Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (71)Книжкові видання та компакт-диски (22)
Пошуковий запит: (<.>U=Г461.135$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Демид А.Є. 
Використання властивостей діетилдитіокарбамінату натрію в амперометричному аналізі катіонних сумішей: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.02 / А.Є. Демид ; Укр. держ. хім.-технол. ун-т. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Зазначено, що під час роботи з індикаторним графітовим електродом за даних умов ДДТК є електродно-активним. Досліджено процеси комплексоутворення в системах купрум (І, ІІ) - галогеніди, склад і міцність утворених галогенокупратів, їх електрохімічну поведінку та хімічну взаємодію з ДДТК вольтамперо- та потенціометричним методами. Розроблено методики амперометричного визначення катіонів у сумішах природного та штучного походження без поділу, що допомагає прискорити та спростити аналіз, без зниження його точності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г461.135-4 +
Шифр НБУВ: РА368018

Рубрики:

      
2.

Оршуляк О.О. 
Вольтамперометрія іонів Zr(IV) та Hf(IV) в присутності азобарвників: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.02 / О.О. Оршуляк ; Ужгород. нац. ун-т. — Ужгород, 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено питання стосовно вольтамперометрії іонів Zr (IV) та Hf (IV) за присутності азобарвників (еріохрому червоного B, калькону, кальцесу, торону, арсеназо I і кислотного хром синього T). Досліджено вольтамперометричну активність торону та кислотного хром синього T. Внаслідок нечіткості піків відновлення комплексних сполук і поганої відтворюваності результатів показано недоцільність використання торону, кислотного хром синього T та арсеназо I за умови дослідження їх взаємодії з Zr(IV) та Hf(IV). Установлено оптимальні умови комплексоутворення Zr(IV) та Hf(IV) з еріохром червоним B, кальконом та кальцесом. Досліджено, що Zr(IV) та Hf(IV) взаємодіють з кальконом і кальцесом за співвідношення компонентів M:R = 1:2, а з еріохром червоним B - M:R = 1:1. Розраховано константи стійкості комплексних сполук і форми існування іонів Zr(IV) та Hf(IV) у розчині. Досліджено вплив сторонніх іонів на їх вольтамперометричне визначення. Розроблені методики визначення апробовано для визначення гафнію у сплаві Tb - Hf - Al; цирконію у сплаві Tb - Zr - Si, у барабанах коліс літака та в об'єктах довкілля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г124.4-5 + Г461.135 +
Шифр НБУВ: РА349221

Рубрики:

      
3.

Рожанчук Т. С. 
Композитні силікатні плівки як модифікатори вуглецевих електродів для вольтаметричного визначення деяких амінів, кисню і молібдену (VI): автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.02 / Т. С. Рожанчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Досліджено вплив темплатів: неіонних поверхнево-активних речовин, а також аденіну на вольтамперометричні характеристики модифікованих електродів. Розроблено швидку одностадійну процедуру модифікування вуглеситалового електрода плівкою діоксид силіцію-гемоглобін за методом осадження з використанням електрогенерованого каталізатора. Розроблено експресні, селективні, прості, екобезпечні методики вольтаметричного визначення аденіну, Mo(VI) у вітамінних препаратах і сироватці крові, розчиненого кисню в природних водах і римантадину в біологічних рідинах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г461.135,0 + Г576.3,0
Шифр НБУВ: РА373082 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Дроздова М.В. 
Хіміко-аналітичні властивості композитних плівок на основі оксиду силіцію, поверхнево-активних речовин та катіонообмінних поліелектролітів: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.02 / М.В. Дроздова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Розроблено узагальнюючі умови аналітичного застосування золь-гель модифікованих композитних плівкових покриттів на основі оксиду силіцію, а також поверхнево-активних речовин (ПАР) і катіонообмінних поліелектролітів у спектрофотометричному та вольтамперометричному методах аналізу. Виявлено, що найкращі хіміко-аналітичні характеристики має плівка, що містить поліелектроліт з найбільш гідрофільним органічним радикалом серед досліджених сполук - полівінілсульфокислоту. Встановлено та використано на практиці взаємозв'язок між природою та концентрацією ПАР в пилу та аналітичним відгуком плівкових покриттів відносно досліджених аналітів. Виявлено синергічний вплив неіоногенної ПАР і полівінілсульфокислоти на сорбційні характеристики золь-гель модифікованих композитних плівок відносно до родаміну 6Ж, комплексів заліза (II) та цинку (II), з 1,10-фенатроліном. Зроблено апробацію запропонованих методик на природних об'єктах, фармацевтичних препаратах і харчових продуктах. Встановлено, що одержані композитні плівки є перспективними для розробки чутливих елементів оптичних сенсорів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г461.135,0 + Г461.313,0 + Г582.2,0 +
Шифр НБУВ: РА357273

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського