Конференції

Бази даних

Бібліотекарям - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Бібліотекарям - Електронний каталог НБУВ (59)Каталог залу бібліотекознавчої літератури (1056)Література з книгознавства (132)Дослідження рукописних та архівних фондів (59)Публікації співробітників НБУВ (2003 - 2018) (117)Бібліотекарям - Наукова електронна бібліотека (12)Бібліотекарям - Автореферати дисертацій (8)Бібліотекарям - Інформаційні ресурси Інтернет (75)Бібліотекарям - Віртуальна бібліографічна довідка (3)
Пошуковий запит: ((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*(<.>K=НАЦІОНАЛЬНА$<.>+<.>K=ЕЛІТА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 59
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Internet-вузол Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського: http://www.nbuv.gov.ua/ / уклад.: Л. Й. Костенко, А. О. Чекмарьов; НАН України. Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського. - К., 1999. - 126 c. - укp.

Представлено основні Web-сторінки Internet-вузла Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського, на якому встановлено електронні інформаційні ресурси загальним обсягом 1 GB. Наведено довідкову інформацію про Бібліотеку (загальні відомості, історія, структура, будівля, фонди, пошуковий апарат, читальні зали, публікації, режим роботи, телефони), що була підготовлена співробітниками ряду підрозділів для Web-вузла. Висвітлено дані про структуру та обсяг бібліографічних, реферативних і повнотекстових баз даних Бібліотеки за станом на кінець 1999 р. Розглянуто приклади інформаційного пошуку в електронному каталозі, базі даних "Реферати наукових видань України" та повнотекстовому банку авторефератів дисертацій. Представлено аркуші Львівського "Апостола" (1574 р.), он-лайнову версію і CD-ROM-копію якого створено у 1999 р., а також підбірку електронних матеріалів для бібліотекарів, важливим елементом якої є зібрання нормативних актів України у галузі бібліотечної справи та суміжних галузях. Зроблено посилання на бібліотечно-орієнтовані ресурси Internet (Web-сервери національних бібліотек та українських книгозбірень, колекції електронних книг і текстів, он-лайнові журнали та газети, пошукові сервери Internet). Розкрито ключові положення започаткованого проекту "Національна електронна бібліотека" (мета та завдання проекту, технологія створення, напрями й організація робіт, учасники проекту, отримані результати), запропоновано форми подання документів до електронної бібліотеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)751.1 + Ч734(4УКР)84

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС33798 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Національна парламентська бібліотека України (1866-1996) : Наук.-допом. бібліогр. посіб. / уклад.: Н. В. Казакова; Нац. парлам. б-ка України. - К., 1997. - 241 c. - укp.

Містяться матеріали про заснування та діяльність Національної парламентської бібліотеки, її видання та публікації співробітників з бібліотечно-бібліографічної тематики. До посібника включено збірники, брошури, бібліографічні посібники, публікації з газет та журналів. Представлено оглядові матеріали про наукові заходи республіканського рівня, в яких Бібліотека брала участь; відомості про конференції, семінари та семінари-практикуми як складову частину системи підвищення кваліфікації. Відображена діяльність такої спеціалізованої структури Бібліотеки, як Інформаційний центр з питань культури і мистецтва; особливості роботи Бібліотеки з питань координації бібліотечно-бібліографічної діяльності бібліотек різних систем та відомств України та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)756.1 я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА590291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Огляд науково-дослідної роботи наукових бібліотек та інститутів культури України у галузі бібліотекознавства, бібліографознавства і основ книгознавства за 1991-1995 рр. / ред.: А. П. Корнієнко; Нац. парлам. б-ка України. - К., 1998. - 135 c. - укp.

Огляд складено на основі матеріалів соціологічних бібліотекознавчих досліджень, публікацій інститутів культури, великих наукових та обласних бібліотек, а також звітів про науково-дослідну роботу за період 1991-1995 рр., що були надіслані до НПБ України провідними державними бібліотеками м.Києва, Харківською державною науковою бібліотекою, Київським державним університетом культури та мистецтв, Харківським та Рівненським інститутами культури. Показано розвиток бібліотечної науки у цей період, тенденції, які намітились у бібліотекознавстві, а також найбільш актуальні питання в тематиці досліджень: бібліотеки в нових соціальних умовах; читач як основний об'єкт соціологічних досліджень; бібліотечні ресурси (фонди і каталоги, національна бібліографія, документознавство, краєзнавство); історія бібліотечної справи і бібліотек України; автоматизація бібліотечних процесів та удосконалення бібліотечних технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 е/н

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА586560 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Студії з архівної справи та документознавства. Т. 6 / ред.: В. П. Ляхоцький; Укр. держ. НДІ й ін-т архів. справи та документознавства. - К., 2000. - 163 с. - укp.

Вміщено матеріали Міжнародної наукової конференції "Національна архівна спадщина: проблеми збереження", яка відбулася 2 - 5 листопада 1999 р. у Києві. Висвітлено фізико-хімічні, біологічні та технічні аспекти зберігання, застосування нових матеріалів і технологій у реставрації архівних документів і стародруків, а також правові норми пожежної безпеки у державних архівах України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч811.46я43(0) + Ч24я54(4Укр)

Шифр НБУВ: Ж69076 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


5.
Уебб С. П. 
Стягнення плати за бібліотечні та інформаційні послуги / С. П. Уебб. - Б.м. : Асоц. інформ. менеджменту "Асліб", Б.р. - 67 c. - (Сер. путівників "Асліб" із ноу-хау). - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Визначено ключові фактори для відповідальних за введення платного сервісу як частини забезпечення загального бібліотечного та інформаційного сервісу, зокрема, визначення ринку (аналіз внутрішніх та зовнішніх користувачів), початкове планування, процедури, документація і контроль, маркетинг і промоушн. Розглянуто чотири конкретні приклади, що описують практичні підходи до різних аспектів розвитку та дії платного сервісу, а також ілюструють шляхи, якими організація, що працює за системою членства, національна бібліотека, установа ділової інформації при місцевій владі та адвокатська фірма вводили та розвивали платний бібліотечний та інформаційний сервіс.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч234(4ВЕЛ) к94 + Ч734(4ВЕЛ) к94 + У9(4ВЕЛ)49

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА592432 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Дубровіна Л. А. 
Історія Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського. 1918-1941 / Л. А. Дубровіна, О. С. Онищенко; НАН України. Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського. - К. : НБУВ, 1998. - 337 c. - укp.

Розкривається історія заснування і перших двох десятиліть функціонування Національної бібліотеки України, які є найбільш складним та малознаним періодом її історії. Цей час пов'язаний з розробкою актуальної за сучасних умов незалежності концепції Національної бібліотеки та її функцій, формування поняття національного бібліотечного фонду України, що розроблялися видатними ученими і діячами культури, фахівцями бібліотечної та книжкової справи. Національна бібліотека розглядалася як головна державна бібліотека УРСР. Тісна співпраця з Академією наук України дозволила зберегти Бібліотеку як національну не за назвою, а за змістом її фондів, функціями та роллю у суспільному і культурному житті України. Бібліотека нагромаджувала, зберігала, опрацьовувала величезну книжкову та рукописну спадщину України, розвивала ідеї національного книжного фонду та національної бібліографії. Це дозволило підтримувати ідейну традицію фундаторів Бібліотеки, пронести її упродовж десятиліть та відродити вже за сприятливих умов сучасного життя. Відсутність на сьогодні грунтовного та об'єктивного дослідження історії Бібліотеки як національної і головної державної бібліотеки України в 20-30-х рр. змусила авторів звернутися до тієї доби і встановити історичну справедливість, повертаючи нашій країні правдиву історію заснування та діяльності Бібліотеки; віддати належне вченим, культурним діячам і бібліотекарям, які створили, зберегли і примножили гордість держави - Національну бібліотеку України імені В.І.Вернадського.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)754.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА586032 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського (1993 - 2003 рр.) : Наук.-бібліогр. покажч. вид. б-ки та л-ри про її діяльність / ред.: В. Ю. Омельчук; Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського НАН України. - К., 2005. - 518 c. - укp.

Наведено науково-бібліографічний покажчик праць співробітників Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського за період 1993 - 2003 рр., у яких висвітлено питання історії та діяльності бібліотеки, різні аспекти бібліотечної справи.

Приведен научно-библиографический указатель трудов сотрудников Национальной библиотеки Украины им. В.И.Вернадского за период 1993 - 2003 гг., в которых освещены вопросы истории и деятельности библиотеки, различные аспекты библиотечного дела.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 я1 + Ч734(4УКР)751.11 я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА662527 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Національна парламентська бібліотека України. 1866 - 2005 : Наук.-допом. покажч.: У 2 ч. Ч. 1. 1866 - 1995 / ред.: Т. І. Вилегжаніна; уклад.: Н. В. Казакова; Нац. парлам. б-ка України. - К., 2006. - 270 c. - укp.

Наведено покажчик матеріалів, які висвітлюють питання становлення і розвитку Національної парламентської бібліотеки України за 140 років існування, визначають її роль у розвитку бібліотечної справи України, дають уявлення про трансформацію її функцій та напрямів діяльності залежно від історичних реалій.

Приведен указатель материалов, которые освещают вопросы становления и развития Национальной парламентской библиотеки Украины за 140 лет существования, определяют ее роль в развитии библиотечного дела Украины, дают представление о трансформации ее функций и направлений деятельности в зависимости от исторических реалий.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)751.1 я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: В349294 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Національна парламентська бібліотека України. 1866 - 2005 : Наук.-допом. покажч.: У 2-х ч. Ч. 2. 1996 - 2005 / ред.: Т. І. Вилегжаніна; Нац. парлам. б-ка України. - К., 2006. - 110 c. - укp.

Наведено бібліографію матеріалів з історії, організації та діяльності Національної парламентської бібліотеки України, її видань та публікацій співробітників за період 1996 - 2005 рр.

Приведена библиография материалов по истории, организации и деятельности Национальной парламентской библиотеки Украины, её изданий и публикаций сотрудников за период 1996 - 2005 гг.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)751.1я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: В349294 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


10.
Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського на сторінках газет (1918 - 2008) : бібліогр. покажч. / ред.: О. С. Онищенко; уклад.: Н. Ф. Самохіна; Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського НАН України. - К., 2008. - 344 c. - укp.

Наведено 3 195 бібліографічних описів газетних статей, в яких висвітлено багатогранну діяльність Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського з питань бібліотеко-, бібліографо- та книгознавства, а також інформаційно-бібліографічного забезпечення наукових досліджень й обслуговування читачів за період від її створення до сьогодення. Розроблено допоміжно-пошуковий апарат, який складається з іменного та хронологічного покажчиків, абеткового переліку назв переглянутих газет і списку абревіатур і скорочень.

Приведены 3 195 библиографических описаний газетных статей, в которых освещена многогранная деятельность Национальной библиотеки Украины им. В.И. Вернадского по вопросам библиотеко-, библиографо- и книговедения, а также информационно-библиографического обеспечения научных исследований и обслуживания читателей за период от ее основания до современности. Разработан дополнительный поисковый аппарат, состоящий из именного и хронологического указателей, алфавитного перечня названий пересмотренных газет и списка абревиатур и сокращений.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)751.11 я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС46438 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


11.
Національна книжкова та рукописна культура: історія, методологія, джерельна база : матеріали міжнар. наук. конф., 29 - 30 квіт. 2009 р., Львів / ред.: Л. Головата; Львів. нац. наук. б-ка ім. В.Стефаника НАН України. - Л., 2009. - 132 c. - укp.

Висвітлено проблеми друкованої та рукописної книги, документальних комплексів україніки, полоніки, французької, сербської книги, які є об'єктом вивчення книго- та джерелознавства, споріднених гуманітарних дисциплін. Розглянуто питання методології книго- та джерелознавчих досліджень, історії видавничої справи, пропаганди книжкових видань, читацького сприймання, книготоргівлі, формування та функціонування бібліотек, історичних колекцій. Увагу приділено персоналіям діячів книжкових видань. Охарактеризовано постать П. Федуна ("Полтава") - організатора видавничої діяльності збройного підпілля ОУН та УПА.

Освещены проблемы печатной и рукописной книги, документальных комплексов украиники, полоники, французской, сербской книги, которые являются объектами изучения книго- и источниковедения, смежных гуманитарных дисциплин. Рассмотрены вопросы методологии книго- и источниковедческих исследований, истории издательского дела, пропаганды книжных изданий, читательского воспроятия, книготорговли, формирования и функционирования библиотек, исторических коллекций. Внимание уделено персоналиям деятелей книжных изданий. Охарактеризована личность П. Федуна ("Полтава") - организатора издательской деятельности вооруженного подполья ОУН и УПА.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч611 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА713118 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


12.
Клименко І. В. 
Архіви українських часописів кінця XIX - початку XX ст. в Інституті рукопису Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського як джерело з історії редакційно-видавничої діяльності : Автореф. дис... канд. іст. наук : 07.00.08 / І. В. Клименко; НАН України. Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського. - К., 2003. - 20 c. - укp.

Проаналізовано архіви українських часописів як джерела з історії редакційно-видавничої діяльності кінця ХІХ - початку ХХ ст. Доведено, що національна видавнича галузь була дієвою підтримкою українському національному рухові та культурі, орієнтованих на національну самобутність. Висвітлено етапи формування національної видавничої галузі. Визначено тематичне спрямування українських часописів та специфіку видавничо-редакційного процесу в Україні. Проаналізовано внесок видавців, редакторів та редакцій у процеси видання української національної періодики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч736.831.2(4УКР)511.1 + Ч612.3(4УКР)5 + Ч617.3(4УКР)5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА326837 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


13.
Кучмаренко В. А. 
Документальні фонди Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського як джерело з історії академічної науки (1918-1934 рр.) : Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.08 / В. А. Кучмаренко; НАН України. Нац. бібліотека України ім. В.І.Вернадського. - К., 1999. - 19 c. - укp.

Дисертацію присвячено аналізу архівних фондів наукових установ, архівної та бібліографічної спадщини видатних учених Національної академії наук України як комплексу джерел з історії розвитку академічної науки в Україні у 1918-1934 рр. Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського - універсальний, історично сформований, найбільший в Україні фондоутримувач комплексу документальних джерел з історії розвитку академічної науки 1918-1934 рр.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч736.7(4УКР)541.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА307160 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


14.
Чжао Лін 
Національна бібліотека в стратегіях подолання цифрової нерівності : автореф. дис... канд. наук з соц. комунікацій : 27.00.03 / Чжао Лін; Харк. держ. акад. культури. - Х., 2008. - 20 c. - укp.

Концептуалізовано розвиток національної бібліотеки (НБ) і механізмів реалізації стратегій подолання цифрової нерівності за умов побудови інформаційного суспільства. Проаналізовано глобалізаційні фактори, що зумовлюють переформатування організаційно-функціонального устрою національних бібліотечних систем (НБС). Досліджено діяльність НБ за умов розгортання інформаційно-комунікаційного середовища НБС. Обгрунтовано становлення системно-інтеграційної функції НБ і визначено тенденцію до утворення мережевої структури НБС. Зазначено, що подолання цифрової нерівності у країнах є можливим за умов створенням єдиного інформаційно-комунікаційного середовища бібліотек.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч730.58 + Ч734(0)751.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА360093 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


15.
Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника: історія і сучасність : доп. та повідомл. Міжнар. наук. конф., 28 - 30 жовт. 2010 р., Львів / ред.: М. М. Романюк; НАН України, Львів. нац. наук. б-ка України ім. В.Стефаника . - Л., 2010. - 622 c. - укp.

Висвітлено історію формування, розвитку та діяльність Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника. Наведено інформацію про особистостей, які зробили вагомий внесок у розвиток бібліотеки. Розглянуто актуальні питання методології книго-, джерело- та пресознавчих досліджень, історії видавничої справи. Охарактеризовано роль і функції науково-методичної роботи на сучасному етапі розвитку бібліотек. Проаналізовано концепції, джерела та перспективи національної бібліографії в Україні. Наведено результати дослідження колекцій рідкісних видань із фонду Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського. Розглянуто проблеми створення ретроспективного електронного каталогу бібліотечного фонду. Запропоновано концепцію та моделі рекламно-презентаційної діяльності національних бібліотек. Наведено інформацію про приватні книжкові зібрання та колекції у фонді Відділу бібліотечних зібрань та історичних колекцій Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського.

Освещены история формирования, развития и деятельность Львовской национальной научной библиотеки Украины им. В. Стефаника. Дана информация о личностях, сделавших значительный вклад в развитие библиотеки. Рассмотрены актуальные вопросы методологии книго-, источнико- и прессоведческих исследований, истории издательского дела. Охарактеризованы роль и функции научно-методической работы на современном этапе развития библиотек. Проанализированы концепции, источники и перспективы национальной библиографии в Украине. Приведены результаты исследования коллекций редких изданий из фонда Государственной научно-педагогической библиотеки Украины им. В. А. Сухомлинского. Рассмотрены проблемы создания ретроспективного электронного каталога библиотечного фонда. Предложены концепция и модели рекламно-презентационной деятельности национальных библиотек. Дана информация о частных книжных собраниях и коллекциях в фонде Отдела библиотечных собраний и исторических коллекций Национальной библиотеки Украины им. В. И. Вернадского.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 я431 + Ч734(4УКР)751.1 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС50261 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


16.
Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника : покажч. вид. б-ки та л-ри про її діяльн. (2006-2009) / ред.: Л. В. Сніцарчук; уклад.: Л. О. Ільницька, М. З. Литвин, І. В. Морозова, В. М. Мартинович; НАН України, Львів. нац. наук. б-ка України ім. В. Стефаника, Львівська національна наукова бібліотека України ім. В. Стефаника. - Л., 2010. - 278 c. - укp.

Покажчик хронологічно продовжує попередні покажчики видань бібліотеки та літератури про її діяльність (1982, 2004, 2007) і містить відомості про друки книгозбірні, окремі публікації її працівників (у тім числі опубліковані поза межами бібліотеки) та літературу про її діяльність за чотири роки. Довідковий апарат видання складається з алфавітного покажчика назв видань бібліотеки та іменного покажчика.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 я1 + Ч734(4УКР)751.1 я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА734242 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


17.
Божко Н. 
Вплив гуманістичних ідей європейського відродження на розвиток українського книгодрукування кінця XVI - початку XVII ст. / Н. Божко, Л. Цубов // Укр. нац. ідея: реалії та перспективи розв. - 2013. - Вип. 25. - С. 3-8. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто вплив гуманістичних ідей епохи Відродження на розвиток українського друкарства кінця XVI - початку XVII ст. і діяльність перших українських друкарень у період піднесення суспільно-політичного руху українського народу, що призвів до відродження власної культури та державності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4)404 + Ч611.63(4УКР)431

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71870 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

18.
Черкасова Н. Б. 
Національна святиня з с.Пересонниці / Н. Б. Черкасова // Історія України. Маловідомі імена, події, факти : зб. наук. ст. - 2001. - Вип. 17. - С. 157-163. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э372.27,1 + Ч611.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: В342281/Вип. 17 Пошук видання у каталогах НБУВ 


19.
Онищенко О. 
Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського в 1918 - 1998 рр.: основні етапи розвитку / О. Онищенко, Л. Дубровіна // Бібл. вісн.. - 1998. - № 5. - С. 5-18. - Бібліогр.: назв. - укp.

У статті коротко висвітлено основні етапи розвитку НБУВ, починаючи від заснування до сучасності, тісно пов'язані із соціально-політичним розвитком України. З нових об'єктивних позицій подається періодизація історії Бібліотеки, характеризуються її діяльність у галузі комплектування, формування фонду, розвитку каталогів, обслуговуванні читачів, популяризації фондів, науково-дослідна та науково-методична робота. Простежуються зміни структури та основних функцій у різні періоди. Обгрунтовується закономірність повернення Бібліотеці статусу національної.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14595 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

20.
Кириченко Р. 
Національна бібліотека Франції (сторінки історії та досвіду роботи) / Р. Кириченко // Бібл. вісн.. - 1999. - № 5. - С. 31-33. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Окреслено віхи історичного шляху однієї з найвідоміших книгозбірень світу - Національної бібліотеки Франції, розкрито особливості формування її багатих фондів, їх наповнення та зміст, зокрема, у відділах рукописів; естампів і репродукцій; монет, медалей, антикваріату; у музичному відділі. Розглянуто досвід міжнародного співробітництва бібліотеки, розглядаються переваги застосування нових технологій тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4ФРА)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14595 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
...
 
Інститут інформаціних технологій
Бібліотекознавчі e-ресурси
Україна
Інші країни

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського