Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (1)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Зеленьова І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Зеленьова І. Я. 
Методи синтезу багаторівневих структур керуючих автоматів на програмованих логічних пристроях : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / І. Я. Зеленьова; Донец. нац. техн. ун-т. - Донецьк, 2004. - 21 c. - укp.

Запропоновано нові методи спеціального кодування станів та перетворення кодів логічних умов керуючого автомата, застосування яких дозволяє зменшити апаратурні витрати у логічній схемі в процесі реалізації алгоритмів керування з двоспрямованими переходами. Розроблено нові багаторівневі структури керуючих автоматів та методи синтезу для зменшення апаратурних витрат у логічній схемі шляхом заміни логічних умов, максимального кодування наборів мікрооперацій та формування класів псевдоеквівалентних станів. Створено удосконалені структури та методи синтезу керуючого автомата Мура на лічильнику, які сприяють зменшенню апаратурних витрат у логічній схемі завдяки використанню методів розподілу кодів та елементаризації лінійних послідовностей станів автомата. Визначено закономірності зміни ефективності реалізації розроблених структур залежно від характеристик граф-схеми алгоритму, на підставі яких визначено області застосування, розроблено алгоритм вибору структури керуючого автомата, оптимальної за апаратурними витратами.


Індекс рубрикатора НБУВ: З815.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА332279 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Зеленьова І. Я. 
Застосування ПЛІС при розробці бортової навігаційної системи локомотива / І. Я. Зеленьова, А. С. Лаврик, Д. О. Пасічник // Наук. пр. Донец. нац. техн. ун-ту. Сер. Пробл. моделювання та автоматизації проектув. - 2010. - Вип. 8. - С. 81-88. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Запропоновано спосіб реалізації на базі ПЛІС бортової навігаційної системи локомотива. Описано основні принципи розробки, а також приведено структуру та описано основні етапи створення навігаційної системи, яку запропоновано, як альтернативу до існуючих.


Індекс рубрикатора НБУВ: О27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69802 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Баркалов О. О. 
Шляхи зменшення площі матричної релізації пристрою керування з елементарними ланцюгами / О. О. Баркалов, І. Я. Зеленьова, С. О. Цололо, О. С. Мокроусов // Наук. пр. Донец. нац. техн. ун-ту. Сер. Пробл. моделювання та автоматизації проектув.. - 2012. - Вип. 1/2. - С. 111-120. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Запропоновано спосіб зменшення матричної площі блоку адресації композиційного мікропрограмного пристрою керування з елементарними ланцюгами завдяки використанню двох джерел кодів псевдоеквівалентних елементарних ОЛЛ. Матриця термів схеми адресації розподіляється на дві частини, що гарантує зменшення загального числа термів у логічній схемі.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.974

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69802 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Голуб Т. В. 
Програмна реалізація автоматичного класифікатора текстів на основі уточненого методу формування простору ознак категорій / Т. В. Голуб, І. Я. Зеленьова, С. С. Грушко, Н. В. Луценко // Телекомунікац. та інформ. технології. - 2020. - № 1. - С. 161-173. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Запропоновано розв'язок однієї з задач комп'ютерної лінгвістики, описано теоретичну розробку та програмну реалізацію уточненого методу формування простору ознак категорій при класифікації текстів за тематикою. Виконано дослідження ефективності запропонованого методу при використанні в процесі класифікації текстових документів. У межах однієї тематики спостерігається використання однакової термінології в декількох категоріях, що підвищує складність процесу класифікації. Особливість уточненого методу полягає в тому, що він надає можливість виконати класифікацію документів за категоріями загальної тематики і таким чином отримати більш точний результат. Уточнений метод формування простору ознак категорій включає в себе етапи попередньої обробки тексту та формування простору ознак. Етап попередньої обробки тексту характеризується залежністю даного процесу від мови тексту, що зумовлює використання алгоритмів, спеціалізованих для окремих мов. У дослідженні розглянуто тексти українською мовою. Стемінг, як один із кроків попередньої обробки тексту, побудовано на базі адаптованого методу для текстів українською мовою. Він враховує особливості синтаксису та словотворення в даній мові. Формування простору ознак категорій виконується на основі методу TF-SLF, який враховує входження слів у кожну категорію, а також подальшої фільтрації отриманого простору на основі порогового значення, що відображує важливість кожного слова для певної категорії. В результаті послідовного виконання всіх етапів уточненого методу формується простір ознак окремих категорій, з яких виключаються малоїнформативні терми. Це призводить до зменшення кількості ітерацій і розрахунків при подальшій класифікації, що своєю чергою призводить до загального скорочення часових витрат на розв'язок задачі. На основі запропонованого уточненого методу формування простору ознак розроблено програмний комплекс, за допомогою якого підтверджено доцільність практичного застосування методу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.66

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25101 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського