Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (15)Реферативна база даних (4)Книжкові видання та компакт-диски (523)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>M=Національний Інститут Стратегічних Досліджень<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 70
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   монографія   
1.

Національний Інститут Стратегічних Досліджень.
Європейський проект та Україна [Електронний ресурс] / Єрмолаєв А. В., Парахонський Б. О., Яворська Г. М. [та інш.] ; Національний Інститут Стратегічних Досліджень. - К. : НІСД, 2012. - 192 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Підготовлена колективом дослідників Національного інституту стратегічних досліджень монографія присвячена проблемі європейської інтеграції України. У книзі поєднано дослідження особливостей еволюції ЄС як специфічного інтеграційного утворення з аналізом євроінтеграційного руху України. Такий підхід дозволяє по-новому поглянути на європейський вибір України у зв’язку з проблемами державного суверенітету та комплексом зовнішньополітичних, соціально-економічних і гуманітарних питань. Особливу увагу приділено визначенню місця і ролі нашої держави в сучасному європейському безпековому просторі. Автори пропонують нову концепцію формування сучасних наддержавних утворень, які реалізуються як «стратегічні проекти», тобто плановані у конкретній часовій перспективі системні утворення з екстраполяцією результатів у майбутнє. Приділено увагу проблемним питанням європейської інтеграції та способам подолання труднощів у контексті можливих варіантів розвитку подій у ЄС. Для фахівців у сфері міжнародних відносин, безпекових студій, широкого кола читачів, які цікавляться європейським майбутнім України.




   Тип видання:   зб. статей   
2.


Правова політика України: концептуальні засади та механізми формування : зб. матеріалів наук.-практ. конф. (Київ, 5 груд. 2012 р.) [Електронний ресурс] / за ред. О. М. Руднєвої ; Національний інститут стратегічних досліджень. - К. : НІСД, 2013. - 160 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Подано аналітичну доповідь і стислий виклад виступів та повідомлень науковців, аналітиків, експертів, юристів-практиків, представників органів державної влади на науково-практичній конференції «Правова політика України: концептуальні засади та механізми формування», яку організовано відділом державної правової політики Національного інституту стратегічних досліджень спільно з Національною академією правових наук України та проведено 5 грудня 2012 р. Конференція була присвячена обговоренню питання концептуалізації та підвищення ефективності правової політики в Україні; основних напрямів формування і розвитку правової політики, у т.ч. в умовах глобалізації та європейської інтеграції тощо.



Кл.слова:
правова політика

   Тип видання:   наукове видання   
3.

Портнов, Андрій.
Між «Центральною Європою» та «Русским миром» [Електронний ресурс] : сучасна Україна у просторі міжнародних інтелектуальних дискусій / А. Портнов ; Національний інститут стратегічних досліджень. - К. : [б. в.], 2009. - 160 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


На початку 90–х років у політологічній та історичній науках переважав оптимізм щодо нових посткомуністичних держав на сході Європи. Теорія трансформації передбачала, що демократизація політичних систем, лібералізація економічних відносин та культурна відкритість до світу дозволить колишнім радянським республікам швидко прийняти нові (і фактично єдино можливі) правила гри. Теза Френсиса Фукуями про «кінець історії» як синонім всесвітнього тріумфу демократії та лібералізму сприймалася тоді цілком реалістично. Утім досить швидко ці ілюзії розвіялися. Посткомуністичні країни продемонстрували різну ступінь готовності та спроможності до «трансформацій», а їхні комуністичні еліти засвідчили подиву гідний хист до ідеологічної мімікрії, яка забезпечила їм збереження (а часто–густо і розширення) важелів впливу. Розчарування у можливості швидкого переходу до brave new world надало великої популярності теоріям залежності сучасного розвитку від історії (path dependency), які стисло можна узагальнити так: те, куди ми прийдемо залежить від того, звідки ми вийшли (відповідно, до деяких цілей із означеної відправної точки дістатися просто нереально). Такий підхіднаголошував на присутності (хай і неусвідомленої) історії у сучасних політичних та культурних процесах. Але, водночас, у своїх крайніх виявах він відверто межував з цивілізаційно–культурним детермінізмом. За слушним зауваженням Керстін Ціммер, подолання обмежень кожної з описаних вище пояснювальних схем можливе шляхом їх творчого і недогматичного поєднання. Ця книжка пропонує дещо іншу перспективу у підході до тієї самої проблеми. У ній ідеться про інтелектуальні дискусії, різні спроби концептуалізації історії та сучасних проблем того регіону, який дехто воліє називати «посткомуністичними країнами», дехто – «Центрально–Східною Європою», а ще інші – «Русским миром». Україна та її історія нерідко перебуває в осерді цих дискусій, які, втім, надалі радше малознані й навіть не завжди присутні у вітчизняному академічному чи політичному дискурсах. Книжка складається з чотирьох розділів. Кожен з них – це перероблені і доповнені версії статей, що друкувалися в наукових часописах України, Росії, Польщі, Угорщини, Німеччини, Японії. Але саме в такому вигляді, як вони наведені у книзі, ці тексти раніше не публікувалися.



Кл.слова:
геополітика -- історіософія -- український дискурс

   Тип видання:   науково-популярне видання   
4.
 


Здіорук, С. І.
Покажчик публікацій про діяльність ОУН та УПА (1945-1998 рр.) [Електронний ресурс] / С. І. Здіорук, Л. В. Гриневич, О. І. Здіорук ; Інститут історії України НАН України, Національний інститут стратегічних досліджень. - К. : [б. в.], 1999. - 174 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У книзі подається бібліографія публікацій за 1945—1998 роки про діяльність ОУН та УПА. Вони згруповані за характером видань (книжкові, журнальні, газетні тощо) та хронологічно. Покажчик дає уяву про різні наукові школи, джерела і підходи до проблеми діяльності ОУН та УПА, оскільки охоплює, літературу, видану як за радянських часів, так і в новітній період після здобуття Україною незалежності. Книга видається в обмеженій кількості примірників, передусім для потреб Урядової комісії з вивчення діяльності ОУН—УПА. Надіємося, що запропонована наукова праця буде корисною також для політиків, працівників державного управління, науковців і викладачів вищих навчальних закладів.



Кл.слова:
УПА -- друга світова війна -- визвольна боротьба

   Тип видання:   наукове видання   
5.


Розвиток взаємодії держави і громадянського суспільства в контексті впровадження європейських принципів належного врядування : зб. матеріалів міжнар. наук.-практ. конф. (12 грудня 2012 р., м. Київ) [Електронний ресурс] / уклад. В. М. Яблонський ; Національний Інститут Стратегічних Досліджень. - Київ : НІСД, 2013. - 504 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Представлено матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток взаємодії держави і громадянського суспільства в контексті впровадження європейських принципів належного врядування», організованої Національним інститутом стратегічних досліджень, присвяченої питанням оптимізації системи відносин між органами влади та громадськістю. Учасники конференції обговорили актуальні проблеми налагодження суспільного діалогу та співпраці органів влади з громадським сектором відповідно до європейських і світових практик ефективного врядування, соціального контексту легітимності та ефективності функціонування держави в умовах поширення новітніх інформаційно-комунікативних технологій та мережевої громадської самоорганізації. Видання розраховане на науковців, політиків, державних службовців, громадських активістів та експертів неурядових аналітичних центрів, усіх, хто цікавиться сучасними проблемами розвитку суспільства і держави, що трансформуються.



Кл.слова:
регулювання правове

   Тип видання:   національна доповідь   
6.


Цілі Розвитку Тисячоліття. Україна-2013 [Електронний ресурс] : національна доповідь / Національна академія наук України, Інститут демографії та соціальних досліджень, Національний інститут стратегічних досліджень ; за заг. ред. А. Єрмолаєва, Е. Лібанової. - Київ : [б. в.], 2013. - 183 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.07 Мб


Для прогнозування тенденцій майбутнього суспільного розвитку та стратегічного планування необхідним є вивчення винесених уроків із досягнення ЦРТ. Здійснення об’єктивного аналізу досягнень та здобутків на шляху виконання завдань ЦРТ до 2015 року, ретельне вивчення існуючих проблем, їх причин та можливих наслідків, врахування незавершених завдань ЦРТ та нових викликів, що постають на шляху розвитку, та вироблення рекомендацій щодо прискорення прогресу на шляху досягнення ЦРТ – ці питання стали ключовими у процесі розроблення доповіді «ЦРТ.Україна.2013». В рамках відкритого обговорення згаданих питань проведено низку заходів: 7 експертних дискусій та 7 круглих столів за участю високопосадовців, електронне обговорення кожної цілі, круглий стіл з представлення проекту доповіді. До процесу обговорення та доопрацювання проекту доповіді «ЦРТ.Україна.2013» долучилось понад 150 представників експертної спільноти за напрямами, що відповідають тематичним сферам ЦРТ: урядовці, управлінці, фахівці агентств системи ООН, дипломати, науковці, економісти, демографи, лікарі, епідеміологи, екологи, освітяни, журналісти, підприємці, представники недержавних організацій, діяльність яких сприяє досягненню ЦРТ, та інші представники громадянського суспільства. Доповідь «ЦРТ.Україна.2013» є результуючим наслідком цієї роботи.



Кл.слова:
соціально-економічний розвиток -- стратегічне планування -- пріорітети розвитку

   Тип видання:   аналітична доповідь   
7.


Ресурсний потенціал аграрної сфери: проблеми та завдання ефективного використання [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / О. В. Собкевич [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2013. - 76 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 0.35 Мб


У доповіді проаналізовано сучасний стан і проблеми ресурсного забезпечення аграрної сфери в Україні, зокрема, питання використання земель сільськогосподарського призначення, формування і застосування трудового потенціалу сільських територій, техніко-технологічного забезпечення сільськогосподарського виробництва. Представлено тенденції та особливості розвитку органічного виробництва сільськогосподарської продукції в Україні та світі як перспективного напрямку забезпечення попиту на високоякісну продукцію, розвитку ресурсозберігаючого землеробства. На основі проведеного аналізу визначено пріоритетні напрями та шляхи підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу аграрного сектору.



Кл.слова:
сільське господарство -- трудовий потенціал -- демографічні чинники

   Тип видання:   аналітична доповідь   
8.


Організаційно-економічні інструменти державної аграрної політики в Україні [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / В. М. Русан, О. В. Собкевич, А. Д. Юрченко ; Національний Інститут Стратегічних Досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 88 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.31 Мб


Розглянуто організаційно-економічні аспекти державного управління в аграрній сфері, питання державної підтримки сільськогосподарського виробництва, перспективи розвитку агропромислового виробництва на кооперативних і кластерних засадах. Визначено стратегічні напрями сучасної державної аграрної політики України.



Кл.слова:
агропромислове виробництво -- кооперативи -- кластерні об'єднання

   Тип видання:   аналітична доповідь   
9.


«Активні заходи» СРСР проти США: пролог до гібридної війни [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Д. В. Дубов [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2017. - 88 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 1.51 Мб


Присвячено тематиці застосування Радянським Союзом «активних заходів» проти США під час холодної війни з метою досягнення власних зовнішньополітичних цілей. «Активні заходи» включали поширення дезінформації, використання агентів впливу та організацій прикриття, маніпулювання ЗМК та інші методи. Сьогодні ці самі методи застосовуються в межах гібридної війни, яку веде РФ проти України. Дослідження досвіду радянсько-американського протистояння дозволить поліпшити інструменти протидії сучасним викликам гібридної війни. Розраховано на державних службовців, фахівців сектору безпеки і оборони, а також на широкий загал.



Кл.слова:
спецслужби -- дезінформація -- пропаганда -- національна безпека

   Тип видання:   аналітична доповідь   
10.


Інституційне забезпечення державної комунікативної політики: досвід країн Європи [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Національний інститут стратегічних досліджень ; авт.-уклад. А. В. Баровська. - Київ : [б. в.], 2014. - 72 с.. - (Серія «Інформаційні стратегії» ; випуск 4)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.55 Мб


Проаналізовано досвід інституційного забезпечення державної комунікативної політики на центральному рівні в Норвегії та чотирьох країнах Європейського Союзу – Німеччині, Іспанії, Великої Британії, Нідерландах. На схемах відтворено структурні елементи й рівні підпорядкування відповідних інституцій. Висвітлено основні нормативно-правові засади державної комунікативної політики цих країн. Охарактеризовано механізми організації та координації комунікації органів державної влади України в ретроспективі та на сучасному етапі державотворення. Розроблено рекомендації щодо інституційного забезпечення державної комунікативної політики України. Розраховано на співробітників органів державної влади, науковців, викладачів, усіх, хто цікавиться проблемами реалізації державної комунікативної політики.



Кл.слова:
інформаційна політика -- органи державної влади -- медіапростір

   Тип видання:   аналітична доповідь   
11.

Бегма, В. М.
Військово-технічна та оборонно-промислова політика України в сучасних умовах [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / В. М. Бегма, О. О. Свергунов ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2013. - 112 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.38 Мб


В аналітичній доповіді оцінено поточний стан військово-технічної та оборонно-промислової політики України в сучасних умовах, сформульовано підходи до удосконалення методології та механізмів формування і реалізації військово-технічної та оборонно-промислової політики держави. У додатку друкуються матеріали «круглого столу» з теми «Військово-технічна та оборонно-промислова політика України в сучасних умовах», що відбувся 29 листопада 2012 р. у Національному інституті стратегічних досліджень. Видання розраховане на фахівців у сфері безпеки та оборони.



Кл.слова:
переозброєння -- оборонна промисловість -- військова техніка

   Тип видання:   аналітична доповідь   
12.


Ризики післякризового розвитку фінансового сектору України: джерела, оцінки, інструменти стабілізації [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Я. В. Белінська [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2013. - 72 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.38 Мб


Розглянуто розвиток фінансового сектору України у посткризовий період. Проаналізовано джерела та надано оцінки ризиків розвитку фінансового сектору України у період посилення глобальної нестабільності 2012 р. Визначено основні складники політики фінансової стабільності в частині запровадження макропруденційного підходу у фінансовій політиці, реформування системи фінансового регулювання, а також сформульовано пріоритетні напрями заходів мінімізації ризиків.



Кл.слова:
цінова динаміка -- фіскальна політика -- макропруденційний підхід

   Тип видання:   аналітична доповідь   
13.


Проблеми впровадження культури безпеки в Україні [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Ю. М. Скалецький [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 56 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.01 Мб


Проаналізовано міжнародний та вітчизняний досвід формування культури безпеки як наукової, організаційної та світоглядної концепції. Досліджено дані, що свідчать про значні втрати для економіки та суспільства, спричинені нехтуванням принципів культури безпеки. Запропоновано рекомендації, врахування яких прискорить впровадження культури безпеки в Україні, що є значним резервом для підвищення загальної безпеки життєдіяльності населення. У додатку надано матеріали засідання «круглого столу», що відбувся 22 червня 2012 року в Національному інституті стратегічних досліджень.



Кл.слова:
виробничий травматизм -- техногенні аварії -- професійні хвороби

   Тип видання:   аналітична доповідь   
14.


Стимулювання економічного зростання на місцевому рівні [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / С. О. Біла [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2013. - 88 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.29 Мб


Висвітлено особливості економічного та соціального розвитку регіонів Украї ни, сучасні підходи до стимулювання економічного зростання на місцевому рівні. Визначено комплекс механізмів стимулювання регіонального та місцевого розвитку, вплив фінансових та інвестиційних важелів на динаміку економічного зростання на місцевому, регіональному рівні. Запропоновано рекомендації, спрямовані на реалізацію та оптимальне використання ресурсного потенціалу місцевого розвитку, формування сприятливого інституційно-правового середовища регіонального розвитку, стимулювання співробітництва на рівні територіальних громад і міжрегіонального співробітництва, підвищення результативності управлінського впливу місцевої влади на соціально-економічний розвиток території. Розраховано на державних службовців, науковців, фахівців із питань регіональної політики, широке коло зацікавлених осіб.



Кл.слова:
децентралізація -- муніципальні громади -- регіональний розвиток

   Тип видання:   аналітична доповідь   
15.


Тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей: оцінки, наслідки, рішення [Електронний ресурс] : аналітичні оцінки Національного інституту стратегічних досліджень / В. П. Горбулін, О. С. Власюк, О. М. Ляшенко ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2017. - 64 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 0.32 Мб


Українське суспільство та міжнародна спільнота не мають цілісної та об’єктивної картини ситуації, що склалася внаслідок тимчасового припинення торговельно-економічних операцій з ОРДЛО, яке здійснюється на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України». Натомість у світовому інформаційному полі превалює позиція РФ, яка інтерпретує цей захід як зрив Мінських домовленостей та вороже ставлення до населення окупованих територій. Російське домінування в інформаційному просторі спрямоване на де стабілізацію внутрішньополітичної ситуації в Україні та шкодить її міжнародному іміджу. Фахівцями Національного інституту стратегічних досліджень проведений комплексний аналіз наслідків тимчасового припинення перевезення вантажів (ТППВ) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей і його впливу на національну безпеку України. Результати аналізу засвідчують правову обґрунтованість, суспільну необхідність та соціально-економічну важливість зазначеного рішення, введеного в дію Указом Президента України від 15 березня 2017 року № 62/2017. Розраховано на політиків, політичних аналітиків, державних службовців, нау ковців, освітян та широкий суспільний загал.



Кл.слова:
національна безпека -- економічна блокада -- ОРДЛО

   Тип видання:   аналітична доповідь   
16.


Оцінка регіональних еколого-ресурсних та еколого-техногенних загроз національній безпеці України [Електронний ресурс] : аналітичний огляд / Є. О. Яковлєв [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - 2-ге вид., доп.. - Київ : [б. в.], 2011. - 32 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 10.21 Мб


Виділені та охарактеризовані основні еколого-ресурсні та еколого-техногенні загрози національній безпеці України. При підготовці огляду використані матеріали національних доповідей МНС, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ, виїзного засідання «круглого столу» на тему: «Проблеми запобігання трансграничної еколого-техногенної надзвичайної ситуації внаслідок негативних змін екологічного стану Калуської промислово-міграційної агломерації» (м.Калуш Івано-Франківської області, 31 серпня 2011 року), а також матеріали Міноборони, Мінагрополітики, Мінохорониздоров’я та статистичні дані Державної служби статистики України.



Кл.слова:
екологічна свідомість -- промислове навантаження -- біосферний потенціал

   Тип видання:   аналітична доповідь   
17.


Становлення і розвиток недержавних суб’єктів сектору безпеки України (система безпеки підприємництва) [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / В. В. Крутов, В. Г. Пилипчук ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2011. - 136 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.37 Мб


На основі системного аналізу та поєднання різних методологічних підходів висвітлено глобальні виклики й загрози, проблему рейдерства та інші загрози економічній діяльності підприємств; розкрито основні тенденції та проблеми становлення і розвитку недержавних суб’єктів сектору безпеки й системи безпеки підприємництва в Україні. Розроблено низку прикладних рекомендацій і пропозицій щодо розвитку законодавства України. Доповідь обговорювалася під час засідання «круглого столу» «Проблеми становлення недержавних суб’єктів сектору безпеки в Україні», організованого в Національному інституті стратегічних досліджень за участі Українського союзу промисловців і підприємців та Науково-дослідного центру правової політики Національної академії правових наук України. Розраховано на підприємців і промисловців, керівників і фахівців державних органів, експертів і вчених, викладачів, аспірантів, студентів і всіх, хто цікавиться проблемами розбудови недержавних суб’єктів сектору безпеки України.



Кл.слова:
загрози безпеці -- рейдерські атаки -- недержавний сектор

   Тип видання:   аналітична доповідь   
18.


Стан і перспективи розвитку відновлюваної енергетики в Україні [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / О. М. Суходоля [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2013. - 104 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

  Текст у форматі PDF 0.38 Мб


В аналітичній доповіді комплексно розглянуто стан, проблеми та перспективи розвитку відновлюваної енергетики в Україні. Проаналізовано досвід інших країн щодо реалізації державної політики у даній сфері, цілі та правові засади державної політики щодо стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в Україні, проблеми розвитку окремих галузей відновлюваної енергетики. Запропоновано рекомендації щодо підвищення ефективності державної політики у сфері розвитку відновлюваної енергетики як одного з пріоритетних напрямів реалізації Енергетичної стратегії України на період до 2030 року.



Кл.слова:
вітрова енергетика -- сонячна енергетика -- зелені тарифи

   Тип видання:   аналітична доповідь   
19.


Модернізація системи державної підтримки суб’єктів господарювання в Україні [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Д. О. Черніков, Я. А. Жаліло ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2013. - 48 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.18 Мб


Висвітлено економічні та правові аспекти впровадження в Україні правил державної допомоги Європейського Союзу для стимулювання структурних перетворень в економіці. Проаналізовано тенденції державної підтримки суб’єктів господарювання в Україні у вигляді бюджетних видатків, податкових пільг і державних гарантій. Запропоновано періодизацію трансформації державної політики підтримки національного виробника, представлено основні елементи правил державної допомоги ЄС, надано рекомендації щодо їх упровадження.



Кл.слова:
мале підприємництво -- податкові пільги -- державні гарантії

   Тип видання:   аналітична доповідь   
20.

Більовський, О. А.
Державна житлова політика України: проблема соціально-економічної ефективності [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / О. А. Більовський ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 136 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.54 Мб


Розглянуто нинішній стан забезпечення конституційного права громадян України на житло, дано оцінку соціально-економічній ефективності чинних житлових програм. Запропоновано модель підвищення соціально-економічної ефективності державної житлової політики через відновлення житлового будівництва за рахунок державних коштів і подальше надання збудованого житла в довготривалу оренду громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, із правом подальшого викупу. У додатку наведено матеріали засідання «круглого столу» «Державна житлова політика України: проблема соціально-економічної ефективності», що відбувся 16 жовтня 2012 р. у Національному інституті стратегічних досліджень.



Кл.слова:
ринок житла -- іпотечне кредитування -- цільові програми
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського