Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (16)
Пошуковий запит: (<.>A=Білоконь О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 26
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Наукова та інноваційна діяльність в Україні : Стат. зб. / ред.: О. І. Білоконь; Держ. ком. статистики України. - К., 2004. - 360 c. - укp.

Наведено статистичні дані з наукової, інноваційної та патентно-ліцензійної діяльності в Україні, зокрема, про структуру наукових організацій, чисельність наукового потенціалу, матеріально-технічну базу наукових організацій, обсяги фінансування наукових досліджень та розробок, витрати на інноваційну діяльність в промисловості та джерела її фінансування, випуск інноваційної продукції, машинобудування, об'єкти промислової власності, ліцензії на об'єкти інтелектуальної власності.

Приведены статистические данные по научной, инновационной и патентно-лицензионной деятельности в Украине, в частности, о структуре научных организаций, численности научного потенциала, материально-технической базе научных организаций, объемах финансирования научных исследований и разработок, расходах на инновационную деятельность в промышленности и источниках её финансирования, выпуске инновационной продукции, машиностроении, объектах промышленной собственности, лицензиях на объекты интеллектуальной собственности.


Індекс рубрикатора НБУВ: С62:У9(4УКР)0-55 + Ч34(4УКР)я3

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО26008 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Білоконь О. М. 
Вивчення антибактеріальних властивостей зовнішніх препаратів з левоміцетином : [Тези доп. I(VIII) зїзду Укр. асоц. лікарів-дерматовенерологів і косметологів, 20 - 23 верес. 2005 р., м. Київ] / О. М. Білоконь, В. В. Соколов // Укр. журн. дерматології, венерології, косметології. - 2005. - № 3. - С. 157. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.11-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23543 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Білоконь О. Ю. 
Хірургічне лікування післяопікових рубцевих стриктур стравоходу і шлунку із застосуванням малоінвазівних методів : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.03 / О. Ю. Білоконь; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. - Сімф., 2004. - 24 c. - укp.

На підставі результатів досвіду спеціалізованої клініки в лікуванні хворих з післяопіковими рубцевими стриктурами стравоходу (ПРСС) та шлунку уперше надано комплексну порівняльну оцінку застосованим оперативно-технічним методам лікувального бужування стравоходу. Вивчено показники гуморального антиоксидотоксінового та загального імунітету у хворих з наслідками хімічного опіку верхнього відділу травного каналу в подостром і хронічному періоді перебігу хвороби. На підставі одержаних даних доведено доцільність використання ентеросорбентів для протекції гастроінтестінального бар'єра й ослаблення транслокації кишкової мікрофлори в цих хворих. Уперше розроблено та апробовано методику ретроградного інтраопераційного проведення та внутрішньостравохідного встановлення кільцеподібної ниті-направника для бужування стриктур стравоходу з використанням мікрогастростоми, в тому числі й у хворих з ятрогенною перфорацією стравоходу. Запропоновано новий метод малоінвазивної ("кулісної") гастростомії, що дає змогу забезпечити гастроентеральне харчування, зберегти шлунок для можливої езофагогастропластики. Зазначено, що за використання цього методу зникає необхідність у спеціальній операції для її закриття. Надано клінічну оцінку методу бужування по кільцеподібній ниті-направника у хворих з протяжними і складними стриктурами, після ліквідації наслідків перфорації стравоходу, а також у комплексі лікувальних заходів у хворих зі спільним рубцевим ураженням стравоходу та шлунку. На підставі визначення групи хворих з ятрогенною перфорацією стравоходу у разі бужування визначено фактори ризику даного ускладнення та розроблено нові міри її профілактики та

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.608.4 + Р457.465.208.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА329482 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Рябенький В. М. 
Керування коефіцієнтом потужності під час паралельної роботи синхронного генератора з мережею / В. М. Рябенький, О. О. Ушкаренко, О. Л. Білоконь // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2010. - № 666. - С. 86-92. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Синтезовано регулятор на базі нечіткої логіки для стабілізації коефіцієнта потужності синхронного генератора під час паралельної роботи з мережею шляхом керування збудженням генератора. Розроблено модель електростанції та одержано результати моделювання роботи регулятора.


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.621-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ніколаєва О. В. 
Ефективність лікування рефрактерної нейробластоми у дітей / О. В. Ніколаєва, Г. І. Климнюк, С. В. Павлик, О. В. Шайда, О. В. Білоконь, М. О. Стежка, Т. О. Лузан, О. О. Ожиганов, О. Й. Іжовський // Клинич. онкология. - 2012. - № 5. - С. 77-78. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - визначення ефективності використання режиму TDV (топотекан, доксорубіцин та вінкристин) у дітей з рефрактерною нейробластомою (РНБ). Група дітей, що одержувала режим TDV, складалася з 14 хлопчиків та 7 дівчаток. Усі хворі були старші 1 року, в основному це діти 2 - 5 років з РНБ, що проходили лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку з 2004 до 2008 року. Для досягнення ремісії у пацієнтів з РНБ основної групи як терапію другої лінії було розроблено режим TDV. Суть запропонованого режиму полягала у застосуванні комбінації препарату з групи інгібіторів топоізомерази - топотекану, який раніше не використовували у ході лікування даної патології, з традиційними препаратами, що довели свою ефективність у терапії нейробластом, - доксорубіцином та вінкристином. Позитивну відповідь на лікування за запропонованою схемою спостерігали у 16 (84,2 %) з 21 пацієнта (повна ремісія - 42,1 %, стабілізація процесу - 42,1 %), у 5 пацієнтів мало місце прогресування хвороби. Розроблена схема хіміотерапії з використанням топотекану у комбінації з доксорубіцином та вінкристином виявила високу ефективність у ході лікування дітей з РНБ. Повна ремісія та стабілізація процесу досягнуті у 84,2 %. Загальна 3-річна виживаність хворих становить 38 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.569.628-5

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Шапошнік В. М. 
Продуктивність корів української чорно-рябої молочної породи з різними типами вищої нервової діяльності / В. М. Шапошнік, В. І. Карповський, Р. В. Постой, О. В. Білоконь, М. А. Сапачова, П. В. Карповський // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2013. - Вип. 14, № 1/2. - С. 360-363. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено результати молочної продуктивності корів української чорно-рябої молочної породи за виробничих умов, які свідчать про вплив типу вищої нервової діяльності (ВНД) на динаміку добових надоїв, вміст сухого знежиреного молочного залишку і жиру в молоці. В результаті проведених досліджень встановлено що у корів СВР типу ВНД вищі добові надої, більша кількість сухого знежиреного залишку та жирність молока, ніж у представників інших типів ВНД, особливо С типу. Найвищі добові надої відмічено у тварин СВР та СВі типу впродовж другого місяця лактації, а що стосується СН та С типу, то в цих групах найвищі добові надої відмічено на третій місяць лактації.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-64 + П60-273.99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Білоконь О. В. 
Фізіологічний статус організму курок-несучок та їх продуктивність за впливу комплексних мінеральних добавок : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 03.00.13 / О. В. Білоконь; КМ України, Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2013. - 22 c. - укp.

Вперше встановлено вікові особливості показників обміну речовин високопродуктивних курей у різні періоди росту та розвитку. Визначено оптимальну кількість введення до основного раціону мінеральних кормових домішок куркам-несучкам у періоди інтенсивної яйцекладки, фізіологічного зниження несучості та фінішного вирощування, що підвищує та пролонгує високу інтенсивність їх несучості та підвищує природну резистентність промислового стада. Виявлено активізацію метаболічних процесів, пов’язаних з підвищенням яйцеутворення за умов згодовування мінеральних кормових домішок, що забезпечує подовження періоду економічно вигідного використання птиці. Досліджено регулювальний вплив мінеральних кормових домішок на біохімічні, морфологічні й імунологічні показники крові, які забезпечують повноцінний ріст та розвиток птиці, позитивно впливають на функції відтворення та імунологічний статус їх організму. Теоретично обгрунтовано та практично доведено доцільність використання мінеральних кормових домішок на основі твердих розчинів дигідрофосфатів Анкарес-МД і Кормацинк-Р для курок-несучок у періоди інтенсивної яйцекладки, фізіологічного зниження несучості та фінішного вирощування.


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-451.2 + П682-273

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА399011 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Білоконь О. В. 
Адміністративно-правове регулювання реадмісії в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. В. Білоконь; Нац. акад. внутр. справ. - Київ, 2015. - 16 c. - укp.

Розглянуто адміністративно-правове регулювання реадмісії в Україні. Особливу увагу приділено меті, завданням і принципам цього правового інституту. Виокремлено ознаки й особливості, що притаманні реадмісії. Наведено стадії провадження у справах щодо здійснення цієї процедури. Вивчено та досліджено досвід іноземних держав стосовно особливостей здійснення процедури реадмісії та проведено порівняння. Визначено основні напрями удосконалення реадмісії в Україні та запропоновано шляхи їх утілення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)345

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА416501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Білоконь О. С. 
Цивілізаційні чинники світобудови: джерела походження, потенціал взаємодії та виміри конструктивізму (країни Азії та Африки) : зб. наук. пр. / О. С. Білоконь, В. В. Буренков, Н. Д. Городня, С. Є. Гуцало, Кан Ден Сік; ред.: В. О. Швед, О. І. Лукаш, Н. Д. Городня; НАН України, Ін-т всесвіт. історії. - Київ : Академперіодика, 2015. - 228, [1] c. - укp.

Розглянуто теоретичні засади та специфіку східноазійського регіоналізму. Охарактеризовано систему цінностей як чинник економічного прогресу країн Східної Азії. Окреслено стратегію та перспективи відносин України з країнами східноазійського регіону. Досліджено феномен кастового устрою у контексті цивілізаційно-культурних складових індійського суспільства. Приділено увагу дипломатії стратегічного партнерства як інструменту реалізації геополітичних інструментів Китаю. Проаналізовано фактори, що сприяли становленню Ботсвани як успішної демократичної держави, висвітлено найважливіші аспекти історії державотворення цієї країни, осмислено роль першого президента С. Кхами для подальшого розвитку держави.


Індекс рубрикатора НБУВ: С1(4/8) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА798683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Сучасні можливості серологічної діагностики сифілісу (порівняльний аналіз) / О. І. Літус, В. В. Кутова, О. М. Білоконь, Г. М. Бондаренко, Г. І. Мавров, Ю. В. Щербакова // Дерматологія та венерологія. - 2013. - № 4. - С. 34-43. - укp.

Проаналізовано результати порівняльного вивчення загальноприйнятого комплексу серологічних реакцій на сифіліс КСР (РЗКк, РЗКт, РМП) з РПР (RPR), а також трепонемних методів: імунохроматографічного тексту (ІХГ), імуноферментного аналізу (ІФА) та реакції пасивної гемаглютинації (РПГА) у 661-му зразку сироватки крові. Показано чутливість РПР (RPR) (94,3 %), ІХГ(99,7 %), РПГА (99,7 %), ІФА(99,7 %), що дозволяє у разі їх поєднання серологічно веріфікувати сифіліс у обстежених пацієнтів. Рекомендовано впровадження цих методів в складі нового комплексу серологічних реакцій на сифіліс із залученням тест-систем, що були використані в дослідженнях.

Проанализированные результаты сравнительного изучения общепринятого комплекса серологических реакций на сифилис КСР (РСКк, РСКт, РМП) из РПР (RPR), а также трепонемных методов: имунохроматографического текста (ИХГ), имуноферментного анализа (ИФА) и реакции пассивной гемагглютинации (РПГА) в 661 образце сыворотки крови. Показанная чувствительность РПР (RPR) (94,3 %), ІХГ (99,7 %), РПГА (99,7 %), ІФА (99,7 %), что позволило при их сочетании серологически верифицировать сифилис у обследованных пациентов. Рекомендовано внедрение этих методов в составе нового комплекса серологических реакций на сифилис с привлечением тест-систем, которые были использованы в исследованиях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р594-46

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15288 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Климнюк Г. І. 
Застосування лінезоліду в дітей із злоякісними солідними новоутвореннями / Г. І. Климнюк, С. В. Павлик, О. В. Шайда, О. Й. Іжовський, О. В. Білоконь // Здоровье ребенка. - 2015. - № 6. - С. 31-32. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Останніми десятиліттями у лікуванні онкологічних захворювань було досягнуто значних успіхів не тільки завдяки введенню їх протокольного лікування, але й значною мірою завдяки спланованій комплексній супровідній терапії інфекційних ускладнень. Значно зросла потреба в антимікробних засобах проти резистентних грампозитивних бактерій, таких як метицилінрезистентні стафілококи, пеніцилінрезистентні пневмококи, ванкоміцинрезистентні ентерококи. У відділенні дитячої онкології Національного інституту раку (м. Київ) препарати лінезоліду використовувались у дітей з інфекцією м'яких тканин і кісток, фебрильною нейтропенією та для лікування тяжких випадків сепсису. Досвід використання препарату Лінелід у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку вказує на його ефективність, безпеку та добру переносимість при застосуванні у дітей із злоякісними солідними новоутвореннями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.562,4-5

Шифр НБУВ: Ж25721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Досягнення та перспективи використання методів лабораторної діагностики сифілісу в Україні / В. В. Кутова, Г. А. Дунаєва, О. М. Білоконь, Ю. В. Щербакова // Дерматологія та венерологія. - 2014. - № 4. - С. 54-64. - укp.

Викладено стислий історичний огляд досягнення лабораторної діагностики сифілісу. Запропоновано для впровадження в медичну практику широкий спектр сучасних серологічних методів з інтерпретацією їх результатів при встановленні діагнозу, лікуванні та спостереженні за пацієнтами, що важливо за умов високої захворюваності пізніми та прихованими формами сифілісу.

Изложен краткий исторический обзор достижений лабораторной диагностики сифилиса. Предложен для внедрения в медицинскую практику широкий спектр современных серологических методов с интерпретацией их результатов при установлении диагноза, лечении и наблюдении за пациентами, что важно в условиях высокой заболеваемости поздними и скрытыми формами сифилиса.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р591-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15288 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Білоконь О. В. 
Фізіологічний статус організму курок-несучок та їх продуктивність за впливу комплексних мінеральних добавок : монографія / О. В. Білоконь, В. М. Шапошнік, В. І. Карповський; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ : Компринт, 2016. - 141 c. - Бібліогр.: с. 117-141 - укp.

Проаналізовано вікові особливості показників обміну речовин високопродуктивних курей у різні періоди росту та розвитку. Визначено оптимальну кількість введення до основного раціону мінеральних кормових добавок курам-несучкам у періоди інтенсивної яйцекладки, фізіологічного зниження несучості та фінішного вирощування, що сприяє підвищенню та пролонгації високої інтенсивності їх несучості та підвищує природну резистентність промислового стада. Увагу приділено корекції ферментативної активності сироватки крові птиці в період фізіологічного зниження несучості.


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-455.4 + П68-612.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА807458 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Історичний розвиток глобальної периферії як чинник трансформації сучасної світосистеми : зб. наук. пр. / О. С. Білоконь, Н. Д. Городня, С. Є. Гуцало, О. А. Клименко, С. І. Коновалов; ред.: О. І. Лукаш; НАН України, Ін-т всесвіт. історії, Київ. нац. лінгвіст. ун-т. - Київ : Ін-т всесвіт. історії НАН України, 2016. - 271 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - chi.

Видання присвячене пам'яті видатного вченого-сходознавця, доктора історичних наук, професора В. К. Гури (1950 - 2014 рр.), який багато років очолював розробку плідних наукових досліджень у відділі країн Азії та Африки, у тому числі в таких провідних напрямах сучасної сходознавчої науки, як китаєзнавство, індологія, арабістика, африканістика, тюркологія та інші. Розглянуто Східну Азію і АТР у вимірі глобальних трансформацій. Проаналізовано китайсько-індійські відносини в контексті трансформаційних політико-економічних процесів сучасності. Охарактеризовано Китай в "Азійському столітті": геополітичний вимір, глобальна екномічна стратегія та регіональні пріоритети. Розглянуто особливості історичного розвитку та проблеми сучасних трансформацій ісламського світу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(0)6 я43 + Ф4(5/6) я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА807789 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Реабілітовані історією. Рівненська область : у 27 т. Кн. 6 / ред.: М. М. Драганчук, О. В. Муляренко, А. А. Жив'юк, Р. П. Давидюк, С. Г. Кравчук; упоряд.: О. А. Білоконь; НАН України, Ін-т історії України, Голов. редкол. наук.-докум. серії кн. "Реабіліт. історією", СБУ, Рівнен. облрада, Рівнен. облдержадмін. - Рівне : Дятлик М.С., 2016. - 627 c. - укp.

У книзі шостій тому "Реабілітовані історією. Рівненська область" наведено анотовані біографічні довідки про 3 868 осіб, які зазнали політичних репресій з боку радянського тоталітарного режиму, а згодом були реабілітовані, чиї прізвища починаються на літери Л, М, Н. Також вміщено спогади жертв політичних репресій і колекцію документів, які ілюструють радянську репресивну політику на Рівненщині (вислання на спецпоселення, застосування внутрішніх військ НКВС-МВС-МДБ, проведення чекістсько-військових операцій тощо).


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4РІВ)6-49

Рубрики:

Шифр НБУВ: В351197/6 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Роль нетрепонемних лабораторних методів дослідження у діагностиці сифілітичної інфекції / В. В. Кутова, О. М. Білоконь, І. М. Нікітенко, Н. М. Іванова // Дерматологія та венерологія. - 2016. - № 2. - С. 34-39. - укp.

Проведено аналіз публікацій та власних досліджень з приводу обстеженення хворих з різними формами сифілісу та наявність антитіл до кардіоліпінового антигену нетрепонемними методами: реакції зв'язування комплементу з кардіоліпіновим антиигеном, реакції мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном та тесту швидкого визначення реагінів плазми крові. Встановлено, що ці методи демонструють високу чутливість і специфічність у хворих на первинний, вторинний і ранній прихований сифіліс, тоді як за пізніх форм сифілісу ці методи обмежують постановку етіологічного діагнозу.

Проведен анализ публикаций и собственных исследований по поводу обследования больных с различными формами сифилиса и наличие антител к кардиолипиновому антигену нетрепонемными методами: реакции связывания комплемента с кардиолипиновым антиигеном, реакции микропреципитации с кардиолипиновым антигеном и теста быстрого определения реагинов плазмы крови. Установлено, что представленные методы демонстрируют высокую чувствительность и специфичность у больных первичным, вторичным и ранним скрытым сифилисом, тогда как при поздних формах сифилиса данные методы ограничивают постановку этиологического диагноза.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р591-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15288 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Кутова В. В. 
О якості серологічної діагностики в Україні / В. В. Кутова, О. М. Білоконь // Дерматологія та венерологія. - 2016. - № 3. - С. 98-99. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р346.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15288 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
18.

Климнюк Г. І. 
Результати хірургічного лікування дітей з нейробластомою (досвід відділення) / Г. І. Климнюк, О. Й. Іжовський, С. В. Павлик, Е. В. Шайда, О. В. Білоконь, М. О. Стежка, О. А. Ожиганов, В. М. Нечваль, О. О. Дениско, О. В. Сумкіна // Клинич. онкология. - 2015. - № 1. - С. 32-34. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Нейробластома (НБ) - це злоякісна пухлина симпатичної нервової системи ембріонального походження, що є одним з найбільш поширених солідних утворень у дітей і займає третє місце у структурі дитячої онкологічної захворюваності. За період з 2008 по 2013 р. у науково-дослідному відділенні дитячої онкології Національного інституту раку загалом отримували лікування 152 пацієнтів із НБ, з них оперативне лікування виконано 76 хворим. При проведенні ретроспективного аналізу результатів лікування в основній групі з'ясувалося, що локальний рецидив первинної пухлини виник у 8 (11 %) хворих після хірургічного втручання, із них: у 3 - з первинно-метастатичною формою НБ, у 4 - з III стадією захворювання, у 1 - з II стадією. Таким чином, як свідчать наведені дані, хірургічне лікування хворих на НБ є важливим етапом у комплексній терапії та потребує подальшого вивчення з урахуванням біологічних особливостей пухлини та індивідуалізації лікування із визначенням часу та обсягу оперативного втручання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.569.628-59

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Білоконь О. В. 
Аналіз динамічних похибок контактних термометрів / О. В. Білоконь, А. Д. Полянська, А. М. Науменко // Зб. наук. пр. Харків. ун-ту Повітр. сил. - 2017. - Вип. 1. - С. 101-104. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проаналізовано динамічні похибки температурних вимірювань контактними термометрами на сучасному етапі розвитку автоматизованих систем управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: В361.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Климнюк Г. І. 
Вплив клінічних факторів несприятливого прогнозу на результати лікування дітей зі злоякісними солідними новоутвореннями групи високого ризику (досвід відділення) / Г. І. Климнюк, О. Й. Іжовський, С. В. Павлик, Е. В. Шайда, О. В. Білоконь, М. О. Стежка, О. О. Ожиганов, О. А. Ротар, М. В. Велимчаниця, І. О. Приходько // Клинич. онкология. - 2017. - № 2. - С. 62-65. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Найбільш складною проблемою в дитячій онкології залишається лікування пацієнтів із прогностично несприятливими формами солідних злоякісних новоутворень групи високого ризику. Успіхи терапії цієї категорії хворих пов'язують із переходом на більш інтенсивні режими хіміотерапії, використання високодозової поліхіміотерапії з аутологічною трансплантацією стовбурових клітин периферичної крові (у тому числі тандемної високодозової поліхіміотерапії), що дає змогу реалізувати феномен "доза - ефект" і таким чином покращити результати лікування і досягти виживаності 45 - 50 %. У науково-дослідному відділенні дитячої онкології Національного інституту раку за період з 2004 по 2015 р. отримали високодозову поліхіміотерапію з аутологічною трансплантацією стовбурових клітин периферичної крові 144 хворих дитячого віку із прогностично несприятливими солідними злоякісними новоутвореннями. Загальна трирічна виживаність у дітей із саркомою Юїнга групи високого ризику із проведенням високодозової поліхіміотерапії з аутологічною трансплантацією стовбурових клітин периферичної крові становила 58 %, а у дітей з нейробластомою групи високого ризику - майже 50 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.562,4-5

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського