Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (164)Тематичний інтернет-навігатор (180)Наукова електронна бібліотека (161)Реферативна база даних (1914)Книжкові видання та компакт-диски (147)Журнали та продовжувані видання (20)
Пошуковий запит: (<.>K=САЙТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 93
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Шукало І.М. 
Англомовний комп'ютерний рекламний дискурс: семантичний та комунікативний аспекти (на матеріалі веб-сайтів британських туристичних компаній): автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / І.М. Шукало ; Київ. нац. лінгв. ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено семантичні та комунікативні особливості англомовного комп'ютерного рекламного дискурсу. Розкрито його інституційну природу, виявлено особливості та визначено мовленнєво-жанрові характеристики. Встановлено специфіку гіпертекстової структури англомовного комп'ютерного рекламного дискурсу, проаналізовано особливості функціонування вербальних і невербальних компонентів у його межах. Запропоновано фреймову модель комп'ютерного рекламного дискурсу, за допомогою якої визначено його структурно-семантичну організацію та виділено елементи лексичного інвентарю. Вперше розкрито адресованість комп'ютерного рекламного дискурсу та визначено комунікативні стратегію та тактику його побудови.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-716 +
Шифр НБУВ: РА360284

Рубрики:

      
2.

Кідін Ю.В. 
Антидепресантна активність неконкурентних блокаторів NMDA-рецепторів глутамату та механізм їх дії: автореф. дис... канд. мед. наук : 14.03.05 / Ю.В. Кідін ; АМН України, ДУ "Ін-т фармакології та токсикології". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Виявлено та вивчено антидепресивні ефекти негативних модуляторів NMDA-глутаматних рецепторів, що належать до різних класів неконкурентних антагоністів N-метил-D-аспартату. З'ясовано, що тієнопіримідинові похідні монокарбонових амінокислот за умов in vitro демонструють властивості антагоністів NMDA. Антидепресантну активність виявлено у тієнопіримідинових похідних проліну (ТСВ 24.15, ТСВ 24.85) та гліцину (ТСВ 31.54), встановлено їх здатність знижувати сумарний час іммобілізації та індекс депресивності у тесті Порсолта, а також протидіяти ефектам резерпіну на моделі резерпінової депресії. Доведено, що антидепресивні ефекти сполук серії ТСВ пов'язані з їх здатністю блокувати гліцин-зв'язуючі сайти NMDA-рецепторів глутамату. Такі ж ефекти виявлено у блокатора відкритих кальцієвих каналів мемантину, проте як позитивні, так і негативні модулятори поліамін-зв'язуючих сайтів не сприячиняли антидепресивних ефектів ні в тесті Порсолта, ні в моделі резерпінової депресії. Встановлено, що антидепресивні ефекти негативних модуляторів гліцин-зв'язуючих сайтів (ТСВ 31.54 і ТСВ 24.85) та блокаторів кальцієвих каналів (мемантин) не залежать від функціонального стану моноамінергічної та ГАМК-ергічної систем. Зроблено висновок про імовірність їх впливу на прискорення початку клінічних ефектів та меншу терапевтичну резистентність у порівнянні з сучасними антидепресантами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.702.5 +
Шифр НБУВ: РА367045

Рубрики:

      
3.

Кисельова А.А. 
Архівні ресурси України в глобальній інформаційній мережі: види, доступ, перспективи: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.10 / А.А. Кисельова ; Держ. ком. арх. України, Укр. НДІ арх. справи та документознавства. — К., 2005. — 19 с. — укp.

На підставі комплексного аналізу історичних джерел і наукової літератури періоду кінця XX - початку XXI ст. досліджено види архівних ресурсів, визначено критерії класифікації та характер інформаційних ресурсів, архівних установ. Розглянуто історіографію проблеми доступу до інформаційних ресурсів, позитивні та негативні явища у сфері репрезентації архівних ресурсів у мережі Інтернет. Розроблено концептуальну модель побудови архівного веб-сайту, структуру якого визначено за видами потреб споживачів в архівній інформації. Виявлено основні здобутки, а також фактори, що перешкоджають процесу формування електронних архівних інформаційних ресурсів. Обгрунтовано пропозиції щодо подальшого розвитку інформаційних ресурсів архівних установ України. Визначено перспективні напрями розвитку веб-сайтів цих установ як складових інфосфери держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч814(4УКР)8 +
Шифр НБУВ: РА338110

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Чен Щзещзінь 
Бібліотечно-інформаційні мережі Китаю: сучасний стан та перспективи розвитку: Автореф. дис... канд. пед. наук: 07.00.08 / Чен Щзещзінь ; Харк. держ. акад. культури. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми організації бібліотечно-інформаційних мереж Китаю: їх кадрового та користувацько-технологічного забезпечення, перспективних напрямів розвитку даних мереж у Китаї (на прикладі університетських бібліотек). Комплексно проаналізовано міжнародний досвід бібліотечного співтовариства у сфері комп'ютеризації зазначених бібліотек і використання у їх діяльності Інтернет-технологій для об'єднання бібліотечних ресурсів у комп'ютерній мережі. Вивчено сучасний стан організації інформаційно-бібліотечної діяльності у Китаї. Визначено національні особливості бібліотечних комп'ютерних мереж, а також міжнародні, зумовлені впливом мережі Інтернет. Виявлено особливості використання інформаційних і телекомунікаційних технологій в університетських бібліотеках Китаю. Сформульовано основні умови та вимоги до створення WEB-сайтів у китайських університетських бібліотеках стосовно їх організації та функціонально-змістовного призначення. Розроблено та науково обгрунтовано перспективні напрями розвитку єдиної бібліотечної мережі університетів Китаю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(5КИТ)757.11 с51 +
Шифр НБУВ: РА326055

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Мороз С.І. 
Вдосконалення ціноутворення на м'ясо худоби і птиці сільськогосподарських підприємств: автореф. дис. канд. екон. наук: 08.00.04 / С.І. Мороз ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено науково обгрунтовані теоретичні та методичні засади та практичні рекомендації щодо вдосконалення ціноутворення на м'ясо худоби та птиці сільськогосподарських підприємств. Уточнено межі застосування методів ціноутворення за видами м'яса для різних товаровиробників. Проведено комплексний аналіз стану ринку м'яса в Україні на підставі результатів проведених досліджень попиту та пропозиції з метою виявлення зовнішніх і внутрішніх чинників впливу на ціни. Формалізовано напрями використання ресурсів Інтернет у ціноутворенні. Запропоновано показники економії витрат для оцінювання ефективності використання інформаційних технологій та індексів цін для визначення перспективних ринків збуту. Створено логістичну календарно-ресурсну модель управління витратами у тваринництві. Запропоновано рекомендації щодо оптимізації структури та наповнення Інтернет-сайту виробників м'ясної сировини для різних розмірів підприємств і каналів збуту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21-861 +
Шифр НБУВ: РА366779

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Чекмарьова Л.О. 
Веб-сайт обласної державної адміністрації України як документально-інформаційна система: засади функціонування, структура, зміст: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.10 / Л.О. Чекмарьова ; Держ. ком. арх. України, Укр. НДІ архів. справи та документознавства. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено нормативно-правові засади формування, структуру, функції веб-сайтів обласних державних адміністрацій (ОДА) як документально-інформаційних систем, спрямованих на вдосконалення якості та результативності діяльності цих органів, інформаційну відкритість, розвиток демократичних засад суспільства. З'ясовано зміст інформаційних ресурсів ОДА, документальну складову, структуру веб-сайтів, засоби забезпечення громадян, органів державної влади й інших організацій й установ вірогідною інформацією щодо виконання певних функцій ОДА, правовими аналітичними матеріалами, надання послуг і залучення громадян до участі в державному управлінні, охорони їх конституційних прав через систему веб-ресурсів ОДА. Встановлено розвиток ініціативи ОДА у формуванні масивів історико-культурної інформації з метою соціокультурного впливу на духовний, освітній, науковий і культурний розвиток суспільства. Охарактеризовано веб-сайт як цілісну документально-інформаційну систему, виділено її загальні функції (інформаційно-кумулятивну, соціально-комунікаційну, загальнокультурну) та спеціальні (управлінську, правову, джерелознавчу). Уточнено певні аспекти розвитку змісту документальних та інших інформаційних ресурсів сайтів ОДА, що може бути використано під час формування оптимальної моделі цих сайтів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч245 + Ч239.9 +
Шифр НБУВ: РА363866

Рубрики:

      
7.

Бородаєв Д.В. 
Веб-сайт як об'єкт графічного дизайну: Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 05.01.03 / Д.В. Бородаєв ; Харк. держ. акад. дизайну і мистецтв. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Поетапно розглянуто веб-сайт як інформаційний об'єкт світової мережі Інтернет, його складові частини та морфологічну структуру з урахуванням технологічно-програмного фактора, що безпосередньо впливає на візуальне оформлення та сприйняття веб-сайту як об'єкта графічного дизайну. Визначено генетичний зв'язок концептуальної моделі веб-сайту з традиціями книговидавництва. Висвітлено значення інформаційного проектування у процесі створення веб-сайту та його візуального оформлення. Проаналізовано принципи формування модульних сіток на базі використання таблиць у веб-сторінках, систематизовано основні напрямки у дизайні веб-сайтів, наведено визначення веб-дизайну як одного з напрямків графічного дизайну. З використанням моделі "людина - комп'ютер - Інтернет" розглянуто специфіку сприйняття веб-сайту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312.1 +
Шифр НБУВ: РА332249

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
8.

Найдьонов В.Г. 
Вивчення методом сайт-направленого мутагенезу елементів впізнавання тирозинової тРНК тирозил-тРНК синтетазою з вищих еукаріотів: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.03 / В.Г. Найдьонов ; НАН України. Ін-т молекуляр. біології і генетики. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено структурні елементи впізнавання тирозинової тРНК синтетазою в реакції аміноацилювання з використанням методу сайт-направленого мутагенезу. Встановлено, що додатковий С-кінцевий домен тирозил-тРНК синтетази покращує каталітичну ефективність аміноацилювання тРНК-транскрипту за рахунок підсилювання зв'язування останнього з ферментом. Виявлено критичне значення амінокислотного залишку лізин-147 для активності тирозил-тРНК синтетази печінки бика в аміноацилюванні гомологічної тРНК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*441.226*725.111.46
Шифр НБУВ: РА319316 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Аджаміян Фарзам 
Вивчення функціональної активності гена інсуліну людини в складі аденоасоційованого вірусу як вектора для генної терапії інсулінозалежного цукрового діабету: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.26 / Аджаміян Фарзам ; НАН України. Ін-т молекуляр. біології та генетики. — К., 2000. — 18 с. — укp.

Розглянуто вплив різних рекомбінантних молекул, у складі яких присутній ген інсуліну людини, на зміну рівня глюкози у різних біологічних системах, а саме - у культурі клітин ссавців із штучно викликаним діабетом. За результатами проведених досліджень сконструйовано рекомбінантні молекули, які містять ген інсуліну людини та різні регуляторні послідовності - промотори, енхансери, сайти, що сприяють тривалому існуванню вектора у клітинах тощо. Визначено вплив різних молекулярних конструкцій на рівень глюкози у культурі та на рівні організму діабетичних мишей. Доведено: регуляторні послідовності геному вірусу гепатиту В здатні посилювати ефект за умов введення у модельні об'єкти гена інсуліну людини, що виражено у більш значному зниженні рівня глюкози та у зростанні тривалості даного ефекту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.160.23-5
Шифр НБУВ: РА307769 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Семенюченко В. В. 
Гомогенне гідрування флавоноїдів та електронодефіцитних алкенів з використанням комплексів іридію: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.03 / В. В. Семенюченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Показано неможливість гомогенного гідрування флавоноїдів за умов, прийнятних для інших субстратів. На прикладі 7-метоксиізофлавону відкрито нову реакцію нуклеофільного гідрування, каталізовану комплексами іридію у присутності DIPEA. Синтезовано комплекси типу [Ir(COD)(Phox)]BARF без складної очистки ліганду та доведено їх будову за допомогою вичерпного віднесення сигналів в спектрах ЯМР. Знайдено шість комплексів, активних у нуклеофільному гідруванні. Показано застосованість реакції для інших електронодефіцитних алкенів. Запропоновано механізм, що передбачає утворення активної частинки, яка атакує м'який електрофільний сайт субстрату. Пояснено інертність деяких субстратів. Вивчено гомогенне гідрування 3- та 2-(2-піридил)-7-метоксихромону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г223.522,0 + Г299.2,0
Шифр НБУВ: РА371380 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Платонов М.О. 
Дизайн, синтез та дослідження регуляторних властивостей похідних 6-азапіримідинів: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.03 / М.О. Платонов ; НАН України. Ін-т молекуляр. біології та генетики. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Синтезовано нові функціонально заміщені похідні азапіримідинових основ та їх кон'югатів з феназин-1-карбоновою кислотою (ФКК-1). З використанням квантово-хімічного методу ab initio досліджено особливості їх просторової будови. Уперше змодельовано взаємодію цих сполук з каталітичним сайтом ДНК-залежної РНК полімерази фага Т7. Установлено можливий молекулярний механізм дії амінопохідних 6-азапіримідинів і композитних сполук на модельну мішень. З використанням методів обчислювальної біології виявлено здатність азапіримідин-нуклеозидів втручатися в механізм відбору "правильного" субстрату для синтезу нуклеїнових кислот. На базі модельної системи транскрипції in vitro серед синтезованих сполук виявлено групу ефективних регуляторів процесу синтезу РНК, а також перспективні речовини з фунгістатичними та протипухлинними властивостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9-1 азапіримідини + Г264.11,0 +
Шифр НБУВ: РА354677

Рубрики:

      
12.

Жданович О. В. 
Дослідницькі ресурси історичної тематики в мережі Інтернет: створення та використання: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.06 / О. В. Жданович ; НАН України, Ін-т історії України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Основну увагу акцентовано на розробці стратегій і методів проведення історичних досліджень та пошуку ретроспективної інформації, а також розміщення необхідних для роботи історика джерел і результатів наукових пошуків у мережі інтернет. Досліджено головні засади розбудови сайтів історичної проблематики, вироблено підходи до роботи з історичною інформацію. Обрано формат зберігання текстів, сформовано структуру інформаційного забезпечення ресурсу, окреслено принципи структурування й опису даних в інформаційних таблицях. Вперше досліджено засоби взаємодії користувачів-науковців з базами даних, що містять історичну інформацію, визначено принципи та основні складові дослідницьких ресурсів історичного спрямування. Проаналізовано сучасний стан та перспективи розвитку інтернет-ресурсів в історичній науці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т. с
Шифр НБУВ: РА378127 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Терещук В.І. 
Електронний паблік рілейшнз як засіб формування зовнішньополітичного іміджу держави: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / В.І. Терещук ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2008. — 20 с. — укp.

Визначено особливості формування зовнішньополітичного іміджу держави. Доведено, що електронний PR за умов глобалізації комунікацій є важливим засобом його формування та підтримки. Охарактеризовано основні інструменти електронного PR, які можна використовувати для реалізації іміджевих комунікацій. На базі аналізу світового досвіду систематизовано найбільш ефективні засоби електронного зовнішньополітичного PR. Встановлено провідну роль зовнішньополітичного відомства та дипломатичної служби держави у формуванні та підтримці її позитивного зовнішньополітичного іміджу. Розглянуто особливості формування зовнішньополітичного іміджу України на сучасному етапі її розвитку. Доведено, що для ефективної реалізації зовнішньої політики України та формування її позитивного зовнішньополітичного іміджу необхідно використовувати всі можливості сучасних зовнішньополітичних технологій паблік рілейшнз, зокрема, електронного PR. Досліджено веб-сайти дипломатичних представництв України на базі методики контент-аналізу даних структур як засобів зовнішньополітичного PR. Запропоновано PR-програму використання інструментів електронного паблік рілейшнз для формування та підтримки позитивного зовнішньополітичного іміджу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(4УКР)64 + Ч62 в05 +
Шифр НБУВ: РА355429

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Ємельяненко О.М. 
Електронний уряд: інноваційні підходи до політики і управління в інформаційному суспільстві: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / О.М. Ємельяненко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 17 с. — укp.

Показано, що ступінь розвитку електронного уряду та виконуваних ним функцій не є показником демократичності політичної системи суспільства. Обгрунтовано, що ідея електронного уряду уможливлює політичну участь громадян у новому аспекті, а саме - здійснення впливу на політичне життя країни, на державну владу за допомогою Інтернету через політично орієнтовані сайти та портали. Доведено, що у різних країнах проблеми побудови електронного уряду ідентичні, а наявні розбіжності зумовлені рівнями політичного та соціально-економічного розвитку держав. Обгрунтовано, що успішність впровадження такого уряду залежить від зацікавленості елітних груп у реалізації якісно нової, постіндустріальної філософії державного управління, інформаційній прозорості та гласності в діяльності уряду та державної влади в цілому. Розвинуто поняття "електронна держава", за яким передбачаються три галузі державної влади - законодавча, виконавча та судова. Така держава є системою державного управління на основі електронних засобів обробки, передачі та поширення інформації, застосованої з метою зміни взаємин між державними органами та суспільством. За цього поняття "електронна прозорість", яке за умов електронного уряду набуває особливого значення, а також "мобільна демократія", "мобільна держава", "мобільний уряд" є елементами поняття "електронна держава".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф022.1 +
Шифр НБУВ: РА359996

Рубрики:

      
15.

Садовник О.О. 
Засоби масової комунікації та формування іміджу українського спорту (за матеріалами преси та сайтів інформаційної мережі Інтернет): автореф. дис... канд. наук із соціал. комунікацій : 27.00.06 / О.О. Садовник ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розв'язано науково-практичне завдання формування іміджу українського спорту засобами масової комунікації. Запропоновано шкалу оцінювання емоційно-змістового забарвлення матеріалів, відповідно до якої проаналізовано спеціалізовану спортивну пресу. Виявлено вплив матеріалів спортивних сайтів мережі Інтернет на імідж українського спорту. Виокремлено іміджеві характеристики українського спорту у мас-медіа й охарактеризовано чинники, що впливають на формування іміджу. Розроблено іміджеву модель українського спорту, складовими якої є процесна та персоніфікована компоненти. Визначено особливості формування персональних іміджів у спорті, іміджів команд і спортивних клубів. Охарактеризовано персональні іміджі найкращих українських спортсменів, тренерів. Узагальнено імідж арбітра та спортивного вболівальника. Розглянуто вплив спорту на різні галузі діяльності людини. Охарактеризовано соціальні стереотипи у спорті й особливості впливу спортивної реклами на імідж спорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(4Укр) в2:Ч517 +
Шифр НБУВ: РА365373

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Микитенко Д. О. 
Значення поліморфізмів метилентетрагідрофолатредуктази для розвитку патології вагітних і/або плода: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 03.00.15 / Д. О. Микитенко ; Харків. нац. мед. ун-т, Укр. ін-т клініч. генетики. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено поширення серед породіль Київського регіону поліморфізмів С677Т та А1298С гена метилентетрагідрофолатредуктази (MTHFR). Встановлено їх клінічні асоціації з розвитком ускладнень вагітності та станом плода. Визначено частоту алельних варіантів MTHFR серед обстеженої групи породіль й екстрапольовано дані на рівень Київського регіону. Відзначено зв'язок носійства мутантного 677 Т-алелю з розвитком загрози переривання вагітності та гестозом другої половини вагітності. Показано, що мутантні алелі за 677 та 1298 сайтами MTHFR не можуть одночасно знаходитись на одній хромосомі через явище неврівноваженого зчеплення. Охарактеризовано зв'язок деяких зовнішніх чинників з розвитком ускладнень вагітності та станом плода. Обгрунтовано виділення групи ризику жінок щодо розвитку MTHFR-асоційованої патології. Запропоновано практичні рекомендації відносно вдосконалення періконцепційної профілактики акушерських ускладнень та патології плода.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21-3 + Р716.221.2-3
Шифр НБУВ: РА371641 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Маланчук О.М. 
Ідентифікація білків-партнерів туберозно-склерозного комплексу TSC1/2 та характеристика виявлених взаємодій: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.03 / О.М. Маланчук ; Ін-т молекуляр. біології та генетики НАН України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Ідентифіковано білки-партнери туберозно-склерозного комплексу TSC1/2 і охарактеризовано виявлені взаємодії у системі вищих евкаріотів. З використанням методу двогібридної системи дріжджів ідентифіковано 10 TSC2-зв'язувальні білки, а саме, адапторні білки родини 14-3-3, білки протеасомного комплексу та серин / треонінова протеїнфосфатаза 5. Одержано й охарактеризовано моноклональні антитіла проти TSC2. Специфічність утворення комплексу TSC2 / PP5 доведено на моделі клітин ембріональних фібробластів мишей з використанням методів реципрокної ко-імунопреципітації. Показано, що ефективність взаємодії TSC2 з PP5 залежить від фізіологічного стану клітин, а саме: комплексоутворення TSC2 / PP5 підсилюється у клітинах, що активно проліферують. Уперше показано зданість PP5 дефосфорилювати in vitro TSC2 за потенційними сайтами фосфорилювання АМРК. Запропоновно модель регуляції активності TSC2 шляхом PP5 опосередкованого дефосфорилювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.704.2-2 +
Шифр НБУВ: РА361128

      
18.

Коритнікова Н.В. 
Інтернет-представництво як комунікативний ресурс державного управління: автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / Н.В. Коритнікова ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження Інтернет-представництв як комунікативного ресурсу державного управління. Проаналізовано теоретико-методологічні підходи до соціологічного аналізу мережних комунікацій. Описано вплив Інтернет-технологій на політичне життя. Досліджено напрями соціально-політичних змін у зв'язку з поширенням мережних комунікацій. Уточнено специфіку функціонування державного управління в період активізації інформаційних потоків. Розглянуто інформаційно-комунікативний аспект розвитку "електронного уряду". Наведено визначення поняття "Інтернет-представництво органів влади", установлено їх цілі та сутнісні характеристики. Розроблено систему показників емпіричного виміру ефективності Інтернет-представництв, що була застосована для виділення комунікативних моделей офіційних веб-сайтів органів влади. Виявлено динаміку інформатизації ураїнського суспільства та її вплив на вирішення проблеми цифрової нерівності. Доведено, що Інтернет не є розповсюдженим засобом професійної взаємодії українських держслужбовців з населенням.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*676 + С5*666.1 +
Шифр НБУВ: РА356986

Рубрики:

      
19.

Калашнікова Л.В. 
Інтернет-сайти вищих навчальних закладів як інноваційні канали комунікації в умовах формування інформаційного суспільства в Україні: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / Л.В. Калашнікова ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження особливостей використання спеціалізованих Інтернет-сайтів вищих навчальних закладів як інноваційних каналів комунікації за умов локалізації іформаційних потоків. На підставі використання теорії соціальних змін Т.Парсонса розглянуто процес переходу України до інформаційного суспільства. Встановлено, що його основними формотворчими елементами є інформаційний простір і сфера освіти, виявлено їх взаємозалежність і взаємообумовленість. Проаналізовано специфіку розвитку інформаційного простору, обумовлену його ключовою роллю у процесі формування в Україні суспільства нового типу. Показано, що своєрідну основу, фундамент для його побудови забезпечує інтенсивний розвиток освіти у період активізації інформаційних потоків. Визначено функціональну структуру спеціалізованих Інтернет-сайтів вітчизняних ВНЗ, одним з пріоритетних завдань яких є реалізація інформаційного потенціалу навчального закладу. На підставі результатів проведеного дослідження підтверджено недостатній рівень розвитку Інтернет-сайтів ВНЗ України та відзначено деформацію заданої поліфункціональності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*676 + C5*328.93 +
Шифр НБУВ: РА339996

Рубрики:

      
20.

Назар М. М. 
Інтернет-спілкування як чинник особистісних змін у юнацькому віці: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.07 / М. М. Назар ; Ін-т психології ім. Г.С. Костюка НАПН України. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Виявлено, що інтернет-спілкування є чинником змін психологічних особливостей особистості в юнацькому віці. Розроблено психологічно обгрунтовані засоби прикладного використання інтернет-спілкування й інтернет-сайтів з метою організації психологічного впливу на особистісні утворення користувачів, зокрема, студентів ВНЗ. Розроблено інтернет-тренінги для нейтралізації певних психологічних особливостей постійних користувачів інтернет-сайтів, підвищення їх самоактуалізації, креативності, комунікативності. Використання інтернет-тренінгів як чинника змін психологічних особливостей особистості представників молоді - користувачів електронних мереж, які активно користуються інтернет-спілкуванням, є, загалом, виправданим, зручним і результативним.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю959.49 + Ю937.42
Шифр НБУВ: РА376349 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського