Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (14)Реферативна база даних (124)Книжкові видання та компакт-диски (109)Журнали та продовжувані видання (162)
Пошуковий запит: (<.>U=Х819(4УКР)126$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   Тип видання:   наукове видання   
1.


Закон України “Про доступ до публічної інформації” [Електронний ресурс] : науково-практичний коментар / загал. ред. Д. Котляр ; Центр суспільних медіа за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Програми сприяння Парламенту. - К. : [б. в.], 2012. - 335 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Це видання містить постатейний науково-практичний коментар до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, що був ухвалений 13 січня і набув чинності 9 травня 2011 року. Закон “Про доступ до публічної інформації” визначає механізми реалізації одного з основоположних прав людини – права на отримання інформації, зокрема, про діяльність органів влади. Він містить багато новацій, які раніше не використовувалися в українському законодавстві і потребують пояснень щодо їх практичного застосування. Цей Коментар ініційований Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, який Законом “Про Комітети Верховної Ради України” наділений правом в межах своєї компетенції “надавати роз’яснення щодо астосування положень законів України”. У Коментарі розкрито терміни, що вживаються в Законі, детально роз’яснено зміст його положень та наведено приклади і рекомендації щодо його застосування. У випадках, коли це необхідно, автори роз’яснюють механізм застосування норм Закону у взаємодії з іншими законами України – зокрема, з новою редакцією Закону “Про інформацію”, яка ухвалювалася і набула чинності синхронно із Законом “Про доступ до публічної інформації”. Для розуміння Закону у світлі міжнародних стандартів у Коментарі використовувалися практика Європейського суду з прав людини, Конвенція Ради Європи про доступ до офіційних документів та інші документи. При підготовці Коментаря також було враховано першу адміністративну та судову практику застосування Закону після набуття ним чинності



Кл.слова:
публічна інформація

   Тип видання:   аналітична доповідь   
2.

Конах, В. К.
Національний інформаційний простір України: проблеми формування та державного регулювання [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / В. К. Конах ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2014. - 76 с.. - (Серія «Інформаційні стратегії» ; випуск 2)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.28 Мб


Доповідь підготовлено до засідання «круглого столу» 18 листопада 2013 р. Розглянуто проблеми державного регулювання розвитку національного інформаційного простору України в концептуальному, нормативно-правовому та інституційному полях. Запропоновано напрями їх розв’язання. Для співробітників органів державної влади, задіяних в управлінні інформаційною сферою, професійних об’єднань виробників і постачальників теле-, радіо-, інтернет-продукції, правознавців та широкої громадськості.



Кл.слова:
інформаційна політика -- медіаспільнота -- регуляторні органи

   Тип видання:   аналітична доповідь   
3.


Забезпечення доступу до публічної інформації як стратегічний пріоритет державної політики України [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / О. А. Корнієвський [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 72 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.22 Мб


Проаналізовано стан виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», зокрема щодо забезпечення відкритості та прозорості публічної політики. Значна увага приділяється проблемам доступу громадян до інформації та рішень місцевих органів влади. Більшої доказовості матеріалам і висновкам аналітичної доповіді щодо забезпечення доступу громадян України до публічної інформації надають результати опитування представників інститутів громадянського суспільства, а також результати проведеного українськими урядовцями моніторингу виконання органами виконавчої влади зазначеного Закону.



Кл.слова:
інформаційна політика -- соціальна комунікація -- підзвітність
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського