Конференції

Бази даних

Бібліотекарям - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Бібліотекарям - Електронний каталог НБУВ (4)Каталог залу бібліотекознавчої літератури (4)Література з книгознавства (2)Публікації співробітників НБУВ (2003 - 2018) (3)Бібліотекарям - Реферативна інформація (35)Бібліотекарям - Віртуальна бібліографічна довідка (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*(<.>K=ТІЛЬКИ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   
Тип видання: наукове видання   
1.
Боровий, С.
Нариси з історії єврейської книги на Україні [Електронний ресурс] : розгром / С. Боровий. - К. : [б. в.], 1926. - 15 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Представлений матеріал описує роботу єврейських друкарень в Україні у XIX ст. Зокрема розглядається зменшення їх кількості, відмова друкувати тексти, що порушують канони іудаїзму. В той же час збільшилася цензура над єврейськими книгами, їх переслідування. Розповідається про заборону ввезення єврейських книг з-за кордону, поширення тільки матеріалів російського виробництва, надрукованих під чітким наглядом т. зв. Сендарину — вищого органу, що складався з євреїв.

Кл.слова:
єврейська друкарня


   
2.
Сенченко, М. І.
Центральна наукова бібліотека АН УРСР у пошуках досконалості: 1985—1992. Моє бібліотечне життя [Електронний ресурс] / М. І. Сенченко. - К. : КИТ, 2011. - 388 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 44.15 Мб


Перед вами, шановні читачі, книга про Бібліотеку і людей, без яких важко уявити собі наше духовне життя. Тільки навчившись вільно читати, ми приходимо до них, хранителів знань, віковічного досвіду, і, не в силі заспокоїти серцебиття, просимо “записати”, ні, допустити нас у той храм, риси якого ми часто бачимо на Московській площі столиці України. Тут зберігаються чудесні скарби, що належать усім. Щоб зберегти їх, у 1989 році було побудовано найбільше на той час в Європі, приміщення Центральної наукової бібліотеки АН УРСР. З книги ви дізнаєтесь про перипетії будівництва і введення в дію Бібліотеки, що входить до п’ятірки кращих бібліотек світу. Для широкого кола читачів.

Кл.слова:
бібліотекознавство

 
Інститут інформаціних технологій
Бібліотекознавчі e-ресурси
Україна
Інші країни

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського