Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Sokol G$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Sokol G. I. 
Some aspects in low frequency acoustic processes / G. I. Sokol // Вісн. Дніпропетр. ун-ту. Сер. Механіка. - 2000. - 1, Вип. 3. - С. 87-92. - Библиогр.: 9 назв. - англ.

Висвітлено проблему генерування і розповсюдження інфразвуку як одного з різновидів низькочастотних акустичних хвиль.


Ключ. слова: інфразвук, генератор, гармоніки
Індекс рубрикатора НБУВ: В325.4 + Р120.111

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68774/мех. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Krasnobayev V. A. 
Mathematical model and tabular method implementation of modular arithmetic operations with crypto transformations in the residue class = Математична модель і табличний метод реалізації модульних арифметичних операцій при криптоперетвореннях у класі лишків / V. A. Krasnobayev, O. I. Tyrtyshnikov, S. V. Somov, S. A. Koshman, G. V. Sokol, N. V. Rvachova // Системи оброб. інформації. - 2014. - Вип. 2. - С. 119-123. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Розглянуто метод для реалізації криптоперетворень з відкритим ключем, які засновані на використанні непозиційної системи числення у класі лишків.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.403

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Sokol G. 
Prospects for the use of MIMO based on IEEE 802.11ac in IoT technologies = Перспективи застосування MIMO на основі IEEE 802.11ac в технологіях IoT / G. Sokol, P. Podhornyi, A. Mishenko, R. Piskovyi, D. Herasymov // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2020. - Вип. 4. - С. 126-131. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Вимоги до рівня трафіку мережі Інтернет стають все більш вибагливі. Від стандартного підключення кабелем зі швидкістю 100 Мбіт/с до використання Wi-Fi зі швидкістю до 2,3 Гбіт/с на канал 160 МГц (802.11ac2) з одночасним забезпеченням режиму множинного входу - множинного виходу з кількома користувачами (Multi User Multiple Input Multiple Output, MU-MIMO). Крім того, впровадження систем мобільного зв'язку 5G дозволило значно підвищити рівень трафіку мобільного Інтернету. В світі вже почались розробки наступного покоління 6G зі швидкостями від 100 Гбіт/с до 1 Тбіт/с при управлінні мережі штучним інтелектом, яке планують на 2026 - 30 рр. В свою чергу, розширення номенклатури сервісів на базі хмарних обчислень дало значний поштовх до розвитку нових напрямків застосування Інтернету. Як наслідок, швидко впроваджуються різноманітні концепції на основі Інтернету речей (Internet of Things, IoT). Як відомо, такий підхід надає можливість підключення до Інтернету будь-якого об'єкту, оснащеного датчиками або сенсорами, що можуть отримувати, передавати та обробляти інформацію, і виконувати певні дії в залежності від отриманої інформації. В якості прикладів можна вказати "розумний будинок", "розумне місто", та ін. Реалізація зв'язку між об'єктами можлива через Інтернет з використанням технологій Bluetooth, Wi-Fi, ZigBee та ін. Ще одним, досить новим напрямком є концепція Інтернету біонаноречей (Internet of BioNanoThings, IoBNT). Як відомо, жива клітина - вже є своєрідною наномашиною, яка керується генетичною програмою. Процесором і пам'яттю виступає ядро клітини, мітохондрії служать батарейкою, а білки-рецептори на поверхні цієї клітини - це сенсори, які можуть сприймати сигнали, а їх щілинні контакти з іншими клітинами можуть відправляти сигнали. Залишається лише перепрограмувати їх для свої потреб. При цьому, потрібно ще організувати зв'язок не тільки між самими клітинами, але і з мережею Інтернет. Клітина може передавати побітову інформацію в залежності від стану, але з дуже низькою швидкістю. Одним з варіантів реалізації комунікацій може стати MIMO.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського