Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (49)Книжкові видання та компакт-диски (61)
Пошуковий запит: (<.>U=З27-016.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Новікова О.І. 
Аналіз електричних кіл з розподіленими параметрами при малих нелінійностях елементів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.05 / О.І. Новікова ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 1998. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено розробці методики аналізу кіл з нелінійними розподіленими параметрами. В роботі отримані нові математичні формули для розрахунку електромагнітних процесів в колах з лінійнозалежними від струму опорів, квадратичною залежністю від напруги провідностей, слабонелінійних індуктивних і ємнісних елементів. Приведена методика і аналітичні вирази для аналізу перехідних та енергетичних процесів в довгих лініях з малими втратами і нелінійними елементами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з27-016.22

Рубрики:

      
2.

Павловський В. В. 
Аналіз та методи управління режимами електричних систем з гнучкими передачами змінним струмом: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.14.02 / В. В. Павловський ; Ін-т електродинаміки НАН України. — К., 2010. — 35 с. — укp.

Проведено математичне моделювання та комплексні дослідження межових за стійкістю режимів роботи електричних систем з гнучкими передачами змінним струмом (ГПЗС). Досліджено ефективність статистичних тиристорних компенсаторів для підвищення пропускної здатності "слабких" перетинів. Розроблено метод вибору типу, потужності та місць встановлення пристроїв ГПЗС в електричних системах. Встановлено й обгрунтовано можливість підвищення пропускної здатності перетинів електричних систем шляхом зменшення запасу зі статичної стійкості. Виявлено вплив режимів роботи магістральних мереж (ММ) на втрати електроенергії в локальних мережах (ЛМ). Вдосконалено моделі аналізу та методи розрахунку транзитних втрат електроенергії в ММ і фрагментованих ЛМ. Висвітлено модель протиаварійного управління в перетинах зі зв'язками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-016.2
Шифр НБУВ: РА373544 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Лишук В.В. 
Математичне моделювання перехідних процесів електромеханічних систем зі змінною структурою і розподіленими параметрами: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.02 / В.В. Лишук ; Терноп. нац. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Т., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто математичне моделювання перехідних процесів в електромеханічних системах. Удосконалено математичні моделі електромеханічних пристроїв та систем зі змінною структурою, із зосередженими та розподіленими параметрами. Описано складні фізичні процеси в згаданих пристроях та системах, а саме - насичення магнітопроводів, скін-ефект у струмопроводах, механічний обертовий рух електромагнітних контурів, змінну структуру та несиметрію тощо. Наведено систему диференціальних рівнянь електромеханічного стану в нормальній формі Коші, що усуває операцію числового обертання матриці коефіцієнтів на кожному часовому кроці інтегрування. Розв'язано задачу перехідних станів електромеханічної системи за змінної структури, що супроводжувалося стрибками струмів у їх обмотках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З261-016.2 с116 + З27-016.2 с116
Шифр НБУВ: РА373314 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Гоголюк О.П. 
Розвиток методів аналізу перехідних процесів електроенергетичних систем на основі використання удосконалених моделей їх елементів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.05 / О.П. Гоголюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено методи аналізу перехідних процесів електроенергетичних систем на базі удосконалених математичних моделей та дискретних макромоделей їх елементів. Запропоновано концептуальні засади формування математичних моделей електричних систем, які базуються на застосуванні декомпозиції та макромоделювання у методі підсхем у середовищі Matlab/Simulink з можливостями адекватного врахування нелінійних характеристик намагнічування та втрат у сталі елементів магнітопроводу електромагнітних апаратів. Розроблено математичні моделі трифазного тристрижневого автотрансформатора та трансформатора, рівняння стану яких грунтуються на розділенні магнітного потоку на основний та розсіяння, враховують втрати активної потужності та нелінійність характеристик намагнічування елементів магнітопроводу. Удосконалено математичну модель трифазної лінії електропересилання з врахуванням ненульових початкових умов. Вперше створено дискретну макромодель трифазного трансформатора у вигляді "чорної скриньки" у формі рівнянь стану. Запропоновані математичні моделі реалізовано у середовищі математичного та імітаційного моделювання Matlab/Simulink.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-016.22 с116 +
Шифр НБУВ: РА330386

Рубрики:

      
5.

Вепрік Ю. М. 
Розвиток теорії і методів математичного моделювання режимів роботи електричних систем з несиметрією: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.14.02 / Ю. М. Вепрік ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2010. — 36 с. — укp.

Сформульовано та реалізовано узагальнений, системний підхід до завдань математичного моделювання стаціонарних і перехідних режимів електричних систем з несиметрією на підставі узагальнених, багатофункціональних математичних моделей і макромоделювання у фазних координатах. Розроблено та практично реалізовано методи, моделі та засоби, які ставлять і вирішують широке коло завдань, які в межах моделей, традиційно орієнтованих на спрощення завдання шляхом заміни реальних трифазних систем однофазними еквівалентами, не вирішуються або вирішуються лише приблизно. Розроблено базові математичні моделі, які досліджують стаціонарні режими, електромагнітні й електромеханічні перехідні процеси електричних систем довільного складу та структури з несиметрією будь-якого вигляду з урахуванням всіх основних впливаючих чинників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-016.2
Шифр НБУВ: РА376764 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Бовдуй І. В. 
Синтез систем оптимального управління електроприводами на основі аналітичних моделей нелінійного навантаження: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.03 / І. В. Бовдуй ; НТЦ магнетизму техн. об'єктів НАН України. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено математичні моделі об'єктів керування у вигляді одно-, дво- та тримасових електромеханічних систем з урахуванням нелінійних характеристик зовнішнього тертя робочого органу, редуктора та приводного двигуна, які апроксимовано степеневими рядами. Досліджено методику синтезу нелінійних оптимальних регуляторів і методику синтезу нелінійних оптимальних спостерігачів для управління нелінійними електроприводами з аналітичними нелінійностями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-016.22 + З291-016.22
Шифр НБУВ: РА373575 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Тугай І. Ю. 
Субгармонійний ферорезонанс в електричних мережах високої напруги з ефективним заземленням нейтралі: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.02 / І. Ю. Тугай ; НАН України, Ін-т електродинаміки. — К., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Висвітлено особливості застосування методів нелінійної динаміки для визначення небезпечних параметрів ферорезонансного кола, що, на відміну від традиційних підходів, дозволяє гарантовано знаходити всю сукупність його можливих режимів. Розроблено уточнені математичні моделі елементів електричних мереж, які використано під час реалізації запропонованого комбінованого методу аналізу ферорезонансних процесів. Адекватність та ефективність моделей перевірено на фрагментах реальних електричних мереж високої напруги.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-016.22 + З279.1-01
Шифр НБУВ: РА385438 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського