Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (38)Тематичний інтернет-навігатор (2)Наукова електронна бібліотека (146)Реферативна база даних (2152)Книжкові видання та компакт-диски (701)Журнали та продовжувані видання (44)
Пошуковий запит: (<.>K=ДІЛОВА$<.>+<.>K=КОМУНІКАЦІЯ$<.>+<.>K=ЯПОНІЇ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 190
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Гірнича справа   
1.

Мацуй А. М. 
Автоматизація процесів керування подрібненням пісків кульовим млином з урахуванням ідентифікації співвідношення руда/вода: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.07 / А. М. Мацуй ; Кіровогр. нац. техн. ун-т. — Кіровоград, 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено кульовий млин, який подрібнює піски класифікатора, з його комунікаціями як керований об'єкт і обгрунтовано новий принцип автоматичного керування розрідженням пульпи у технологічному агрегаті. Прийнято критерій оцінювання й ідентифікації співвідношення руда/вода в приймальному пристрої завиткового живильника. Розроблено систему автоматизації процесів керування подрібненням пісків кульовим млином з урахуванням ідентифікації співвідношення руда/вода, в якій проводиться двоконтурне регулювання та зміна тривалості осереднення значень регульованої величини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.2-5
Шифр НБУВ: РА375979 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Суховій О.М. 
Антропологія Керкегора: рух філософії до літературності: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.04 / О.М. Суховій ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 16 с. — укp.

Проаналізовано зв'язок літературності філософських практик з антропологічним досвідом, що породжує ці практики, на прикладі християнського антропологічного проекту Сьорена Керкегора. Розглянуто рух філософії до літературності як одну з провідних тенденцій у сучасній західній філософії. Філософію описано як історико-літературний феномен через виділення трьох типів літературності: Платон (онтологія), Кант (гносеологія), Ніцше (комунікація). Проведено експлікацію вихідного поняття "літературність". Показано, що літературні практики залежать від антропологічних моделей, які їх породжують. Розглянуто зв'язок християнської антропології та літературного новаторства С.Керкегора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4ДАН)5-578 + Ю216 + Ш400.04:Ю +
Шифр НБУВ: РА325585

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
3.

Гончарова І.В. 
Гексафторофосфат літію. Синтез та фазові рівноваги в апротонних середовищах: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / І.В. Гончарова ; Укр. держ. хім.-технол. ун-т. — Д., 2000. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г125.232.1
Шифр НБУВ: РА310525 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Церковна А.О. 
Гідність і честь у цивільному праві України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / А.О. Церковна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Здійснено ретроспективний аналіз ідеї гідності та честі в праві та досліджено загальні тенденції його розвитку. Розглянуто питання щодо визначення в праві понять гідності та честі фізичної особи, якими в основному й визначається їх правовий статус як об'єктів цивільних прав, а також проведено їх наукову інтерпретацію. Висвітлено співвідношення категорій "гідність", "честь" і "ділова репутація". Розроблено та внесено пропозиції щодо вдосконалення цивільного законодавства, яким визначається правова природа гідності та честі фізичної особи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)03 +
Шифр НБУВ: РА324729

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Сотникова О.О. 
Гра та комунікація в соціальній віртуальній реальності: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / О.О. Сотникова ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2005. — 17 с. — укp.

Наведено результати дослідження соціальної віртуальної реальності з позицій тих трансформацій, яких зазнає "суб'єкт" у віртуальній реальності в процесі її актуалізації/конструювання. Розглянуто теоретичне зрушення, яке відбулося в концептуалізації гри - від категорії естетики до категорії соціальної філософії - та збіглося з практичними соціальними перетвореннями, що знаменували собою проникнення гри в усі сфери життя. Проаналізовано феномен соціальної віртуальної реальності в двох його аспектах: віртуальність соціальної реальності та соціальність віртуальної реальності. Визначено фактори віртуалізації сучасного життя та механізми актуалізації/конструювання соціальної віртуальної реальності. Сформульовано основні принципи комунікативних практик "суб'єкта" у соціальній віртуальній реальності - (інтер)текстуальність, анонімність, ігри з ідентичностями, які дозволили аргументувати положення про те, що суб'єкт у віртуальній реальності функціонує як "віртуальний персонаж" і саме на рівні взаємодії віртуальних персонажів відбувається актуалізація/конструювання/симулювання соціальної віртуальної реальності. Доведено, що основною стратегією комунікативних практик в Інтернеті є іронія.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*333.4 + Ю223.221 +
Шифр НБУВ: РА339020

Рубрики:

      
6.

Мізрахі М.В. 
Гра як атрибут постмодерних комунікацій: автореф. дис. ... канд. культурології : 26.00.01 / М.В. Мізрахі ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2010. — 19 с. — укp.

Проаналізовано основні елементи дослідження культури посмодерну в контексті проекту постмодернізму. Висвітлено поворот постмодерністської рефлексії до проблем мови та комунікації. Розглянуто роль феномену гри в постмодерні. Встановлено, що гра в постмодернізмі стала одночасно важливим інструментом філософської рефлексії й об'єктом дослідження. Виявлено теоретико-методологічні підстави для культурологічного дослідження постмодерних комунікацій, розглянуто теорії комунікативної раціональності та комунікативної дії, що є найбільш продуктивними. Досліджено специфічні особливості комунікативних процесів на прикладах різних видів перформативних, художніх і віртуальних комунікацій. Розглянуто сучасні медіакомунікації й їх прояви, як телебачення та телевізійна реклама, що є прикладом реалізації у потсмодерних комунікаціях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч111.161.3
Шифр НБУВ: РА372006 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Нескородєв С.М. 
Державне регулювання інноваційних процесів в умовах глобалізації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.М. Нескородєв ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Науково обгунтовано концептуальні підходи щодо державного регулювання інноваційних процесів за умов глобалізації. Виявлено особливості "довгих" хвиль інноваційної активності у XX ст., характерні для країн-лідерів інноваційного та економічного розвитку - США, Японії, Китаю. Описано прояви довгохвильової динаміки інноваційного розвитку України у XX ст. Узагальнено зарубіжний досвід державного регулювання інноваційних процесів у розвинених країнах і країнах, що розвиваються, на певних фазах циклічно-хвильової динаміки. Встановлено, що у процесі довгохвильового розвитку економіки та інноваційної системи США, Японії та Китаю відбувається зміна методів, форм, інструментів, ступеня та питомої ваги державного регулювання залежно від фаз циклічної динаміки. Розроблено трирівневу концептуальну модель державного регулювання інноваційних процесів за умов глобалізації. Обгрунтовано рекомендації щодо здійснення інтеграції національної інноваційної системи у глобальну інноваційну сферу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-21,01 +
Шифр НБУВ: РА343896

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Ван Бін 
Державне управління науково-технічним прогресом: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Ван Бін ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто взаємозв'язок науки та техніки, розкрито форми та методи державного впливу на вектор і швидкість їх розвитку. Досліджено особливості державного регулювання ключових складових науково-технічним прогресом, зокрема, його заключної фази - епохальних і базисних інновацій у Японії, Південній Кореї, Китаєві та ряді інших країн. Запропоновано форми концентрації зусиль держави в Україні з формування та підтримки власних транснаціональних компаній. Встановлено взаємозв'язок фаз циклічної динаміки великих Кондратьєвських циклів і диференціації форм державної підтримки наукомістких галузей і виробництв нових технологічних укладів. Розроблено класифікацію стримувальних і стимулюючих факторів формування в Україні інноваційної інфраструктури до 2013 р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-21,01
Шифр НБУВ: РА373274 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

      
9.

Максименко Г.В. 
Деякі закономірності розвитку сфери послуг в соціально орієнтованій економіці (порівняльний аналіз): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Г.В. Максименко ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2004. — 18 с. — укp.

Зроблено спробу виявити найбільш загальні тенденції та закономірності розвитку сфери послуг в індустріально розвинених країнах світу за періодами: становлення "індустріального суспільства" на початку XX ст., суспільства "масового споживання" 1960-х рр., "інформаційного суспільства" останньої третини XX ст. Висвітлено закономірності переходу від "економіки товарів" до "економіки послуг". На підставі порівняльного аналізу стану високотехнологічних галузей у провідних країнах світу виділено елементи подібності (зумовлені об'єктивними закономірностями науково-технічного та технологічного прогресу) та виявлено фундаментальні соціально-економічні відмінності аналізованих процесів у країнах - США, Японії, Німеччині, Англії у взаємозв'язку з національними особливостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)490 +
Шифр НБУВ: РА332817

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Воровка М.І. 
Ділова гра як засіб підготовки майбутніх учителів до професійної діяльності: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / М.І. Воровка ; Терноп. нац. пед. ун-т ім. В.Гнатюка. — Т., 2007. — 20 с. — укp.

Науково обгрунтовано та розроблено модель системи підготовки майбутніх учителів до професійної діяльності засобами ділової гри, виокремлено основні складові системи, а саме: потреби суспільства, мету, завдання, принципи, зміст, види, форми, методи, критерії та показники оцінювання результатів діяльності, організаційно-педагогічні умови, суб'єкти гри та її результат. Наведена система передбачає впровадження спецкурсу, який забезпечує активну суб'єкт-суб'єктну взаємодію учасників гри на підставі визначених етапів і правил гри. Розроблено критерії (мотиваційний, операційний, рефлексивний) і апробовано методику діагностування рівнів (високого, середнього, низького) готовності студентів до професійної діяльності у процесі використання ділових ігор. Запропоновано структуру організації та проведення ділових ігор, яка містить взаємопов'язані етапи діагностування, моделювання, реалізацію та аналіз результатів ділової гри. Розкрито суть поняття "ділова педагогічна гра", виявлено її генезу, відмінність ігрової діяльності від інших видів діяльності, з'ясовано відмінність між рольовими, дидактичними та діловими іграми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.511.252.46 +
Шифр НБУВ: РА349490

Рубрики:

      
11.

Золотухін Ю.В. 
Еволюція функціонально-ділової графіки в контексті графічного дизайну: автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.07 / Ю.В. Золотухін ; Харк. держ. акад. дизайну і мистец. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Вивчено художні, технологічні та функціональні аспекти знакових і формально-графічних систем функціонально-ділової графіки. У структурі функціонально-ділової графіки сформульовано класи формально-графічних і знакових систем, побудовано модель структурних відношень між ними. Розроблено класифікацію формально-графічних і знакових систем. Проведено комплексне дослідження еволюції графічних знакових систем у контексті графічного дизайну. На прикладі генезису маркувальної та штемпельної графіки простежено еволюцію їх морфологічних ознак. Стверджено виникнення формотворчих тенденцій і принципів композиційної побудови печатки (штемпелю або формовідтиску) з IV тис. до н.е. Досліджено витоки знакової ідентифікації в античних і середньовічних системах. Підтверджено прецедент формування фірмового знаку в Європі у період XII - XVI ст. Виявлено факт зародження формальних ознак графічного дизайну за умов становлення товарно-виробничих відносин в елліністичному та середньовічному періодах. До наукового обігу введено терміни "функціонально-ділова графіка", "штемпельна графіка", маркірувальна графіка", "формовідбиток". Проведено семіотичний аналіз античної та середньовічної маркірувальної графіки, виявлено схожі та відмінні риси її формальних і змістових ознак. Доведено, що стародавні знакові системи розв'язували практичні задачі, актуальні для графічного дизайну і в сучасний період, зокрема: проектування візуальних комунікацій і самої візуальної "мови". Зроблено висновок, що сучасний графічний дизайн як і стародавня функціонально-ділова графіка трансформує невізуальний зміст у візуальні знаки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж182 г + Щ158.4 +
Шифр НБУВ: РА362455

Рубрики:

      
12.

Бондаренко Т.О. 
Екологічна етика журналу "The ecologist" у контексті глобалізаційних процесів у соціальних комунікаціях: автореф. дис... канд. наук з соц. комунікацій: 27.00.01 / Т.О. Бондаренко ; Харк. держ. акад. культури. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено екологічну етику альтернативного екологічного журналу "The Ecologist", який видається у Лондоні з 1970 р. Розкрито сутність екологічної етики часопису як особливого світогляду, який орієнтує людство на соціально значиму діяльність, спрямовану на гармонізацію відносин з довкіллям шляхом радикальної трансформації усталеного погляду на природу. З'ясовано роль соціальної комунікації, зокрема мас-медіа, у формуванні екологічної свідомості. Наведено загальну характеристику журналу "The Ecologist" як складової соціально-комунікаційної системи. Проаналізовано джерела, функції, етапи екологічної етики часопису, висвітлено її концептуальні засади, обгрунтовано рекомендації щодо їх використання як основи екологічного світогляду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.4(4ВЕЛ)723.2:Б1 + Б1 в051,022 +
Шифр НБУВ: РА359566

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Шаповал В.Ф. 
Епідеміологічна характеристика лістеріозної інфекції та удосконалення методів її діагностики і профілактики: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.02 / В.Ф. Шаповал ; Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Вперше за умов центрального регіону України проведено епідеміологічні дослідження розповсюдження збудників лістеріозу в об'єктах довкілля (воді відкритих водойм, стічних водах тваринницьких ферм, м'ясокомбінатів, міських комунальних стоках, грунті, питній воді з водогінної мережі та шахтних колодязів), продуктах харчування та харчовій сировині (молоці та молокопродуктах, кулінарних виробах з м'яса та риби, напівфабрикатах з овочів). Досліджено клінічний матеріал від хворих (випорожнення, виділення зіву, кров, патологічні виділення піхви від жінок з акушерсько-гінекологічною патологією). Етіологічну роль лістерій підтверджено серологічними дослідженнями. Під час проведення лабораторного аналізу 427 проб з об'єктів зовнішнього середовища бактерії роду Listeria були виявлені в 37 пробах. За результатами дослідження 508 проб продуктів харчування та харчової сировини встановлено, що контаміновано лістеріями було 24 проби. З використанням методів біотипування, фаготипування, бактеріоцинотипування, серотипування, маркірування за чутливістю до антибіотиків, а також на підставі результатів вивчення морфологічних, культуральних і біохімічних властивостей лістерії полімеразної визначено домінуючі види L.monocytogenes та L.ivanovii. Грунтуючись на отриманих результатах досліджень та досвіді США, Японії, країн Європи розроблено комплекс заходів щодо ефективної профілактики лістеріозної інфекції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.75-3
Шифр НБУВ: РА317788 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Іванова С.А. 
Жанрова своєрідність і комунікативні властивості прози Наталі Саррот: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.04 / С.А. Іванова ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2001. — 18 с. — укp.

Проаналізовано жанрову своєрідність та комунікативні властивості прози письменниці. Зазначено, що Н.Саррот пропонує нову специфічну форму роману, за якої читач, звільняючись від традиційних оповідальних схем і читацьких стереотипів, повинен вступити в комунікацію з творцем-романістом за допомогою його твору, в протилежному випадку, твір не буде зрозумілим й осмисленим. Комунікація за Н.Саррот має складну, багаторівневу характеристику, письменниця запропонувала якісно новий підхід щодо використання лексики та мовлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4ФРА)-4 Саррот Н.534
Шифр НБУВ: РА315889 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Макеєв К.С. 
Жанрові особливості українського перекладу німецьких фармацевтичних текстів: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.16 / К.С. Макеєв ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розкрито особливості фахової фармацевтичної комунікації, проведено комплексний аналіз фармацевтичних текстів. Досліджено прагматичні, лексичні, семантичні та жанрові аспекти перекладу українською мовою німецькомовних фармацевтичних текстів з урахуванням їх специфіки та фахової комунікації. Запропоновано комплексну стратегію перекладу фахових текстів на засадах перекладацького аналізу таких феноменів, як дискурс і фахова мова. Охарактеризовано складові компетенції перекладача як визначального фактора релевантного перекладу фармацевтичних текстів. Проаналізовано явище дискурсу у сучасному перекладознавсті, обгрунтовано можливість і доцільність застосування цього терміна у контексті тріади текст - дискурс - комунікація. Досліджено проблематику інтер-, інтратекстуальної та власне перекладацької термінологічної негомогенності у процесі перекладу фармацевтичних текстів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.24-77
Шифр НБУВ: РА372460 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Самохіна В. О. 
Жарт у сучасному комунікативному просторі Великої Британії і США: текстуальний і дискурсивний аспекти: автореф. дис. ... д-ра філол. наук : 10.02.04 / В. О. Самохіна ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 36 с. — укp.

Досліджено текстово-дискурсивні властивості сучасного британського й американського жартів. Розглянуто жарт як когнітивне утворення, поява якого зумовлюється розумінням комунікативної активності людини в контексті сміхової культури та досліджується в аспекті його соціального побутування та комунікативної ситуації. Інтегруючи відповідні лінгвістичні елементи, комунікація може здійснюватися за допомогою жарту, який функціонує в гумористичному різновиді дискурсу і виявляється в реалізації інконгруентності на дискурсивному рівні. Встановлено, що інконгруентність є базовим когнітивним механізмом жарту, який експлікується на лінгвоситуативному рівні (порушення онтологічних, логіко-поняттєвих, валоративних норм), а також на лінгвальному рівні (порушення мовних, мовленнєвих, текстових і жанрових норм), маніфестуючись у парадоксі: відхилення від норми є нормою сміхового сприйняття світу. Виявлено у жарті лінгвальні засоби та функції створення комічного ефекту. Досліджено інтерпретативну роль адресата, прагмастилістичні функції антропонімів, інтертекстуальність у тексті анекдоту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш3(0)943.21-67
Шифр НБУВ: РА375843 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Географічні рубрики:

      
17.

Баласинович Б.О. 
Зайнятість в умовах становлення інформаційного суспільства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Б.О. Баласинович ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми зайнятості за умов становлення інформаційного суспільства. Висвітлено економічну сутність та функціональну роль інформаційно-комунікаційних технологій в економічній системі як чинника впливу на зайнятість і сталий соціально-економічний розвиток. Визначено основні ознаки та ефективні механізми зайнятості в соціально-економічному середовищі сучасного етапу інформаційного суспільства - у період "нової економіки". Досліджено специфіку й особливості формування зайнятості. Розроблено систему її інноваційних форм і видів, встановлено особливості функціонування ринку праці та роль інформаційно-комунікаційної індустрії (ІКТ) в його динамізації. Проаналізовано зміни у структурі зайнятості за період з 1990 р. до 2004 р. року в країнах ЄС, США, Канаді та Японії. Розглянуто сферу зайнятості в Україні за даний період й обгрунтовано перспективність розвитку ІКТ як одного з важливих чинників якісного поліпшення національної структури зайнятості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)240 +
Шифр НБУВ: РА335839

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Семченко О.А. 
Засоби масової комунікації у виробничому процесі: вибори Президента України 1999 року: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / О.А. Семченко ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено роль, функції, тенденції та особливості використання засобів масової комунікації (ЗМК) у президентській виборчій кампанії 1999 р. й умови, принципи, форми діяльності основних ЗМК у виборчому процесі в Україні. Визначено концептуальні та методологічні засади дослідження діяльності ЗМК, розроблені у вітчизняній і зарубіжній комунікативістиці. Обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення та розвитку наявних концепцій масової комунікації, зокрема в аспекті теоретичної та емпіричної інтерпретації понять "засоби масової комунікації", "масова комунікація". Виявлено основні компоненти та типи ЗМК, задіяні у виборчій кампанії 1999 р. Визначнено головні проблемні аспекти в діяльності українських ЗМК. Сформульовано рекомендації щодо їх усунення й оптимізації діяльності ЗМК. Наведено пропозиції стосовно поліпшення можливостей участі й умов використання ЗМК у виборчому процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф052 + Ф3(4УКР)64 + С5*676 +
Шифр НБУВ: РА356914

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
19.

Лебеденко М.С. 
Застосування Інтернет-технологій в управлінні маркетинговими комунікаціями поліграфічних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / М.С. Лебеденко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2010. — 19 с. — укp.

Визначено переваги застосування Інтернет-технологій в управлінні промисловим підприємством. У взаємозв'язку з класичним комплексом маркетингових комунікацій запропоновано класифікацію засобів просування на основі Інтернет-технологій, визначено переваги мережі Інтернет як носія маркетингових комунікацій. На підставі систематизації підходів до визначення ефективності інструментів просування, виявлено показники та критерії ефективності електронного ресурсу. Запропоновано інструментарій для оцінювання та підвищення ефективності заходів маркетингових комунікацій поліграфічних підприємств на основі Інтернет-технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)307.051.1-211.1 ф121
Шифр НБУВ: РА375307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Босий О.Г. 
Знакові функції виробів ткацтва у звичаєво-обрядовій культурі українців: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.05 / О.Г. Босий ; НАН України. Ін-т мистецтвознав., фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського. — К., 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено особливості міфо-ритуального контексту етнокультури українців, у якому вироби ткацтва наповнюються сакральним змістом. Виявлено специфіку магічних уявлень українців, пов'язаних із категорією "надприродне". Проаналізовано обрядові функції ряду виробів, продуктів домашнього ткацтва у контексті світоглядних уявлень українців та з'ясовано їх місце у міфо-поетичній моделі світу. Значну увагу приділено компонентам знаковості обрядових реалій та фізичним характеристикам предметів ткацтва, якими зумовлено їх обрядову символіку. З'ясовано механізм дії магічних обрядів, які грунтуються на традиційних уявленнях про "надприродне", комунікація з якими реалізується за допомогою виробів ткацтва. Детально розглянуто міфо-ритуальні функції та семантику обрядових предметних символів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(23=Укр)-7
Шифр НБУВ: РА309678 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського