Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (109)Книжкові видання та компакт-диски (44)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Г576.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Рожанчук Т. С. 
Композитні силікатні плівки як модифікатори вуглецевих електродів для вольтаметричного визначення деяких амінів, кисню і молібдену (VI): автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.02 / Т. С. Рожанчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Досліджено вплив темплатів: неіонних поверхнево-активних речовин, а також аденіну на вольтамперометричні характеристики модифікованих електродів. Розроблено швидку одностадійну процедуру модифікування вуглеситалового електрода плівкою діоксид силіцію-гемоглобін за методом осадження з використанням електрогенерованого каталізатора. Розроблено експресні, селективні, прості, екобезпечні методики вольтаметричного визначення аденіну, Mo(VI) у вітамінних препаратах і сироватці крові, розчиненого кисню в природних водах і римантадину в біологічних рідинах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г461.135,0 + Г576.3,0
Шифр НБУВ: РА373082 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Веліченко О.Б. 
Мікромодифіковані диоксидносвинцеві електроди: Автореф. дис... д-ра хім. наук: 02.00.05 / О.Б. Веліченко ; Укр. держ. хім.-технол. ун-т. — Д., 2002. — 36 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.3 +
Шифр НБУВ: РА322372

Рубрики:

      
3.

Рачій Б. І. 
Морфологія та електрохімічні властивості термічно модифікованого нанопористого вуглецю: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.18 / Б. І. Рачій ; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2010. — 20 с. — укp.

На підставі досліджень нанопористого вуглецевого матеріалу встановлено оптимальні умови його одержання та термічної модифікації, за яких даний матеріал забезпечує високі питомі ємнісні характеристики електрохімічних конденсаторів. Досліджено енергетику та кінетику електрохімічних процесів на межі поділу нанопористий вуглець/електроліт. Встановлено вплив морфології та стану розвиненої поверхні на формування подвійного електричного шару й його властивості. Визначено, що термічна обробка пористого вуглецю на підставі рослинної сировини збільшує питому поверхню на 20 - 40 %, об'єм мікропор та відповідно призводить до збільшення питомої ємності електрохімічних конденсаторів на 20 - 30 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.1,0 + Г576.32
Шифр НБУВ: РА373090 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Федоришена О.М. 
Окисно-відновні реакції на напівпровідникових алмазних та алмазоподібних електродах: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.05 / О.М. Федоришена ; НАН України. Ін-т заг. та неорган. хімії ім. В.І.Вернадського. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Встановлено, що корозійна стійкість плівок а-С:Н, одержаних методом хімічного осадження з газової фази, значною мірою залежить від параметрів синтезу та складу реакційної газової суміші. Виявлено, що для монокристалів алмазу з домішками бору характерна широка область потенціалів з низькими фоновими струмами та низька електрохімічна активність. З'ясовано, що електроди, створені на базі композитів із нано- та мікрокристалів алмазу, зберігають такі його властивості, як висока корозійна стійкість та широке "вікно" потенціалів з низькими фоновими струмами, та мають ряд переваг, зокрема, більшу електрохімічну активність, а технологія їх синтезу не потребує великих затрат і дозволяє виготовити електроди складної конфігурації та великої площі. Зроблено висновок, що найбільшу електрохімічну активність проявляють а-С плівки на кремнії, одержані методом магнетронного розпилення, а найбільшу корозійну стійкість мають монокристали синтетичного напіврповідникового алмазу. На базі одержаних електрохімічних характеристик досліджуваних матеріалів визначено перспективність їх використання для розробки електродів та в елеткрохімії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л463.8 + Г576.3 +
Шифр НБУВ: РА352540

Рубрики:

      
5.

Афоніна І. О. 
Селективне електрохімічне вилучення паладію з сировини і його застосування при електросинтезі каталітично активних структур: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.17.03 / І. О. Афоніна ; Нац. техн. ун-т "ХПІ". — Х., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Встановлено закономірності переробки техногенних паладієвмісних відходів та електросинтезу електропровідної пористої матриці з іммобілізованим нанорозмірним паладієм, запропоновано використання його каталітичних властивостей для дефектування водню. Розроблено та запатентовано спосіб 100 %-го вилучення паладію з паладієвмісної сировини з 99,99 %-ою чистотою металевого порошку. Запропоновано селективно виділяти паладій з розчину вилуговування у вигляді важкорозчинної сполуки діаміндихлорпаладію, що забезпечує видобування паладію з максимальним ступенем чистоти (99,99 %). Запропоновано використовувати електрон-провідниковий полімер поліанілін як матрицю для іммобілізації паладію. Підтверджено можливість створення сенсора амперичного типу для дефектування водню.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.63 + Г576.3 + К344.5
Шифр НБУВ: РА380362 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Шевченко О.П. 
Фізико-хімічні властивості наноструктурованих металевих електродів на основі нікелю у процесах електровідновлення: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / О.П. Шевченко ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено процеси електрохімічного виділення водню та відновлення певних органічних сполук на наноструктурних металевих електродах типу кластер - глобула - поверхня та на комбінованих масивах з хрому, бісмуту, платини з використанням вольтамперометричного та хронопотенціометричного методів аналізу. За методом самоузгодження поля Хартрі - Фока у наближенні MNDO, AM1, PM3 змодельовано електронні механізми процесів відновлення об'єктів дослідження. Установлено, що для наноструктурних електродів процес розкладу води з утворенням газоподібної водневої фази відбувається на вершинах кластерних елементів - наноструктурованої поверхні. Для наноструктурованих електродів розраховано за вакууму коефіцієнт підсилення поля, значення якого досягає величини 160. Зроблено висновок, що постачальником утвореного водню на електроді є розряд не лише гідроксоній-іонів, а одночасно і молекул води. Показано, що нікелеві електроди, модифіковані металічними нанорозмірними частинками, придатні для ефективного відновлення хлороцтових і бензойних кислот, нітробензолу, ацетонітрилу, тіамін-броміду. Розраховано кінетичні параметри процесів електровідновлення, кількість електронів, коефіцієнти дифузії. Проведені квантово-хімічні розрахунки електрохімічних процесів відновлення добре корелюють з вольтамперометричними результатами досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.3,0 + Г576.64,0 +
Шифр НБУВ: РА360556

Рубрики:

      
7.

Русецький І.А. 
Фотоелектрохімічні процеси на модифікованих GaAs- і InP-електродах: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.05 / І.А. Русецький ; НАН України, Ін-т заг. та неорган. хімії ім. В.І.Вернадського. — К., 2008. — 22 с. — укp.

Досліджено фотоелектрохімічні процеси на модифікованих GaAs- та InP-електродах. Розкрито можливості використання модифікованих електродів у фотоелектрохімічних системах для перетворення сонячного світла й акумулювання водню. Розроблено методику модифікування поверхні GaAs- та InP-електродів наночастками Au, CdS, фуллеритами та Zn. Показано, що фотоелектрохімічні процеси на GaAs- та InP-електродах відбуваються за участю поверхневих електронних станів, а модифікування поверхні обумовлює зменшення їх концентрації та рекомбінаційних втрат носіїв заряду та посилення фотокаталітичної активності поверхні, що сприяє зростанню ефективності фотоперетворення. Показано, що модифіковані GaAs-фотоаноди у сполученні з катодами на основі сплавів La-Ni-Co-Al є ефективними матеріалами для перетворення енергії сонячного світла з акумулюванням водню.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г552.7,0 + Г576.31 +
Шифр НБУВ: РА362164

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського