Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Реферативна база даних (138)Книжкові видання та компакт-диски (28)
Пошуковий запит: (<.>U=Д131.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Науки про Землю   
1.

Большаков, А. А.
Космические методы в океанологии [Електронний ресурс] / А. А. Большаков. - М. : Знание, 1982. - 64 с.. - (Новое в жизни, науке, технике. Космонавтика, астрономия ; № 6)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В последние годы все большее место в космических программах отводится исследованиям Земли из космоса как со специализированных спутников, так и с борта пилотируемых орбитальных станций. Среди широкого комплекса методов космического зондирования Земли важную роль играют методы по изучению Мирового океана. Об этом и рассказывается в данной брошюре. Брошюра рассчитана на широкий круг читателей, интересующихся прикладными аспектами космонавтики.



Кл.слова:
дослідження Землі -- світовий океан -- космічні дослідження

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Науки про Землю   
2.
 


Стародуб, Ю. П.
Інформаційні технології в комп’ютерному моделюванні еколого-геофізичних процесів [Електронний ресурс] : навчальний посібник / Ю. П. Стародуб, П. П. Урсуляк ; Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. - Львів : [б. в.], 2013. - 160 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику «Інформаційні технології у комп’ютерному моделюванні еколого-геофізичних процесів» розглянуті питання вивчення і аналізу інформації з супутникових знімків, отриманих для території України з допомогою штучних супутників Землі. Для обробки супутникових знімків обґрунтовано використання програм обробки даних ENVI і ArcGIS. У результаті цільового застосування програм розроблена методика аналізу та опрацювання супутникових даних, побудови карт областей і районів України. На цій основі розроблений підхід до вивчення вегетаційного та снігового індексів, прогнозу водного режиму територій. Наведені приклади розрахунку передбачення природного водного стану Миколаївського району Львівської області, моделювання річки Західний Буг від витоків до точки впадіння в водосховище озеро Зеґжинське на території Польщі. Навчальний посібник розрахований для підготовки бакалаврів за напрямом „Цивільний захист", а також для спеціалістів і магістрів, які навчаються за спеціальностями на базі цього бакалаврату.



Кл.слова:
супутникові дані -- дистанційне зондування -- цифрова картографія -- сніговий індекс
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського