Конференції

Бази даних

Бібліотекарям - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Бібліотекарям - Електронний каталог НБУВ (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*(<.>U=Ч736.85 с51$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

1.
Кузнецова М. М. 
Системне формування краєзнавчих електронних ресурсів бібліотек як складової соціально-комунікаційного простору регіону : автореф. дис. ... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.03 / М. М. Кузнецова; Харк. держ. акад. культури. - Х., 2011. - 21 c. - укp.

Вперше доведено необхідність системного формування краєзнавчих електронних ресурсів публічних бібліотек України як цілісності, що базується на засадах взаємопов'язаних, взаємозумовлених процесів їх створення, функціонування та використання. Конкретизовано поняття "краєзнавчі електронні ресурси бібліотек" як упорядкованої сукупності електронної інформації, запропонованої в онлайновому й офлайновому доступі, пов'язаної з краєм змістовими та (або) формальними ознаками, призначеної для повного й оперативного задоволення краєзнавчих інформаційних потреб користувачів. Доповнено уявлення щодо краєзнавчо-ресурсного потенціалу обласних універсальних наукових бібліотек як провідних комунікаційних центрів бібліотечного краєзнавства в Україні, що забезпечують генерування, опрацювання, транспортування та надання краєзнавчої інформації в соціально-комунікаційному просторі регіону з огляду на трансформаційні перетворення краєзнавчої діяльності. З'ясовано, що створення краєзнавчих ресурсів на веб-сайтах обласних і міських публічних бібліотек України і веб-проектів з краєзнавства на регіональних інформаційних бібліотечних порталах здійснюється розрізнено та хаотично, вони ще не набули системності, про що свідчить їх переважно локальне функціонування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч736.85 с51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384713 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Кисельова В. 
Зміни в організації краєзнавчого контенту на сайтах регіональних бібліотек у контексті рекомендацій наукових досліджень Національної історичної бібліотеки України / В. Кисельова, О. Михайлова, І. Чеховська // Наук. пр. Нац. б-ки України ім. В. І. Вернадського. - 2015. - Вип. 42. - С. 52-60. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Представлено результати моніторингу сучасного стану краєзнавчих ресурсів, розміщених на сайтах регіональних бібліотек. Висвітлено зміни в організації краєзнавчого контенту на бібліотечних сайтах у контексті застосування рекомендацій наукових досліджень, проведених Національною історичною бібліотекою в 2011 – 2012 рр.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч736.85 с51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70113 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Інститут інформаціних технологій
Бібліотекознавчі e-ресурси
Україна
Інші країни

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського