Бази даних

Віртуальна довідка - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (29)Автореферати дисертацій (77)Реферативна база даних (698)Книжкові видання та компакт-диски (135)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>K=ПРАВЛІННЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6
1.
 Запитує:           Олена (16.01.2014)
 Тема запиту:    Розвиток Чеських земель у період правління династії Ягелонів
2.
 Запитує:           Катерина (16.11.2016)
 Тема запиту:    Доброго дня, я готую ІНДЗ по темі "Гетьманування Івани Мазепи" мені дуже потрібна цікава література про нього і про його правління. Допоможіть, будь ласка.
3.
 Запитує:           Софія (09.10.2019)
 Тема запиту:    Зовнішньополітичні повноваження глав держав у різних формах правління
4.
 Запитує:           Аня Поцілуйко (17.10.2019)
 Тема запиту:    Доброго дня , чи не могли б ви знайти літературу по такій темі курсової: Особливості функціонування республіканської форми правління країн Балтики
5.
 Запитує:           геннадій миколайович феденко (03.08.2021)
 Тема запиту:    Доброго дня, шановні! Я Феденко Г.М. мешкаю в м. Дніпро вул Філософська 4/6 кв 22 досліджую мешканців села Чернетчина Новомосковського повіту Катеринославської губернії за прізвищами- Феденко, Михайленко, Несвятипаска, Маляр, Сокур, Шибилист. У 18 столітті це село належало до Нехворощанського монастиря і мало назву Слобідка Чернече. У вашому архіві є Фонд 2 Павлоградське і Новомосковське духовне правління 1788-1810 рр. в якому могли бути сповідні розписи, перепис населення цього села. Якщо це так, то прошу сканувати листи з вище згаданими прізвищами і спрямувати їх на ел пошту taras.caravai@gmail.com Оплату гарантую! З повагою Феденко Г. М.
6.
 Запитує:           Святина Аліса Борисівна (11.02.2023)
 Тема запиту:    Креслення гербових композицій з фронтонів БРУМу ( торгові ряди) в м. Біла Церква за часів правління роду Браницьких. Початок ХІХ ст.
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського