Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (21)Реферативна база даних (490)Книжкові видання та компакт-диски (489)Журнали та продовжувані видання (16)
Пошуковий запит: (<.>A=ПАВЛОВСЬК$<.>+<.>A=СЕРГІЙ$<.>+<.>A=АНАТОЛІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 30
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Сергійчик В. О. 
Адміністративно-правові засади виконання Україною обов'язків держави прапора щодо контролю технічного стану морських суден: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. О. Сергійчик ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 19 с. — укp.

Запропоновано нове вирішення наукової проблеми, яке виявляється у необхідності забезпечення ефективності виконання Україною обов'язків держави прапора щодо контролю технічного стану морських торговельних суден шляхом вдосконалення адміністративно-правових засад виконавчо-розпорядчої діяльності відповідних органів виконавчої влади. Визначено міжнародно-правові та національно-правові підстави та наслідки набуття Україною правового статусу "держава прапору". Досліджено історичні, правові й організаційні підвалини створення та становлення національного класифікаційного товариства "Регістр судноплавства України", його правовий статус, функції та повноваження. Запропоновано зміни у складі центральних органів виконавчої влади України щодо технічного регулювання у галузі торговельного мореплавства та визначено їх функціональну компетенцію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х912.523.4 + Х819(4УКР)125.42
Шифр НБУВ: РА373187 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Павловський В. В. 
Аналіз та методи управління режимами електричних систем з гнучкими передачами змінним струмом: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.14.02 / В. В. Павловський ; Ін-т електродинаміки НАН України. — К., 2010. — 35 с. — укp.

Проведено математичне моделювання та комплексні дослідження межових за стійкістю режимів роботи електричних систем з гнучкими передачами змінним струмом (ГПЗС). Досліджено ефективність статистичних тиристорних компенсаторів для підвищення пропускної здатності "слабких" перетинів. Розроблено метод вибору типу, потужності та місць встановлення пристроїв ГПЗС в електричних системах. Встановлено й обгрунтовано можливість підвищення пропускної здатності перетинів електричних систем шляхом зменшення запасу зі статичної стійкості. Виявлено вплив режимів роботи магістральних мереж (ММ) на втрати електроенергії в локальних мережах (ЛМ). Вдосконалено моделі аналізу та методи розрахунку транзитних втрат електроенергії в ММ і фрагментованих ЛМ. Висвітлено модель протиаварійного управління в перетинах зі зв'язками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-016.2
Шифр НБУВ: РА373544 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Павловська Н.П. 
В.І.Веретенников як архівознавець та архівіст: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / Н.П. Павловська ; Держ. ком. арх. України. Укр. наук.-дослід. ін-т арх. справи та документознавства. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Проаналізовано життєвий шлях видатного історика, архівіста та архівознавця, науковця В.І.Веретенникова, який у 1920 - 1930-ті рр. заклав підвалини української архівістики, висвітлено формування його світоглядних засад, творчу працю дослідника на ниві української архівної справи. Розкрито творчий доробок вченого, його концептуальні засади класифікації та описування архівних документів, концепцію архівної освіти. Відзначено роль науковця у практичній діяльності архівних установ, проектуванні архівного обладнання та будівель, започаткуванні діяльності хімічної та біологічної лабораторій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч813(4РОС)6-8Веретенников,В.І.4 +
Шифр НБУВ: РА328115

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Павловська Л. О. 
Вербальні формули побажань у різноструктурних мовах: прагмасемантичний і лінгвокультурологічний аспекти: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.17 / Л. О. Павловська ; Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. — К., 2009. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш12-33
Шифр НБУВ: РА369502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Сергійчук О.М. 
Вища школа України в умовах лібералізації суспільного життя. 1953 - 1964 рр.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.М. Сергійчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Проаналізовано політику партійно-радянської влади щодо вищої школи у період хрущовської "відлиги". З'ясовано суть лібералізації суспільного життя, її вплив на розвиток вищої школи та реформування вищих навчальних закладів республіки. Визначено кількісний та якісний склад науково-педагогічних кадрів вищої школи України, розкрито особливості їх підготовки за умов децентралізації управління вузами. Виявлено особливості формування складу студентів вузів, простежено їх національне та соціальне походження. Досліджено вплив лібералізації суспільних процесів на проведення навчального процесу, проаналізовано підходи партійних і громадських організацій до виховання студентства. Значну увагу приділено матеріально-технічному забезпеченню вищої школи республіки, її фінансуванню, житлово-побутовим умовам студентів. Прослідковано міжнародні зв'язки вищих навчальних закладів республіки з вузами інших країн світу, а також встановлено їх характер і результативність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(4УКР)7
Шифр НБУВ: РА320949 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Павловський Ю.В. 
Вплив термічних дефектів на магнітні властивості монокристалічного та ниткоподібного кремнію: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Ю.В. Павловський ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2007. — 20 с. — укp.

Установлено, що зміни магнітної сприйнятливості взаємопов'язані з генерацією кластерів та дислокаційних петель. Показано, що попереднє опромінення швидкими нейтронами прискорює генерацію парамагнітних центрів за наступних термічних обробок. Кінетика зміни магнітної сприйнятливості з тривалістю відпалу корелює з кінетикою процесів преципітації кисню у досліджених кристалах. Виявлено, що за вищої концентрації атомарного вуглецю у зразках більше вводиться парамагнітних центрів за процесу термообробки. Наявність у цих зразках ізовалентної домішки свинцю дещо сповільнює ведення парамагнітних центрів. Зроблено припущення, що взаємопов'язано з тим, що свинець утворює з частиною вуглецю нейтральні комплекси PbC, виключаючи останній з процесів термічного дефектоутворення. Установлено, що магнітні властивості ниткоподібних кристалів кремнію суттєво відрізняються від магнітних властивостей об'ємного матеріалу і пояснюються особливостями їх кристалічної структури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.2,022 +
Шифр НБУВ: РА350135

Рубрики:

      
7.

Сергійчук О.Л. 
Діагностика та лікування ахалазії кардії: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / О.Л. Сергійчук ; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. — Вінниця, 2009. — 20 с. — укp.

Наведено результати обстеження та лікування 122-х пацієнтів з ахалазією кардії (АК). Показано, що діагностика патології саме на ранніх стадіях зумовлює позитивні безпосередні та віддалені наслідки лікування. Розглянуто схему обстеження хворого щодо наявності дисфагічного синдрому, що включає вперше впроваджену соно-діагностику, допомагає вчасно діагностувати АК та диференціювати її зі злоякісними ураженнями стравохідно-шлункового переходу. Оцінено безпосередні та віддалені (до 11-ти років) наслідки лікування АК, проаналізовано причини ускладнень і рецидивів захворювання. Зазначено, що розроблена методика кардіодилатацій дозволяє ефективно та безпечно проводити хірургічну корекцію АК на I - III стадіях захворювання з позитивним ефектом на момент виписки в понад 80 % випадків та в понад 70 % - у віддалений час з чітким економічним підгрунтям. Стало можливим відновлення пасажу їжі в комплексі передопераційної підготовки у хворих з IV стадією АК та в разі післяопераційних стриктур кардії. Аналіз результатів оперативного лікування АК засвідчив переваги абдомінального доступу операції Геллера з передньою неповною фундоплікацією. Використання розробленої методики інтраопераційної внутрішньопорожнинної трансілюмінації для виконання адекватної за глибиною та довжиною езофагокардіоміотомії сприяє уникненню інтраопераційних труднощів та ускладнень, особливо у разі повторних хірургічних втручань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.605.6-5 +
Шифр НБУВ: РА368508

      
8.

Павловська Г.Я. 
Застосування внутрішньовенного лазерного опромінення крові в комплексному лікуванні діабетичних ангіо- та ретинопатій (клінічна ефективність та патогенетичне обгрунтування): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.18 / Г.Я. Павловська ; Ін-т очн. хвороб і тканин. терапії ім. В.П.Філатова АМН України. — О., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Вивчено результати застосування методу внутрішньовенного лазерного опромінення крові (ВЛОК) у лікуванні хворих на діабетичну ангіопатію (ДАП) сітківки та на діабетичну ретинопатію (ДРП). Проведено дослідження зору, стану ліпідного обміну та імунологічної реактивності організму 161 хворого (322 ока) на інсулінозалежний цукровий діабет (ІЗЦД). Встановлено, що застосування ВЛОК у комплексній терапії даних хворих, у порівнянні з загальноприйнятим лікуванням, підвищує його ефективність за показниками гостроти зору в цілому з 65,8 % до 85,4 % випадків, а відносно відновлення її до норми - з 9,6 % до 28,3 % випадків. Встановлено, що частота відновлення гостроти зору до норми у випадку ДАП під впливом ВЛОК наступає у 54,4 % хворих, а під впливом загальноприйнятого лікування - лише у 18,4 %. На підставі всебічного комплексного дослідження ліпідного обміну, імунологічного стану з'ясовано патогенетичні механізми одержаного підвищення ефективності лікування із застосуванням ВЛОК. Вперше патогенетично обгрунтовано застосування ВЛОК у лікуванні хворих не лише за наявності ДРП, але й на доклінічній стадії розвитку (ангіопатії) для запобігання розвитку ДРП. Відзначено стійкість результатів лікування протягом 6 - 12 - 24 місяців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.160.23-3 + Р673.901.1-37
Шифр НБУВ: РА313605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Павловська М. 
Клініко-епідеміологічний аналіз хронічного гепатиту C, імунологічні передумови та результати різних методів лікування: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.13 / М. Павловська ; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2003. — 40 с.: рис., табл. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.16-3 +
Шифр НБУВ: РА326140

Рубрики:

      
10.

Павловська О.Д. 
Конкурентоспроможність національних економік в умовах інвестиційної глобалізації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.Д. Павловська ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 18 с.: рис. — укp.

Розглянуто теоретичні і практичні питання формування умов усталеної конкурентоспроможності національних економік за умов інвестиційної глобалізації. Досліджено системну сутність, компоненти, фактори і пріоритети національної конкурентоспроможності. Визначено характер інвестиційного глобалізму, проаналізовано його тенденції, протиріччя та впливи на конкурентоспроможність країн з різним рівнем економічного розвитку, міжнародною мікро- та макроінтегрованістю. Виявлено проблеми та визначено перспективи гармонізації глобального інвестування. Запропоновано заходи щодо мобілізації внутрішніх і зовнішніх інвестиційних ресурсів розвитку конкурентоспроможності економіки України на сучасній інноваційно-технологічній основі, в тому числі за рахунок розширення та інтенсифікації інвестиційного співробітництва з Євросоюзом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-13 + У50-56 + У9(4УКР)0-13 + У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА330081

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
11.

Павловський 
Низькотемпературні п'єзорезистивні характеристики ниткоподібних кристалів p-Si як чутливих елементів сенсорів механічних величин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.01 / Ігор Володимирович Павловський ; Національний ун-т "Львівська політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.55-03
Шифр НБУВ: РА350328

Рубрики:

      
12.

Сергійчук О. В. 
Оптимізація методів загального знеболення в амбулаторній та малоінвазивній хірургії: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.30 / О. В. Сергійчук ; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. — К., 2010. — 22 с. — укp.

Вперше застосовано концепцію комплексного підходу щодо анестезіологічного знеболення амбулаторних операцій. Встановлено доцільність застосування оптимізованих схем тотальної внутрішньовенної анестезії в поєднанні з методом попереджувальної аналгезії у хворих, які піддягали амбулаторним та малоінвазивним хірургічним втручанням. Вперше обгрунтовано ефективність і безпечність даної схеми тотальної внутрішньовенної анестезії у хворих з окремими, компенсованими складними клінічними випадками супутньої патології. Розроблено та впроваджено метод дистанційного спостереження за станом хворих у віддаленому післяопераційному періоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р451
Шифр НБУВ: РА369801 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Павловська І.Г. 
Організаційно-економічний механізм стратегічного управління холдингами: автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.04 / І.Г. Павловська ; Ін-т економіки пром-сті НАН України. — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

Висвітлено актуальні проблеми формування та використання організаційно-економічного механізму стратегічного управління холдингами з метою вдосконалення організації стратегічного планування та забезпечення динамічного розвитку холдингових структур. Поглиблено концептуальні засади стратегічного управління. На підставі комплексного аналізу існуючих організаційних моделей стратегічного планування суб'єктів господарювання розроблено алгорим перспективного планування в інтегрованій структурі холдингового типу. Запропоновано методичний підхід до визначення якісних показників, що характеризують організаційно-економічну ефективність стратегічного плану, а також розроблено заходи для нарощування динаміки розвитку холдингових структур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)292.31-21 +
Шифр НБУВ: РА367097

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Павловська Т.В. 
Особливості змін ценозу бур'янів в польових сівозмінах правобережного Лісостепу України в зв'язку з тривалим застосуванням різних систем основного обробітку грунту і удобрення: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / Т.В. Павловська ; Ін-т земл-ва УААН. — Чабани, 1999. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П21-467(2УКР-4КИЕ),022

Рубрики:

      
15.

Павловська О.М. 
Патогенетичне обгрунтування застосування пребіотиків для корекції ендогенної інтоксикації при гестозах: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.М. Павловська ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено особливості мікробіоценозу кишечнику у вагітних з ранніми і пізніми гестозами, запропоновано шляхи підвищення ефективності їх лікування шляхом застосування в комплексній терапії лактулози. На підставі проведених клініко-лабораторних досліджень виявлено, що для даної патології характерні синдром ендогенної інтоксикації і пряма залежність між тяжкістю патологічного стану і рівнем у крові біохімічних маркерів ендотоксинемії. Встановлено, що у вагітних з гетсозами відбуваються порушення мікробіоценозу кишечнику, які характеризуються зменшенням вмісту основних представників облігатної мікрофлори та посиленням росту умовно-патогенних бактерій. Доведено, що застосування лактулози у складі комплексної терапії сприяє нормалізації мікробіоценозу кишечнику, і, як наслідок, зменшенню токсичного навантаження на організм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213-52 +
Шифр НБУВ: РА329723

Рубрики:

      
16.

Павловський І.М. 
Післяопераційний рецидивний зоб: причини, шляхи попередження, лікування: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / І.М. Павловський ; Держ. вищ. навч. закл. "Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я.Горбачевського". — Т., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено причини розвитку післяопераційних рецидивів зоба, удосконалено методи його діагностики, лікування та профілактики. Проаналізовано результати обстеження та хірургічного лікування 216-ти хворих на післяопераційний рецидивний зоб, які за структурно-морфологічними та функціональними ознаками поділено на п'ять груп: хворі на рецидивний вузловий колоїдний зоб, вузловий токсичний зоб, дифузний токсичний зоб, автоімунний тиреоїдит, а також хворі з новим захворюванням тиреоїдного залишку. Вивчено структуру післяопераційних рецидивів зоба, особливості їх клінічних виявів залежно від розмірів, структури, функціональної здатності та морфологічної характеристики зоба. Розроблено класифікацію причин рецидивів зоба, вивчено морфологічні тактично-технічні та реабілітаційні причини розвитку рецидивів окремих форм зобної патології та запропоновано методи їх запобігання. Визначено діагностичну цінність клінічних лабораторних, інструментальних і морфологічних методів у виявленні рецидивів зоба та верифікації його окремих форм. Встановлено, що морфологічною основою розвитку рецидивів вузлового колоїдного зоба є специфічні для йододефіцитного регіону морфоструктурні зміни у щитовидній залозі. Доведено, що у частини хворих з новим захворюванням тиреоїдного залишку причиною їх розвитку є труднощі та помилки морфологічної діагностики за попереднього хірургічного втручання. Вперше вивчено фактори прогнозування розвитку різних видів рецидивного зоба та запропоновано методи зниження їх впливу на частоту післяопераційного рецидивного зоба. Проаналізовано частоту та причини виникнення тимчасових і постійних парезів гортані, голосових складок внаслідок операційних травм поворотних гортанних і верхніх гортанних (голосових) нервів, транзиторного та постійного гіпопаратиреозу, розроблено методи їх профілактики. Обгрунтовано показання до хірургічного лікування та критерії вибору обсягу операційних втручань за різних видів рецидивного зоба.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.261.202.6 + Р415.120.26-5 +
Шифр НБУВ: РА362307

Рубрики:

      
17.

Павловська Т.Л. 
Профілактика прееклампсії та перинатальної патології у вагітних з гіпертонічною хворобою: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Т.Л. Павловська ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Показано, що у більшості вагітних з гіпертонічною хворобою має місце дефіцит магнію. Відзначено, що вміст магнію у крові залежить від тяжкості проявів захворювання. Для жінок з помірною гіпертензією характерно його виражене зниження у сироватці крові та еритроцитах. Установлено взаємозв'язок між вмістом калію та рівнем магніємії, за значної гіпомагніємії калій у крові вірогідно нижчий. Виявлено, що нестача магнію в організмі підсилює порушення кровообігу у вагітних хворих на артеріальну гіпертензію. Це є додатковим фактором патогенезу прееклампсії, зокрема тяжких її форм, а також невиношування. Зауважено, що значна гіпомагніємія передує прояву клінічних ознак прееклампсії. Представлено дані про вплив дефіциту магнію на розвиток прееклампсії, порушень стану плода та новонародженого, психоемоційний стан жінок з гіпертонічною хворобою. З'ясовано, що рівень магнію у сироватці, еритроцитах та мембранах еритроцитів є зниженим за поєднаної прееклампсії. Рівень магнію є низьким у мітохондріях ворсинчастого хоріона, змінюється розподіл елемента всередині клітини. Запропоновано новий метод профілактики прееклампсії та перинатальної патології у вагітних з гіпертонічною хворобою, спрямований на ліквідацію дефіциту магнію та корекцію антиоксидантної системи захисту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.410.030-52 + Р716.213.026-52 + Р716.212.2-52 +
Шифр НБУВ: РА342042

Рубрики:

      
18.

Павловська О.В. 
Регулювання ринку праці: фінансово-економічний механізм: Автореф. дис... д- ра екон. наук: 08.09.01 / О.В. Павловська ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 2002. — 36 с. — укp.

Наведено принципово нові концептуально-методичні підходи до формування та використання фінансових ресурсів ринку праці, вдосконалення їх регулювання. Розроблено концептуальні засади реформування фінансового забезпечення та обгрунтовано напрями подальшого вдосконалення фінансового механізму регулювання ринку праці за всіма його складовими, адекватними сучасному етапу розвитку національної економіки. Запропоновано теоретико-методичні принципи формування та використання фінансових ресурсів ринку праці, прогнозних розрахунків показників зайнятості та оплати праці, регулювання фондів оплати праці. Визначено основні напрями поліпшення стимулювання до праці як важливого фінансового регулятора політики зайнятості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)240.523.3
Шифр НБУВ: РА320040 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
19.

Павловська Т.С. 
Річкова система Горині: структура, функціонування: управління: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.04 / Т.С. Павловська ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2006. — 22 с. — укp.

Проведено еколого-геоморфологічне дослідження флювіальної басейнової системи Горині. Розроблено схему даного дослідження, алгоритми аналізу її структури та функціонування. Надано оцінку сучасному та ретроспективному станам структури річкової системи Горині та її підсистемам, масштабам трансформаційних процесів, що відбуваються в них. За спрямуванням та інтенсивністю структурних змін здійснено районування даного басейну. Виявлено просторово-часові особливості стоку води і наносів, горизонтальних і вертикальних деформацій, установлено взаємозв'язки цих процесів. Визначено основні тенденції зміни функціонування досліджуваної флювіальної системи. Оцінено вплив різних компонентів і чинників довкілля на геокологічний стан річкової системи. На підставі одержаних результатів обгрунтовано систему заходів стосовно оптимізації режиму функціонування та геоекологічної ситуації у річковій і басейновій системі Горині.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д229.5 Горинь +
Шифр НБУВ: РА345052

      
20.

Павловська С.В. 
Розвиток форм та методів діяльності мас-медіа у воєнних конфліктах другої половини XX століття: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 20.02.22 / С.В. Павловська ; Нац. ун-т оборони України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто стан опрацювання теми в історіографії та джерельній базі дослідження, визначено фактори, що впливали на процес удосконалення діяльності мас-медіа, розглянуто їх використання в розвитку, відповідно до вимог військово-політичного керівництва щодо організації заходів психологічної й інформаційної боротьби у воєнних конфліктах у другій половині ХХ ст. Розкрито зростаючу роль інформаційної складової під час воєнних конфліктів у другій половині ХХ ст. і відповідного населення зусиль військово-політичного керівництва, спрямованих на досягнення мети з можливістю мінімального застосування військових сил і засобів за рахунок максимального використання мас-медіа.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц1,8(4/8)2 + Ц35(4/8)63:Ч62 + Ч620.3(4/8)6
Шифр НБУВ: РА371857 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського