Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (486)Книжкові видання та компакт-диски (419)Журнали та продовжувані видання (29)
Пошуковий запит: (<.>A=Кузнєцова$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 40
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Кузнєцова Т. В. 
Аксіологічні моделі мас-медійної інформації: комунікативно-концептуальний підхід: автореф. дис. ... д-ра з соц. комунікацій : 27.00.01 / Т. В. Кузнєцова ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 31 с. — укp.

Розроблено методологічні засади аксіологічного моделювання мас-медійної інформації (ММІ), яка розглядає журналістський текст з позиції комунікації та когніції одночасно. Встановлено, що основна ідея концепції полягає в тому, що текст постає як системно-структурна та смислова організація, що актуалізує ціннісні смисли повідомлення. Структурна організація виявляється через аксіологічні моделі, а смислова - через концептуальні утворення, що наповнюють дані моделі в процесі творення тексту. Запропоновано типологію аксіологічних моделей ММІ, виявлено парадигму оцінних текстів. Розроблено нову методику концептуального аналізу шляхом аналізу найчастотніших аксіологічних моделей ММІ, охарактеризовано стан вітчизняної медійної аксіосфери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*676
Шифр НБУВ: РА376522 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Кузнєцова І.В. 
Аксіологічні та праксеологічні засади становлення особистості як суб'єкта культурно-освітньої діяльності: автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.10 / І.В. Кузнєцова ; АПН України. Ін-т вищ. освіти. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Проаналізовано аксіологічні та практичні аспекти особистісного становлення суспільно-відповідального суб'єкта культурно-освітньої діяльності. Розглянуто потребу інформаційного суспільства у аспекті головної ролі соціокультурного процесу як універсальної форми самоусвідомлення суспільства та формування ціннісно-орієнтованої особистості. Виявлено динаміку культурно-етичних підстав у процесі становлення особистості відповідно до етапів трансформації свідомості, а саме: індивід - індивідуальність - особистість. Розвинуто антропологічну концепцію (аксіологічний вимір), визначено спеціалізовану галузеву концепцію культурної діяльності (праксеологічний вимір). Узагальнено процесуальний характер функціонування даної концепції з ретрансляції, інтерпретації та розповсюдження культури до єдиної метапрофесійної діяльності, зміст якої характеризується поняттям "культуртрегерська діяльність та культуртрегер". Запропоновано будувати сучасну культурно-мистецьку освіту на засадах філософського осмислення співпраці суб'єктів освітнього процесу з використанням розробленої концепції, яка дозволяє розкрити суть діяльності культуртрегера (бібліотекаря, редактора, журналіста, перекладача, екскурсовода), який виконує професійне завдання у контексті існуючого ціннісно-орієнтованого надзавдання на моральнісних засадах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю252:Ч1 +
Шифр НБУВ: РА355526

Рубрики:

      
3.

Кузнєцова Т.В. 
Вдосконалення системи управління персоналом для формування конкурентоздатності експортноорієнтованих підприємств (на прикладі легкої промисловості України): автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Т.В. Кузнєцова ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Висвітлено проблеми визначення ролі людського фактора у кадрових стратегіях підприємств, орієнтованих на експортну діяльність за жорстких конкурентних умов. Побудовано економіко-математичну модель впливу системи управління персоналом на конкурентоспроможність підприємств легкої промисловості на основі складу та змісту основних і специфічних функцій управління персоналом і апробовано її на підприємствах легкої промисловості України. Запропоновано методичні положення щодо вдосконалення системи управління персоналом для формування конкурентоспроможності експортноорієнтованих підприємств, в основу яких покладено алгоритм адаптації досвіду й узагальнення впливу кадрових стратегій транснаціональних корпорацій на макро- та мікрорівнях у сфері управління персоналом за умов ринкової конкуренції. Доведено, що розроблені положення дозволяють підвищити ефективність системи управління персоналом вітчизняних підприємств легкої промисловості та забезпечити підвищення їх конкурентоспроможності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)830.51-640-21
Шифр НБУВ: РА371581 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Кузнєцова 
Вивчення біологічно активних речовин Vitis Vinifera та створення на їх основі лікарських засобів: Автореф. дис... канд. фарм. наук: 15.00.02 / Вікторія Юріївна Кузнєцова ; Національний фармацевтичний ун-т. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282.111
Шифр НБУВ: РА346452

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Кузнєцова О.О. 
Використання непрямих випарних повітроохолоджувачів у теплотехнологіях: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / О.О. Кузнєцова ; НАН України. Ін-т техн. теплофізики. — К., 2004. — 27 с. — укp.

На підставі аналізу фізичних процесів, які відбуваються під час тепловологісної обробки повітря у запропонованих двоступеневих непрямих випарних повітроохолоджувачах (НВП) одержано аналітичні залежності для розрахунку кінцевих параметрів повітря даних НВП, а також нові дані щодо оптимальних режимів роботи НВП за умов зниженого тиску повітря. Досліджено сумісну роботу НВП з осушувачами повітря, що діють на основі сорбентів, розроблених у ІТТФ НАНУ та виявлено характер впливу попереднього осушення повітря на холодопродуктивність НВП. Наведено ефективні схеми кондиціювання повітря з використанням НВП. Уперше розроблено теплотехнології підготовки вентилюючого повітря для гіпобаричного сховища сільськогосподарської продукції з використанням НВП. Запропоновано принципово нові способи одержання прісної води з вологого атмосферного повітря, що передбачають застосування НВП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н762.302 +
Шифр НБУВ: РА334961

Рубрики:

      
6.

Кузнєцова 
Внутрішньовидова мінливість Fraxinus excelsior L. у географічних культурах та природних лісах Лівобережного Лісостепу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.01 / Тетяна Леонідівна Кузнєцова ; Український НДІ лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М.Висоцького. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П382.14-31(4УКР)
Шифр НБУВ: РА368699

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Кузнєцова М.А. 
Еволюція теорії ціни від класичної до сучасної: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / М.А. Кузнєцова ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 2004. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження теорії ціни як категорії, що відображає перехідний процес від товарних до неопосередкованих суспільних відносин на сучасному етапі економічного розвитку. Проаналізовано сучасні концепції еволюції товарно-грошових відносин та їх якісного перетворення. На підставі вивчення особливостей ціноутворення показано відображення неопосередкованих суспільних відносин у процесі становлення інформаційного суспільства. Доведено, що на кожному етапі еволюційного розвитку в категорії змісту ціни відбувається вилучення характеристик перетворюваності та відчуження та одночасне її збагачення за рахунок розвитку елементів неопосередкованих суспільних відносин. Категорію ціни розглянуто як форму діалектичного перетворення органічної цілісності економічної системи у нову якість - систему неопосередкованих суспільних відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.8 +
Шифр НБУВ: РА333930

Рубрики:

      
8.

Кузнєцова О. О. 
Етичне вчення Лоуренса Кольберга в контексті американської філософської думки: автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.05 / О. О. Кузнєцова ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Показано, що формування світоглядних, теоретичних і методологічних принципів етичного вчення мислителя відбувалося під впливом американської прагматичної філософії та західноєвропейської культурної традиції. Уточнено уявлення стосовно двох аспектів етичної концепції американського вченого - розширено теорію розвитку моральних суджень Жана Піаже та презентовані ідеї Джона Дьюї про виховання та формування "справедливого суспільства", що дозволило вперше розглянути вчення Л. Кольберга в контексті еволюційної епістемології. Світоглядна та філософська позиція Л. Кольберга грунтується на етичних принципах, що містять онтологічно-метафізичний сенс - динамічний розвиток моральної свідомості та виховання й орієнтацію на універсальний етичний принцип моральності - свободу та добру волю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю73(7СПО)6
Шифр НБУВ: РА376709 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Кузнєцова А.Я. 
Інвестиційно-інноваційна діяльність та система її фінансового забезпечення: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.04.01 / А.Я. Кузнєцова ; Держ. установа "Ін-т економіки та прогнозування НАН України". — К., 2005. — 36 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади, методичні та практичні рекомендації щодо розвитку системи фінансового забезпечення інвестиційно-інноваційної діяльності та її впровадження шляхом реалізації регуляторної політики. Розкрито суть і визначено місце та роль інновацій у теорії економічного зростання. Розглянуто сучасний стан фінансування інвестиційно-інноваційної діяльності, удосконалено методики фінансування інвестиційно-інноваційних проектів за рахунок власних і залучених коштів. Обгрунтовано приципи розвитку національної інноваційної системи. Наведено пропозиції щодо розвитку банківських і небанківських форм фінансування інвестиційно-інноваційної діяльності, а також оцінено вплив міжнародного капіталу на фінансування інвестиційно-інноваційної діяльності. Розкрито багатоаспектність фондового ринку у механізмі фінансування інвестиційно-інноваційної діяльності. Розроблено концептуальні напрями реформування чинної системи її фінансового забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-56 +
Шифр НБУВ: РА339860

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кузнєцова О.В. 
Індивідуально-типологічні чинники адаптивності особистості: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.01 / О.В. Кузнєцова ; Південноукр. держ. пед. ун-т ім. К.Д.Ушинського (м.Одеса). — О., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено індивідуально-типологічні чинники адаптивності особистості. Розкрито суть поняття "адаптивність особистості", запропоновано структуру адаптивності як стійку властивість особистості в аспекті континуально-ієрархічного підходу, компонентний склад формально-динамічних і якісних показників. Як індивідуально-типологічні чинники адаптивності особистості розглянуто якісні особливості емоційності як стійкої властивості індивідуальності, що виконує функції - адаптивну та системоутворювання стосовно властивостей особистості. Установлено, що індивідуально-типологічні особливості адаптивності детерміновані емоційністю. Вивчено вияв цих особливостей, обумовлених якісно-кількісним поєднанням її показників, у специфіці механізмів психологічного захисту, соціально-психологічній адаптованості та в індивідуально-психологічних особливостях особистості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937.25-70 + Ю952.14 +
Шифр НБУВ: РА337562

Рубрики:

      
11.

Кузнєцова І.В. 
Літературна творчість Х.Д.Алчевської: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.02 / І.В. Кузнєцова ; Харк. нац. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Вперше проведено дослідження художньої спадщини Х.Д.Алчевської у контексті вивчення історичного та літературного процесу другої половини XIX - початку XX ст. Розглянуто особливості формування світогляду письменниці, розкрито ідейно-естетичне значення її творчості. Проаналізовано мемуари "Передумане і пережите", літературно-критичну працю "Що читати народу ", а також нариси, оповідання та епістолярну спадщину Х.Д.Алчевської. Визначено особливості творчого методу письменниці. Висвітлено активну участь Х.Д.Алчевської в літературному процесі другої половини XIX ст., наведено характеристику письменниці як оригінального художника, пропагандиста кращих зразків світової літератури, розглянуто її діяльність як рецептивного критика. Проаналізовано наукові розвідки Х.Д.Алчевської, присвячені дослідженню читацького сприйняття художньої літератури. Досліджено творчі зв'язки Х.Д.Алчевської з російськими та українськими письменниками, зокрема, розглянуто інтерпретацію в адаптованих формах класичних літературних творів. Показано вплив літературної творчості Х.Д.Алчевської на формування естетичної свідомості українського народу у дусі передової демократичної думки, традицій В.Бєлінського, М.Чернишевського, М.Добролюбова, Т.Шевченка та І.Франка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4РОС)5-4 Алчевська, Х.Д. 4/5 +
Шифр НБУВ: РА353558

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Кузнєцова С. В. 
Методика формування пізнавальної самостійності студентів агротехнічного коледжу у процесі вивчення загальнотехнічних дисциплін: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / С. В. Кузнєцова ; Ін-т педагогіки НАПН України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано процес формування пізнавальної самостійності студентів агротехнічного коледжу засобами загальнотехнічних дисциплін. Проаналізовано психолого-педагогічні дослідження з проблеми та сучасний стан методики навчання загальнотехнічних дисциплін у ВНЗ, з'ясовано педагогічні фактори й умови формування пізнавальної самостійності студентів. Обгрунтовано принципи, організаційно-педагогічні умови та розроблено основи методики формування пізнавальної самостійності студентів агротехнічного коледжу. Це передбачає застосування системи самостійних індивідуальних навчальних завдань і створення проблемно-пошукових ситуацій для моделювання елементів майбутньої професійної діяльності, які забезпечують розвиток творчого технічного мислення студентів у процесі навчально-пізнавальної діяльності в системі організаційних форм навчання з використанням проблемних, ігрових, евристично-діалогових способів навчальної роботи. Уточнено комплекс критеріїв (змістово-результативний, операційний, мотиваційно-динамічний) і розроблено рівні сформованості навчально-пізнавальної діяльності студентів під час вивчення загальнотехнічних дисциплін (репродуктивний, перехідний, творчий).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П(4УКР) р2
Шифр НБУВ: РА378187 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Кузнєцова Д.Ю. 
Номінативне поле "вираз обличчя" в сучасному англомовному художньому дискурсі: емотивний та прагматичний аспекти: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / Д.Ю. Кузнєцова ; Київ. нац. лінгв. ун-т. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Запропоновано інтегрований підхід щодо вивчення номінативних одиниць на позначення невербального компонента комунікації "вираз обличчя" в англомовному художньому дискурсі. Вираз обличчя розглянуто як невербальний емотивний знак емоцій, що функціонує у дискурсивному просторі твору як єдність емоційного, комунікативного, прагматичного, аксіологічного та когнітивного модусів. Розглянуто основні властивості двовимірного номінативного поля "вираз обличчя" (відкритість структури, рухливість складу, дифузність меж). Показано значення даного поля як способу упорядкування мовних і мовленнєвих засобів відтворення виразу обличчя. Виокремлено комплекс номінацій на позначення лицьових експресій, обгрунтовано принцип їх лексико-семантичної організації. Проаналізовано мовленнєві засоби вербалізації лицьової експресії, описано механізми їх збагачення за допомогою прецедентних феноменів і сенсорних метафоричних перенесень. На підставі вивчення актомовленнєвого та конверсаційного потенціалу номінацій виразу обличчя зроблено висновок про їх прагматичну значущість. З урахуванням ролі досліджуваних номінацій у формуванні емотивного коду дискурсу розкрито їх емотивну специфіку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(0)943.21-357 +
Шифр НБУВ: РА368487

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Кузнєцова Ю.І. 
Особливості дериваційних процесів у терміносистемі будівництва французької мови: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.05 / Ю.І. Кузнєцова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Визначено основні шляхи формування будівельної термінології. Вивчено дериваційні процеси, характерні для французьких будівельних термінів, описано їх семантику. Визначено, що в утворенні будівельної термінології беруть участь усі дериваційні процеси, властиві для загальнонаціональної мови. Проаналізовано широкий спектр словотвірних моделей та встановлено, що основними засобами утворення французьких будівельних термінів є синтаксична деривація та суфіксація.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш147.11-34:Н + Ш147.11-34:Н
Шифр НБУВ: РА313283 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Кузнєцова В. І. 
Особливості подолання вітальної емоційно важкої ситуації у жінок з ускладненнями вагітності: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.04 / В. І. Кузнєцова ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2011. — 19 с.: табл., рис. — укp.

Досліджено особливості подолання вітальної емоційно тяжкої ситуації ускладненої вагітності. Описано особливості сприйняття такої ситуації: суб'єктивна оцінка якості життя, тип ставлення до вагітності, конотативне значення себе вагітної та своєї майбутньої дитини. Охарактеризовано механізми адаптації до такої ситуації (механізми психологічного захисту та копінг-стратегії). Виявлено особливості реагування на стрес жінок з ускладненою вагітністю. Визначено психологічні чинники їх дезадаптації/адаптації. Розроблено рекомендації щодо надання психологічної допомоги таким жінкам, які орієнтовані на підвищення ефективності їх адаптації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21 + Р645.027
Шифр НБУВ: РА384723 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Кузнєцова О.В. 
Особливості розслідування незаконних діянь з отруйними та сильнодіючими речовинами: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Кузнєцова ; Акад. адвокатури України. — Луганськ, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми розслідування незаконних діянь з отруйними та сильнодіючими речовинами. Розглянуто їх кримінально-правову характеристику (як підставу для формування криміналістичної характеристики та визначення обставин, що підлягають встановленню), криміналістичну характеристику й особливості її окремих елементів (предмета злочину, способів приготування, скоєння та приховування злочину, типових слідів злочину, особи злочиця), особливості порушення кримінальної справи. Розглянуто слідчі ситуації, які складаються на початковому етапі розслідування. Запропоновано програми початкових слідчих дій щодо їх перевірки. Висвітлено особливості проведення окремих слідчих дій (слідчого огляду, допиту, обшуку, призначення судових експертиз).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123 + Х893.9(4УКР)413.9 + Х894.9(4УКР)312.3 +
Шифр НБУВ: РА357696

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Кузнєцова С.В. 
Політичне лідерство: сутність та механізм формування в Україні: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / С.В. Кузнєцова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Систематизовано теоретико-методологічні підходи щодо вивчення політичного лідерства, його типології та принципів формування. Наведено поняття офіційного (формального) лідерства в процесі інституціоналізації та виконання владно-управлінських функцій в інфраструктурі державних інститутів, політичних партій та організованих груп, альтернативних загальних виборів. Виявлено стан і пріоритетні фактори (тенденції) розвитку політичного лідерства в українському суспільстві. Розкрито базові (інституціоналізовані та персоналізовані) складники механізму формування політичного лідерства в Україні. З'ясовано специфіку політико-організаційної діяльності політичних інститутів у формуванні якісних характеристик лідера. Досліджено ефективність механізму лідеротворення в Україні через контролюючий вплив засобів масової інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф038.4 +
Шифр НБУВ: РА322168

Рубрики:

      
18.

Кузнєцова Л.В. 
Порушення імунного статусу з урахуванням факторів міжклітинної кооперації у хворих на бронхіальну астму та розробка способів системної та регіонарної імуномодуляції в комплексній терапії хворих: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.03.08 / Л.В. Кузнєцова ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2007. — 47 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.202-5 +
Шифр НБУВ: РА349298

Рубрики:

      
19.

Кузнєцова С.В. 
Правове забезпечення фінансування у сфері охорони навколишнього природного середовища: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / С.В. Кузнєцова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Розглянуто правові проблеми фінансування в сфері охорони навколишнього середовища. Досліджено понятійний апарат фінансування, теоретичні засади правового регулювання фінансування в сфері охорони навколишнього природного середовища, історичний розвиток, підходи до правового регулювання фінансування природоохоронних заходів у зв'язку з гармонізацією екологічного законодавства України та ЄС. Проаналізовано чинні правові норми, що регулюють основи формування фінансових ресурсів і правові засади їх цільового використання. Проведено порівняльний аналіз зарубіжного законодавства. Досліджено суть і визначено особливості фінансування в сфері охорони навколишнього природного середовища. Обгрунтовано наукове поняття правового інституту фінансування в сфері охорони навколишнього природного середовища. Наведено рекомендації щодо вдосконалення правового регулювання, зокрема, статусу екологічних фондів, зборів за використання природних ресурсів, екологізації законодавства тощо.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4Укр)021 + Х829(4Укр)39
Шифр НБУВ: РА311862 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Кузнєцова І.В. 
Розвиток ментальної моделі світу в ранній юності засобами Інтернет-середовища: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / І.В. Кузнєцова ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Висвітлено сутність, структуру та фактори розвитку ментальної моделі світу, а також особливості її розвитку у ранній юності. Розглянуто проблему впливу на ментальну модель світу людини діяльності у штучному середовищі Інтернет, а також досліджено розвивальні можливості цього середовища. Запропоновано методику дослідження ментальної моделі світу у ранній юності, для якої розроблено систему характеристик та основних елементів ментальної моделі, що є актуальними для раннього юнацького віку. Досліджено особливості ментальної моделі світу активних користувачів раннього юнацького віку та доведено їх зв'язок з властивостями середовища Інтернет. Описано принципи психологічної роботи з юнаками у віртуальному тренінговому середовищі. Проаналізовано такі аспекти віртуального тренінгу, як зміст тренінгового сайту, мережева спільнота та норми мережевого етикету. Розглянуто основні методи роботи у віртуальному тренінгу та шляхи їх втілення з урахуванням специфіки діяльності у середовищі Інтернет. Емпірично доведено ефективність застосування вищеописаних методів роботи для розвитку ментальної моделі світу активних користувачів Інтернет раннього юнацького віку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю983.723.1 + Ю983.402.3 + Ю959.49 + Ю983.732 +
Шифр НБУВ: РА366998

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського