Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (14)Реферативна база даних (557)Книжкові видання та компакт-диски (198)Журнали та продовжувані видання (149)
Пошуковий запит: (<.>U=Д131$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Науки про Землю   
1.

Генике, А. А.
Глобальные спутниковые системы определения местоположения и их применение в геодезии [Електронний ресурс] / А. А. Генике, Г. Г. Побединский. - М. : Картгеоцентр, 2004. - 355 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Рассмотрены основные принципы работы спутниковых систем координатных определений GPS и ГЛОНАСС. Описан комплекс вопросов, связанных с методами измерений и вычислений, характерных для геодезии высокоточных значений координат, а также используемых в спутниковых технологиях систем координат и времени, их преобразование. Проанализированы основные источники ошибок и методы ослабления их влияния. Изложены особенности проектирования геодезических сетей, создаваемых спутниковыми методами, включая редуцирование и уравнивание таких сетей. Повышенное внимание уделено вопросам применения рассматриваемых спутниковых систем при решении широкого круга геодезических задач. Отмечены перспективы дальнейшего развития спутниковых методов. Книга рассчитана на специалистов, занимающихся вопросами использования спутниковых систем в геодезии, геодинамике и землеустройстве. Она представляет интерес для преподавателей, студентов и аспирантов учебных заведений геодезических и землеустроительных специальностей.



Кл.слова:
gps -- геодезія -- супутник

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Науки про Землю   
2.

Урмаев, Михаил Сергеевич.
Космическая фотограмметрия [Електронний ресурс] : учебник для вузов / М. С. Урмаев. - М. : Недра, 1989. - 279 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Приведены сведения для решения задач координатно-временной привязки результатов космического фотографирования Земли в целях создания топографических, специальных и тематических карт, а также для исследования природных ресурсов. Рассмотрена алгоритмизация основных задач космической фотограмметрии в форме, необходимой для обработки космической информации на ЭВМ. Основное внимание уделено использованию орбитальных методов. Рассмотрены методы определения начальных условий движения ИСЗ (искусственных спутников Земли). Изложена теория совместного определения координат пунктов планеты, элементов внешнего углового ориентирования топографических снимков и начальных условий движения ИСЗ. Для студентов геодезических вузов.



Кл.слова:
створення карт -- картографія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Науки про Землю   
3.

Большаков, А. А.
Космические методы в океанологии [Електронний ресурс] / А. А. Большаков. - М. : Знание, 1982. - 64 с.. - (Новое в жизни, науке, технике. Космонавтика, астрономия ; № 6)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В последние годы все большее место в космических программах отводится исследованиям Земли из космоса как со специализированных спутников, так и с борта пилотируемых орбитальных станций. Среди широкого комплекса методов космического зондирования Земли важную роль играют методы по изучению Мирового океана. Об этом и рассказывается в данной брошюре. Брошюра рассчитана на широкий круг читателей, интересующихся прикладными аспектами космонавтики.



Кл.слова:
дослідження Землі -- світовий океан -- космічні дослідження

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Науки про Землю   
4.
 


Стародуб, Ю. П.
Інформаційні технології в комп’ютерному моделюванні еколого-геофізичних процесів [Електронний ресурс] : навчальний посібник / Ю. П. Стародуб, П. П. Урсуляк ; Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. - Львів : [б. в.], 2013. - 160 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику «Інформаційні технології у комп’ютерному моделюванні еколого-геофізичних процесів» розглянуті питання вивчення і аналізу інформації з супутникових знімків, отриманих для території України з допомогою штучних супутників Землі. Для обробки супутникових знімків обґрунтовано використання програм обробки даних ENVI і ArcGIS. У результаті цільового застосування програм розроблена методика аналізу та опрацювання супутникових даних, побудови карт областей і районів України. На цій основі розроблений підхід до вивчення вегетаційного та снігового індексів, прогнозу водного режиму територій. Наведені приклади розрахунку передбачення природного водного стану Миколаївського району Львівської області, моделювання річки Західний Буг від витоків до точки впадіння в водосховище озеро Зеґжинське на території Польщі. Навчальний посібник розрахований для підготовки бакалаврів за напрямом „Цивільний захист", а також для спеціалістів і магістрів, які навчаються за спеціальностями на базі цього бакалаврату.



Кл.слова:
супутникові дані -- дистанційне зондування -- цифрова картографія -- сніговий індекс

   Тип видання:   науково-технічна конференція   
Категорія: Науки про Землю   
5.


Новітні аерокосмічні технології в екологічному моніторингу [Електронний ресурс] : матеріали науково-технічної конференції (24-25 квітня 2018 року) ; Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, Міністерство екології та природних ресурсів України / Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, Міністерство екології та природних ресурсів України. - Київ : Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, 2018. - 75 с.

Рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 0.94 Мб


У збірнику представлені матеріали доповідей на науково-технічній конференції «Інноваційні аерокосмічні технології в екологічному моніторингу». На науково-технічній конференції розглянуті питання що пов’язані із застосуванням аерокосмічних систем в екологічному моніторингу, в системах спостереження при контролі параметрів стану довкілля, а також геоінформаційних технологій для відображення отриманих результатів та різних даних стану навколишнього природного середовища, в т.ч. історичні аспекти. Розрахований на науковців, викладачів, студентів, здобувачів та фахівців, що займаються питаннями побудови систем екологічного моніторингу спеціальностей «Інформаційні технології», «Космічний моніторинг Землі» та «Екологічна безпека».



Кл.слова:
екологічний менеджмент -- інформаційні системи -- сучасні аерокосмічні системи

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Науки про Землю   
6.


Сучасні аерокосмічні технології в екологічному моніторингу (27 листопада 2017 року) [Електронний ресурс] : матеріали науково-практичного семінару ; Навчально-науковий інститут екологічної безпеки та управління, Кафедра екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій / Навчально-науковий інститут екологічної безпеки та управління, Кафедра екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій. - Київ : “ТОВ Репродрук”, 2017. - 16 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У збірнику представлені матеріали тези доповідей на науково-практичному семінарі «Сучасні аерокосмічні технології в екологічному моніторингу». На науково-практичному семінарі розглянути питання що пов’язані з використанням аерокосмічних систем в екологічному моніторингу та особливостей застосування геоінформаційних технологій для відображення отриманих результатів та різних даних. Матеріали науково-практичного семінару розраховані на вчених-практиків, фахівців в галузі геодезії, картографії, фотограмметрії та екологічної картографії, екологів-природоохоронців та здобувачів ступенів вищої освіти спеціальностей «Екологія», «Геоінформаційні системи та технології» та «Картографія».



Кл.слова:
моніторинг -- атмосфера -- аналіз земної поверхні
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського