Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Стецюк Р$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Руденко А. Ю. 
Лікування дітей першого року життя з епілептичними припадками, резистентних до фенобарбіталу / А. Ю. Руденко, Т. В. Коноплянко, Р. А. Стецюк // Лікар. справа. - 2002. - № 1. - С. 52-56. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.627.709.2-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж20661 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Стецюк Р.  
Значення однофотонної емісійної комп'ютерної томографії в діагностиці резистентних форм епілепсії та епілептичних синдромів / Р. Стецюк // Ліки України. - 2005. - № 6. - С. 113-114. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проведено радиоизотопное исследование головного мозга с помощью однофотонной эмиссионной компьютерной томографии в межприступный период 30-ти детям с резистентными формами эпилепсии и эпилептическими синдромами. Выявлено очаги радиоактивной гипоперфузии головного мозга при резистентных формах эпилепсии и эпилептических синдромах. Данный метод можно использовать для диагностики резистентных форм эпилепсии и эпилептических синдромов.


Ключ. слова: резистентні форми епілепсії, резистентні епілептичні синдроми, однофотонна емісійна комп'ютерна томографія, гіпоперфузія
Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.709.2-436.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Стецюк Р. А. 
Резистентні епілепсії та епілептичні синдроми у дітей : Автореф. дис... канд. мед. наук / Р. А. Стецюк; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2006. - 18 c. - укp.

Удосконалено діагностичну тактику за резистентних епілепсій та епілептичних синдромів шляхом проведення комплексного клінічного та клініко-інструментального обстеження. Вперше здійснено клініко-інструментальне дослідження резистентних епілепсій та епілептичних синдромів у дітей з використанням нейрорадіологічного методу однофотонної емісійної комп'ютерної томографії головного мозку. Встановлено, що характер порушення перфузії радіофармпрепарату у головному мозку у дітей з резистентними епілепсіями та епілептичними синдромами і не резистентними суттєво відрізняються. Виявлено, що вираженість вогнищ гіпоперфузії головного мозку співпадає з даними електроенцефалограми та магнітно-резонансної томограми. З використанням встановлених клініко-інструментальних співпадінь удосконалено стандарти діагностики резистентної епілепсії та резистентних епілептичних синдромів Веста та Ленокса - Гасто.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.627.709.2-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА344701 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Різничук А. І. 
Техніко-технологічне забезпечення для запобігання руйнуванню стінок свердловин / А. І. Різничук, О. С. Бейзик, І. І. Витвицький, Л. В. Павлишин, Р. Б. Стецюк, Ю. Д. Волошин // Нафтогаз. енергетика. - 2021. - № 1. - С. 25-38. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

На сучасному етапі розвитку вітчизняної газовидобувної галузі проблема нарощування обсягу видобування вуглеводнів є надзвичайно актуальною. В динаміці спостерігається значне зростання обсягів буріння скерованих свердловин, що в більшості випадків призводить до прихоплення бурильної колони і суттєвого зростання матеріальних витрат та виробничого часу на їх ліквідацію. Забезпечення цілісності стінок свердловини в процесі буріння є першочерговою і вкрай важливою проблемою в системі заходів, спрямованих на поліпшення якості і підвищення техніко-економічних показників їх спорудження. Роботу присвячено удосконаленню технології запобігання руйнуванню стінок скерованих свердловин шляхом впливу техніко-технологічних та гірничо-геологічних чинників на зміну напружено-деформованого стану масиву пристовбурової зони свердловини. Проаналізовано виробничий матеріал щодо причин виникнення прихоплення бурильної колони у процесі спорудження свердловин на родовищах ДДз і встановлено, що до втрати рухомості бурильного інструменту здебільшого призводять порушення стійкості стінок свердловини внаслідок осипання та обвалювання гірських порід, а також утворення жолобних виробок на стінках свердловини. Таких ускладнень не вдалось уникнути недотриманням режимно-технологічних параметрів при поглибленні свердловини ні врахуванням рекомендацій щодо зменшення жолобоутворень на стінках свердловини, ні проведенням заходів із запобігання осипанню та обвалюванню гірських порід. Відомі науково-практичні методи та підходи щодо запобігання втрати стійкості стінок свердловини не дозволяють усунути зазначену причину ускладнень, бо велику роль відіграє правильний підбір компоновки низу бурильної колони (КНБК), а також розробка заходів для зниження інтенсивності каверно- і жолобоутворення. Запропоновано заходи щодо запобігання каверно- та жолобоутворення в процесі буріння похило-скерованих свердловин. Проаналізовано фактори, що впливають на стійкість стінок свердловини в умовах, схильних до осипань і обвалювань гірської породи. Встановлено і обгрунтовано доцільність використання ванн для зміцнення стінок свердловин у відкладах глинистих гірських порід. Запропоновано рецептуру модифікованої паливно-бітумної ванни, термін дії якої у 1,5 - 5 разів більший порівняно з паливно-бітумною ванною. Запропоновано методику прогнозування інтервалів, схильних до ускладнень, пов'язаних з втратою стійкості стінок свердловини. За промисловими даними запропоновано технологію встановлення паливно-бітумної ванни для запобігання жолобоутворенню в процесі буріння свердловин. Для ліквідації жолоба у свердловині запропоновано КНБК, яка складається зі ступінчастих обважнених бурильних труб з одночасним встановленням конічних перехідників у місцях переходу від більшого діаметра елемента бурильної колони до меншого та ексцентричного твердосплавного долота.


Індекс рубрикатора НБУВ: И131.121

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25772 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Михайлюк В. В. 
Автоматизоване розроблення градуювальної таблиці горизонтальних резервуарів / В. В. Михайлюк, Г. Я. Процюк, А. Р. Юрич, Л. Р. Юрич, М. В. Бабець, Р. Б. Стецюк // Наук. вісн. Івано-Франків. нац. техн. ун-ту нафти і газу. - 2022. - № 2. - С. 47-53. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л10-309.2-52 + Л10-309.4-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24005 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського