Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (6)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Р733.685.265.401.16$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Вовченко Л.О. 
Клінічна характеристика карієсу зубів у дітей з хронічними тонзилітами, після тонзилектомії та його профілактика: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / Л.О. Вовченко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2003. — 17 с.: рис. — укp.

Уперше проведено порівняльний аналіз розповсюдженості та інтенсивності карієсу постійних зубів залежно від патології піднебінних мигдаликів (ПМ) (компенсована та декомпенсована форми хронічного тонзиліту (ХТ)) та після тонзилектомії. Виявлено, що інтенсивність карієсу постійних зубів у дітей збільшується залежно від тяжкості клінічного перебігу ХТ. Зазначено, що найвищі показники інтенсивності карієсу встановлено в групі дітей, яким було видалено мигдалики. Установлено, що інтенсивність цього ураження залежить від кількісного та якісного вмісту імуноглобуліну A /SIgA та mIgA/ та кількісного вмісту імуноглобуліну G і патологічного стану ПМ. Зазначено, що за високих показників інтенсивності карієсу (декомпенсована форма та діти після тозилектомії) спостерігалось достовірне зменшення кількісних показників секреторної форми імуноглобуліну A. Виявлено достовірне збільшення рівня імуноглобуліну G у ротовій рідині, яке корелює з інтенсивністю карієсу постійних зубів і патологією ПМ. Розроблено комплекс лікувально-профілактичних заходів, який включає санацію порожнини рота, герметизацію неуражених фісур постійних зубів герметиками, покриття гладких поверхонь постійних зубів фторидовмісним лаком "Fluor - protector" (VOCO), призначення біологічно-активної домішки "Біокальцевіт" (Україна). Уперше обгрунтовано вибір засобів індивідуальної гігієни порожнини рота залежно від інтенсивності карієсу постійних зубів і патології ПМ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661.210.40-37 + Р733.685.265.401.16 +
Шифр НБУВ: РА325603

Рубрики:

      
2.

Хоцяновський К.А. 
Тактика лікування дітей з гіпертрофією піднебінних мигдаликів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.19 / К.А. Хоцяновський ; АМН України; Ін-т отоларингології України ім. О.С.Коломійченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено функціональний стан локальних та системних факторів імунітету у разі гіпертрофії піднебінних ммгдаликів у дітей до та після хірургічного лікування. В експерименті доведено, що тканина мигдаликів після тонзилотомії знаходиться в гіпофункціональному стані. Апробовано засіб імунореабілітації дітей після тонзилотомії із використанням суміші дибазолу та аскорбінової кислоти. Підтверджено клінічну та імунореабілітаційну ефективність запропонованого засобу. Визначено методи імунологічного тестування локального та системного характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.685.265.401.16-52
Шифр НБУВ: РА321286

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського