Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>A=Іщенко Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Іщенко Є.  
Віталізація смерті в поезії Василя Стуса / Є. Іщенко // Слово і час. - 2006. - № 11. - С. 69-76. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)6-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27444 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Іщенко Є. О. 
Екзистенційні концепти художньої свідомості В. Стуса : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.01.01 / Є. О. Іщенко; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Розкрито модифікацію понять екзистенціалізму в силовому полі художнього мислення, їх перетікання з денотативного рівня у багатозначний конотативний, метафоричний за збереження смислового сенсу будь-якого поняття, що, складаючи основу поетичного словника поета разом з неологізмами на зразок "самособоюнаповнення", "життєсмерть", "смертеіснування" відповідає специфіці художньої свідомості автора та його філософської лірики. Висвітлено екзистенційний вибір В. Стуса, що полягає у пошуках шляхів до Бога.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)6-4 Стус В. С. 3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА372365 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Іщенко Є. В. 
Статистичні методи в хімії : підруч. для студ. хім. спец. ВНЗ / Є. В. Іщенко, В. М. Михальчук, Н. І. Біла, С. В. Гайдай, О. В. Білий; МОНМС України, Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка, Донец. нац. ун-т. - Донецьк : ДонНУ, 2012. - 505 c. - Бібліогр.: с. 503-505 - укp.

Наведено основні відомості та приклади, необхідні для самостійного проведення практичних розрахунків під час обробки експериментальних даних, одержаних у ході лабораторних робіт з фундаментальних курсів (фізичної хімії, аналітичної хімії, хімії високомолекулярних сполук, тощо). Увагу приділено виробленню вміння постановки та перевірки статистичних гіпотез, одержанню довірчих оцінок фізико-хімічних величин і їх статистичних характеристик, а також умінню застосовувати регресійний аналіз до обробки вимірювань лінійних функціональних залежностей у фізичній хімії. Подано методику проведення однофакторного й множинного регресійного аналізу результатів хімічного експерименту в системі STATISTICA. Акцентовано на демонстрації можливостей комп'ютерної обробки даних з застосуванням системи STATISTICA.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г.в647 я73-1

Шифр НБУВ: ВА762606 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Слюсар Д. В. 
Вплив попередньої підготовки поверхні підкладок на морфологію двокомпонентних покриттів, отриманих в інверсній магнетронній розпорошувальній системі / Д. В. Слюсар, В. П. Колесник, О. М. Чугай, Л. В. Литовченко, Є. І. Іщенко, С. В. Олійник // Авиац.-косм. техника и технология. - 2019. - № 1. - С. 79-85. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджено фактори, що впливають на ефективність іонного очищення підкладок з бронзи БрАЖ9-4 і нержавіючої сталі 12Х18Н9Т при використанні дослідно-промислової установки "Вихрь-К". Установка оснащена інверсною магнетронною розпорошувальною системою з газовим анодом, секціонованими катодними вузлами та забезпечує створення радіальних потоків плазми. За допомогою растрового електронного мікроскопу "РЕМ 106" досліджено склад та морфологію поверхні підкладок та сформованих на них покриттів типу WC. Встановлено, що на ефективність проведення іонного очищення поверхні підкладок впливає величина потенціалу, під яким знаходяться катоди-мішені по відношенню до корпусу установки. За умов порівняно високого позитивного потенціалу очищення не відбувається взагалі. В той же час при низькому потенціалі спостерігається розпорошення матеріалу катодів-мішеней. Тому виникла потреба експериментально встановити режим іонного очищення підкладок з бронзи БрАЖ9-4 і нержавіючої сталі 12Х18Н9Т при використанні інверсної магнетронної розпорошувальної системи з газовим анодом, секціонованими катодними вузлами та радіальними потоками плазми, що забезпечить якісну очистку поверхонь підкладок без розпорошення катодів. Режим визначається величиною електроопору резисторів, які з'єднанні з катодними вузлами. Досліджено морфологію та склад поверхні різних ділянок підкладок з бронзи та сталі, як після їх іонного очищення, так і з нанесеним покриттям типу карбіду вольфраму. Встановлено, що на відміну від покриттів, сформованих за допомогою вказаної системи з осьовими потоками плазми, при використанні радіальних потоків відсутня залежність морфології поверхні покриттів від віддаленості досліджуваної ділянки покриття відносно краю підкладки. Можливо, це пов'язано з характеристиками електричного поля та потоків плазми поблизу як катодів-мішеней, так і металевих підкладок. Отже при формуванні покриттів типу WC на металевих підкладках за допомогою магнетронних розпорошувальних систем існують певні переваги використання радіальних потоків плазми порівняно з осьовими потоками.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.6-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24839 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Проблеми соціокультурного розвитку й художнього дискурсу в аспекті комунікаційних процесів і зв'язків (література, журналістика, кінематограф, театр) : колект. монографія / О. В. Безручко, Л. І. Горенко, З. В. Захожай, Є. О. Іщенко, В. А. Козак; ред.: О. Є. Чебанова; Київ. міжнар. ун-т. - Київ : КиМУ, 2018. - 335 c. - Бібліогр.: с. 326-328 - укp.

Висвітлено проблеми соціокультурного розвитку та художнього дискурсу в аспекті комунікаційних процесів і зв'язків, що реалізується дослідженнями в таких соціально значущих сферах культури, як література, журналістика, театр, кінематограф. Соціокультурну комунікацію подано в багатоаспектному сенсі, який відображає полісемантичну картину світу. Розглянуто проблеми української культури та літератури у світовому вимірі комунікативних зв'язків і наслідування, стратегій медіабізнесу, вищої школи та педагогічної діяльності у сфері кіномистецтва, модифікації високої тематики французького класицизму в масове кіномистецтво XX ст.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(0)-3 я43 + Щ33(0)6 я43 + Щ37(0)6 я43 + Щ373(4УКР)6-85 Народицький А.А.

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА822847 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Мистецтвознавство. Соціальні комунікації. Медіапедагогіка : кол. монографія. Т. 5 / О. В. Безручко, С. В. Венідіктов, Є. О. Іщенко, О. М. Коваленко, Т. О. Кравченко; Київ. нац. ун-т культури і мистецтв. - Київ, 2018. - 201 c. - укp.

Розглянуто складові наукових досліджень української кінематографічної школи, науково-теоретичні та методологічні підходи дослідження кінореклами як соціально-комунікаційних технологій. Охарактеризовано телебачення як засіб інформації та комунікації. Висвітлено концептуалізацію художньої свідомості В. Стуса.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ37 + С5*333.4 + Ч62 в2:Ч31 + Ч30 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: В356712/5 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського