Конференції

Бази даних

Бібліотекарям - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Бібліотекарям - Електронний каталог НБУВ (88)Каталог залу бібліотекознавчої літератури (1225)Література з книгознавства (61)Дослідження рукописних та архівних фондів (4)Публікації співробітників НБУВ (2003 - 2018) (370)Бібліотекарям - Наукова електронна бібліотека (6)Бібліотекарям - Автореферати дисертацій (14)Бібліотекарям - Інформаційні ресурси Інтернет (1)Бібліотекарям - Віртуальна бібліографічна довідка (15)
Пошуковий запит: ((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*(<.>K=БІБЛІОТЕЧНІ$<.>+<.>K=КОЛЕКЦІЇ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 362
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Internet-вузол Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського: http://www.nbuv.gov.ua/ / уклад.: Л. Й. Костенко, А. О. Чекмарьов; НАН України. Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського. - К., 1999. - 126 c. - укp.

Представлено основні Web-сторінки Internet-вузла Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського, на якому встановлено електронні інформаційні ресурси загальним обсягом 1 GB. Наведено довідкову інформацію про Бібліотеку (загальні відомості, історія, структура, будівля, фонди, пошуковий апарат, читальні зали, публікації, режим роботи, телефони), що була підготовлена співробітниками ряду підрозділів для Web-вузла. Висвітлено дані про структуру та обсяг бібліографічних, реферативних і повнотекстових баз даних Бібліотеки за станом на кінець 1999 р. Розглянуто приклади інформаційного пошуку в електронному каталозі, базі даних "Реферати наукових видань України" та повнотекстовому банку авторефератів дисертацій. Представлено аркуші Львівського "Апостола" (1574 р.), он-лайнову версію і CD-ROM-копію якого створено у 1999 р., а також підбірку електронних матеріалів для бібліотекарів, важливим елементом якої є зібрання нормативних актів України у галузі бібліотечної справи та суміжних галузях. Зроблено посилання на бібліотечно-орієнтовані ресурси Internet (Web-сервери національних бібліотек та українських книгозбірень, колекції електронних книг і текстів, он-лайнові журнали та газети, пошукові сервери Internet). Розкрито ключові положення започаткованого проекту "Національна електронна бібліотека" (мета та завдання проекту, технологія створення, напрями й організація робіт, учасники проекту, отримані результати), запропоновано форми подання документів до електронної бібліотеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)751.1 + Ч734(4УКР)84

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС33798 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Ляшенко Л.  
Матеріали на допомогу підвищенню фахового рівня бібліотекарів через Інтернет / Л. Ляшенко; Нац. парлам. б-ка України. Інформ. центр з питань культури та мистец. - К., 2000. - 38 c. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Розглянуто можливості використання Інтернету з метою задоволення інформаційних потреб, підвищення фахового рівня бібліотекарів та поліпшення їх орієнтації у світовому мережевому просторі інформаційних ресурсів з бібліотечної справи. Висвітлено спеціалізовані інформаційні бази для бібліотечних працівників, можливості довідкових служб. Наведено колекції електронних ресурсів з бібліотечної та інформаційної науки на сайтах професійних об'єднань. Досліджено інформаційні ресурси вищих навчальних бібліотечних закладів, он-лайнові навчальні ресурси для бібліотекарів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 р7 + Ч730.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р89689 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Науково-технічні бібліотеки в єдиному інформаційному просторі України = Science-technical Libraries in the Whole Information Environment of Ukraine : Міжнар. наук.-практ. конф. Тези доп. та повідомл. / Держ. наук.-техн. б-ка України. - К., 2000. - 162 c. - укp.

Розглянуто питання бібліотечно-інформаційних ресурсів - паперових та електронних. Висвітлено сучасні інформаційні технології. Проаналізовано інформаційно-бібліотечну діяльність бібліотек. Досліджено проблеми бібліотечного законодавства й авторського права. Наведено види платних послуг у бібліотеках. Охарактеризовано міжнародне співробітництво в бібліотечній сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 я431(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА605518 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Огляд науково-дослідної роботи наукових бібліотек та інститутів культури України у галузі бібліотекознавства, бібліографознавства і основ книгознавства за 1991-1995 рр. / ред.: А. П. Корнієнко; Нац. парлам. б-ка України. - К., 1998. - 135 c. - укp.

Огляд складено на основі матеріалів соціологічних бібліотекознавчих досліджень, публікацій інститутів культури, великих наукових та обласних бібліотек, а також звітів про науково-дослідну роботу за період 1991-1995 рр., що були надіслані до НПБ України провідними державними бібліотеками м.Києва, Харківською державною науковою бібліотекою, Київським державним університетом культури та мистецтв, Харківським та Рівненським інститутами культури. Показано розвиток бібліотечної науки у цей період, тенденції, які намітились у бібліотекознавстві, а також найбільш актуальні питання в тематиці досліджень: бібліотеки в нових соціальних умовах; читач як основний об'єкт соціологічних досліджень; бібліотечні ресурси (фонди і каталоги, національна бібліографія, документознавство, краєзнавство); історія бібліотечної справи і бібліотек України; автоматизація бібліотечних процесів та удосконалення бібліотечних технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 е/н

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА586560 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Зніщенко М. П. 
Педагогічні аспекти в бібліотечній діяльності Д.Ю.Доброї : Навч. посіб. для студ. вузів / М. П. Зніщенко. - К. : Смолоскип, 1999. - 140 c. - Бібліогр.: 42 назв. - укp.

Досліджується бібліотечно-педагогічна діяльність класика дитячої бібліотечної педагогіки, засновниці першої спеціальної бібліотеки для дітей в Україні, потомственної почесної громадянки м.Києва Дори Юделівни Доброї. Розглядаються нові підходи Д.Ю.Доброї в популяризації "хорошей, здоровой книги" та висвітлюється її роль в діяльності Фребелівського товариства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч739.3(4УКР)6-8 Добра

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА590094 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Гордієнко Г. Л. 
Підприємництво в інформаційно-бібліографічній діяльності / Г. Л. Гордієнко. - К. : Знання, 1999. - 22 c. - укp. - рус.

Засобами більш повного задоволення попиту населення на інформаційно-бібліотечні послуги є удосконалення традиційних форм обслуговування читачів, а також впровадження в практику бібліотек нових, більш якісних платних послуг. Бібліотека не розглядає платні послуги як додаткове джерело фінансування, не ставить завдання одержувати великі прибутки, головне полягає у найповнішому, оперативному і якісному задоволенні запитів читачів певних категорій. Тому підприємництво прокладає шляхи в бібліотечній сфері. Саме завдяки підприємництву бібліотеки в такій складній економічній ситуації мають змогу вдосконалювати форми і методи своєї роботи, а платні послуги спрямовувати на реалізацію різноманітних запитів читачів, серед яких найбільш розповсюдженими стали такі як: ксерокопіювання, звукозаписування, підготовка інформаційно-бібліографічних списків, передача в оренду приміщень, організація відеосалонів тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)к94 + Ч75 я44

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р87075 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Уебб С. П. 
Стягнення плати за бібліотечні та інформаційні послуги / С. П. Уебб. - Б.м. : Асоц. інформ. менеджменту "Асліб", Б.р. - 67 c. - (Сер. путівників "Асліб" із ноу-хау). - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Визначено ключові фактори для відповідальних за введення платного сервісу як частини забезпечення загального бібліотечного та інформаційного сервісу, зокрема, визначення ринку (аналіз внутрішніх та зовнішніх користувачів), початкове планування, процедури, документація і контроль, маркетинг і промоушн. Розглянуто чотири конкретні приклади, що описують практичні підходи до різних аспектів розвитку та дії платного сервісу, а також ілюструють шляхи, якими організація, що працює за системою членства, національна бібліотека, установа ділової інформації при місцевій владі та адвокатська фірма вводили та розвивали платний бібліотечний та інформаційний сервіс.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч234(4ВЕЛ) к94 + Ч734(4ВЕЛ) к94 + У9(4ВЕЛ)49

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА592432 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Хто є хто у видавничій і бібліотечній справі : Довід. / Кн. палата України. - К. : Кн. палата України, 1999. - 156 c. - укp.

Робота являє собою біографічний довідник про українських фахівців видавничої та бібліотечної справи, таких як: Алексєєнко І.Р., Дубровіна Л.А., Ковальчук Г.І., Загуменна В.В., Ісаєвич Я.Д., Сенченко М.І., Онищенко О.С., Слободяник М.С. та ін. Подано перелік бібліотек, видавництв та видавничих організацій, а також бібліотек вузів та науково-дослідних інститутів України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч617.4(4УКР)7 я2 + Ч733(4УКР)6-8 я222

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА591823 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Іменні колекції професорів Одеського (Новоросійського) університету в Науковій бібліотеці ОНУ - національне надбання держави : Матеріали наук.-практ. конф., Одеса, 25 - 26 квіт. 2000 р. / ред.: В. А. Сминтина; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. Наук. б-ка. - О. : Астропринт, 2001. - 58 c. - укp.

Досліджено рідкісні та цінні фонди Наукової бібліотеки Одеського національного університету (НБОМУ). Охарактеризовано іменні фонди його діячів у НБОМУ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч736.7(4УКР)571.1я431(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА609831 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


10.
Свобода А. А. 
Інтеграційні процеси в бібліотечній галузі: історія, сучасний стан, проблеми оптимізації / А. А. Свобода // Науково-технічні бібліотеки в єдиному інформаційному просторі України. - К., 2000. - С. 52-55. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4Укр)70

Рубрики:

Видання зберігається у :


11.
Бібліографічні студії пам'яті українського бібліографа Ігоря Корнєйчика / ред.: В. О. Ярошик; Харк. держ. наук. б-ка ім. В.Г.Короленка. - Х., 2004. - 107 c. - укp.

Проаналізовано внесок видатного українського бібліографознавця І.І.Корнєйчика до українського бібліографознавства. Розглянуто сучасні проблеми теорії і практики бібліографії у бібліотеках Харківщини, зокрема використання ресурсів Інтернет у бібліотечній роботі. Описано традиційні і нетрадиційні форми індивідуальної роботи з користувачами юнацьких бібліотек як засоби формування світогляду особистості.

Проанализирован вклад видного украинского библиографоведа И.И.Корнейчика в украинское библиографоведение. Рассмотрены современные проблемы теории и практики библиографии в библиотеках Харьковского региона, в частности использование ресурсов Интернет в библиотечной работе. Описаны традиционные и нетрадиционные формы индивидуальной работы с пользователями юношеских библиотек как средства формирования мировоззрения личности.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73я431 + Ч753(4УКР)6-8 Корнєйчик,І.І.я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА660806 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


12.
Бібліотекознавство України (1996 - 2000) : Наук.-допоміж. бібліограф. покажч. / ред.: М. В. Геращенко; уклад.: О. О. Гриценко; Нац. парламент. б-ка України. - К., 2004. - 290 c. - укp.

Наведено бібліографічні відомості про наукові монографії, підручники, популярні видання, статті з наукових збірників, журналів і газет, автореферати дисертацій, рецензії з питань бібліотекознавства, що вийшли друком протягом 1996 - 2000 рр. Матеріали видання сформовано на підставі вивчення "Літопису книг", "Літопису журнальних статей", бібліографічних посібників, фондів Національної парламентської бібліотеки України та Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка. Матеріали систематизовано за такими напрямами: загальні питання розвитку та політика держави у галузі бібліотечної справи, історія бібліотекознавства, проблеми реституції культурних цінностей та діяльності бібліотек за нових умов господарювання. Наведено відомості про видання Національної парламентської бібліотеки України, Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського НАН України, а також спеціалізованих, шкільних і бібліотек вищих і середніх учбових закладів. Подано матеріали про науково-методичну та науково-дослідну роботу бібліотек, комплектування та зберігання бібліотечних фондів, формування каталогів і картотек, бібліотечну класифікацію, стародруки, рідкісні видання, колекції, архіви, матеріально-технічне забезпечення, автоматизацію та механізацію бібліотечно-бібліографічних процесів і міжнародне співробітництво у галузі бібліотечної справи.

Приведены библиографические сведения о научных монографиях, учебниках, популярных изданиях, статьях из научных сборников, журналов и газет, авторефератах диссертаций, рецензиях по вопросам библиотековедения, изданных в 1996 - 2000 гг. Материалы издания сформированы на основе изучения "Летописи книг", "Летописи журнальных статей", библиографических пособий, фондов Национальной парламентской библиотеки Украины и Харьковской государственной научной библиотеки им. В.Г.Короленка. Материалы систематизированы по таким направлениям: общие вопросы развития и государственная политика в отрасли библиотечного дела, история библиотековедения, проблемы реституции культурных ценностей и деятельности библиотек в новых условиях хозяйствования. Приведены сведения об изданиях Национальной парламентской библиотеки Украины, Национальной библиотеки Украины им. В.И.Вернадского НАН Украины, а также специализированных, школьных и библиотек высших и средних учебных заведений. Поданы материалы о научно-методической и научно-исследовательской работе библиотек, комплектовании и сохранении библиотечных фондов, создании каталогов и картотек, библиотечной классификации, стародруках, редкостных изданиях, коллекциях, архивах, материально-техническом обеспечении, автоматизации и механизации библиотечно-библиографических процессов, а также о международном сотрудничестве в отрасли библиотечного дела.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР) я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА664302 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


13.
Збірник наукових праць Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка. Вип. 4 / ред.: Л. М. Багрянцева. - Х., 2004. - 99 с. - укp.

Проаналізовано досвід науково-дослідної роботи Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка, описано колекції рідкісних видань, унікальних стародруків.

Проанализирован опыт научно-исследовательской работы Харьковской государственной научной библиотеки им. В.Г.Короленко, приведены описания коллекций редких изданий, уникальных древних рукописей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73я54(4УКР)9

Шифр НБУВ: Ж69173 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


14.
Історичні колекції у книгозбірнях: проблеми збереження, вивчення, реконструкції : Матеріали Міжнар. наук. конф. / ред.: М. О. Подрезова; Наук. б-ка Одес. нац. ун-ту ім. І.І.Мечникова, "Історичні колекції у книгозбірнях: проблеми збереження, вивчення, реконструкції", міжнародна наукова конференція (2004+ Одеса). - О. : Астропринт, 2004. - 175 c. - укp. - рус.

Установлены источники по истории первой революции (1808 - 1814 гг.) и освободительной войны (1808 - 1813 гг.) в Испании , которые хранятся в именных фондах Научной библиотеки Одесского национального университета им. И.И.Мечникова (НБ ОНУ). Проанализированы произведения П.Бейля в Воронцовском фонде НБ ОНУ, рассмотрена история формирования коллекции периодических изданий в данном фонде. Освещены проблемы и перспективы развития учета книжных памятников - коллекций.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч736.7(4УКР)5 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА664140 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


15.
Особисті книжкові колекції та особові фонди діячів української діаспори в бібліотеках та архівах України : Зб. матеріалів конф. / ред.: Т. Ярошенко; уклад.: Н. В. Казакова, О. О. Мастіпан; Нац. ун-т "Києво-Могилян. акад.". - К., 2004. - 112 c. - укp.

Обговорено проблеми формування, організації, вивчення наявних в Україні колекцій та архівів діячів української діаспори, систематизації інформації про них, а також пошуку шляхів повернення цінних книжкових зібрань та архівних документів, що знаходяться за межами України.

Обсуждены проблемы формирования, организации, изучения находящихся в Украине коллекций и архивов деятелей украинской диаспоры, систематизации информации о них, а также поиска путей возвращения ценных книжных собраний и архивных документов, находящихся за пределами Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч736.7(4УКР)5 я431 + Ч811.484 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА656807 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


16.
Кисельова В. П. 
Краєзнавча діяльність бібліотек : Метод. посіб. для фахівців бібл. справи, викл., асп. і студ. навч. закл. культури і мистец. / В. П. Кисельова, З. Х. Мусіна, С. І. Смілянець; Держ. іст. б-ка України. - К., 2002. - 208 с. - укp.

На підставі узагальнення результатів наукового дослідження, проведеного Державною історичною бібліотекою України, досвіду краєзнавчих підрозділів бібліотек України наведено рекомендації щодо організації краєзнавчої роботи бібліотек, формування краєзнавчих фондів і довідково-бібліографічного апарату, підготовки краєзнавчих бібліографічних покажчиків, застосування нових інформаційних технологій в бібліотечній діяльності, популяризації краєзнавчих документів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73р

Видання зберігається у :


17.
Краєзнавча діяльність бібліотек : Метод. посіб. / ред.: Н. М. Кушнаренко; Держ. іст. б-ка України. - К., 2002. - 208 c. - укp.

Наведено рекомендації щодо організації краєзнавчої роботи бібліотек, формування краєзнавчих фондів і довідково-бібліографічного апарату, підготовки краєзнавчих бібліографічних покажчиків, застосування нових інформаційних технологій у краєзнавчій бібліотечній діяльності, популяризації краєзнавчих документів.

Приведены рекомендации по организации краеведческой работы библиотек, формирования краеведческих фондов и справочно-библиографического аппарата, подготовки краеведческих библиографических указателей, применения новых информационных технологий в краеведческой библиотечной деятельности, популяризации краеведческих документов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч736.85р + Ч737.05-585р + Ч738.85р + Ч738.19:Д891р + Ч755.27 р

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА625638 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


18.
Абросимова С. В. 
Нариси історії архівної справи в Україні : Навч. посіб. для студ. іст. фак-тів вищ. навч. закл. / С. В. Абросимова, В. В. Бездрабко, В. В. Болдирєв, І. Л. Бутич, Л. М. Васько, І. Н. Войцехівська, В. М. Волковинський, Л. З. Гісцова, С. М. Горін; Укр. наук.-дослід. ін-т арх. справи та документознавства. - К. : Вид. дім "КМ Академія", 2002. - 612 c. - укp.

Висвітлено історію архівної справи в Україні від найдавніших часів до сьогодення, зокрема, періоду Київської Русі та Галицько-Волинської держави, адміністративних та судових установ литовсько-польської доби (XV - першої половини XVII ст.). Проаналізовано зміни в адміністративно-територіальному устрої України-Гетьманщини в другій половині XVII ст. та їх вплив на становище архівів. Розглянуто організацію архівної справи на Лівобережній Україні у XVIII ст. Описано архіви адміністративних та судових установ Правобережної України другої половини XVII - кінця XVIII ст., монастирські архіви Волині, магнатські та шляхетські архіви, архіви Галичини, зокрема, земських актів у Львові, висвітлено розвиток архівної справи в Закарпатті. Розкрито вплив адміністративних реформ 1780-х рр. - ХІХ ст. в Російській імперії на архівну справу в Україні. Охарактеризовано документальні колекції науково-історичних установ і товариств та приватних наукових архівах в Україні ХІХ - початку ХХ ст. Досліджено архіви, що функціонували на західноукраїнських землях ХІХ - першої половини ХХ ст., в Україні у 1917 - 1920-х рр., проаналізовано розвиток архівної справи в УСРР 1920 - 1930-х рр. Детально розглянуто архіви Комуністичної партії України: формування, структуру (1918 - 1991 рр.). Особливу увагу приділено архівам УРСР у роки Другої світової війни, архівному будівництву в УРСР у 1945 - 1991 рр., українським архівним центрам за кордоном та розвитку архівної справи в незалежній Україні у 1991 - 2001 рр.

Освещена история архивного дела в Украине от давних времен до современности, в частности, периода Киевской Руси и Галицко-Волынского государства, административных и судебных учреждений литовско-польской эпохи (XV - первой половины XVII в.). Проанализированы изменения в административно-территориальном строе Украины-Гетьманщины во второй половине XVII в. и их влияние на состояние архивов. Рассмотрена организация архивного дела на Левобережной Украине XVIII в. Описаны архивы административных и судебных учреждений Правобережной Украины второй половины XVII - конца XVIII вв., монастырские архивы Волыни, магнатские архивы, архивы Галиции, в частности гродских и земских актов во Львове, освещено развитие архивного дела в Закарпатье. Раскрыто влияние административных реформ 1780-х гг. - ХІХ в. в Российской империи на архивное дело в Украине. Охарактеризованы документальные коллекции научно-исторических учреждений и товариществ, а также частных научных архивов в Украине в ХІХ - начале ХХ вв. Изучены архивы, которые функционировали на западноукраинских землях ХІХ - первой половине ХХ вв., в Украине в 1917 - 1920-х гг., проанализировано развитие архивного дела в УССР 1920 - 1930-х гг. Детально рассмотрены архивы Коммунистической партии Украины: формирование, структура (1918 - 1991 гг.). Особое внимание уделено архивам УССР в годы Второй мировой войны, архивному строительству в УССР в 1945 - 1991 гг., украинским архивным центрам за рубежом и развитию архивного дела в независимой Украине в 1991 - 2001 гг.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч813(4УКР)я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА624986 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


19.
Цинковская И. И. 
Некоторые аспекты создания электронного каталога листовых изобразительных документов из фондов Национальной библиотеки Украины имени В. И. Вернадского / И. И. Цинковская // Електронні зображення та візуальні мистецтва. - К., 2002. - С. 146-151. - Библиогр.: 2 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ156.6я18 + Ч737.05-568.35(4Укр)511.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО24829 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


20.
Бібліотечна наука, освіта, професія у демократичній Україні : Зб. наук. пр. Вип. 3 / ред.: М. М. Поплавський; Київ. нац. ун-т культури і мистец. - К., 2001. - 126 c. - укp.

Висвітлено проблеми бібліотечної науки, освіти, професії, а також психолого-педагогічні проблеми дистанційного навчання. Досліджено педагогічні аспекти моди як форми субкультури. Розглянуто планування, координацію й організацію як функції управління сучасної вузівської бібліотеки. Викладено нові бібліотечні засоби міжнародного книгообміну - автоматизованого МБА та електронної доставки. Розкрито роль навчального посібника в системі інформаційного забезпечення професійної підготовки фахівця. Висвітлено діяльність сільськогосподарської інформаційно-консультаційної Служби Російської Федерації.

Освещены проблемы библиотечной науки, образования, профессии, а также психолого-педагогические проблемы дистанционного обучения. Исследованы педагогические аспекты моды как формы субкультуры. Рассмотрены планирование, координация и организация как функции управления современной вузовской библиотеки. Определены новые библиотечные средства международного книгообмена - автоматизированного МБА и электронной доставки. Раскрыта роль учебного пособия в системе информационного обеспечения профессиональной подготовки специалиста. Освещена деятельность сельскохозяйственной информационно-консультационной Службы Российской Федерации.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73я43

Шифр НБУВ: В343496 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :

...
 
Інститут інформаціних технологій
Бібліотекознавчі e-ресурси
Україна
Інші країни

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського