Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (13)Тематичний інтернет-навігатор (2)Автореферати дисертацій (960)Реферативна база даних (7502)Книжкові видання та компакт-диски (573)Журнали та продовжувані видання (60)
Пошуковий запит: (<.>K=ЗНАНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 251
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   зб. статей   
1.


Атентат 2012 [Електронний ресурс]. - [Б. м. : б. в.]. - 258 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:


 Джерело інформації

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Даний збірник складений Спільнотою Українських Пропагандистів. Статті взяті з різних жж та сайтів. Ціль – дати сучасній молодій людині знання сенсів існування, надати досвід та виховання.



Кл.слова:
Україна -- нація

   Тип видання:   наукове видання   
2.

Винер, Норберт.
Наука и общество [Електронний ресурс] / Норберт Винер. - [Б. м.] : [б. в.], [20_ _?]. - 48 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
наукове знання -- наукове дослідження -- суспільство

   Тип видання:   монографія   
Категорія:    
3.

Куцаєва, Т. О.
Спогади про польські читацькі культури Модерної епохи в рефлексіях польських книжкових знаків (2-га пол. XІХ – поч. XХ ст.) [Електронний ресурс] : монографія / Т. О. Куцаєва ; Національний історико-архітектурний музей "Київська фортеця", Громадська організація "Культура заради майбутнього". - Дніпро : "ФОП Середняк Т. К.", 2023. - 115 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 7.63 Мб


Монографія присвячена польським читацьким культурам Модерної епохи в рефлексіях книжкових знаків 2-ї пол. XIX – поч. XX сторічь на антикварних книгах із історичних колекцій бібліотек «Київського художньо-промислового і наукового музею» та «Державного історичного музею», а також пов’язаних із ними колекцій низки сучасних музеїв та бібліотек України, Литви, Польщі та США. Авторка приділяє рівну увагу як книжковому знаку, так і книзі, приналежність якої конкретний книжковий знак засвідчував. Власницькі та невласницькі книжкові знаки приватних та інституційних бібліотек – маркери фрагментів польських історичних книгозбірень, стали ключами для написання їх історій або продовження реконструкції складу вже відомих збірок. Вдалось віднайти фрагменти біографій, а також історій власників у зв’язку з їх життям та діяльністю в Україні впродовж 2-ї пол. XIX – перших декад XX сторічь. Більшість з цих власників залишили Україну, деякі були вбиті, а інституції – ліквідовані, внаслідок драм Першої світової війни, переслідувань та репресій більшовиків, а потім совєтської влади. Совєтська дійсність між двома світовими війнами, Друга світова війна та наступні довгі роки, ще більш драматично посилили розпорошеність історичних книгозбірень та спричинили великі труднощі пов’язані з відстеженням їх долі. Сліди та шляхи вцілілих фрагментів віднайдених польських історичних книгозбірень, які є самодостатніми соціокультурними явищами, довго залишались невідомими як в Національному музеї історії України, так і в кількох інших українських музеях і бібліотеках. Досліджені книжкові знаки та книжкові скарби уособлюють нове знання та є частиною важливого спогаду про втрачені в реаліях совєтської дійсності польські читацькі культури.

Монографія призначена усім зацікавленим історією польсько-українського історичного культурного діалогу, а також європейської культурної спадщини, бібліофільством, біографістикою, книгознавством, колекціонуванням книжкових знаків, полоністикою, рукописною та книжковою спадщиною, мистецтвознавством та українознавством. Публікація є першої в авторському циклі «Оприлюднення культурної спадщини». Дослідження та публікація підготовлені в рамках стипендіальної програми «Досліджуйте в Україні» (Badaj na Ukrainie) від Центру діалогу ім. Юліуша Мєрошевського, Республіка Польща.




   Тип видання:   довідник   
4.


Метабібліографія України (2020) [Електронний ресурс] : покажчик бібліографічних посібників / відп. ред. Н. Абдуллаєва ; уклад. В. Кононенко ; Міністерство культури та інформаційної політики України, Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого. - Київ : Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого, 2021. - 288 с.

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.56 Мб


Покажчик подає інформацію про бібліографічні посібники, що вийшли друком в Україні протягом 2020 р., підготовлені бібліотеками різних видів і форм власності, науковими установами, закладами вищої освіти, окремими громадянами.



Кл.слова:
наука та знання -- абетковий покажчик бібліотек -- бібліографічний опис

   Тип видання:   монографія   
5.

Павлова, Алла Казимирівна.
Співанка-хроніка в контексті етнокультурної традиції українства [Електронний ресурс] : монографія / А. К. Павлова ; Університет державної фіскальної служби України. - Кам’янець-Подільський : Друкарня "Рута", 2021. - 184 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.14 Мб


Монографію присвячено комплексному аналізу співанки-хроніки як поліфункціонального жанру фольклору в контексті етнокультурної традиції. Досліджено історіографію вивчення хронікальних пісень в українській фольклористиці, зокрема історію опублікування; систематизовано основні теоретичні знання з проблеми дослідження співанки-хроніки у фольклористичній науці; визначено іманентні риси жанру; проаналізовано особливості поетики – мотивів, тем, образів. Простежено шляхом текстуального аналізу роль автора-виконавця в процесі текстотворення. Автором внесено певні корективи у наявне в науковій думці визначення співанки-хроніки. У науковий обіг запроваджено малодосліджені варіанти пісень. Аналіз зразків, у яких відображено трагічні моменти, подано крізь призму філософських узагальнень для глибинного розуміння домінантних особливостей творів цього жанру.

Видання стане корисним науковцям, викладачам, студентам, а також усім, хто цікавиться особливостями етнокультури українства.



Кл.слова:
поетика -- співанка-хроніка -- українська фольклористика

   Тип видання:   навчальний посібник      методичний посібник   
6.

Попович, І. С.
Психологія соціальних очікувань особистості : методологія, теорія і практика [Електронний ресурс] : навчально-методичний посібник / І. С. Попович ; Міністерство освіти і науки України, Херсонський державний університет, соціально-психологічний факультет. - Херсон : Видавництво ХДУ, 2019. - 160 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.40 Мб


Навчально-методичний посібник присвячений вивченню соціальних очікувань особистості. У посібнику подано теоретико-методологічні основи, теоретико-емпіричне обґрунтування та прикладні аспекти актуального соціально-психологічного феномену. Створено комплекс методичних вказівок і рекомендацій з вивчення психологічних змістових параметрів соціальних очікувань особистості: рівнів сформованості, функцій, механізмів, типологічних класифікаційних ознак; скрупульозному аналізуванні окреслених параметрів соціальних очікувань особистості. Мета, композиція і зміст навчально-методичного видання допоможуть розкрити особливості соціальної поведінки, міжособистісної взаємодії людини з оточенням, інтегрують в собі знання інших навчальних дисциплін.

Для викладачів закладів вищої освіти, психологів, студентів, аспірантів, а також широкого кола читачів.



Кл.слова:
Науковий аналіз -- «соціальні очікування» -- наукові теорії

   Тип видання:   навчальний посібник   
7.


Менеджмент: практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник / , ред.О. Ф. Овсянюк- Бердадіної. - Тернопіль : Вектор, 2019. - 72 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.17 Мб


Практикум з менеджменту підготовлений відповідно до програми навчальної дисципліни "Менеджмент", до його змісту входять теми, що вивчаються студентами самостійно чи на семінарських заняттях. Посібник дозволяє набути навичок застосування управлінського інструментарію при аналізі та вирішенні практичних ситуацій в діяльності організацій, поглибити знання та розуміння сутності менеджменту в діяльності організації.

Для студентів та викладачів факультетів і навчальних закладів економічного профілю.



Кл.слова:
управлінські рішення -- менеджмент -- колектив

   Тип видання:   наукове видання   
8.


Промислова політика як ключовий інструмент стратегії розвитку [Електронний ресурс] : науково-аналітична доповідь / Л. В. Дейнеко [и др.] ; Національна академія наук України, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України". - Київ : ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", 2019. - 143 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.58 Мб


У науково-аналітичній доповіді акцентовано увагу на необхідності здійснення в державі виваженої промислової політики для модернізації вітчизняної промисловості та її розбудови відповідно до цілей українського суспільства. Запропоновано напрями посилення інституційної спроможності держави в ході імплементації промислової політики, що полягають у забезпеченні інституційної узгодженості, стратегічної співпраці між урядом, бізнесом та іншими групами суспільства, нівелюванні конфліктів та сприянні конкуренції. Діагностовано ситуацію на ключових промислових ринках та виявлено найбільш вразливі сегменти з точки зору критичного спаду виробництва, надмірної імпортозалежності, розриву взаємозв’язку виробництва певних товарів із внутрішнім попитом. Окреслено пріоритетні напрями структурної трансформації розвитку промисловості з урахуванням зростання ролі екологічного чинника та стимулювання екологічної модернізації небезпечних виробництв. Запропоновано низку інструментів – інституціональних, фінансових, екологічного управління – задля реалізації механізмів екологічної реадаптації економічного зростання, пов’язаного із розвитком промисловості. Запропоновано систему заходів з управління розвитком кадрового потенціалу, що в умовах трансформації промисловості має спиратися на механізми економічного саморозвитку, підвищення значущості освіти та управління знаннями, підвищення якості професійної освіти промислового спрямування, формування сучасної інноваційної екосистеми у промисловості. Обґрунтовано напрями посилення глобальних зв’язків у міжнародній торгівлі промисловими товарами та запропоновано механізми сприяння інтеграції України у глобальний ринок, у т.ч. досліджено інструменти технічного сприяння поширенню послуг вітчизняного промислового інжинірингу як в Україні, так і за кордоном.




      
9.


Інформаційно-комунікаційна діяльність наукових бібліотек в умовах розвитку суспільства знань [Електронний ресурс] : монографія / О. М. Василенко [и др.] ; НАН України, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. - Київ : [б. в.], 2017. - 410 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 3.07 Мб


Монографію присвячено дослідженню сучасних тенденцій, інновацій та перспектив в інформаційно-комунікаційній діяльності наукових бібліотек в умовах розвитку інформаційного суспільства та формування суспільства знань. Висвітлено теоретико-методологічні та прикладні аспекти інформаційно-комунікаційної діяльності наукових бібліотек, розглянуто зарубіжний та вітчизняний досвід інтенсифікації процесів інтеграції наукових бібліотек із закладами науки, освіти та культури в науково-комунікаційному просторі України, розроблено пріоритетні напрями формування національних наукових ресурсів та надання інтелектуального доступу до інформації та знань – важливого чинника забезпечення інформаційно-знаннєвих потреб суспільства. Видання адресоване працівникам бібліотечно-інформаційної галузі, фахівцям документно-комунікаційної сфери, викладачам, аспірантам і студентам вишів.



Кл.слова:
електронна комунікація -- охорона інтелектуальної власності -- дослідження -- підвищення кваліфікації -- наукова бібліотека

   Тип видання:   монографія   
10.


Державна фіскальна служба України: управління кадровим потенціалом в умовах інституційних змін [Електронний ресурс] : монографія. Том 93. Серія: "Податкова та митна справа в Україні" / О. С. Нагорічна [и др.] ; Державна фіскальна служба України, Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики, Науково-дослідний центр митної справи. - Хмельницький : ПП Мельник А.А., 2017. - 320 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.12 Мб


Монографія присвячена питанням теоретико-методичних засад здійснення професійного відбору персоналу в системі Державної фіскальної служби України, містить практичні рекомендації щодо системи управління її кадровим потенціалом, розкриває наукові та практичні підходи до упровадження та застосування концепцій управління знаннями у системі органів ДФС.

Матеріали, включені до монографії, можуть бути корисними як для працівників підрозділів Державної фіскальної служби України, діяльність яких спрямована на формування кадрового потенціалу ДФС, інших посадових осіб апарату ДФС та її територіальних органів, так і для науковців, викладачів, аспірантів, студентів навчальних закладів.



Кл.слова:
запобігання і протидія корупції -- удосконалення системи управління персоналом -- кадровий потенціал "фіскальних" органів

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Математика   
11.

Мусіяка, В. Г.
Основи числових методів [Електронний ресурс] : підручник. / В. Г. Мусіяка ; Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара. - Дніпро : «Ліра ЛТД», 2017. - 256 с.

  Текст у форматі PDF 5.38 Мб


Викладено основи класичних числових методів, застосовних у наближенні функцій, числовому диференціюванні та інтегруванні, під час розв’язання алгебричних, диференціальних та інтегральних рівнянь. Запропоновано задачі для самостійного розв’язування та навчальні БсіІаЬ- програми, які реалізують деякі числові методи, викладені у підручнику. Для студентів природничих і інженерних факультетів вищих навчальних закладів, а також для тих, хто бажає поглибити власні знання з основ класичних числових методів.



Кл.слова:
функції -- формули -- інтеграли -- рівняння

   Тип видання:   національна доповідь   
12.


Національна доповідь про стан позашкільної еколого-натуралістичної освіти в Україні [Електронний ресурс] / Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. - Київ : [б. в.], 2017. - 29 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 0.25 Мб


Система позашкільної еколого-біологічної освіти є одним з унікальних досягнень української освіти, центром підготовки молоді до ринкових і демократичних перетворень, здатної жити і творити в інформаційному суспільстві, глобальному світовому середовищі, бути громадянином світу й водночас відданим патріотом української держави, речником національних інтересів. Позашкільна освіта реалізується протягом життя, стає для молодої людини смисловим соціокультурним стержнем, ключовою характеристикою якого є пізнання через творчість, гру, працю, дослідницьку діяльність. Сучасній системі позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму задається новий вектор розвитку. Державна політика в сфері позашкільної освіти спрямована на усвідомлення ціннісного статусу позашкільної освіти як унікальної і конкурентоздатної соціальної практики нарощування мотиваційного потенціалу особистості та інноваційного потенціалу суспільства. Позашкільна освіта еколого-натуралістичного напряму створює можливості для оволодіння дітьми та молоддю новими, специфічними знаннями, сприяє розвитку здібностей і самореалізації, формуванню екологічної культури. До того ж, крім професійної орієнтації молоді, створюються умови для наукового, творчого підходу до розв’язання проблем. У зв’язку із зростаючою роллю біології у вирішенні гуманістичних і соціокультурних завдань пріоритет надається соціальному вихованню і залученню дітей та молоді жо конкретних заходів з оздоровлення довкілля. Еколого-натуралістичний напрям позашкільної освіти реалізується у центрах еколого-натуралістичної творчості, станціях юних натуралістів, натуралістичних відділах Будинків школярів, Палацах дитячої та юнацької творчості, в гуртках, секціях, клубах та інших творчих учнівських об`єднаннях на базі загальноосвітніх навчальних закладів, клубах та об`єднаннях за місцем проживання тощо.



Кл.слова:
охорона довкілля -- енвайронменталізм -- молодіжна політика -- зелений туризм

      
13.


Світові наукові інформаційні ресурси у забезпеченні інформаційно-знаннєвих потреб користувачів наукової бібліотеки [Електронний ресурс] : науково-методичне видання / Т. І. Арсеєнко, Г. І. Безпала, Л. М. Дем’янюк ; , голов. ред.О. М. Василенко ; НАН України, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. - Київ : [б. в.], 2016. - 167 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У науково-методичному виданні розглядаються питання світових наукових інформаційних ресурсів у забезпеченні інформаційно-знаннєвих потреб користувачів наукової бібліотеки, організаційно-методичного забезпечення доступу установ НАН України до зарубіжних баз даних наукової інформації. Висвітлено досвід організації локальних наукових інформаційних ресурсів іноземними мовами у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського, увагу акцентовано на особливостях їх створення та функціонування. Видання адресоване працівникам бібліотечно-інформаційної галузі, фахівцям документно-комунікаційної сфери, викладачам, аспірантам і студентам вишів.



Кл.слова:
інформаційні ресурси -- комунікація наукової бібліотеки -- стандартизація -- бібліотека

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Науки про Землю   
14.

Шевченко, Роман Юрійович.
Картографія [Електронний ресурс] : опорний конспект лекцій / Р. Ю. Шевченко ; Київський національний торговельно-економічний університет. - Київ : [б. в.], 2015. - 59 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Завдання опорного конспекту – надати здобувачам вищої освіти знання з інженерних основ картографії, прикладного застосування картографії в індустрії туристичного бізнесу, картографічного забезпечення роботи сфери обслуговування, зокрема, туризму, а також технології виробництва картографічної продукції.



Кл.слова:
картосеміотика -- геоінформаційні системи -- навігаційні супутникові системи

   Тип видання:   законодавчі матеріали   
Категорія: Науки про Землю   
15.


Терміни та визначення водних Директив Європейського Союзу [Електронний ресурс] / В. К. Хільчевський [та ін.]. - Київ : Інтерсервіс, 2015. - 32 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.48 Мб


Наведено переклад термінів та їх визначень з Директив Європейського Союзу, які стосуються якості води та управління водними ресурсами. Знання, розуміння та вживання термінології Директив ЄС має забезпечити більш ефективну імплементацію положень директив, покращення комунікації, особливо в рамках співпраці у cпільних з ЄС транскордонних річкових басейнах.



Кл.слова:
водна політика -- екологічна політика -- якість води -- стічні води

   Тип видання:   автореферат   
16.

Дикий, Олег Вікторович.
Кримінологічні засади вивчення і попередження злочинів у сфері обороту житлової нерухомості в Україні [Електронний ресурс] : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / О. В. Дикий ; Одеська юридична академія. - Одеса : [б. в.], 2015. - 24 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.66 Мб


Процес формування та розвитку ринку житлової нерухомості в Україні відбувається в складних умовах багатоаспектних правових, економічних та політичних реформ, що, як правило, не сприяє у цілому стабільності суспільних відносин, у тому числі у сфері ринку житла. Недосконалість та незбалансованість чинного законодавства, відсутність системи та координації у роботі державних органів, недосвідченість учасників правовідносин є факторами, що сприяють стрімкій криміналізації сфери обігу житла в Україні. Замість легального, системного, цивілізованого ринку житла виникло явище, яке може бути охарактеризовано як «оборот житлової нерухомості» з ознаками кримінальної діяльності. Значна кількість поодиноких злочинів та системна злочинна діяльність утворили окремий вид злочинності у сфері обороту житлової нерухомості. Особливої уваги заслуговує тенденція щодо формування та збільшення кількості організованих груп та злочинних організацій, які діють у сфері незаконного обороту житлової нерухомості, що свідчить про перехід злочинності з площини простої групової в системну організовану форму. Такі якісні зміни відбуваються в процесі організації цілеспрямованої злочинної діяльності, яка полягає у систематичному вчиненні злочинних посягань на об’єкти житлової нерухомості для отримання у короткі строки надприбутків. Ще одним фактором такої організаційної зміни її структури є стійкі тенденції до розширення, тобто включення нових учасників, які мають спеціальні знання, займають посади у державних органах. Суб’єктами таких злочинів часто виступають працівники ріелторських компаній та приватні ріелтори. Нерідко співучасниками є посадові особи органів державної влади, нотаріуси. Злочинна діяльність починає набирати ознаки підприємницької діяльності, що існує поряд з легальною та переходить на якісно новий рівень небезпеки для суспільства та економіки загалом. Фактично у вказаній сфері функціонує «кримінальний бізнес». Вказане обумовлює теоретичну та практичну значущість дослідження.



Кл.слова:
шахрайство -- економічні злочини -- ринок нерухомості

   Тип видання:   навчальний посібник   
17.

Килимник, І. І.
Правознавство : навч. посіб. [Електронний ресурс] / І. І. Килимник, Т. А. Коляда, А. В. Науменко ; Міністерство освіти і науки України. - Харків : ХНУМГ, 2014. - 308 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Навчальний посібник містить матеріал з курсів «Правознавство», «Право (Правознавство)», «Право (Правознавство. Адміністративне право)», «Право», «Основи правознавства» та складається з тем основи теорії держави, основи теорії права, а також з окремих галузей права: трудового, цивільного, сімейного, кримінального та ін. Навчальний посібник розрахований на студентів всіх спеціальностей денної та заочної форм навчання та дасть їм змогу отримати необхідні знання з правознавства, а також може стати імпульсом для подальших самостійних заглиблень у животворче море правознавчої науки, що буде сприяти підвищенню рівня правової свідомості та правової культури, активної громадянської позиції молодого спеціаліста будь-якого профілю.



Кл.слова:
основи правознавства -- право адміністративне

   Тип видання:   підручник   
18.

Базилевич, Віктор Дмитрович.
Інтелектуальна власність [Електронний ресурс] : підручник / В. Д. Базилевич. - 3-тє вид., перероб. і допов.. - Київ : Знання, 2014. - 672 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Спираючись на метафізичний підхід як граничний вид філософського пізнання, пов'язаний з найбільш глибинною формою рефлексії людини над проблемами особистого і суспільного буття, автори монографії досліджують проблему інтелектуальної власності. Власність розглядається як невід'ємна складова всіх сфер життя людини, що наповнює раціональними та ірраціональними смислами її матеріально-практичне і духовно-культурне життя. Показано, що в сучасну епоху особливого значення набуває інтелектуальна власність — всезагальна економіко-правова категорія інформаційного суспільства, розвиток якого залежить від креативу знання. Поліфонія змістів інтелектуальної власності, на думку авторів, знаходить більш повне виявлення крізь призму метафізичного аналізу. Такий підхід дає можливість розкрити онтологічні, феноменологічні, аксіологічні та історико-правові аспекти інтелектуальної власності, глибину її екзистенційних та антропологічних значень. Для викладачів вищих навчальних закладів, науковців, аспірантів, студентів, усіх, кого цікавлять проблеми філософсько-економічного осмислення буття людини.



Кл.слова:
інтелектуальний капітал -- патентування -- авторське право -- суміжні права

   Тип видання:   методичний посібник   
19.

Ларсен, Крістофер Е..
Тактика легкої піхоти для дій малих груп [Електронний ресурс] / К. Е. Ларсен. - [Б. м. : б. в.], 2014. - 240 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У цій книзі описано майже всі базові знання, які піхотинець повинен мати для дій на рівні відділення, окрім стрільби зі зброї. Наводяться відомості про сигнали, організацію засідок, пересування, наступальну і оборонну тактику тощо. У кінці кожного розділу описано реальні ситуації, які допомагають зрозуміти, як описані принципи застосовуються на практиці. Оригінальна назва Christopher E. Larsen Light Infantry Tactics: For Small Teams - AuthorHouse, 2005.



Кл.слова:
військова тактика -- піхотні підрозділи -- камуфляж -- маневри -- орієнтація на місцевості

   Тип видання:   навчальний посібник   
20.


Цінні папери [Електронний ресурс] : практикум / Київський національний університет імені Тараса Шевченка ; за ред. В. Д. Базилевича. - Київ : Знання, 2013. - 792 с.. - (Класичний університетський підручник)

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Це видання за структурою є першою частиною практикуму з курсу «Фондовий ринок». За змістом пропонований практикум є логічним доповненням до підручника «Цінні папери», підготовленого викладачами економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Представлені у практикумі теоретичні положення, тестові завдання, завдання на встановлення відповідності, задачі різного рівня складності, господарські ситуації та завдання дослідницького характеру допоможуть читачам не лише поглибити та закріпити фундаментальні знання у галузі цінних паперів, а й сформувати відповідні компетенції і навички практичного застосування набутих знань, проведення операцій з цінними паперами, використання новітніх фінансових інструментів у господарській практиці. Для студентів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, працівників фінансових установ, підприємств реального сектору економіки, професійних учасників ринку цінних паперів та усіх, хто прагне отримати фундаментальні знання у галузі ринку цінних паперів, наблизити їх до потреб практики, здійснювати самоперевірку та контроль знань.



Кл.слова:
теорія інвестицій -- акціонерний капітал -- облігації -- опціони -- свопи -- ринковий портфель
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського