Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=К724.11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Анащенко М. П. 
Пористые порошковые диспергаторы озона и воздуха в воде / М. П. Анащенко, С. А. Беденко, Л. П. Пилиневич, В. В. Савич, А. М. Тарайкович // Порошковая металлургия. - 1999. - № 5-6. - С. 117-125. - Библиогр.: 14 назв. - рус.

Описано технологію виробництва дисків великого (180 - 300 мм) діаметра з порошків титану марки ПТХ2-1, корозійно-стійкої сталі Х18Н15, бронзи БрОФ10-1. Наведено властивості вихідних порошків та спечених дисків. Наведено залежності розмірів генерованих бульбашок від параметрів поруватої структури, фотографію мікроструктури та сканограму поверхні диску з порошку титану. Описано конструкцію пористого диспергатора озону та повітря у воді типу ПА-2 (пористий диск - з порошку титану, корпус і штуцер для приєднання до нагнітальної системи - з корозійно-стійкої сталі). У 1987 р. на ПО "Минскводоканал" 1000 керамічних трубчастих диспергаторів озону фірми "Шумахер" (ФРН) було замінено на 2000 диспергаторів ПА-2 у системі очищення питної води. Це дозволило зменшити дозу озону та кількість нагнічуваного газу при збереженні якості очистки. За 10 років експлуатації жоден диспергатор ПА-2 не потребував заміни.


Індекс рубрикатора НБУВ: К724.11 + Н761.104

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Соценко О. В. 
Оптимальная технология литья износостойких накладок на шнеки смесителей / О. В. Соценко, И. Ю. Посыпайко // Процессы литья. - 2012. - № 6. - С. 41-49. - Библиогр.: 16 назв. - рус.

С помощью метода компьютерного моделирования выполнена оптимизация технологического процесса литья износостойких накладных элементов на лопасти шнеков промышленных смесителей. Установлено оптимальное сочетание основных технологических параметров, обеспечивающих минимизацию количества усадочных дефектов в отливках.


Індекс рубрикатора НБУВ: К610.01 + К724.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14475 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Матвійків О.  
Пасивний Т-мікроміксер з бар'єрами для ламінарного потоку / О. Матвійків, Б. Дмитришин // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2012. - № 744. - С. 82-85. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Зазначено, що змішування в пасивних мікроміксерах (ПММ) залежить від їх геометрії. Отже, багато ПММ ефективні тільки за великих чисел Рейнольдса та вимагають складної структури каналів. Наведено можливості вдосконалення структури Т-мікроміксера для змішування двох рідин із введенням бар'єрів у мікроканалі. У дослідженні змінено 3 параметри: висоту бар'єра, зсув бар'єра від центру каналу та форму бар'єра. Модель продемонструвала високу ефективність змішування навіть за малих чисел Рейнольдса Re = 0,1. Модифікований Т-мікроміксер можна легко інтегрувати в різноманітні лабораторії на чипах або мікросистеми повного аналізу.


Індекс рубрикатора НБУВ: К724.11 + В253.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Пелик Л. В. 
Розвиток наукових основ проектування фільтрувальних текстильних матеріалів для пилогазоочисних систем : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.18.19 / Л. В. Пелик; Херсон. нац. техн. ун-т. - Херсон, 2012. - 40 c. - укp.

Розглянуто новий напрямок у виробництві фільтрувальних матеріалів, заснований на концепції створення високотемпературних текстильних матеріалів шляхом використання термостійких волокон: арселону, номексу, кевлару та скловолокна. Увагу приділено комплексному дослідженню властивостей високотермостійких фільтрувальних текстильних матеріалів різного волокнистого складу та будови, призначених для виготовлення рукавних фільтрів. Запропоновано науково обгрунтовані принципи прогнозування основних властивостей термостійких текстильних матеріалів, які гарантують продовження терміну їх експлуатації та покращання фільтрувальної здатності. У розвиток теорії формування термостійких фільтрувальних матеріалів проведено аналіз і визначено вплив параметрів структури полотна на фізико-механічні властивості текстильних матеріалів. Загальний економічний ефект від впровадження термостійких фільтрувальних матеріалів у разі використання газоочисного обладнання становить економію витрат на суму 14 966 633 грн.


Індекс рубрикатора НБУВ: М377.6 + К724.11-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА392863 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Самчук Л. М. 
Виготовлення фільтрувальних елементів методом саморозповсюджуваного високотемпературного синтезу для регенерації технічних рідин та мастил / Л. М. Самчук // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2013. - № 4. - С. 97-100. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

На основі саморозповсюджуваного високотемпературного синтезу за допомогою методу радіально-ізостатичного пресування виготовлено дослідну партію пористих проникних картриджів фільтрів. Виробничі випробування довели, що запропонований пористий фільтрувальний матеріал конкурентоспроможний в технологіях регенерації технічної рідини та мастил.


Індекс рубрикатора НБУВ: К724.11 + Л543.90

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського