Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (7)Книжкові видання та компакт-диски (36)
Пошуковий запит: (<.>U=П683.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 33
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Ткачук С. А. 
Оцiнка характеристик динамiки росту маси тiла в постнатальному перiодi онтогенезу качок-бройлерiв / С. А. Ткачук, Н. В. Гудзь // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2007. - № 4. - С. 137-139. - Библиогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-44

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Мудрак Д. І. 
Біохімічні показники крові гусей при дії вітамінів E, C та селену / Д. І. Мудрак, Н. З. Огородник // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 49-52. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено дані про вплив вітамінів E, C та селенвмісного препарату "Sel-Plex" на біохімічні показники крові гусей. Встановлено стимулюючий вплив додаткового уведення до раціону гусей вітамінів E і C на активність аланінамінотрансферази та окремі показники обміну білка.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-273.92 + П682.1-451.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гаврилін П. М. 
Закономірності структурно-функціональної організації паренхіми лімфатичних вузлів мускусних качок / П. М. Гаврилін, О. В. Перетятько // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2009. - № 3. - С. 79-82. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Встановлено, що грудо-шийні лімфатичні вузли качок являють собою скупчення лімфоїдної тканини в просвіті лімфатичної судини, обмежене внутрішнім (центральним) та зовнішнім (підкапсульним) лімфатичними басейнами. Основні функціональні зони паренхіми вузлів (лімфатичні вузлики, одиниці глибокої кори) наближені до внутрішнього лімфатичного басейну, мають кулясту просторову конфігурацію, мозаїчний характер взаєморозташування й утворюють ідентичні за гістоархітектонікою функціональні сегменти. Морфологічні ознаки структурно-функціональної спеціалізації паренхіми лімфатичних вузлів вперше виявляються в 20 - 25-добових каченят, а її дефінітивна гістоархітектоніка з наявністю вузликів із реактивними центрами формується в 90-добової птиці.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-273.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Мельник В. В. 
Морфофункціональна характеристика лімфатичних вузлів і селезінки гусей та качок : автореф. дис... канд. вет. наук / В. В. Мельник; Нац. аграр. ун-т. - К., 2008. - 22 c. - укp.

Досліджено морфофункціональні характеристики селезінки та лімфатичних вузлів свійських гусей і качок у віці настання статевої зрілості. Установлено, що селезінка має плоску трикутну форму. На ній чітко виражені основа, верхівка, дорсальна та вентральна поверхні, кранальний і каудальний краї. Абсолютна та відносна маса селезінки та її лінійні проміри залежать від маси тіла та його розмірів. Сполучнотканинна строма селезінки представлена капсулою і трабукулами. Між ними розташована пульпа. До складу білої пульпи, крім лімфоїдних вузликів, входять періартеріальні та періеліпсоїдні лімфоїдні піхви. Клітинний склад білої пульпи представлений ретикулоцитами, лімфобластами (імунобластами), лімфоцитами, плазмоцитами та макрофагами, а червоної - ще й еритроцитами, гранулоцитами та мієлоцитами. На підставі наявності останніх і молодих форм гранулоцитів (паличкоядерних) зроблено висновок щодо можливості утворення цих клітин у селезінці. У гусей і качок реєстровано тільки парні грудо-шийні лімфатичні вузли, поперекові лімфовузли не виявлено. Лімфовузли гусей і качок утворені сполучнотканинною стромою, паренхімою та синусом. Сполучнотканинна строма представлена капсулою та трабекулами. Кіркова речовина представлена дифузною лімфоїдною тканиною та вторинними лімфоїдним вузликами, а мозкова - тільки дифузною лімфоїдною тканиною. У лімфовузлах є тільки центральний синус. Клітинний склад паренхіми грудо-шийних лімфатичних вузлів представлений ретикулоцитами, лімфоцитами, лімфобластами (імунобластами), макрофагами, моноцитами, плазмоцитами, тучними та міоїдними клітинами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-273.903 + П683.2-273.903

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358202 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Гудзь Н. В. 
Ріст і розвиток клоакальної сумки качок у постнатальному періоді онтогенезу : автореф. дис... канд. вет. наук : 16.00.02 / Н. В. Гудзь; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2009. - 22 c. - укp.

У качок віком від однієї до 270-ти діб установлено наявність клоакальної сумки. У птиці віком 300 діб вона є у 25 % особин, а в 330-добової - відсутня. Форма клоакальної сумки качок віком від однієї до 150-ти діб є видовжено-овальною, а у старших - спицеподібною. Визначено, що ріст клоакальної сумки качок закінчується у їх 60-добовому віці. У слизовій оболонці клоакальної сумки качок віком від однієї до 180-ти діб виявлено структурно-функціональні одиниці, які показують, що цей орган виконує функції центрального та периферичного органів імуногенезу. Формування клоакальної сумки як центрального органа імуногенезу не завершується з вилупленням качок. Її структурно-функціональні одиниці (лімфоїдні вузлики першої групи) утворюються до 30-добового віку птиці, а максимального розвитку досягають у віці 60 - 90 діб. У складі паренхіми клоакальної сумки качок виявлено клітини, які створюють мікрооточення для розвитку лімфоцитів, а також клітини B-лімфоцитопоезу, гранулоцити, макрофаги та плазмоцити. Ознаки інволюції клоакальної сумки виявлено у качок віком старше 60-ти діб. Відзначено, що структурно-функціональні одиниці паренхіми клоакальної сумки не виявляються у качок віком старше 210-ти діб, що свідчить про припинення функціонування цього органа ще до його повної інволюції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.35*694.426 + П683.1-263

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА365020 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Павліченко О. В. 
Санітарно-гігієнічна оцінка впливу абіотичних факторів на природну резистентність м'ясних каченят : автореф. дис... канд. вет. наук / О. В. Павліченко; Харк. держ. зоовет. акад. - Х., 2007. - 20 c. - укp.

Наведено результати досліджень впливу абіотичних факторів (температури, вологості, швидкості руху, бактеріальної забрудненості повітря, способів утримання, санітарних розривів) на показники природної резистентності організму м'ясних каченят, динаміку їх живої маси тіла, збереженість, морфологічні та біохімічні показники крові. Вивчено особливості формування мікроклімату та розподіл повітря у пташниках, призначених для вирощування 1 500 - 3 000 каченят. Визначено аеростази, для яких характерна висока мікробна забрудненість, вміст шкідливих газів, слабка рухомість повітря. Установлено, що залежно від місткості приміщень зону аеростазів становить 30 - 50 % площі підлоги. Молодняк, який вирощується у цих зонах, має низьку резистентність, продуктивність і збереженість. Вивчено ефективність вирощування каченят на глибокій підстилці та сітчатих підлогах. Обгрунтовано доцільність принципу "все зайнято - все порожньо" та профілактичної перерви у використанні пташників після дезінфекції. З'ясовано вплив бактерициду на мікрофлору повітря у приміщеннях, зокрема, на санітарно-показникову групу бактерій кишкової палички. Доведено можливість використання рибав і гідротривіту для посилення природної резистентності організму, інтенсивності росту та збереженості каченят.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-4 + П811.547

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА354458 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Колесніков М. О. 
Стан процесів переокислення та антиоксидантної системи організму каченят в постнатальному онтогенезі : Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.04 / М. О. Колесніков; Нац. аграр. ун-т. - К., 2003. - 18 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-272

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА322980 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Патрєва Л. С. 
Удосконалення методів селекції птиці м'ясного типу : автореф. дис... д-ра с.-г. наук / Л. С. Патрєва; УААН. Ін-т розведення і генетики тварин. - с. Чубинське Київ. обл., 2008. - 39 c. - укp.

Удосконалено методи використання вітчизняного та зарубіжного генофонду птиці м'ясного типу (курей, качок, гусей). Теоретично обгрунтовано способи підвищення їх продуктивності та відтворювальних ознак й адаптивної здатності за чистопородного розведення, схрещування та гібридизації. Визначено генетичний потенціал продуктивних і відтворювальних якостей птиці основного та резервного генофонду, який використовується в Україні. Розроблено й апробовано нові прийоми селекційної роботи, що передбачають комплексну оцінку генотипів птиці за основними господарсько корисними ознаками, моделювання та прогнозування їх продуктивності, підвищення ефективності гетерозисної селекції, моніторинг селекційних змін у популяціях з використанням сучасних досягнень популяційної генетики, індексної селекції, інтер'єрних тестів, біохімічного поліморфізму, інформаційних технологій. Зроблено висновок, що нові методи та прийоми селекційно-генетичної роботи дозволяють підвищити основні продуктивні та відтворювальні якості птиці м'ясного типу, забезпечити збереження та раціональне використання її кращого світового й вітчизняного генофонду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-3 + П683.1-3 + П683.2-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА356027 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Голубєв М. І. 
Перетравність корму, обмін речовин і продуктивні якості молодняку качок кросу STAR 53 H.Y. за різних рівнів кальцію та фосфору в комбікормах : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.02 / М. І. Голубєв; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2011. - 19 c. - укp.

Вперше диференційовано потребу м'ясних каченят у доступному кальції та фосфорі за періодами вирощування птиці. Одержано нові дані щодо впливу кальцію та фосфору на баланс мінеральних елементів в організмі, їх вміст у м'ясі, печінці та гомілкових кістках, морфологічний та біохімічний склад крові. Виявлено характер змін у засвоюванні окремих мікроелементів під впливом різних рівнів кальцію та фосфору у комбікормах. Встановлено залежність продуктивності, показників забою каченят і використання ними поживних речовин корму залежно від співвідношення кальцію до фосфору в комбікормах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.12-273.1 + П683.1-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384958 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Баланчук І. М. 
Перетравність корму, обмін речовин і продуктивні якості молодняку м'ясних качок за різних рівнів енергії, протеїну та лізину в комбікормах : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.02 / І. М. Баланчук; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2010. - 18 c. - укp.

Одержано нові дані стосовно особливостей енергетичного та протеїнового живлення каченят-бройлерів, впливу різних рівнів енергії, протеїну та лізину на ріст, перетравність поживних речовин, баланс азоту, кальцію та фосфору в організмі, збереженість поголів'я, вміст основних поживних речовин та амінокислот у м'ясі та печінці, морфологічний і біохімічний склад крові.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-273.1 + П683.1-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА376589 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Дунаєв Ю. К. 
Розробка способів деконтамінації інкубаційних яєць качок : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.06 / Ю. К. Дунаєв; Харк. держ. зоовет. акад. - Х., 2010. - 24 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-443

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА370531 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Шевченко Т. В. 
Удосконалення технологічних прийомів вирощування каченят : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.04 / Т. В. Шевченко; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. - Миколаїв, 2011. - 17 c. - укp.

Вперше проведено комплексне оцінювання продуктивних і м'ясних якостей каченят кросу "Темп" за умов фермерського господарства за різних систем утримання. Встановлено оптимальну щільність посадки під час вирощування каченят на глибокій підстилці та в клітках. Обгрунтовано доцільність формування рівновагових угрупувань каченят за вирощування на основі їх розподілу у добовому віці за масою інкубаційних яєць, з яких вони виведені. Виявлено вплив класів розподілу на м'ясну продуктивність каченят. Вперше встановлено позитивний вплив пробіотика байкал ЕМ 1 на м'ясну продуктивність та якість м'яса каченят.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА385387 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Патрєва Л. С. 
Динаміка живої маси та якість м'яса каченят кросу "Темп" за різних систем утримання / Л. С. Патрєва, Т. В. Шевченко // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2010. - Вип. 11, N 2/3. - С. 160-163. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Установлено, що використання одноярусної кліткової батареї у процесі вирощування каченят до 7-тижневого віку вірогідно впливає на збільшення основних показників м'ясної продуктивності, що проявляється у підвищенні середньодобових приростів, одержанні вищої живої маси в кінці вирощування, покращанні поживних якостей м'яса.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Ібатуллін І. І. 
Використання поживних речовин у молодняку качок за згодовування комбікормів з різними рівнями треоніну / І. І. Ібатуллін, С. В. Скнар // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2012. - Вип. 13, N 1/2. - С. 149-155. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Вивчено перетравність поживних речовин, баланси азоту, кальцію та фосфору у каченят залежно від вмісту треоніну в комбікормах. Встановлено, що балансування раціонів каченят за треоніном у період вирощування 1 - 4 діб на рівні 0,58 та 0,72 % у віці 15 - 42 доби підвищує використання поживних речовин корму.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Янович Д. В. 
Інтенсивність синтезу окремих класів ліпідів і їх вміст у шкірі гусей на різних стадіях росту / Д. В. Янович // Біологія тварин. - 2009. - 11, № 1/2. - С. 151-155. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено дані про інтенсивність синтезу окремих класів ліпідів і їх вміст у шкірі 25-денних ембріонів та гусей 1-, 10-, 30- і 60-денного віку. Інтенсивність синтезу ліпідів всіх класів у шкірі ембріонів у декілька разів вища, ніж у гусей 1 - 60-денного віку. Від 1- до 30-денного віку в шкірі гусей підвищується синтез фосфоліпідів і холестеролу. Різниці у загальному вмісті ліпідів у шкірі ембріонів і гусей 1 - 60-денного віку невірогідні. Від 1- до 60-денного віку в шкірі гусей вірогідно зменшується вміст фосфоліпідів і холестеролу та збільшується вміст триацилгліцеролів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-272.513

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Барсукова В. В. 
Особливості морфогенезу лімфоїдних утворень слизової оболонки тонкої кишки мускусних качок : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.02 / В. В. Барсукова; Білоцерків. нац. аграр. ун-т. - Біла Церква, 2013. - 18 c. - укp.

Розглянуто питання морфогенезу лімфоїдних утворів слизової оболонки тонкої кишки мускусних качок (1 - 240-добового віку) на тканинному та клітинному рівнях структурної організації. Встановлено, що диференціація імунних структур має регіонарні особливості, відбувається у певній послідовності та проходить декілька етапів. Повний комплекс морфологічних ознак, який свідчить про функціональну зрілість паренхіми органів стосовно імунологічної реактивності, формується у постнатальному онтогенезі мускусних качок упродовж перших двох місяців життя. Лімфоїдні структури слизової оболонки дванадцятипалої кишки наведено виключно дифузною лімфоїдною тканиною та поодинокими лімфатичними вузликами, тоді як у порожній та клубовій кишках превалюють агреговані лімфатичні вузлики, завершення формування яких відбувається у період від 120- до 240-добового віку. Визначено закономірності морфофункціональної спеціалізації та диференціації імунних утворів слизової оболонки, характер локалізації агрегованих лімфатичних вузликів порожньої та клубової кишок, яка відбувається у певній послідовності (від стадії концентрації лімфоїдних клітин до формування поодиноких, а в подальшому й агрегованих лімфатичних вузликів) і має регіонарні особливості. Визначено вікові зміни клітинного складу імунних утворень слизової оболонки тонкої кишки, що характеризуються поступовим збільшенням загальної кількості клітин та макрофагів на тлі незначного зменшення ретикулярних клітин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-26

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403545 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Перетятько О. В. 
Структурно-функціональні особливості грудо-шийних лімфатичних вузлів мускусних качок у ранньому постнатальному онтогенезі : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.02 / О. В. Перетятько; Харк. держ. зоовет. акад. - Х., 2012. - 20 c. - укp.

Встановлено, що у новонароджених каченят паренхіма лімфатичних вузлів (ЛВ) не має ознак диференціювання на структурно-функціональні зони та морфологічних маркерів функції антитілоутворення (плазматичних клітин). З'ясовано, що повний комплекс морфологічних ознак, що свідчить про функціональну зрілість паренхіми ЛВ, формується протягом перших трьох місяців постнатального онтогенезу: до 25-добового віку - кіркова та мозкова речовина вузлів, до 60-добового віку - дифузні структурно-функціональні зони паренхіми, до 90-добового віку - лімфатичні вузлики. Плазматичні клітини вперше виявляються в паренхімі ЛВ 30-добових каченят, а максимальна кількість цих клітин характерна для паренхіми вузлів 240-добової птиці. Встановлено, що дефінитивна структура паренхіми ЛВ качок характеризується чітко вираженою зональністю із концентрацією її основних функціональних зон навкруги центрального синуса та кулеподібною просторовою конфігурацією найбільш розвинених клітинних зон (одиниці глибокої кори та лімфатичні вузлики) з мозаїчним принципом їх взаєморозташування. Окремі функціональні зони паренхіми ЛВ качок об'єднуються в декілька ідентичних за гістоархітектонікою компартментів, що складаються з одиниць глибокої кори, оточених з усіх боків кірковим плато та числовими лімфатичними вузликами.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-26

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Мовчан С. В. 
Ріст, використання корму та забійні якості молодняку качок за різних рівнів треоніну і триптофану в комбікормах : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.02 / С. В. Мовчан; КМ України, Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2013. - 22 c. - укp.

Надано теоретичний і експериментальний матеріал з використання в годівлі каченят кросу Star 53 H.Y. комбікормів з різними рівнями треоніну та триптофану. Встановлено оптимальні рівні амінокислот в кормі для каченят відповідно до концепції ідеального протеїну. Розкрито питання напряму змін у продуктивності каченят, перетравності поживних речовин, доступності амінокислот та балансі мінеральних елементів, амінокислотному складі м'язів та печінки. Наведено результати дослідження морфологічного і біохімічного складу крові. Проаналізовано морфологічний і хімічний склад тушок, вміст амінокислот у м'язах та печінці. Запропоновано у процесі вирощування качок кросу Star 53 H.Y. використовувати у віці від 1 до 14 доби комбікорм, що містить загального і доступного треоніну - 0,72 і 0,64 % та триптофану - 0,58 і 0,52 %, у віці від 15 до 42 доби - 0,23 і 0,20 % та 0,16 і 0,14 % відповідно.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-451.2 + П683.1-24

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА402380 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Плахотнюк К. В. 
Метаболічний синдром при гіпертермії качок і його корекція : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.01 / К. В. Плахотнюк; Білоцерків. нац. аграр. ун-т. - Біла Церква, 2013. - 19 c. - укp.

Уперше вивчено вікову динаміку показників еритроцитопоезу та обміну речовин у качок у статевовіковому аспекті, визначено їх ліміти. Встановлено вірогідну різницю в показниках обміну ліпідів (загальних, триацилгліцеролів, β-ліпопротеїнів), загального білка, загального кальцію у самок і самців з 18-тижневого віку, яка зумовлена початком статевого дозрівання і мобілізацією зазначених речовин для утворення яйця. Проведено комплексне дослідження клініко-біохімічного статусу качок обох статей за теплового перегрівання. Встановлено розвиток гіперглікемії, дисліпідемії, підвищення активності процесів пероксидного окиснення ліпідів, порушення водно-електролітного балансу і кислотно-лужної рівноваги. З'ясовано, що качури менш схильні до дії підвищених температур. Встановлено, що за дії на організм гіпертермії в інтерреналовій ділянці надниркових залоз розвиваються морфологічні зміни, які свідчать про підвищення функціональної активності залози: на 54,2 % збільшується її маса, площа судинного русла, кількість і розмір острівців хромафінних клітин. Мікроскопічні зміни інтерреналових клітин (висока призматична форма, вакуолізація цитоплазми та апікальна зернистість) характеризують секреторну активність ендокриноцитів. Установлені зміни свідчать про розвиток реакції стресу. Розроблено та експериментально обгрунтовано застосування комплексного антистресового електролітного препарату, який нормалізує порушення водно-електролітного обміну та кислотно-лужної рівноваги за перегрівання.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-271.24 + П872.4-961

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА397698 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Патрєва Л. С. 
Генетична структура популяцій та гібридів українських качок за поліморфними локусами білка яєць / Л. С. Патрєва // Вісн. аграр. науки. - 2005. - № 2. - С. 42-44. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто генетичну структуру вітчизняного генофонду качок за поліморфними системами білка яєць. Установлено генетичну рівновагу досліджених популяцій та їх генетичну дискретність, підтверджену кластерним аналізом.

Рассмотрена генетическая структура отечественного генофонда уток по полиморфным системам белка яиц. Установлено генетическое равновесие исследованных популяций и их генетическая дискретность, подтвержденная кластерным анализом.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського