Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (19)Реферативна база даних (2405)Книжкові видання та компакт-диски (2177)Журнали та продовжувані видання (262)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)290-21$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 169
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Чалий С.Ф. 
Автоматизоване управління бізнес-процесами (моделі, методи і технології): автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.06 / С.Ф. Чалий ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 32 с. — укp.

Розроблено моделі, методи та технології автоматизованого управління бізнес-процесами зі змінною структурою за умов неконтрольованих зовнішніх збурень. Розглянуто клас бізнес-процесів зі змінною структурою, які характеризуються адаптацією послідовності процедур процесу під час його функціонування під впливом зовнішніх збурень. Запропоновано моделі представлення даних процесів підприємства, моделі бізнес-правил, ситуаційно-сценарні моделі та метод управління бізнес-процесами зі змінною структурою. Розроблено інструментальні програмні засоби, що реалізують технологію ситуативно-сценарного управління такими процесами, на базі яких розв'язано прикладні задачі, що доводять правильність запропонованої концепції, методів, алгоритмів. З застосуванням розробленої технології розв'язано задачі, взаємопов'язані з плануванням і моніторингом бізнес-процесів зі змінною структурою у межах системи управління якістю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.302 +
Шифр НБУВ: РА353473

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Шацька З.Я. 
Адаптивний механізм реалізації стратегії підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / З.Я. Шацька ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні та методичні положення, прикладні рекомендації щодо формування та впровадження адаптивного механізму (АМ) реалізації стратегії на підприємстві. Досліджено розвиток теорії та практики стратегічного управління від зародження наукових шкіл стратегії до сучасних поглядів вітчизняних і зарубіжних науковців. Проаналізовано досвід вітчизняних і зарубіжних підприємств стосовно реалізації даної стратегії. Описано АМ стратегії підприємства з метою забезпечення безперервного процесу прийняття своєчасних управлінських рішень стосовно стратегічних змін відповідно до впливів зовнішнього середовища та протиріч, що виникають між зовнішнім і внутрішнім середовищами у процесі реалізації корпоративної стратегії підприємства. Запропоновано поетапну методику впровадження на підприємстві АМ. Надано оцінку ефективності АМ реалізації стратегії з використанням методів економічної доданої вартості (EVA), SPASE-аналізу. Проведено апробацію АМ реалізації стратегії на підприємствах легкої промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 +
Шифр НБУВ: РА367802

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Тонєва К.В. 
Адаптивні моделі вибору рекламної кампанії підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / К.В. Тонєва ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Уперше розроблено механізм вибору рекламної кампанії, який базується на принципах адаптації підприємства до зміни зовнішніх і внутрішніх умов його функціонування та дає змогу підвищити обгрунтованість прийнятих управлінських рішень. Створено модель вибору рекламної кампанії підприємств з виділенням контурів внутрішньої та зовнішньої адаптації з метою здійснення адаптації моделі та об'єкта дослідження. Розвинуто модель вибору ефективного обсягу асигнувань на рекламу на базі переваг теоретико-ігрових і експертних моделей, яка дає змогу одержати обгрунтоване сімейство рішень витрат на рекламу. Наведено модель розподілу обсягу асигнувань на рекламу, що представлена у вигляді задачі лінійного програмування та дозволяє здійснити параметричну адаптацію механізму вибору рекламної кампанії підприємства. Удосконалено модель планування його рекламної діяльності, яка враховує ефекти рекламних комунікацій з контурами реакції ринку та споживача.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-211.1 в611 + У9(4УКР)421.0-803.81 в611 +
Шифр НБУВ: РА332853

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Оберемок Н. В. 
Багатоваріантні моделі управління якістю мультипроектного середовища проектно-орієнтованої компанії: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.22 / Н. В. Оберемок ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. МОН України. — К., 2010. — 18 c. — укp.

Висвітлено питання удосконалення системи управління якістю мультипроектного середовища проектно-орієнтованої компанії шляхом розробки методів і засобів багатоваріантного управління якістю. Проведено аналіз діяльності проектно-орієнтованих компаній. Розроблено математичну модель багатоваріантного управління якістю, що дозволяє формалізувати вимоги зацікавлених осіб через множину вимірювальних показників. Запропоновано метод багатоваріантного управління якістю, який дозволяє формувати можливі варіанти виконання робіт із забезпечення якості управління проектами в межах фіксованого бюджету. Наведено алгоритм формування багатоваріантного управління якістю в мультипроектному середовищі. Розроблено ефективну технологію забезпечення якості управління проектами в проектно-орієнтованих компаніях із застосуванням спеціалізованих програмних засобів управління проектами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.301
Шифр НБУВ: РА377818 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Халецька А.А. 
Багатофакторна модель регіонального управління підприємництвом у секторі малого та середнього бізнесу: Автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.04 / А.А. Халецька ; Донец. держ. акад. упр. — Донецьк, 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено застосування багатофакторного регіонального управління підприємництвом. Обгрунтовано процеси формування його сучасної структури в Україні, виявлено ознаки угрупування факторів управління ним за роллю в еволюції та стійким наслідуванням, показано їх значення та місце у загальному й особливому управлінні. З урахуванням комплексу факторів підприємництва, зовнішнього та внутрішнього середовища, законів управління розроблено дискрептивну багатофакторну модель регіонального управління розвитком малого та середнього бізнесу. Охарактеризовано їх взаємодію, наведено пріоритетні напрямки щодо управління підприємництвом. За результатами досліджень розроблено регіональну програму розвитку малого підприємництва у Донеччині.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-21
Шифр НБУВ: РА319193 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Товкан О.Е. 
Державне регулювання розміщення підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / О.Е. Товкан ; Ін-т регіон. дослідж. НАН України. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено теорію та практику державного регулювання розміщення підприємств. Проаналізовано світовий досвід впливу держави на розміщення підприємств. Обгрунтовано теоретичні засади оцінювання та визначення шляхів підвищення привабливості регіону для розміщення підприємств за допомогою державного регулювання. Вперше обгрунтовано положення, що для державного бюджетування критерієм оптимальності державного регулювання розміщення підприємств шляхом підвищення інвестиційної привабливості регіону має бути максимальна ефективність даного розміщення. Вдосконалено класифікації завдань державного регулювання розміщення підприємств і можливих напрямків впливу держави на місце розташування підприємств, а також критерій оптимальності розміщення підприємств і метод оцінювання ефективності державного регулювання розміщення підприємств шляхом підвищення інвестиційної привабливоті регіону. Розвинуто складові елементи маркетингу регіону та класифікацію заходів щодо підвищення привабливості регіону для розміщення підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21,01 +
Шифр НБУВ: РА364757

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Степаненко О.А. 
Діагностика в управлінні маркетинговою діяльностю підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / О.А. Степаненко ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено теоретичним та прикладним питанням проведення діагностики маркетингової діяльності підприємств. Визначені зміст, основні характеристики та склад задач діагностики маркетингової діяльності. Обгрунтована доцільність використання методів імітаційного моделювання та експертних систем в ході проведення діагностичного аналізу. Розроблена методика здійснення діагностики в галузі формування комерційних стратегій підприємств та оцінки доцільності запуску у виробництво нових виробів з використанням методу імітаційного моделювання. Розроблена методика проведення якісної діагностики на базі експертної системи. Вирішено комплекс питань, пов'язаних з прикладними аспектами реалізації методик: розроблено програмне забезпечення імітаційних експериментів; наведено технології проведення експериментів на моделях, а також експертних консультацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-211.1

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Храмова І.О. 
Дослідження інформаційних інфраструктур підготовки даних для прийняття рішень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / І.О. Храмова ; НАН України. Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова. — К., 2007. — 23 с. — укp.

Встановлено, що необхідною умовою створення корпоративної інформаційної інфраструктури (ІнІ) системи підтримки прийняття рішень (СППР) є структурування та стандартизація понять предметних областей. Виявлено, що існуючі інформаційні структури зберігання метаданих інформаційних ресурсів (ІР) вимагають розширення шляхом включення додаткового інформаційного компонента для утримання семантичних метаданих всіх наявних моделей даних і процесів (послуг) пошуку знань. Показано можливість розширення традиційної ахітектури СППР до корпоративної шляхом додавання проміжної інформаційно-обчислювальної структури, що відповідає за збір, аналіз, узгодження та управління семантичними метаданими функціонуючих ІР. Розроблено інформаційну структуру метамоделі для динамічно створюваних конфігурацій ІР корпоративних СППР з урахуванням розподіленого характеру формування, збереження та управління метаданими цих ІР. Сформульовано функціональні задачі, що охоплюють визначені аспекти динамічного формування узагальненої корпоративної системи семантичних метаданих. Обгрунтовано доцільність використання єдиної семантичної моделі корпоративної ІнІ для управління системою розподілених семантичних метаданих. Розглянуто процеси управління такою моделлю з метою адаптації до поточного стану середовища наявних ІР. Розроблено математичні моделі для аналізу способів організації обчислювальних процесів операційних вузлів ІнІ корпоративної СППР, та запропоновано модель процесу формування базових інформаційних структур для сервіс-орієнтованих моделей обчислень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.2 + У9(4УКР)290-210.11 ф 121 +
Шифр НБУВ: РА351338

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Чмерук Г.Г. 
Економіко-математичне моделювання інформаційного забезпечення управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Г.Г. Чмерук ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2001. — 17 с. — укp.

Висвітлено проблему вдосконалення інформаційного забезпечення управління виробничим потенціалом. Відзначено, що лише інтеграція даних дозволяє раціонально використовувати сучасні комп'ютерні технології, які сприяють успішному функціонуванню підприємств за умов ринкової економіки. Розроблено управляючу систему організації та способи удосконалення обчислювального процесу для розв'язання функціонально та інформаційно залежних задач управління виробничим підприємством. Наведено способи одержання кількісних та якісних характеристик функціонування програмного забезпечення управління підприємством. Висвітлено якісно новий підхід та відповідний алгоритм оптимізації розміщення файлів баз даних з метою мінімізації часу виконання запитів користувачів для інформаційно-обчислювальних систем управління, реалізованих у вигляді локальної мережі з довільною технологією. Побудовано математичні моделі структурної оптимізації окремих програм та систем програм інформаційного забезпечення управління підприємством. Запропоновано способи удосконалення інформаційного забезпечення управління підприємством та оцінки його основних характеристик.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.301
Шифр НБУВ: РА313996 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Мальцев В.О. 
Економіко-математичне моделювання системи управління підприємством по охороні рухомих об'єктів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / В.О. Мальцев ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2002. — 20 с. — укp.

Розроблено концепцію управління підприємством щодо охорони рухомих об'єктів (ОРО). Синтезовано модель стратегічного управління розвитком підприємства, імітаційну модель аналізу вигод і витрат. Факторний аналіз критерію ефективності дозволив виділити множину найбільш важливих показників розвитку підприємства стосовно ОРО. Запропоновано комплекс економіко-математичних моделей, що дозволяє забезпечити ефективний розподіл ресурсів підприємства та визначити цінову політику підприємства на ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-210.301
Шифр НБУВ: РА319659 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Степаненко О.П. 
Економіко-математичні моделі і методи антикризового управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / О.П. Степаненко ; НАН України і МОН України, Міжнар. наук.-навч. центр інформ. технологій та систем. — К., 2005. — 24 с. — укp.

Здійснено класифікацію криз підприємства. Розроблено економіко-математичну модель оцінки діяльності підприємства, а також комплекс економіко-математичних моделей антикризового управління його кадровою діяльністю, запропоновано методи їх узгодження. Досліджено ефективність антикризових заходів (на прикладі фінансової діяльності підприємства). Висвітлено питання використання віртуальних технологій і систем в антикризовому управлінні підприємством.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.301 + У9(4УКР)290-210.301
Шифр НБУВ: РА335127

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Савельєва К.В. 
Зв'язки з громадськістю в системі маркетингового управління підприємствами: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / К.В. Савельєва ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2004. — 18 с.: рис. — укp.

Узагальнено основні підходи до розуміння зв'язків підприємств з громадськістю, виявлено проблеми маркетингового управління цими зв'язками, вдосконалено класифікацію громадськості, розглянуто поняття стратегічного набору в сфері зазначених зв'язків. Надано визначення комплексної маркетингової системи їх потенціалу. Проведено маркетингові дослідження практики використання зв'язків з громадськістю у підприємствах за напрямками: діагностика комплексної маркетингової системи потенціалу зв'язків, моніторинг громадської думки, маркетинговий контролінг діяльності підприємств у даній сфері. Наведено рекомендації щодо вдосконалення управління зв'язками з громадськістю за умов маркетингової орієнтації підприємств. Розроблено комплексну маркетингову систему потенціалу цих зв'язків. Запропоновано систему стратегічних наборів, які враховують основні параметри діяльності щодо зв'язків з громадськістю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-212.1 + У9(4УКР)421.1-21 + У9(4УКР-4ДОН)290-212.1 + У9(4УКР-4ДОН)421.1-21 +
Шифр НБУВ: РА328641

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Жуков Ю.Є. 
Інтегроване управління групами підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Ю.Є. Жуков ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Здійснено теоретичне обгрунтування та розробку методичного забезпечення формування системи інтегрованого управління групами підприємств. Розглянуто інтеграційні тенденції розвитку економіки. Визначено поняття та розроблено типологію груп підприємств. Розкрито суть, зміст і принципи побудови системи інтегрованого управління. Удосконалено технологію оцінки організації й ефективності взаємопов'язаної діяльності групи підприємств. Обгрунтовано методичний підхід до розробки стратегії групового розвитку. Подано методичне забезпечення організації взаємного моніторингу членів групи й обгрунтовано етапи формування інтегрованої інформаційно-управлінської системи. Удосконалено методичний підхід до реалізації задач групового розвитку на основі узгодження інтересів членів групи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 +
Шифр НБУВ: РА341645

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Балабаниць А. В. 
Інтегроване управління системою маркетингової взаємодії: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.04 / А. В. Балабаниць ; М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського. — Донецьк, 2011. — 40 с.: рис. — укp.

Розкрито сутність і характер маркетингу взаємодії, показано еволюційне становлення цієї концепції, запропоновано її основний інстументарій. Розглянуто теоретичні та практичні аспекти формування системи маркетингової взаємодії підприємста як об'єкта інтегрованого управління, визначено її ключові компоненти та структурні зв'язки. Висвітлено роль і показано місце управління маркетинговою взаэмодією в системі маркетингового менеджменту підприємств. Запропоновано науково-методологічні підходи до діагностики процесів маркетингової взаємодії підприємтсв із споживачами, бізнес-партнерами, конкурентами. Розроблено пропозиції щодо удосконалення управління маркетинговою взаємодією на базі стратегічного інструментарію. Удосконалено механізм управління стратегічними змінами у системі маркетингової взаємодії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.357 + У9(4УКР)290-211.1
Шифр НБУВ: РА381723 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Тарасова І. І. 
Інтелектуальне забезпечення процесу управління підприємством: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / І. І. Тарасова ; Вінниц. нац. аграр. ун-т. — Вінниця, 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Розглянуто теоретичні, методичні та практичні аспекти інтелектуального забезпечення процесу управління підприємством. Удосконалено трактування поняття "інтелектуальне забезпечення" з урахуванням мети його формування та функціонування за умов науково-інноваційного розвитку. Визначено сутність інтелекту й інтелектуальної діяльності на сучасному машинобудівному підприємстві. Розкрито теоретичні підходи й особливості управління інтелектуальним забезпеченням підприємства. Виявлено необхідність впровадження та відновлення на науково-інтелектуальній основі внутрішньовиробничих систем навчання, винахідницької та раціоналізаторської діяльності, проведення наукових досліджень на підприємстві. Розроблено концепцію формування системи інтелектуального забезпечення процесу управління на машинобудівних підприємствах. Розроблено й обгрунтовано методичні підходи до трансформації знань в інтелектуальний капітал підприємства. Сформовано алгоритм створення системи інтелектуального забезпечення процесу управління підприємством. Побудовано систему оцінювання інтелектуального забезпечення процесу управління підприємством. Побудовано та впроваджено автоматизовану систему оцінювання інтелектуального забезпечення машинобудівного підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21
Шифр НБУВ: РА385706 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Лук'яненко Т.В. 
Інформатизація процесів управління в виробничо-фінансовій діяльності підприємств: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Т.В. Лук'яненко ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 2002. — 18 с. — укp.

Розроблено методи та моделі вирішення завдань аналізу виробничо-фінансової діяльності підприємств, що забезпечують підвищення ефективності функціонування підприємств. Представлено формально-математичну, статистично-алгоритмічну, логіко-лінгвістичну моделі системи управління виробничо-фінансовою діяльністю. Вивчено схеми планування виробництва продукції з урахуванням багатоваріантності технологій її комплектації. Запропоновано методику розрахунку власного капіталу, аналізу цін на ринку, вибору цінової політики. Визначено обсяг реалізації послуг, критерії аналізу собівартості прибутку, спрогнозовано основні показники діяльності підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.302 +
Шифр НБУВ: РА321174

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Лисак П.П. 
Інформаційне забезпечення прийняття рішень в управлінні підприємствами в період становлення ринкових відносин: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / П.П. Лисак ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

На підставі дослідження існуючої системи інформаційного забезпечення прийняття рішень в управлінні підприємствами визначено закономірності формування соціально-інформаційного моніторингу організації управління; ряд особливостей інформаційного продукту; склад полів, які охоплює інформаційне забезпечення, фактори, що їх визначають. Запропоновано шляхи вирішення проблеми прийняття адекватних рішень в управлінні підприємством на основі розробленої концепції інформаційного забезпечення, побудованої з використанням принципів взаємозв'язку інформаційних потоків внутрішньої та зовнішньої спрямованості, яка враховує фактори, що впливають на процес і умови функціонування підприємство. Концепція грунтується на логістичному підході. Розроблено иетоди побудови міжрегіональної мережі як інституційної бази інформаційного забезпечення менеджменту господарюючих суб'єктів, висвітлено її інформаційний базис.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-210.11
Шифр НБУВ: РА319937 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Новаківський І.І. 
Інформаційний потенціал системи управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.І. Новаківський ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено процеси еволюції системи менеджменту за сучасних умов прискорених темпів інформатизації. Розкрито та обгрунтовано взаємозв'язки між економічним потенціалом підприємства, інформаційним потенціалом системи управління підприємством і задіяними у ній інформаційними технологіями. Визначено основні зовнішні та внутрішні фактори впливу на розвиток і використання даного потенціалу. Проведено багатосторонній аналіз структури та розвитку компонентів інформаційних технологій. Проаналізовано ключові проблеми оцінювання інформаційного потенціалу системи управління підприємством, з позиції логіки розроблено методи оптимізації його використання за допомогою удосконалення інформаційних циклів системи управління підприємством. З метою забезпечення успішного зростання даного потенціалу системи управління підприємством розроблено комплексну стратегію його раціонального розвитку, обгрунтовано пріоритети, запропоновано й апробовано конкретні заходи щодо дотримання сформульованих правил, які забезпечують задану траєкторію формування інформаційного потенціалу на перспективу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-210.302
Шифр НБУВ: РА320815 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Сімченко Н.О. 
Кадрове забезпечення якості системи управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Н.О. Сімченко ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2004. — 18 с.: рис. — укp.

Розвинуто концептуальні положення теорії функціонально-структурної організації підприємства щодо забезпечення ефективності взаємодії керуючої та керованої систем на базі удосконалення якості реалізації їх функцій особами керівного складу. Запропоновано підходи до оцінки впливу реалізації цих функцій на якість продукції шляхом урахування характеристик функціональної взаємодії керівників різних ланок керування. Висвітлено склад та зміст основних і специфічних функцій, що реалізуються керівниками різних ланок управління в процесі досягнення цільових орієнтирів підприємства. Розглянуто сукупність чинників підвищення якості реалізації функцій керування в ієрархії управління. Визначено напрямки реалізації підприємством кадрової інвестиційної політики з урахуванням оцінки економічної та соціальної ефективності заходів щодо удосконалення функціональної взаємодії управлінського персоналу. Удосконалено комплекс заходів стосовно підвищення якості реалізації функцій керування, який передбачає поєднання пріоритетних методів навчання та мотивації з метою забезпечення максимальної реалізації потенціалу керівників для удосконалення їх управлінської діяльності. Наведено організаційно-економічний механізм імплементації кадрової стратегії розвитку як засобу підвищення якості системи керування підприємством.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 +
Шифр НБУВ: РА328320

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Деркач І.О. 
Комплекс економіко-математичних моделей управління підприємством на засадах концепції левериджу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / І.О. Деркач ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено концепцію системного левериджу та сформовано відповідні економіко-математичні моделі його реалізації у процесі управління підприємством (установою, організацією). У науковий обіг введено категорію маркетингового левериджу та розроблено його економіко-математичні моделі, застосування яких дозволяє суттєво покращити діяльність підприємства за рахунок зміни пріоритетних напрямків розвитку його маркетингової політики. Удосконалено метод рейтингового управління підприємством (установою, організацією) на засадах теорії системного левериджу (операційного, маркетингового, фінансового), що дає змогу підвищити результативність поточної діяльності за рахунок оптимізації обсягів і структури витрат і капіталу, цінової політики, рекламних та інноваційних капіталовкладень. Запропоновано економіко-математичну модель оцінки раціональних обсягів і структури контингенту студентів ВНЗ на засадах теорії системного левериджу, що дозволяє оптимізувати інвестиційний ресурс навчального закладу та підвищити якість освітніх послуг. Удосконалено методологічні положення та інструментарій управління основними параметрами економічного об'єкта (цінами на товари (послуги), обсягами їх реалізації, структурою витрат) на основі застосування операційного левериджу як економічного важеля, що сприяє більш обгрунтованому формуванню раціональної стратегії управління підприємством (установою, організацією).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.301 +
Шифр НБУВ: РА339395

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського