Конференції

Бази даних

Бібліотекарям - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Бібліотекарям - Електронний каталог НБУВ (11)Каталог залу бібліотекознавчої літератури (27)Публікації співробітників НБУВ (2003 - 2018) (24)Бібліотекарям - Реферативна інформація (55)Бібліотекарям - Автореферати дисертацій (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*(<.>K=ВИРОБНИЦТВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

   
Тип видання: довідник   
1.


Read me first! [Electronic resource] : a style guide for the computer industry / Sun Technical Publications. - 2th. ed. - Upper Saddle River : Prentice Hall PTR, 2003. - 384 p
Переклад назви: Прочитай спочатку мене!: довідник по стилю для комп'ютерної індустрії

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Read Me First! is the definitive guide to creating technical documentation that is clear, consistent, and easy to understand. Sun Microsystems' award-winning technical writers and editors cover everything from grammar to clarity, illustrations to workflow. This fully revised second edition reflects dramatic changes in the production and delivery of technical documentation.

Кл.слова:
документація -- комп'ютер -- виробництво


   
Тип видання: наукове видання   
2.

Маслова, О. М.
Рукописна книга [Електронний ресурс] / О. М. Маслова. - К. : Держвидав України, 1925. - 114 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Дана публікація присвячена історії рукописної книги у світі. Матеріал поділений на три розділи: рукописна книга стародавнього світу, рукописна книга середньовіччя та раннього відродження та рукописна книга у південних і східних слов'ян. Розглядаються різні технології виготовлення книг, що існували в різних частинах світу, матеріали, що для цього використовувалися. Видання доповнене ілюстраціями із зображенням давніх книг, процесом їх виробництва.

Кл.слова:
бібліотекознавство -- книгознавство -- бібліотека


   
Тип видання: наукове видання   
3.

Боровий, С.
Нариси з історії єврейської книги на Україні [Електронний ресурс] : розгром / С. Боровий. - К. : [б. в.], 1926. - 15 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Представлений матеріал описує роботу єврейських друкарень в Україні у XIX ст. Зокрема розглядається зменшення їх кількості, відмова друкувати тексти, що порушують канони іудаїзму. В той же час збільшилася цензура над єврейськими книгами, їх переслідування. Розповідається про заборону ввезення єврейських книг з-за кордону, поширення тільки матеріалів російського виробництва, надрукованих під чітким наглядом т. зв. Сендарину — вищого органу, що складався з євреїв.

Кл.слова:
єврейська друкарня


   
Тип видання: методичний посібник   
4.


Конспект лекцій для студентів спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» [Електронний ресурс] / ренко В. І. ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». - К. : [б. в.], 2009. - 45 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Жодне суспільство не може існувати без технічного законодавства та нормативних документів, які регламентують правила, процеси, методи виготовлення та контролю продукції, а також гарантують безпеку життя, здоров'я і майна людей та "навколишнього середовища. Стандартизація якраз і є тією діяльністю, яка виконує ці функції. Стандартизаціяі є своєрідним відображенням об’єктивних законів еволюції технічних засобів і матеріалів. Вона не є вольовим актом, який нав'язується технічному прогресу ззовні, а випливає як неминучий наслідок відбору засобів, методів і матеріалів, що забезпечують високу якість продукції на даному рівні розвитку науки і техніки. З роками з'являються нові методи виробництва і матеріали, що призводить до заміни старих стандартів новими. В цьому безперервному процесі головна мета полягає в тому, щоб на якому завгодно етапі економічного розвитку суспільства створювати якісні вироби при масовому їх виготовленні. Таким чином, об'єктивні закони розвитку техніки і промисловості неминуче ведуть до стандартизації, яка є запорукою самої високої якості продукції, що може бути досягнута на даному історичному етапі. Завдяки стандартизації суспільство має можливість свідомо керувати своєю економічною і технічною політикою, домагаючись випуску виробів високої якості. В умовах науково-технічного прогресу стандартизація є унікальною сферою суспільної діяльності. Вона синтезує в собі наукові, технічні, господарські, економічні, юридичні, естетичні і політичні аспекти. В усіх промислове розвинених країнах підвищення рівня виробництва, поліпшення якості продукції і ріст життєвого рівня населення тісно пов'язані з широким використанням стандартизації.

Кл.слова:
документація -- інформація

 
Інститут інформаціних технологій
Бібліотекознавчі e-ресурси
Україна
Інші країни

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського