Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (51)Реферативна база даних (621)Книжкові видання та компакт-диски (227)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>K=ДРУКАРСЬК$<.>+<.>K=ПАПІР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

   Тип видання:   підручник   
1.

О'Квин, Д.
Допечатная подготовка [Електронний ресурс] : руководство дизайнера / Д. О'Квин. - М. : Вильямс, 2001. - 452 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
стандарт -- векторна графіка -- друкарська справа

   Тип видання:   наукове видання   
2.
 


Попов, П. М.
Початки друкарства у слов’ян [Електронний ресурс] / П. М. Попов. - К. : Київ-Друк, 1924. - 35 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Даний матеріал розглядає початок формування друкарської справи у слов'янських народів. Аналізуються різні етапи: зародження друкарства у західних слов'ян (Чехія), розвиток т. зв. Кирилівського друку (Польща), друкарська справа південних слов'ян (Сербія), початкове білоруське друкарство, поширення техніки у Москві тощо. Називаються імена найвидатніших діячів у галузі друкарства, які сприяли його становленню на слов'янських землях. В якості додатку міститься перелік інкунабул (книг, виданих у Європі від початку друку до 1 січня 1501 року), збережених у київських бібліотеках.



Кл.слова:
друкарська справа

   Тип видання:   методичний посібник   
3.

Зайцева, А. А.
Бумажное кружево. Традиционные техники вырезания [Електронний ресурс] / А. А. Зайцева. - М. : Эксмо, 2010. - 64 с.. - (Азбука рукоделия)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


На ней пишут, печатают книги, ее склеивают и режут, складывают и мнут, в нее заворачивают различные предметы, и она сама порой становится основой какого-либо изделия... И все это - про бумагу, одно из великих изобретений человечества. В новой книге "Бумажное кружево" Анна Зайцева, известный дизайнер, повествует о обычных техниках работы с бумагой на примере любопытных моделей, повторить которые не составит труда благодаря пошаговым инструкциям и отличным иллюстрациям и схемам.



Кл.слова:
папір -- техніка вирізання

   Тип видання:   науково-популярне видання   
4.

Иглицкий, А. М.
Как печатают книги [Електронний ресурс] / А. М. Иглицкий, Б. А. Соморов. - М. : Гостехиздат, 1953. - 68 с.. - (Научно-популярная библиотека)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Издание книг — дело не простое. Ведь книги пишутся по самым разнообразным вопросам и предназначены для самых различных читателей — от дошкольника до учёного. По-разному делаются книги, содержащие обыкновенный, технически простой текст, или сложный текст, например, с математическими формулами. Для изготовления книг с иллюстрациями применяют иную технику, чем для книг с одним текстом. Различны приёмы печатания чертежей и фотоснимков, одноцветных и многоцветных рисунков. Тонкие книги изготовляют иным путём, чем толстые. Книги в переплётах — не так, как брошюры в обложках. Малотиражные издания печатаются на одних машинах, многотиражные — на других. В нашей брошюре мы и расскажем о том, как в настоящее время печатают различные книги.



Кл.слова:
друк -- друкарський станок -- копіювання

   Тип видання:   словник   
5.


Краткий словарь полиграфических терминов [Електронний ресурс]. - [Б. м. : б. в.]. - 6 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
папір -- друк

   Тип видання:   альбом      науково-популярне видання   
6.
 


Смірнов, Юрій.
Аптека-музей у Львові [Електронний ресурс] / Юрій Смірнов. - Л. : Авіум, 2009. - 46 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У 1966 році в приміщеннях старовинної аптеки на розі пл. Ринок, вул. Ставропігійської і вул. Друкарської було створено музей історії фар­мації. При створенні музею на базі чинної аптеки вдалось зібрати 2.7 тис. оригінальних експонатів з різних аптек Львова і Львівської області і роз­містити їх у 4 залах. Історична назва цієї аптеки - "Під чорним орлом", а дата її заснування сягає XVIII ст.



Кл.слова:
аптечна справа -- фармацевтика -- музеєзнавство

   Тип видання:   навчальний посібник   
7.

Головко, М. П.
Товарознавство книги [Електронний ресурс] : навчальний посібник / М. П. Головко, С. В. Сорокіна, В. О. Акмен ; Харківський державний університет харчування та торгівлі. - Харків : [б. в.], 2015. - 280 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 10.47 Мб


У навчальному посібнику наведено загальні відомості про історичний розвиток, стан і перспективи ринку книжкових товарів, основи типографіки та типометрії, структуру та оформлення книги, матеріали для виробництва книжкових товарів, брошурувально-палітурні процеси, класифікацію та характеристику різних типів видань, товарознавчі аспекти формування якості книги, технічний контроль у системі управління якістю книжкової продукції, експертизу, упакування та зберігання книжкових товарів. Для студентів і викладачів вищих навчальних закладів, фахівців у галузі книговидання, підприємців і громадян, які ним займаються.



Кл.слова:
типографіка -- типометрія -- друкарський папір -- поліграфія
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського