Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>A=Чернишова Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 21
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Чернишова Т. І. 
Клініко-інструментальні та біохімічні зіставлення при церебральних ішеміях у хворих молодого віку : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.15 / Т. І. Чернишова; АМН України. Ін-т неврології, психіатрії та наркології. - Х., 2005. - 20 c. - укp.

Наведено порівняльний аналіз клініко-інструментальних і біохімічних показників у молодих хворих з церебральними ішеміями (ЦІ), розроблено профілактичні заходи з урахуванням виявлених змін. Визначено фактори впливу на перебіг і наслідки ЦІ у даних хворих, виявлено характерні клінічні ознаки, особливості показників гемостазу та ліпідного обміну залежно від виду ЦІ. Встановлено, що наявність антифосфоліпідного синдрому та метаболічного синдрому Х погіршують перебіг і наслідки ЦІ у досліджуваних хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336588 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Чернишова Т. О. 
Костянтин Фофанов як поет перехідного періоду (трансформація світовідчуття та стилю) : Автореф. дис... канд. філол. наук : 10.01.02 / Т. О. Чернишова; Харк. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. - Х., 2004. - 20 c. - укp.

Виявлено закономірність виникнення найзначніших транзитивних поетичних епох у російській літературі (передромантизму, передсимволізму та "протопоезії" межі XX - XXI ст.), які розглянуто як передсистеми, що мають типологічні ознаки. Визначено роль поезії передсимволізму в історико-літературному контексті. З застосуванням елементів синергетичного аналізу пояснено суть естетичних та стильових пошуків у перехідні періоди розвитку російської лірики. Уперше досліджено творчість К.Фофанова як поета перехідного періоду. У зіставленні з романтизмом як "системою-інваріантом" виявлено особливості "романтизму фофанівського типу". Виявлено "дияволістські" мотиви зрілої творчості К.Фофанова, що з'явилися внаслідок трансформації авторського світовідчуття. Охарактеризовано основні структурні тенденції в поетичній системі лірики митця, які відбивають її перехідний характер та мають ознаки ковергентності як принципу зближення та співіснування різних і суперечливих тенденцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4РОС)5-4 Фофанов, К.М. 535

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА330493 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Вступ до спеціальності : конспект лекцій: у 2 ч. Ч. 1 / ред.: Т. Г. Чернишова; уклад.: А. В. Булашенко; Сум. держ. ун-т, Шостк. ін-т. - Суми, 2010. - 137 c. - Библиогр.: 61 назв. - укp.

Розглянуто систему вищої освіти (ВО) України та визначено місце спеціальності "Комп'ютеризовані системи, автоматика та управління" у системі ВО. Розкрито основи інформаційних систем та технологій, описано теорію алгоритмізації та формалізації інженерних задач. Викладено основи комп'ютерних мереж, поняття інформації й її обробки у системах керування, поняття про системи керування.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965 я73-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: В353382/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Міжнародний менеджмент : конспект лекцій / ред.: Т. Г. Чернишова; уклад.: К. В. Савченко; Сум. держ. ун-т. - Суми, 2009. - 153 c. - Бібліогр.: с. 152-153 - укp.

Розкрито сутність та особливості міжнародного менеджменту, його середовище. Проаналізовано особливості стратегічного планування та прийняття рішень в міжнародних корпораціях (МК), їх організаційного розвитку, управління людськими ресурсами, контролю і звітності, фінансового менеджменту, торговельних та інвестиційних операцій, етики і соціальної відповідальності МК. Увагу приділено питанням становлення глобального менеджменту.


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.121 я73-2 + У582.916-212.1 я73-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА746080 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Мова й дискурс: вимір і вимірювання : міжвуз. зб. наук. пр. до 75-річчя з дня народж. д-ра філол. наук, проф., акад. АН вищ. шк. України С. О. Швачко / ред.: Т. Г. Чернишова, Н. А. Гавриленко; Сум. держ. ун-т. - Суми, 2010. - 234 c. - укp.

Висвітлено життєвий шлях і наукову діяльність С. О. Швачко - доктора філологічних наук, професора, академіка Академії наук вищої школи України, завідувача кафедри теорії та практики перекладу Сумського державного університету. Наведено результати досліджень з актуальних проблем порівняльної, типологічної, діахронічної лінгвістики. Розглянуто ознаки природи мови та дискурсу, питання міри та виміру у галузі граматики та лексики, семантики та прагматики дискурсу. Проаналізовано особливості сприйняття творчості Т. Шевченка у Великобританії XIX ст. Охарактеризовано семантику та структуру релятивного речення в англійській і українській мовах. Увагу приділено теорії англо-українського юридичного перекладу, складовим індивідуального стилю перекладача, принципу функціональної рівнодії перекладу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш1 я434

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА735274 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Чернишова Т. М. 
Молюски роду IBLimaxD (Linnaeus, 1758) (Pulmonata: Limacidae) фауни України: генетична структура популяцій, каріологічні та морфологічні особливості : автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.08 / Т. М. Чернишова; НАН України, Ін-т зоології ім. І.І. Шмальгаузена. - К., 2011. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е621.164.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384809 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Клименко Н. Ф. 
Українська елліністика : зб. наук. пр. / Н. Ф. Клименко, О. Д. Пономарів, А. О. Савенко, А. О. Білецький, Т. М. Чернишова; ред.: Н. Ф. Клименко; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка, Ін-т філол. - К. : Вид. дім Дмитра Бураго, 2010. - 607 c. - укp. - грец.

Наведено статті вітчизняних елліністів, що належать до наукової школи А. Білецького та Т. Чернишової, які доклали чималих зусиль до розвитку грецьких студій в Україні, зокрема, започаткували вивчення новогрецької проблематики. Запропоновано їх дослідження грецької мови, грецьких діалектів України, античної, візантійської та кіпрської літератури, історії формування елліністичного койне. Розглянуто явища граматики, словотворення, лексикології, фразеології новогрецької мови. Описано наслідки зіставного аналізу словотворення, способів і засобів ословлення тих самих концептів у новогрецькій та українській мовах. З'ясовано відтворення ідіостилю новогрецьких письменників в українських перекладах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш045 я43 + Ш041.14 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС51504 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Падерін І. Д. 
Управління потенціалом малого бізнесу промислового регіону / І. Д. Падерін, О. М. Фещенко, Т. С. Чернишова // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2011. - Вип. 4. - С. 199-205. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто теоретичні аспекти управління потенціалом малого бізнесу регіону. Надано визначення потенціалу малого бізнесу. Узагальнено практичний досвід малих підприємств Дніпропетровської області. Подано висновки та рекомендації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ДНІ)291.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Чернишова Т. 
Мінливість видів роду IBLimaxD (Linnaeus, 1758) (Pulmonata, Limacidae) фауни України / Т. Чернишова // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. біол.. - 2013. - Вип. 62. - С. 227-233. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е621.164.2*85(45УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/б. Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Чернишова Т. М. 
Порівняльний аналіз морфологічних особливостей молюсків роду Limax / Т. М. Чернишова // Вісн. Черкас. ун-ту. Сер. Біол. науки. - 2014. - Вип. 2. - С. 115-120. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

У результаті дослідження варіабельності морфологічних та анатомічних параметрів чотирьох видів роду Limax встановлено, що вони достовірно відрізняються за морфологічними параметрами дистальних відділів статевої системи. Це підтверджує дискримінантний аналіз. Загальний рівень дискримінації є високим, лише L. ecarinatus практично не дискримінується, і більшість його екземплярів віднесено до L. flavus. Найвищий рівень кореляції з канонічними функціями проявляють ознаки, пов'язані з довжиною пеніса та овідукта. У цьому випадку всі пари видів надійно ідентифікуються за абсолютною та відносною довжиною пеніса, за виключенням L. flavus і L. ecarinatus, які відрізняються за абсолютною та відносною довжиною яйцевода. За зовнішніми ознаками (фонове забарвлення тіла та підошви, характер малюнку на мантії та спині) ці види також відрізняються. Встановлено, що L. maximus і L. cinereoniger відрізняються один від одного досить надійно, хоча в межах кожного виду існує значна варіабельність цих ознак. Щодо L. flavus і L. ecarinatus, то вони за зовнішніми ознаками майже не відрізняються один від одного, але чітко відрізняються за будовою дистальних відділів статевої системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е621.16*60

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Чернишова Т. 
Біохіміко-генетичні дослідження слизнів / Т. Чернишова // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. біол.. - 2014. - Вип. 67. - С. 91-97. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Узагальнено останні літературні відомості щодо досліджень генетичної структури популяцій видів деяких родин слизнів (Arionidae, Philomycidae і Limacidae) за допомогою методу біохімічного генного маркування (електрофорезу в поліакриламідному гелі). Встановлено, що досліджувані види родини Arionidae виявилися досить мономорфними генетично. Генетична структура популяцій і способи розмноження представників родини Limacidae залишаються практично недослідженими. На території України подібні дослідження проводили при вивченні генетичної структури популяцій і способів розмноження чотирьох видів роду Limax: L. maximus, L. cinereoniger, L. flavus і L. ecarinatus.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е621.164*44

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/б. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Чернишова Т. 
"Перверзія" Юрія Андруховича в транскультурному вимірі / Т. Чернишова // Наук. вісн. Східноєвроп. нац. ун-ту ім. Лесі Українки. - 2015. - № 8. - С. 146-151. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Інтерпретовано роман Ю. Андруховича "Перверзія" в транскультурному вимірі. У загальних рисах охарактеризовано феномен транскультури. Доведено, що головний герой роману - транскультурна особистість. Визначено, що місія Перфецького - протиставити західноєвропейському принципу універсалізму новий принцип міжкультурної комунікації - транскультурації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)6-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Чернишова Т. 
Екологічні особливості поширення молюсків підроду Limacus (Pulmonata: Limacidae) на території України / Т. Чернишова // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. біол.. - 2016. - Вип. 72. - С. 120-124. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

У результаті досліджень виявлено 21 нове місцезнаходження представників підроду Limaсus (L. flavus та L. ecarinatus) на території України й АР Крим. Більш поширеним і численним виявився L. flavus (16 пунктів збору, 157 особин), тоді як L. ecarinatus виявлено лише в п'яти пунктах (12 особин). Характерним виявилося те, що ці два види ніколи не траплялися разом у межах одного біотопу. Нові знахідки L. flavus і L. ecarinatus можуть свідчити про експансію цих видів у північні регіони країни урбанізованими біотопами. Швидкому поширенню цих слизнів на великі відстані також може сприяти їх антропохорне поширення із завезенням овочів і фруктів з південних областей, разом з якими можуть бути завезені й молюски. Цьому сприяє значна стійкість яєць молюсків до коливань температури та вологості, невибагливість у виборі корму, червоподібна форма тіла, велика кількість слизу, яку вони виділяють. Також проникненню у великі міста синантропних і антропохорних видів молюсків сприяє формування в містах особливих кліматичних умов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е621.164.2*80

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/б. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Чернишова Т. О. 
Доцільність упровадження курсу риторики в підготовку майбутніх офіцерів / Т. О. Чернишова // Системи оброб. інформації. - 2015. - Вип. 11. - С. 221-223. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Обгрунтувано доцільність впровадження курсу риторики у підготовку майбутніх офіцерів. Доведено, що риторична освіченість стає важливою частиною загальної культури сучасної людини. Висвітлено особливість комунікативної компетентності офіцера в межах сучасного компетентнісного підходу до професійної військової підготовки. Накреслено ті мовленнєві компетенції, яких набуває майбутній офіцер під час вивчення навчальної дисципліни "Риторика". Охарактеризовано риси індивідуального ораторського стилю, який має виробити офіцер.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4(4УКР)390-31:Ш7 + Ш7 р30-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Чернишова Т. А. 
Інформаційні технології і системи для ранньої діагностики онкологічних захворювань за рівнем циркулюючих пухлинних клітин / Т. А. Чернишова, С. М. Злепко, О. Ю. Азархов, С. О. Данилков, В. Є. Кривоносов, Д. М. Барановський // Мед. інформатика та інженерія. - 2017. - № 4. - С. 30-35. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проаналізовано більшість сучасних систем і технологій автоматизованого аналізу медичних мікроскопічних зображень та ранньої діагностики онкологічних захворювань. Методи та алгоритми, що застосовуються для оброблення зображень, сегментації, визначення параметрів об'єкта, визначаються в ручному режимі та потребують додаткових знань, це суттєво ускладнює їх практичне застосування в клінічній медицині внаслідок недостатньої кількості знань у медичного персоналу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р56-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Злепко С. М. 
Iнформаційна технологія визначення циркулюючих пухлинних клітин в крові людини / С. М. Злепко, Т. А. Чернишова, О. Е. Маєвський, В. Є. Кривоносов, О. Ю. Азархов // Кибернетика и вычисл. техника. - 2018. - № 2. - С. 84-98. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Розроблення інформаційних систем і технологій оброблення медичних зображень клітин, одержаних у дослідженні гістологічних препаратів, є одним із найважливіших і пріоритетних напрямків сучасної медичної науки. Виявлення циркулюючих пухлинних клітин уразі різних локалізацій злоякісних новоутворень наразі є одним із актуальних питань в онкології. Відмінною особливістю циркулюючих пухлинних клітин (ЦПК) є агресивний метастатичний потенціал, що надає змогу розглядати їх як основний механізм пухлинної прогресії. Наведено методи виявлення ЦПК, проаналізовано сучасні методи та алгоритми оброблення і відновлення біомедичних зображень. Поетапно висвітлено роботу інформаційної технології визначення ЦПК в крові людини. Здійснено порівняння розробленої технології та наявних аналогів. На відміну від наявних аналогів, розроблена технологія виявляє ЦПК з діаметром 4 мкм у дослідженні зразків крові пацієнтів з мілкоклітинним раком легенів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569-451

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж62212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Чернишова Т. А. 
Інформаційна технологія визначення циркулюючих пухлинних клітин : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.11 / Т. А. Чернишова; Національна академія наук України, Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем. - Київ, 2019. - 24 c. - укp.

Розвинуто метод визначення циркулюючих пухлинних клітин у крові людини, який базується на вдосконаленому методі виділення циркулюючих пухлинних клітин (базовий метод ISET) із використанням сформованого комплексу критеріїв і розробленої інформаційної технології для автоматичного визначення клітин за ознаками злоякісності. Зазначено, що розроблена інформаційна технологія дає змогу покращити виділення неушкоджених злоякісних клітин і клітинних комплексів (мікроемболів) на етапі фільтрації та підвищити чутливість запропонованого методу шляхом доповнення технології новими опціями (контроль негативного тиску та доповнення 8 мкм фільтра додатковими фільтрами з розмірами пор 5 мкм і З мкм) і використання сформованого комплексу критеріїв оцінювання. Встановлено, що використання інформаційної технології збільшило кількість виявлених ЦПК із розмірами 6 - 10 мкм на 22 % при одночасному зменшенні невиявлених (пропущених) ЦПК - з 6 % до 3 %. Введення на етапі автоматизованого оцінювання злоякісності клітин бази вже продіагностованих зображень як валідатора дає змогу зменшити кількість помилок, а також забезпечити участь експертів, і, таким чином, підвищити точність визначення у процесі накопичення нових даних.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р56-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444767 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Специфіка розвитку сучасного соціально-гуманітарного середовища : колект. монографія / Т. А. Корен, С. Ю. Баранов, А. І. Баранова, О. Б. Березовська-Чміль, І. С. Білоніжка, А. Б. Богданович, О. В. Брежнєва-Єрмоленко, Г. Б. Варіна, І. Л. Гаєвая, А. П. Дубрівна, В. Д. Зайцева, Ю. В. Каркін, Ю. В. Кобець, О. Ю. Кравчук, С. П. Кучин, О. М. Муханова, О. М. Народовська, Т. В. Ніколаєва, А. В. Орлова, Л. О. Радіонова, А. В. Слободянюк, О. С. Сонечко, Г. В. Стадник, Л. І. Тараришкіна, М. П. Требін, Ю. О. Чалюк, Т. О. Чернишова, С. В. Шевченко, О. В. Шепелєва, О. С. Щур. - Харків : Новий курс, 2021. - 121 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - рус. - англ.

Висвітлено питання сучасних відносин у сфері педагогіки, соціології, філософії, психології та соціальних комунікацій. Розкрито мистецтвознавчі, культурологічні, філологічні, історичні, економічні, управлінські та правові аспекти розвитку сучасного соціально-гуманітарного середовища. Увагу приділено особливостям виникнення стресових станів у сучасної молоді за умов пандемії. Розглянуто питання зародження економічної науки в Харкові. Проаналізовано особливості впливу глобалізаційних та євроінтеграційних процесів на систему міжкультурних комунікацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: С.я43(4УКР-4ХАР-2Х)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА850573 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Соціологія права: енциклопедичний словник / Д. О. Балабанова, В. С. Бліхар, М. М. Бліхар, Л. Л. Богачова, В. Д. Воднік, О. В. Волянська, Л. М. Герасіна, О. З. Гудзенко, В. В. Гулай, О. Г. Данильян, В. О. Данільян, І. І. Дахова, А. В. Демичева, І. Д. Денисенко, О. П. Дзьобан, Т. В. Єрескова, О. В. Зінченко, О. І. Зубарєва, Ю. Ю. Калиновський, Є. В. Карманний, О. М. Кириленко, О. М. Кислова, О. М. Кіндратець, Л. Д. Климанська, Г. П. Клімова, І. І. Коваленко, С. О. Ковжога, М. А. Козловець, Ю. Ю. Коломієць, Н. Г. Комих, Н. В. Коритнікова, В. В. Кривошеїн, І. І. Кузіна, Г. М. Куц, С. В. Куцепал, В. О. Лозовий, Н. О. Майструк, С. І. Максимов, О. Є. Макух, В. Я. Малиновський, Є. М. Мануйлов, А. Х. Маргулов, Ю. А. Меліхова, Ю. В. Мелякова, А. М. Ніколаєвська, М. Г. Окладна, С. М. Олейников, С. Ф. Орлов, Р. С. Орловський, О. В. Павлишин, М. В. Павлюх, М. І. Панов, О. Ю. Панфілов, Т. В. Панченко, О. В. Петришин, І. В. Підкуркова, С. П. Погребняк, В. Л. Погрібна, І. О. Поліщук, Т. Є. Польовий, Ю. А. Пономаренко, С. В. Прийма, О. В. Прудникова, І. П. Рущенко, О. М. Сахань, О. В. Сердюк, В. В. Сичова, Л. М. Сідак, В. Ф. Смолянюк, О. А. Стасевська, О. В. Стовба, О. В. Тарасов, І. В. Толстов, М. П. Требін, О. В. Уманець, О. В. Хижняк, М. М. Цимбалюк, Т. О. Чернишова, О. А. Шумейко, О. М. Ярошенко; ред.: М. П. Требін, Л. М. Герасіна, О. Г. Данильян, М. І. Панов, В. Л. Погрібна, І. В. Процюк, О. В. Сердюк; Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. - Харків : Право, 2020. - 983 c. - укp.

Проаналізовано основні категорії соціології права. Розкрито сутність, поняття, цінності та значення права, його роль у житті особи та суспільства, нації і держави, у долі народів і людства загалом. Словник сприятиме формуванню нової правової культури українського суспільства, орієнтованої на ідеї демократії, свободи та європейські цінності. Розглянуто понад 600 найважливіших понять соціології права.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.03 я21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС68616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Туризм: міжнародний досвід та національні пріоритети : матеріали III Міжнар. наук.-практ. інтернет-конф., м. Житомир, 26 трав. 2021 р. / ред.: О. А. Опалов, О. О. Любіцева, П. Г. Шищенко, Е. Л. Бондаренко, І. К. Нестерчук, С. В. Тищенко, Т. М. Чернишова; Житомирська обласна державна адміністрація, Поліський національний університет, Universytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, Akademia Ignatianum w Krakowie, Житомирська обласна організація "Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні", Національна спілка краєзнавців України, Обласна мистецько-культурна спілка народних майстрів "Мистецьке Полісся", Музейний комплекс "Ремісничий двір", Туристична агенція "Патріот", "Туризм: міжнародний досвід та національні пріоритети", міжнародна науково-практична інтернет-конференція. - Житомир : Поліський нац. ун-т, 2021. - 90 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Висвітлено особливості викладання туристичної картографи засобами дистанційних платформ. Розглянуто актуальні проблеми організації туризму та правове забезпечення туристичної діяльності. Досліджено історико-культурну спадщину як базу розвитку туризму. Проаналізовано принципи формування конкурентних переваг в індустрії гостинності. Охарактеризовано використання технологічних можливостей в індустрії туризму. Наведено характеристику територіальної рекреаційної системи (Житомирська область). Досліджено перспективи розвитку внутрішнього туризму Любарського та Чуднівського районів Житомирської області. Здійснено огляд туристичних ресурсів України для розвитку внутрішнього туризму. Проаналізовано можливості застосування геоінформаційних систем та технологій в туризмі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)424.3 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА854153 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського