецю нейтральні комплекси PbC, виключаючи останній з процесів термічного дефектоутворення. Установлено, що магнітні властивості ниткоподібних кристалів кремнію суттєво відрізняються від магнітних властивостей об'ємного матеріалу і пояснюються особливостями їх кристалічної структури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.2,022 +
Шифр НБУВ: РА350135

Рубрики:

      
5.

Юрійчук Л.М. 
Ендопротезування кульшового суглоба у хворих похилого та старечого віку з через- та міжвертлюговими переломами стегнової кістки: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / Л.М. Юрійчук ; Ін-т травматології та ортопедії АМН України. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Досліджено питання щодо покращання результатів лікування хворих похилого та старечого віку з через- та міжвертлюговими переломами стегнової кістки (СК) з урахуванням диференційованого підходу до вибору способу оперативного лікування й удосконалення методики ендопротезування кульшового суглоба (КС). Вивчено міцність фіксації за нестабільних переломів вертлюгової ділянки (ВД) СК кутовою пластиною, фіксатором DHS, цементним ендопротезом КС. Проведено біомеханічне обгрунтування вибору методу фіксації нестабільного перелому ВД СК у пацієнтів даного віку на базі стендових натурних вибробувань. Багатофакторний кореляційний аналіз лікування показав переваги застосування тотального цементного ендопротезування у хворих похилого та старечого віку з через- та міжвертлюговими переломами СК за складних багатовідлапкових переломів, з ознаками остеоартрозу й остеопорозу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.53-92 + Р458.285,1-92 +
Шифр НБУВ: РА367803

Рубрики:

      
6.

Павловська Г.Я. 
Застосування внутрішньовенного лазерного опромінення крові в комплексному лікуванні діабетичних ангіо- та ретинопатій (клінічна ефективність та патогенетичне обгрунтування): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.18 / Г.Я. Павловська ; Ін-т очн. хвороб і тканин. терапії ім. В.П.Філатова АМН України. — О., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Вивчено результати застосування методу внутрішньовенного лазерного опромінення крові (ВЛОК) у лікуванні хворих на діабетичну ангіопатію (ДАП) сітківки та на діабетичну ретинопатію (ДРП). Проведено дослідження зору, стану ліпідного обміну та імунологічної реактивності організму 161 хворого (322 ока) на інсулінозалежний цукровий діабет (ІЗЦД). Встановлено, що застосування ВЛОК у комплексній терапії даних хворих, у порівнянні з загальноприйнятим лікуванням, підвищує його ефективність за показниками гостроти зору в цілому з 65,8 % до 85,4 % випадків, а відносно відновлення її до норми - з 9,6 % до 28,3 % випадків. Встановлено, що частота відновлення гостроти зору до норми у випадку ДАП під впливом ВЛОК наступає у 54,4 % хворих, а під впливом загальноприйнятого лікування - лише у 18,4 %. На підставі всебічного комплексного дослідження ліпідного обміну, імунологічного стану з'ясовано патогенетичні механізми одержаного підвищення ефективності лікування із застосуванням ВЛОК. Вперше патогенетично обгрунтовано застосування ВЛОК у лікуванні хворих не лише за наявності ДРП, але й на доклінічній стадії розвитку (ангіопатії) для запобігання розвитку ДРП. Відзначено стійкість результатів лікування протягом 6 - 12 - 24 місяців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.160.23-3 + Р673.901.1-37
Шифр НБУВ: РА313605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Юрій І. А. 
Інститут градоначальництва в системі державної влади на півдні Російської імперії (XIX - початок XX ст.): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / І. А. Юрій ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Сформульовано поняття градоначальництва як правового інституту, охарактеризовано місце та роль градоначальника в системі державного управління Російської імперії. Досліджено соціально-політичні чинники утворення градоначальств, організаційно-правові засади функціонування градоначальників. Проаналізовано специфіку компетенції градоначальника у її видозмінах протягом XIX - початку XX ст., відображено характер його взаємовідносин із центральними органами влади, інститутом генерал-губернатора, органами місцевого самоврядування, законодавчі ініціативи градоначальників, особливості функціонування градоначальництва в Одеському, Таганрозькому, Феодосійському, Керч-Єнікальському, Ізмаїльському, Севастопольському, Миколаївському, Ялтинському градоначальствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)51/52-523.72 + Т3(4УКР7)5-5
Шифр НБУВ: РА373601 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Юрій Р.Ф. 
Класифікація функційних рівнянь малої довжини на квазігрупових операціях: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.06 / Р.Ф. Юрій ; НАН України. Ін-т математики. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Вивчено властивості парастрофної рівносильності, а саме: знайдено ряд інваріантів, надано повну класифікацію квадратичних функційних рівнянь від n (n = 2, 3, 4) предметних змінних, виділено представників кожного з класів, знайдено множини розв'язків кожного з цих рівнянь. Це доводить існування двох класів за n = 2, чотирьох класів за n = 3 і 17-ти класів у разі n = 4. Доведено, що кожне квадратичне парастрофно нескоротне функційне рівняння від п'яти предметних змінних парастрофно рівносильне принаймні одному з чотирьох наведених функційних рівнянь, які не попадають в один клас за парастрофною рівносильністю. Показано існування функційних рівнянь, які не є квадратичними, але серед компонентів розв'язку обов'язково мають ізотопи груп, знайдено всі розв'язки вказаного рівняння. Установлено критерій існування нетривіальних квазігрупових рівнянь на множині квазігрупових операцій. Знайдено повну класифікацію загальних не обов'язково квадратичних функційних рівнянь малої довжини на квазігрупових операціях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В152.39,0 + В161.922,0 +
Шифр НБУВ: РА343930

Рубрики:

      
9.

Павловська М. 
Клініко-епідеміологічний аналіз хронічного гепатиту C, імунологічні передумови та результати різних методів лікування: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.13 / М. Павловська ; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2003. — 40 с.: рис., табл. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.16-3 +
Шифр НБУВ: РА326140

Рубрики:

      
10.

Павловська О.Д. 
Конкурентоспроможність національних економік в умовах інвестиційної глобалізації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.Д. Павловська ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 18 с.: рис. — укp.

Розглянуто теоретичні і практичні питання формування умов усталеної конкурентоспроможності національних економік за умов інвестиційної глобалізації. Досліджено системну сутність, компоненти, фактори і пріоритети національної конкурентоспроможності. Визначено характер інвестиційного глобалізму, проаналізовано його тенденції, протиріччя та впливи на конкурентоспроможність країн з різним рівнем економічного розвитку, міжнародною мікро- та макроінтегрованістю. Виявлено проблеми та визначено перспективи гармонізації глобального інвестування. Запропоновано заходи щодо мобілізації внутрішніх і зовнішніх інвестиційних ресурсів розвитку конкурентоспроможності економіки України на сучасній інноваційно-технологічній основі, в тому числі за рахунок розширення та інтенсифікації інвестиційного співробітництва з Євросоюзом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-13 + У50-56 + У9(4УКР)0-13 + У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА330081

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
11.

Юрій Е.О. 
Методичне забезпечення стратегічного планування та фінансових можливостей реалізації стратегії: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Е.О. Юрій ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2006. — 23 с. — укp.

Наведено визначення стратегічного планування як процесу формування загальних цілей організації та відповідних йому функціональних стратегічних цілей, розроблених з урахуванням ресурсних можливостей підприємства та спрямованих на ефективну реалізацію загальних цілей. Встановлено, що стратегічними цілями підприємств харчової промисловості за умов невизначеності зовнішнього середовища є концентрування на привабливих ринках, збільшення ринкового сегмента й утримання існуючих ринкових позицій. Обгрунтовано, що фінансові цілі є основними функціональними стратегічними цілями, досягнення яких можна забезпечити шляхом дотримання необхідних параметрів фінансового стану підприємства, який визначається групою фінансових показників. На підставі поєднання концепції часових горизонтів з методикою фінансового планування під час розробки стратегій розвитку визначено стратегічні цілі, які б забезпечили стабільні тенденції розвитку підприємства в поточному, середньо- та довгостроковому періодах. За результатами одержаних значень фінансових показників у межах різних часових періодів фінансовий стан підприємства охарактеризовано як стійкий, постійний або кризовий. Розроблено заходи щодо покращання існуючого стану підприємства, які доцільно здійснювати за допомогою концентрації горизонтів росту. З урахуванням запропонованих розробок стратегічне планування розглянуто як п'ятирівневу процедуру, яка базується на виконанні наступних етапів: аналізу існуючого стану підприємства, визначення його потенціалу, обгрунтування можливих напрямів стратегічного розвитку, планування реалізації стратегії, її впровадження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-230.3 + У9(4УКР)306.71-93 +
Шифр НБУВ: РА348354

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Юрійчук Ю.А. 
Національний фактор у суспільно-політичному розвитку Чехії та Словаччини (1989 - середина 1990-х рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / Ю.А. Юрійчук ; Чернів. держ. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2000. — 20 с. — укp.

Проаналізовано процес становлення і розвитку чеського та словацького національних рухів, діяльність груп та партій, що представляють національні меншини. Розкрито основні тенденції розвитку Чехо-Словаччини у зазначений період, а також висвітлено процес становлення незалежних держав Чехії та Словаччини. Значну увагу приділено національній політиці урядів даних країн та становищу національних меншин у них.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Чех)64 + Т3(4Сло)64
Шифр НБУВ: РА310671 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Павловський 
Низькотемпературні п'єзорезистивні характеристики ниткоподібних кристалів p-Si як чутливих елементів сенсорів механічних величин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.01 / Ігор Володимирович Павловський ; Національний ун-т "Львівська політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.55-03
Шифр НБУВ: РА350328

Рубрики:

      
14.

Павловська І.Г. 
Організаційно-економічний механізм стратегічного управління холдингами: автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.04 / І.Г. Павловська ; Ін-т економіки пром-сті НАН України. — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

Висвітлено актуальні проблеми формування та використання організаційно-економічного механізму стратегічного управління холдингами з метою вдосконалення організації стратегічного планування та забезпечення динамічного розвитку холдингових структур. Поглиблено концептуальні засади стратегічного управління. На підставі комплексного аналізу існуючих організаційних моделей стратегічного планування суб'єктів господарювання розроблено алгорим перспективного планування в інтегрованій структурі холдингового типу. Запропоновано методичний підхід до визначення якісних показників, що характеризують організаційно-економічну ефективність стратегічного плану, а також розроблено заходи для нарощування динаміки розвитку холдингових структур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)292.31-21 +
Шифр НБУВ: РА367097

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Павловська Т.В. 
Особливості змін ценозу бур'янів в польових сівозмінах правобережного Лісостепу України в зв'язку з тривалим застосуванням різних систем основного обробітку грунту і удобрення: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / Т.В. Павловська ; Ін-т земл-ва УААН. — Чабани, 1999. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П21-467(2УКР-4КИЕ),022

Рубрики:

      
16.

Павловська О.М. 
Патогенетичне обгрунтування застосування пребіотиків для корекції ендогенної інтоксикації при гестозах: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.М. Павловська ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено особливості мікробіоценозу кишечнику у вагітних з ранніми і пізніми гестозами, запропоновано шляхи підвищення ефективності їх лікування шляхом застосування в комплексній терапії лактулози. На підставі проведених клініко-лабораторних досліджень виявлено, що для даної патології характерні синдром ендогенної інтоксикації і пряма залежність між тяжкістю патологічного стану і рівнем у крові біохімічних маркерів ендотоксинемії. Встановлено, що у вагітних з гетсозами відбуваються порушення мікробіоценозу кишечнику, які характеризуються зменшенням вмісту основних представників облігатної мікрофлори та посиленням росту умовно-патогенних бактерій. Доведено, що застосування лактулози у складі комплексної терапії сприяє нормалізації мікробіоценозу кишечнику, і, як наслідок, зменшенню токсичного навантаження на організм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213-52 +
Шифр НБУВ: РА329723

Рубрики:

      
17.

Павловський І.М. 
Післяопераційний рецидивний зоб: причини, шляхи попередження, лікування: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / І.М. Павловський ; Держ. вищ. навч. закл. "Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я.Горбачевського". — Т., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено причини розвитку післяопераційних рецидивів зоба, удосконалено методи його діагностики, лікування та профілактики. Проаналізовано результати обстеження та хірургічного лікування 216-ти хворих на післяопераційний рецидивний зоб, які за структурно-морфологічними та функціональними ознаками поділено на п'ять груп: хворі на рецидивний вузловий колоїдний зоб, вузловий токсичний зоб, дифузний токсичний зоб, автоімунний тиреоїдит, а також хворі з новим захворюванням тиреоїдного залишку. Вивчено структуру післяопераційних рецидивів зоба, особливості їх клінічних виявів залежно від розмірів, структури, функціональної здатності та морфологічної характеристики зоба. Розроблено класифікацію причин рецидивів зоба, вивчено морфологічні тактично-технічні та реабілітаційні причини розвитку рецидивів окремих форм зобної патології та запропоновано методи їх запобігання. Визначено діагностичну цінність клінічних лабораторних, інструментальних і морфологічних методів у виявленні рецидивів зоба та верифікації його окремих форм. Встановлено, що морфологічною основою розвитку рецидивів вузлового колоїдного зоба є специфічні для йододефіцитного регіону морфоструктурні зміни у щитовидній залозі. Доведено, що у частини хворих з новим захворюванням тиреоїдного залишку причиною їх розвитку є труднощі та помилки морфологічної діагностики за попереднього хірургічного втручання. Вперше вивчено фактори прогнозування розвитку різних видів рецидивного зоба та запропоновано методи зниження їх впливу на частоту післяопераційного рецидивного зоба. Проаналізовано частоту та причини виникнення тимчасових і постійних парезів гортані, голосових складок внаслідок операційних травм поворотних гортанних і верхніх гортанних (голосових) нервів, транзиторного та постійного гіпопаратиреозу, розроблено методи їх профілактики. Обгрунтовано показання до хірургічного лікування та критерії вибору обсягу операційних втручань за різних видів рецидивного зоба.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.261.202.6 + Р415.120.26-5 +
Шифр НБУВ: РА362307

Рубрики:

      
18.

Юрій Н.М. 
Політична соціалізація молоді в умовах трансформації суспільства: аналіз міжнародного і українського досвіду: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / Н.М. Юрій ; Одес. нац. юрид. акад.. — О., 2002. — 16 с. — укp.

Проаналізовано західні та вітчизняні концепції політичної соціалізації. Розглянуто роль політичної соціалізації у процесі становлення незалежної української держави, формування політичної системи. Визначено статус молоді у політичному просторі українського суспільства, її роль як об'єкта та суб'єкта політичного впливу. Висвітлено пріоритетні напрямки діяльності молоді у громадських об'єднаннях та політичних партіях. Удосконалено компаративістський метод кращого розуміння національної специфіки процесу соціалізації. На підставі аналізу вітчизняного та зарубіжного досвіду молодіжної політики розглянуто шляхи розвитку молодіжної політики в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф016.5 +
Шифр НБУВ: РА321952

Рубрики:

      
19.

Павловська Т.Л. 
Профілактика прееклампсії та перинатальної патології у вагітних з гіпертонічною хворобою: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Т.Л. Павловська ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Показано, що у більшості вагітних з гіпертонічною хворобою має місце дефіцит магнію. Відзначено, що вміст магнію у крові залежить від тяжкості проявів захворювання. Для жінок з помірною гіпертензією характерно його виражене зниження у сироватці крові та еритроцитах. Установлено взаємозв'язок між вмістом калію та рівнем магніємії, за значної гіпомагніємії калій у крові вірогідно нижчий. Виявлено, що нестача магнію в організмі підсилює порушення кровообігу у вагітних хворих на артеріальну гіпертензію. Це є додатковим фактором патогенезу прееклампсії, зокрема тяжких її форм, а також невиношування. Зауважено, що значна гіпомагніємія передує прояву клінічних ознак прееклампсії. Представлено дані про вплив дефіциту магнію на розвиток прееклампсії, порушень стану плода та новонародженого, психоемоційний стан жінок з гіпертонічною хворобою. З'ясовано, що рівень магнію у сироватці, еритроцитах та мембранах еритроцитів є зниженим за поєднаної прееклампсії. Рівень магнію є низьким у мітохондріях ворсинчастого хоріона, змінюється розподіл елемента всередині клітини. Запропоновано новий метод профілактики прееклампсії та перинатальної патології у вагітних з гіпертонічною хворобою, спрямований на ліквідацію дефіциту магнію та корекцію антиоксидантної системи захисту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.410.030-52 + Р716.213.026-52 + Р716.212.2-52 +
Шифр НБУВ: РА342042

Рубрики:

      
20.

Павловська О.В. 
Регулювання ринку праці: фінансово-економічний механізм: Автореф. дис... д- ра екон. наук: 08.09.01 / О.В. Павловська ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 2002. — 36 с. — укp.

Наведено принципово нові концептуально-методичні підходи до формування та використання фінансових ресурсів ринку праці, вдосконалення їх регулювання. Розроблено концептуальні засади реформування фінансового забезпечення та обгрунтовано напрями подальшого вдосконалення фінансового механізму регулювання ринку праці за всіма його складовими, адекватними сучасному етапу розвитку національної економіки. Запропоновано теоретико-методичні принципи формування та використання фінансових ресурсів ринку праці, прогнозних розрахунків показників зайнятості та оплати праці, регулювання фондів оплати праці. Визначено основні напрями поліпшення стимулювання до праці як важливого фінансового регулятора політики зайнятості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)240.523.3
Шифр НБУВ: РА320040 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського