Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (7)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=П212.05$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Матусевич Г.Д. 
Екотоксикологічне обгрунтування застосування сучасних пестицидів при вирощуванні ярих зернових культур за різних технологій в умовах Північного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / Г.Д. Матусевич ; Ін-т агроекології і біотехнології УААН. — К., 2004. — 18 с.: рис. — укp.

Проведено комплексну екотоксикологічну оцінку потенційного та фактичного ризику застосування пестицидів під час вирощування ярих культур. Встановлено, що застосування інтенсивних технологій вирощування ярих зернових культур сприяє підвищенню швидкості розпаду пестицидів. За інтегральною класифікацією визначено ступінь небезпеки пестицидів та обгрунтовано їх безпечне використання у процесі вирощування ярих культур за різних технологій за умов Північного Лісостепу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.05-46(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА331569

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Дудка М.І. 
Оптимізація прийомів вирощування ярих капустяних, злакових і бобових культур у сумісних посівах на зелений корм в північному Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / М.І. Дудка ; Ін-т зерн. госп-ва, УААН. — Д., 2005. — 19 с. — укp.

Представлено результати досліджень з удосконалення агротехнічних прийомів вирощування кормових культур з метою збільшення виробництва кормів і покращання їх якості. Створено адаптовані до умов вирощування високопродуктивні однорічні агроценози за участі капустяних, бобових і злакових культур шляхом здійснення науково обгрунтованого добору видового та кількісного складу компонентів, оптимізації співвідношення високоенергетичних злакових і білкових рослин. Визначено вплив мінерального живлення та строків збирання на продуктивність травостоїв. Установлено закономірності росту та розвитку рослин-компонентів у одновидових і сумісних посівах, особливості формування продуктивності та якості корму залежно від технологічних прийомів вирощування (видового складу, співвідношення компонентів, доз добрив, строків збирання). Розроблено технологію одержання двох - трьох урожаїв зеленої маси протягом року за умов поєднання в інтенсивній ланці сумішки ячменю з горохом і редькою олійною та післяукісної - кукурудзи з суданською травою. Визначено ефективність весняних агроценозів як попередника для озимої пшениці на зерно.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.2-490(4УКР) + П212.05-490(4УКР) + П213-490(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА341130

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського