Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (10)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>A=Стибель В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 21
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Стибель В. В. 
Асоціативні інвазії у свиней (епізоотологія, розробка, фармако- токсикологічне та терапевтичне обгрунтування щодо застосування бровермектин-грануляту) : Автореф. дис... д-ра вет. наук / В. В. Стибель; УААН. Нац. наук. центр "Ін-т експерим. і клініч. вет. медицини". - Х., 2007. - 40 c. - укp.

Наведено дані вивчення епізоотичної ситуації щодо асоціативних хвороб свиней. Визначено екстенсивність аскарозної, трикурозної, езофагостомозної, саркоптозної інвазії у господарствах різної технології ведення Західного регіону України. Досліджено взаємовідносини у системі паразит - хазяїн на морфологічному, біохімічному, імунологічному та цитогенетичному рівнях за виникнення асоціативних інвазій свиней. Установлено, що метаболіти нематод і кліщів суттєво впливають на кровотвірну функцію, імунний статус організму тварин і функціональний стан внутрішніх органів і здатні спричинювати генні мутації. Вивчено токсикодинаміку бровермектин-грануляту - новоствореного препарату з групи макроциклічних лактонів. Установлено його токсичні параметри за результатами дослідів на лабораторних тваринах. Визначено кумуляцію бровермектин-грануляту в організмі щурів. Установлено динаміку зміни величин коефіцієнтів маси внутрішніх органів, гематологічних і біохімічних показників крові у щурів за умов виконання токсикологічних досліджень препарату. Вивчено гістологічну структуру внутрішніх органів і процеси регенерації в щурів за його тривалого застосування. Установлено кінетичні характеристики діючої речовини препарату. На підставі результатів експериментальних і виробничих досліджень підтверджено високу терапевтичну ефективність бровермектин-грануляту за дози 0,2 г/кг маси тіла у разі моно- (аскарозу, езофагостомозу, трихурозу, саркоптозу) та поліінвазій свиней різних вікових груп.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.626-925

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА351125 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Стибель В. В. 
Генотоксична та цитотоксична оцінка бровермектин-грануляту за методом "ДНК-комет" / В. В. Стибель, А. В. Березовський // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2009. - Вип. 10, № 3. - С. 114-120. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*441.226-642 + П855.617

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Стибель В. В. 
Оцінка мутагенної дії IBToxocara canisD в тесті Еймса / В. В. Стибель, О. Б. Прийма // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2010. - Вип. 11, N 2/3. - С. 310-314. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Установлено, що екскреторно-секреторні виділення токсокар, їх інвазійних яєць і личинок, а також гомогенати нематод проявляють мутагенну дію і можуть індукувати генні мутації як за типом зміщення рамки зчитування, так і за типом заміни пар основ.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.62 + П846

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Коцюмбас І. Я. 
Показники мікроядерного тесту в еритроцитах крові білих щурів за одноразового та тривалого введення препарату клозаверм А / І. Я. Коцюмбас, О. Л. Тішин, І. П. Патерега, В. В. Стибель, М. В. Глечик // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2010. - Вип. 11, N 1. - С. 216-220. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П855.59 + П853

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Лобойко Ю. В. 
Комет-аналіз ступеня ушкодження ДНК лімфоцитів крові однорічок коропа за дії ектопаразитів / Ю. В. Лобойко, В. В. Стибель // Біологія тварин. - 2014. - 16, № 2. - С. 49-55. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.382.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Стибель В. В. 
Оцінка мутагенної активності ооцист еймерій курей у тесті Еймса / В. В. Стибель, А. Ю. Гірковий, М. М. Данко // Біологія тварин. - 2015. - 17, № 4. - С. 115-120. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проведено дослідження з вивчення мутагенного впливу інвазійних ооцист еймерій курей (Eimeria maxima, Е. tenella, Е. necatrix, Е. acervulina) у тесті Еймса. Суть методу полягає в реєстрації здатності речовини, що досліджується, або її метаболітів індукувати реверс-мутації від ауксотрофності до прототрофності за гістидином у тестерних штамів Salmonella thyphimurium, які несуть his-мутації і не здатні синтезувати гістидин. Дослідження проводили у трьох концентраціях - нативній, кратно зменшеній у 10 і 100 разів. За результатами визначення мутагенної активності інвазійних ооцист E. maxima, Е. tenella та Е. necatrix встановлено, що нативна концентрація індукувала реверсію на обох штамах S. typhimurium вища, ніж у контролі: ТА-98 - у 2,4 і ТА-100 - у 2,3 раза. Нативна концентрація гомогенату інвазійних ооцист Е. acervulina індукувала реверсію на обох штамах: ТА-98 - у 2,5 і ТА-100 - у 2,3 раза вищу, ніж у контролі. За розведення гомогенату інвазійних ооцист E. maxima, Е. tenella, Е. necatrix та Е. acervulina у 10 і 100 разів індукцію генних мутацій не виявлено. Одержані дані свідчать про те, що гомогенат інвазійних ооцист еймерій курей (E. maxima, Е. tenella, Е. necatrix, Е. acervulina) містить біологічно активні речовини, які мають мутагенну активність слабкої сили (1 бал за шкалою мутагенності) і потенційно здатні індукувати зворотні генні мутації до гістидин-незалежності в штамах S. typhimurium ТА-98 і ТА-100 за типом зміщення рамки зчитування і типом заміни пар основ.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.612-961

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Лобойко Ю. В. 
Визначення хронічної токсичності препарату Бровермектин-гранулят на однорічках коропа / Ю. В. Лобойко, В. В. Стибель // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2013. - Вип. 14, № 3/4. - С. 178-183. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П855.617

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Гірковий А. Ю. 
Вплив імунізації на лейкоцитарний профіль та біохімічні показники крові курчат, інвазованих збудниками еймеріозу / А. Ю. Гірковий, В. В. Стибель // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2014. - Вип. 15, № 4. - С. 184-187. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено результати впливу імунізації на лейкоцитарний профіль та біохімічні показники крові курчат, які були експериментально інвазовані різними видами збудників еймеріозу. Встановлено, що кількість базофілів, еозинофілів, лімфоцитів, сегментоядерних гранулоцитів і моноцитів зростала по відношенню до контролю на різних добах досліду. Встановлено зростання кількості alpha-, beta- та gamma-глобулінів. Кількість загального білка й альбумінів була нижчою по відношенню до контролю. Зростання та зниження досліджуваних показників відбувалось як у першій, так і у другій дослідних групах курчат.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.361.9-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Лобойко Ю. В. 
Терапевтична ефективність протипаразитарних препаратів з групи макроциклічних лактонів та імуномодулятора за лернеозу коропа / Ю. В. Лобойко, М. М. Данко, В. В. Стибель // Біологія тварин. - 2016. - 18, № 1. - С. 87-92. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Представлено результати досліджень щодо визначення терапевтичної ефективності протипаразитарних препаратів з групи макроциклічних лактонів "Бровермектин-гранулят", "Емамектин-бензоат" та імуномодулятора "Авесстим". Матеріалом для дослідження ефективності препаратів були однорічки любінського лускатого коропа, спонтанно інвазовані ектопаразитами Lernaea cyprinacea. Для досліду використано препарати "Бровермектин-гранулят" (розробка НВФ "Бровафарма" серійного виробництва; 1 г препарату містить: активно діючу речовину (АДР) івермектин - 3,5 мг, токоферол ацетат - 20 мг) і "Емамектин-бензоат" (виробництво King Quenson Industry Group; 1 г препарату містить АДР емамектин-бензоат - 50 мг) та імуномодулятор "Авеcстим" (синтезовано в лабораторії кафедри токсикологічної та неорганічної хімії Запорізького державного медичного університету; 1 г містить АДР морфоліній 2-[5-(піридин-4-іл)-1,2,4-тріазол-3-ілтіо]ацетат - 10 мг). Введення препаратів здійснено перорально за допомогою зонду в передній відділ кишечнику риб: "Бровермектин-гранулят" та "Авесстим" - одноразово дві доби поспіль, "Емамектин-бензоат" - одноразово впродовж семи діб. Встановлено, що використання протипаразитарних препаратів з групи макроциклічних лактонів "Бровермектин-гранулят" та "Емамектин-бензоат" забезпечувало високу терапевтичну ефективність за спонтанного лернеозу коропів. "Бровермектин-гранулят" за умови застосування дворазово у дозі 60 мг/кг маси тіла виявив екстенсефективність 90 % та інтенсефективність 97,5 %. Екстенсефективність та інтенсефективність препарату "Емамектин-бензоат", застосованого в дозі 10,0 мг/кг маси протягом семи діб, склали 90 та 97,7 % відповідно. Доведено, що комплексне застосування імуномодулятора "Авесстим" та протипаразитарного препарату "Бровермектин-гранулят" за лернеозу коропа забезпечувало знищення збудників інвазії, активізацію імунної системи, швидке відновлення ушкоджених тканин, покращання загального стану організму риб.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.382.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

XVI конференція Українського наукового товариства паразитологів : тези доп., 18 - 21 верес. 2017 р., Львів / ред.: І. А. Акімов, В. В. Стибель, В. В. Корнюшин; НАН України, Ін-т зоології ім. І.І. Шмальгаузена, Укр. наук. т-во паразитологів, Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького. - Київ : Академперіодика, 2017. - 152 c. - укp. - рус.

Розглянуто широке коло проблем загальної, медичної, ветеринарної паразитології, фітопатології, паразитоценології: фауна, систематика, біологія паразитичних організмів, зокрема найпростіших, гельмінтів, паразитичних кліщів і комах. Обговорено актуальні питання іхтіо- та гідропаразитології, зокрема, паразитози морських і прісноводних риб і безхребетних. Увагу приділено контролю та профілактиці паразитозів людини та свійських тварин, застосуванню та випробуванню протипаразитарних засобів. Розглянуто специфічність партеногенетичних стадій трематод до проміжних хазяїв - молюсків. Проаналізовано антигельмінтну ефективність різних форм івермектину за легеневих протостронгілідозів кіз. Охарактеризовано експрес-метод визначення життєздатності промислових культур паразитичних перетинчастокрилих комах. Увагу приділено диференційній діагностиці гістомонозу у індиків, мікропаразитам інвазивних гідробіонтів європейських водойм, значенню паразитичної фази розвитку в житті деяких акаридієвих кліщів. Подано інформацію про кровопаразитарні хвороби коней в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*83 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА815859 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Стибель В. В. 
Природна резистентність цьоголіток білого амура та товстолобика, інвазованих дактилогірусами і гіродактилюсами / В. В. Стибель, О. В. Федорович // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2015. - Вип. 16, N 2. - С. 297-301. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено показники природної резистентності цьоголіток білого амура та товстолобика, інвазованих Dactylogyrus lamellatus і Gyrodactylus ctenopharyngodonis. Встановлено, що в інвазованої риби пригнічується гуморальна ланка неспецифічної резистентності. У неї, у порівнянні з контролем, зменшуються показники лізоцимної, бактерицидної і фагоцитарної активностей, фагоцитарного індексу та фагоцитарного числа. Найбільшим зниженням гуморального імунітету характеризувалася риба, уражена одночасно двома паразитами - Dactylogyrus hypophthalmichthys і Gyrodactylus hypophthalmichthydis.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.382.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Мазур І. Я. 
Патогістологічні зміни в органах шлунково-кишкового тракту індиків за експериментальної інвазії паразитами роду Coccidia / І. Я. Мазур, В. В. Стибель, О. М. Щебентовська // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2016. - Вип. 17, N 2. - С. 227-234. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Вивчено патологоанатомічні та гістологічні зміни в органах шлунково-кишкового тракту індиків за експериментального зараження паразитами роду Соссidia. Встановлено, що найбільшим патогістологічним змінам піддавались ворсинки слизової оболонки дванадцятипалої, порожньої та товстих кишок. Верхівки їх, у переважній більшості, позбавлялись покривного епітелію, десквамовані епітеліальні клітини на різних стадіях деструкції дифузно розташовувались у просвіті кишок, оточені слизом, лейкоцитами, а також поодинокими ооцистами або цілими їх групами. В окремих випадках виявляли велику кількість ооцист на різних стадіях їх розвитку. За методикою мікроядерного тесту виявлено формування в еритроцитах індиків великої кількості мікроядер, що може вказувати на розвиток патологічних змін у структурі еритроцитів, ймовірно спричинених достатньо великою втратою крові, а також порушенням цитогенетичного гомеостазу.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.6-961

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Мазур І. Я. 
Патогістологічні зміни в органах імунної системи індиків за дії препарату "Авестим" на тлі експериментального еймеріозу / І. Я. Мазур, В. В. Стибель, О. М. Щебентовська, А. В. Березовський // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2017. - Вип. 18, N 2. - С. 394-401. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Наведено результати гістологічних і гістохімічних досліджень органів імунної системи індиків за експериментального еймеріозу та застосування імуностимулятора авестим. У тимусі індиків, яких експериментально заражали еймеріозом, було відзначено збіднення T-лімфоцитами кіркової речовини, збільшення кількості тілець Гассаля, нечітку, а подекуди - відсутню диференціацію між кірковою та мозковою речовинами, що вказує на імунодефіцитний стан і пришвидшення акцидентної трансформації органа. У клоакальній сумці індиків за експериментального еймеріозу виявлено збіднення лімфо-епітеліальних вузликів B-лімфоцитами, некрози, інверсію кіркового і мозкового шарів, утворення залозистих структур і криптоподібних випинань покривного епітелію. Тоді, як застосування імуностимулятора авестим дещо активізувало та стимулювало проліферацію лімфоїдних клітин і диференціацію T-лімфоцитів у тимусі, сприяло збільшенню кількості B-лімфоцитів у клоакальній сумці, які здатні перетворюватись у плазматичні клітини й продукувати антитіла.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.612-961-7 + П853

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Стибель В. В. 
Вплив препаратів "Бровермектин-гранулят" і "Авесстим" на рівень продуктів ПОЛ та активність ферментів АОС у гепатопанкреасі однорічок товстолобика за різної інвазії / В. В. Стибель, О. В. Федорович // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2019. - Вип. 20, N 1. - С. 144-151. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.382.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
15.

Мазур І. Я. 
Вплив імуномодулятора авестим на біохімічні показники сироватки крові індиків за експериментальної еймеріозної інвазії / І. Я. Мазур, В. В. Стибель // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2018. - Вип. 19, N 1. - С. 195-202. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П855.59 + П684-273.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
16.

Прийма О. Б. 
Особливості екзогенного розвитку трихурисів, виділених від домашніх кіз (Capra hircus Linnaeus, 1758) / О. Б. Прийма, В. В. Стибель, І. Я. Мазур // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2019. - № 4. - С. 198-204. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.626.8-932

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Малофагози голубів : монографія / Н. М. Сорока, В. В. Стибель, І. В. Сидоренко, І. Ю. Пашкевич. - Київ : КОМПРИНТ, 2017. - 121 c. - Бібліогр.: 223 назв. - укp.

Наведено нові дані щодо видового складу збудників малофагозів свійських голубів. Виявлено поширення в Україні п'яти видів пухоїдів ряду \i Phthiraptera \i0 підрядів \i Ischnocera \i0 (родина \i Philopteridae\i0) і \i Amblycera \i0 (родина \i Menoponidae\i0). Вперше в Україні описано паразитування видів \i Coloceras damicome \i0 і \i Colpocephalum turbinatum\i0. Отримано нові дані щодо типу живлення \i Hohorstiella lata\i0. Також, уперше в Україні наведено дані про біологічні особливості й морфологію яєць виявлених видів пухоїдів. Встановлено залежність екстенсивності, інтенсивності інвазії та місць локалізації виявлених видів пухоїдів від пори року та віку свійських голубів. Для видів \i Columbicola columbae\i0, \i Campanulotes compar \i0 і \i Hohorstiella lata \i0 описано строки початкового зараження молодняка голубів. Науково обгрунтовано механізми патогенного впливу життєдіяльності пухоїдів на організм голубів залежно від виду та інтенсивності інвазії. Запропоновано спосіб зажиттєвої діагностики ектопаразитозів птахів із використанням 0,005 % водного розчину дельтаметрину, для виявлення до 85,5 % пухоїдів у місцях їх локалізації. Експериментально обгрунтовано ефективність празіцид-комплексу для лікування голубів за малофагозів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.648.2-961

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА817091 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Стибель В. В. 
Управління безпечністю продуктів харчування : практ. посіб. / В. В. Стибель, М. Р. Сімонов; Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького. - Львів : Галиц. видавн. спілка, 2018. - 228 c. - Бібліогр.: с. 217-218 - укp.

Висвітлено основні вимоги до розробки та впровадження систем управління безпечністю продуктів харчування. Зокрема, GМР, GНР, НАССР, ТАССР та VАССР. Наведено вимоги до розміщення виробництва, території і приміщень; вимоги до оздоблення приміщень та обладнання. Увагу приділено державному контролю показників безпечності продуктів харчування; системі швидкого реагування протидії тероризму й економічно вмотивованому шахрайству через продукти харчування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л80-7 + Р123.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА832536 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Сучасні методи діагностики, лікування та профілактика у ветеринарній медицині : тези доп. конф., 29 - 30 листоп. 2018 р., Львів / ред.: В. В. Стибель, О. М. Федець, В. М. Гунчак, Б. В. Гутий, М. М. Данко, О. С. Калініна, О. В. Козенко, Г. І. Коцюмбас, Б. М. Куртяк, А. Р. Мисак, Л. Г. Слівінська, В. Ю. Стефаник, В. Г. Стояновський, Ю. С. Стронський, А. Р. Щербатий; Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького. - Львів : ЛНУВМБ ім. С.З. Ґжицького, 2018. - 167 c. - укp. - англ.

Наведено загальну характеристику використання глюкокортикостероїдних препаратів у разі ушкодження хребта та спинного мозку. Досліджено функціональний стан серцево-судинної системи коней після фізичного навантаження. Розглянуто патоморфологічні зміни за спонтанного отруєння індиків діазиноном. Проаналізовано лабораторні дослідження під час клінічних випробувань ветеринарних препаратів антибактеріальної дії. Охарактеризовано окремі методи профілактики та лікування затримання посліду у корів. Оцінено динаміку імунологічних показників крові свиноматок під час відтворювального циклу за різних технологій утримання. Досліджено морфологічний склад та біохімічні показники крові телят та молодняка голштинської породи зарубіжної селекції. Оцінено шляхи недопущення спалахів африканської чуми свиней у господарствах. Проаналізовано результати моніторингу здоров’я кобил гуцульської породи.


Індекс рубрикатора НБУВ: П8 я431(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА832653 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Прийма О. Б. 
Особливості екзогенного розвитку трихурисів, виділених від домашніх кіз (Capra hircus Linnaeus, 1758) / О. Б. Прийма, В. В. Стибель, І. Я. Мазур // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2019. - № 4. - С. 198-204. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.626.8-932

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 


...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського