Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (208)Тематичний інтернет-навігатор (11)Наукова електронна бібліотека (220)Реферативна база даних (3133)Книжкові видання та компакт-диски (3350)Журнали та продовжувані видання (396)
Пошуковий запит: (<.>K=ІМІДЖ$<.>+<.>K=КАТАЛОГ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 290
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Головін А.П. 
Адміністративно-правове регулювання діяльності міліції громадської безпеки: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.П. Головін ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання удосконалення адміністративно-правового регулювання діяльності міліції громадської безпеки за умов реформування системи Міністерства внутрішніх справ України. Уточнено поняття та зміст адміністративно-правового статусу міліції громадської безпеки, розроблено модель механізму адміністративно-правового регулювання її діяльності та наведено характеристику його складових. Визначено місце міліції громадської безпеки у системі органів внутрішніх справ і порядок організації діяльності місцевої міліції з урахуванням зарубіжного досвіду та національних особливостей. Внесено пропозиції до чинного законодавства України щодо напрямків удосконалення функціонування міліції громадської безпеки, оновлення адміністративно-правового статусу працівників її підрозділів і його впливу на формування іміджу й авторитету органів внутрішніх справ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.03 +
Шифр НБУВ: РА331848

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

      
2.

Столбова В. В. 
Адміністративно-правові засади діяльності підрозділів зв'язків з громадкістю ОВС України щодо формування позитивного іміджу міліції: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. В. Столбова ; Держ. НДІ МВС України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні правові та методологічні проблеми, пов'язані з адміністративно-правовими засадами діяльності підрозділів зв'язків з громадськістю ОВС України щодо формування позитивного іміджу міліції. Розроблено рекомендації та пропозиції, які сприяють вдосконаленню діяльності підрозділів зв'язків з громадськістю ОВС України щодо формування позитивного іміджу міліції. Зазначено, що підрозділи зв'язків з громадськістю ОВС України є суб'єктами адміністративного права та належать до підрозділів міліції, які здійснюють адміністративну діяльність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.028
Шифр НБУВ: РА374622 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Гаврилюк Т. Д. 
Адміністративно-правові засади співпраці міліції (поліції) з населенням: європейський досвід: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Т. Д. Гаврилюк ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проведено теоретико-правовий аналіз понять досліджуваної проблеми, зокрема таких, як "взаємодія", "співробітництво", "співпраця", "партнерство", "громадська думка", "імідж", "паблік рилейшнз" та "довіра". Досліджено аспекти становлення співпраці міліції (поліції) з населенням в історичному контексті та сучасні тенденції їх розвитку. Визначено характерні особливості процесу взаємодії поліції європеських країн з населенням. Проаналізовано сучасний стан функціонування системи МВС України у сфері взаємодії з населенням та обгрунтовано можливі шляхи удосконалення в цьому напрямі з урахуванням позитивних напрацювань поліції європейських країн.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.028 + Х819(4)112.011.028
Шифр НБУВ: РА380770 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Лафазан Ю. О. 
Адміністративно-правові засади функціонування підрозділів зв'язків з громадськістю органів внутрішніх справ України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Ю. О. Лафазан ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми функціонування підрозділів зв'язків із громадськістю ОВС України. Розглянуто етапи його становлення та формування, структурні елементи підрозділів зв'язків з громадськістю як форми організації інформаційної політики органів внутрішніх справ. Значну увагу приділено концептуальним проблемам функціонування підрозділів зв'язків із громадськістю ОВС. Розкрито особливості та відмінності функціонування підрозділів зв'язків із громадськістю ОВС від засобів масової інформації. Розроблено рекомендації щодо вдосконалення законодавчого регулювання організаційних підвалин, матеріальної та фінансової бази функціонування підрозділів зв'язків з громадськістю, гарантій захисту права працівників підрозділів зв'язків з громадськістю ОВС і громадян на одержання інформаційних послуг у правоохоронній сфері. Запропоновано власну концепцію інформаційного впливу на співпрацю з громадськістю, профілактику правопорушень та злочинності, а також створення позитивного іміджу працівника міліції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.010.28
Шифр НБУВ: РА379124 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Лук'яник І.В. 
Активні процеси в кометах: аналіз кривих блиску та спектрів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.03.02 / І.В. Лук'яник ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2002. — 16 с. — укp.

Досліджено криві блиску та спектри комет для встановлення певних характерних особливостей, притаманних спалахам і флуктуаціям блиску комет і розвалам їх ядер. Створено каталог фізичних характеристик комет, спостережених у 1990 - 2000 рр. Побудовано та детально охарактеризовано криві блиску двох яскравих комет C/1995 O1 (Hale-Bopp) та C/1996 B2 (Hyakutake), а також встановлено зв'язок флуктуацій блиску даних комет з фізичними умовами у міжпланетному просторі. Отримано розподіл числа спалахів блиску комет у межах секторів секторної структури міжпланетного магнітного поля та встановлено їх три основні причини. Проаналізовано зв'язок флуктуацій блиску з положенням комети у межах секторів секторної структури міжпланетного магнітного поля. На підставі спектрального та фотометричного матеріалу про комету C/1999 S4 (LINEAR) наведено результати, що характеризують процес руйнації ядра зазначеної комети та оцінено розміри фрагментів, їх швидкість та енергію розльоту. Виявлено зміщення люмінесцентного континуума стосовно комет C/1999 S4 (LINEAR) та C/2001 A2 (LINEAR), які відносяться до класу комет, ядра яких руйнуються. Обчислено фізичні характеристики нейтральної складової атмосфери комети C/2000 WM1 (LINEAR). Проведено детальне ототожнення спектрів вищезгаданих комет.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В655.25
Шифр НБУВ: РА319732 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Ананко Т.Р. 
Англомовний корпоративний дискурс: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / Т.Р. Ананко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Проаналізовано лінгвопрагматичні та соціолінгвістичні особливості корпоративного дискурсу. Обгрунтовано його виділення, запропоновано визначення, виокремлено основні компоненти, а також проаналізовано лексичні шари, які складають корпоративний дискурс та відрізняють його від інших різновидів. Корпоративний дискурс реалізується в інституційній сфері, а також виявляється у міжособистісних стосунках. Виокремлено шість типових комунікативних ситуацій з різними адресатно-адресатними характеристиками. Доведено, що комунікативну поведінку учасників зумовлюють цінності корпоративної культури компанії. Визначено основні напрями реалізації корпоративного іміджу для рекламних і PR компаній. Вивчено засоби створення корпоративного іміджу у віртуальному просторі. Проаналізовано комунікативні риси поведінки керівників великих компаній, які репрезентують директивний і демократичний стилі менеджменту. Виявлено засоби реалізації гендерного фактора. Вивчено комунікативні стратегії та тактики у корпоративному контексті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-70 +
Шифр НБУВ: РА354069

Рубрики:

      
7.

Бойко О. Г. 
Архітектура мурованих синагог Правобережної України XVI - XX ст.: автореф. дис. ... канд. архіт. : 18.00.01 / О. Г. Бойко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Виявлено принципи та закономірності формування містобудівних, планувально-просторових, конструктивних, об'ємно-композиційних, будівельно-технологічних, пластично-образних і стильових особливостей синагог у контексті європейських і місцевих традицій. Уточнено датування окремих синагог, виявлено основні етапи будівництва. Розглянуто чинники, які впливали на архітектурно-просторову організацію синагог. Висвітлено цілісну картину формування архітектури мурованих синагог Правобережної України, як феномену юдейської сакральної архітектури. Наведено каталог досліджених синагог, розглянуто стан та обгрунтовано цінність збережених 227-ми споруд. Визначено перспективні напрямки використання збережених синагог з метою відновлення історичної колективної пам'яті щодо втрачених юдейських громад. Розроблено наукові положення з консервації, реставрації та реконструкції збережених синагог.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ117.166(4УКР-9ПРА=ЄВР)4/6
Шифр НБУВ: РА375910 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Макойда О.В. 
Біблійні цикли Осипа Сорохтея: проблема індивідуального творчого методу: Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.05 / О.В. Макойда ; Львів. акад. мистецтв. — Л., 2004. — 17 с. — укp.

Досліджено життєвий і творчий шлях станіславського художника О.Сорохтея, виявлено обставини формування його світоглядних та художніх пріоритетів. На підставі вивчення біблійних циклів визначено стилістичні особливості творчого методу митця. Висвітлено аспекти духовно-етичних пошуків художника, встановлено вплив європейського мистецтва, зокрема, експресіонізму, на його творчість. Виявлено чинники формування експресіоністичної манери у творчості О.Сорохтея. Проаналізовано твори сакрального характеру, встановлено художні особливості та аналогії у зіставленні з творами спорідненої тематичної групи. Здійснено каталогізацію творів релігійної тематики. Простежено зв'язок творів художника з витоками народної творчості у контексті засобів художньої виразності. Впроваджено у науковий обіг групу маловідомих творів митця.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ143(4УКР)6-8 Сорохтей О. + Щ146.563(4УКР)6-3
Шифр НБУВ: РА330681

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Ковальчук В.М. 
Бібліотечна, книговидавнича та культурно-просвітницька діяльність М.П.Балліна (1829 - 1904): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.08 / В.М. Ковальчук ; НАН України. Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Вперше розглянуто бібліотечну, книговидавничу та культурно-просвітницьку діяльність М.П.Балліна як комплексне історико-культурологічне явище, здійснено історико-бібліотекознавчу реконструкцію його архівної та творчої спадщини, починаючи з середини XIX - до початку XX ст. За допомогою методів архівної евристики встановлено місця зберігання окремих джерел. На підставі досліджень рукописних та опублікованих документів висвітлено життєвий шлях М.П.Балліна в найбільш повному на сучасний період обсязі. Визначено основні напрямки його громадської діяльності. На підставі вивчення ахівних джерел з історії кооперації, записних книжок, творчих матеріалів та епістолярної спадщини визначено внесок М.П.Балліна у розвиток українського та російського просвітництва, бібліотечну та книговидавничу справу. До наукового обігу залучено нові імена та відомості про важливі історичні події, уточнено деякі факти з історії розвитку бібліотечної та книговидавничої справи в Україні, встановлено наукові, культурні та видавничі зв'язки діячів кооперативного просвітництва. Досліджено розвиток ідейних поглядів, що визначали змістовий характер діяльності М.П.Балліна. Розглянуто теоретичні концепції ученого у сфері бібліотечного будівництва, зокрема щодо формування фондів і каталогів бібліотек і видавничої політики у галузі народної книжки. Показано значний внесок М.П.Балліна у розвиток вітчизняного бібліотеко- та книгознавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч617.3(4УКР)5-8 Баллін,М.П. + Ч710.3(4УКР=411.2)5-8 Баллін М. + Ч733(4УКР=411.2)5-8 Баллін,М.П.4 +
Шифр НБУВ: РА340675

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Яворська У.П. 
Бібліотечно-бібліографічна діяльність Івана Кревецького: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.08 / У.П. Яворська ; НАН України. Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Досліджено основні етапи розвитку та напрями бібліотечної та науково-бібліографічної діяльності видатного вітчизняного ученого-історика, книгознавця, бібліографа, публіциста, редактора, директора бібліотеки Наукового товариства ім. Т.Шевченка (НТШ) у Львові І.Кревецького. Запропоновано періодизацію бібліотечної діяльності ученого. Проаналізовано процес становлення І.Кревецького як науковця, бібліотекаря та бібліографа. Досліджено діяльність І.Кревецького у бібліотеці Наукового товариства ім. Т.Шевченка (НТШ) у Львові та Всенародній бібліотеці України (ВБУ) у Києві у контексті загальнополітичних, економічних і культурних процесів, що відбувалися в країні. Здійснено тематико-типологічний аналіз науково-бібліографічної спадщини ученого, яка загалом нараховує понад 230 рецензій, опублікованих на сторінках трьох львівських часописів - "Записок НТШ", "ЛНВ" та "Нової зорі". Створено бібліографічний покажчик наукових праць І.Кревецького. Висвітлено суттєвий внесок ученого у розвиток національно-культурного життя західноукраїнських земель першої половини XX ст. Проаналізовано теоретико-методологічні дослідження, здійснені І.Кревецьким у ВБУ у Києві, спрямовані на методичне й організаційне забезпечення функціонування бібліотеки: комплектування та каталогізації бібліотечних фондів, формування фонду україніки. Розкрито актуальність наукових ідей і поглядів І.Кревецького, показано їх вплив на розвиток сучасного бібліотеко- та бібліографознавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч733(4УКР)6-8 Кревецький, І.І. 4 + Ч753(4УКР)6-8 Кревецький, І.І. 4 +
Шифр НБУВ: РА355700

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Приходченко Я.В. 
Бренд-менеджмент торговельних підприємств в умовах маркетингової орієнтації: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Я.В. Приходченко ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми теоретичних, методичних і практичних аспектів бренд-менеджменту торговельних підприємств. Розкрито суть поняття "бренд торговельного підприємства". Обгрунтовано концепцію бренд-менеджменту торговельних підприємств. Визначено складові елементи бренду підприємства (бренд товару й імідж підприємства). Встановлено, що концептуальною основою бренд-менеджменту торговельних підприємств за умов маркетингової орієнтації є система бренд-менеджменту. Проведено діагностування спроможності торговельних підприємств щодо реалізації бренд-менеджменту. Досліджено систему бренд-менеджменту та оцінено ефективність бренд-менеджменту даних підприємств. Розроблено комплексну систему бренд-менеджменту на підставі маркетингу та рекомендації щодо впровадження її складових систем, підсистем і елементів у практичну діяльність. Розроблено стратегічний набір бренд-менеджменту для підприємств, використання яких має сприяти підвищенню ефективності їх діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.0-803.43 +
Шифр НБУВ: РА363405

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Тугай А.В. 
Великомасштабні рухи спіральних галактик каталогу RFGC: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.03.02 / А.В. Тугай ; НАН України. Голов. астроном. обсерваторія. — К., 2005. — 24 с. — укp.

Побудовано вибірку з 1561-ї плоских спіральних галактик з каталогу RFGC, стосовно яких існують дані про променеві швидкості та ширини лінії НІ. На її базі визначено величини та похибки параметрів узагальненої залежності Таллі - Фішера у варіанті "лінійний діаметр - ширина лінії НІ" та мультипольних моделей колективного руху галактик. Побудовано об'єднаний масив даних про спіральні галактики з каталогів RFGC і Mark III. З використанням одержаної залежності Таллі - Фішера у варіанті "світність - ширина лінії НІ" оцінено відстані та радіальні пекулярні швидкості галактик двох каталогів. З'ясовано, що положення близьких надлишків густини (атракторів), які знаходяться у межах вибірки, не може бути визначеним з використанням мультипольної моделі колективного руху галактик. Розглянуто 4-атракторну модель розподілу густини на масштабі до 200 Мпк і проаналізовано її відповідність спостереженим даним про великомасштабні рухи галактик. Показано, що дана модель узгоджується з параметрами дипольної складової колективного руху і не узгоджується з параметрами октупольної і квадрупольної складових.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В674 я26,022 + В677.1 я26,022 +
Шифр НБУВ: РА340290

Рубрики:

      
13.

Карпова К.С. 
Вербалізація національно-специфічних концептів американського суспільства XX - початку XXI ст.: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / К.С. Карпова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Вивчено мовну картину сучасного американського суспільства, визначено її особливості, сформовані під впливом національної культури, етнічної свідомості, менталітету нації з урахуванням соціокультурної варіативності англійської мови. Наукове дослідження виконано з використанням когнітивного, лінгвокультурологічного, етнолінгвістичного й аксіологічного підходів сучасної лінгвістики. Розглянуто засоби вербалізації національно-специфічних концептів і цінностей американської мовної картини світу , в яких відображено своєрідність національного характеру, менталітету, способу життя американської спільноти, а також найважливіші суспільно-політичні й економічні процеси, що відбувалися в США у XX - на початку XXI ст. і докорінно вплинули на подальший розвиток країни та формування глобального іміджу США як світової супердержави. Досліджено прецедентні імена (Martin Luther King Jr., Elvis Presley, Marilyn Monroe, Bill Gates, Donald Trump), що мають символьні характеристики в американській культурі XX - початку XXI ст., розглянуто особливості їх функціонування в комунікативному просторі США. Виявлено лексичні одиниці, усталені словосполучення, оказіоналізми, ідіоми, паремії, що відображають культурно-історичні та суспільно-політичні концепти американського суспільства. Проаналізовано особливості відображення в лексиці та фразеології сучасної англійської мови домінантних американських цінностей. Досліджено вербальну репрезентацію типових рис національного характеру американців в сучасній англійській мові.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш121(7СПО) + Ш143.21-013 +
Шифр НБУВ: РА357662

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Сиревич Є.Ю. 
Верифікація моделей цифрових пристроїв, які подано мовами опису апаратури: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / Є.Ю. Сиревич ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено методи зменшення обсягу тестової інформації, необхідної для функціональної верифікації високорівневих моделей цифрових пристроїв (ЦП), які подано мовами опису апаратури (МОА). Удосконалено стратегію верифікації мовних моделей ЦП. Створено нові методи верифікації на основі синтезу тестів за умов активізації шляхів у структурі, що описує ЦП. Модифіковано методи побудови розрізнюючих послідовностей для ідентифікації функціональних елементів у моделі ЦП. Вперше створено модель сигналу з поданням цілочислових і логічних значень у вигляді діапазонів, а також операції прямої та зворотної імплікації на ній. Розроблено модель ЦП у вигляді композиції двох графів на основі поведінкової моделі на МОА, запропоновано методику проведення діагностичного експерименту за розробленою стратегією. Здійснено експериментальне дослідження на мовних моделях реальних проектів ЦП та тестових схем з каталогів провідних фірм в області проектування ЦП на МОА. Показано, що програмна реалізація компонентів системи автоматизованої верифікації на базі графової моделі та впровадження теоретичних і практичних результатів наукового дослідження у виробництво, дозволили формалізувати процес верифікації та підвищити його достовірність, що сприяє скороченню часу, відведеного на проектування апаратури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З972-07-5-05 +
Шифр НБУВ: РА353579

Рубрики:

      
15.

Хромець О.Л. 
Виборчі технології як чинник політичних трансформацій у пострадянських країнах (на прикладі України та Росії): автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / О.Л. Хромець ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено сутність та особливості виборчих технологій як чинника політичних трансформацій у пострадянських країнах. Акцентовано увагу на детальному аналізі та зіставленні особливостей впливу виборчих технологій на демократичну трансформацію в Україні та Росії. Проаналізовано психологічний, соціологічний, епістемологічний, культурологічний та маркетинговий підходи. Виокремлено основні типи виборчих технологій, які є домінуючими за демократичного ладу та демократичної трансформації: аналітичні або оцінки електорального поля, технології формування іміджу, технології рекламно-агітаційного напряму, технології організаційно-масового напряму або польові. Відзначено ризик здійснення політичного маніпулювання через виборчі технології, що значною мірою підвищує ризик зміни вектора політичних трансформацій в країнах пострадянського простору на авторитарний або тоталітарний.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф052 + Ф024 +
Шифр НБУВ: РА367629

Рубрики:

      
16.

Іванцов А.В. 
Визначення мас великих астероїдів на основі наземних позиційних спостережень: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.03.01 / А.В. Іванцов ; НАН України. Голов. астрон. обсерваторія. — К., 2007. — 22 с. — укp.

Розглянуто проблему визначення мас великих астероїдів динамічним методом. Одержано новий каталог 622-х положень у системі ICRS 24 астероїдів до 13-ї зоряної величини на базі обробки ПЗЗ-спостережень у Миколаєві у період 2000 - 2005 рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В655.1-41,022 +
Шифр НБУВ: РА353737

Рубрики:

      
17.

Шульга О.В. 
Визначення положень небесних об'єктів до 15supm/sup із спостережень на аксіальному меридіанному крузі Миколаївської астрономічної обсерваторії: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.03.01 / О.В. Шульга ; НАН України. Голов. астрон. обсерваторія. — К., 2001. — 28 с. — укp.

Висвітлено проблему визначення положень небесних об'єктів до 15m з систематичними похибками не гірше від +- 0".02 до +- 0".03 та вмпадковими похибками не гірше від +- С 0".03 до +- 0".04 для зірок 8m - 11m та не гірше від +- 0".07 до +- 0".09 для зірок 12m - 15m. Розроблено та запатентовано конструкцію аксіального меридіанного круга (АМК). Створено прикладну теорію АМК. Викладено методики дослідження його параметрів. Виготовлено оптико-механічні вузли АМК, зірковий та автоколімаційний мікрометри з використанням ПЗЗ приймачів і скануючу відлікову систему круга. Побудовано павільйони та допоміжні будівлі АМК. Виконано дослідження параметрів та інструментальної системи АМК з використанням методу безперервного контролю рухомих вузлів і деталей АМК. Здійснено регулярні спостереження на телескопі та одержано каталоги положень: 9146 зірок до 15m за списком каталогу GSC навколо 190 позагалактичних радіоджерел (AMC1C), 1415 зірок 8m - 10m за списком каталогу HIPPARCOS (AMC1A).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В61с0,022
Шифр НБУВ: РА313962 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
18.

Ромін А.В. 
Визначення просторової форми геометричного об'єкта в часі за описами його зображень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.01.01 / А.В. Ромін ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Розроблено метод опису графічного прояву розвитку в часі реакцій гетерогенного типу на прикладі опису сім'ї контурів вигоряння рослинного матеріалу за певною кількістю вузлових зображень. Визначено вимоги комп'ютерної системи передбачення форми геометричних об'єктів, що розвиваються у часі. Розглянуто основні положення іміджевої екстраполяції, призначеної для відновлення проміжних і прогнозування майбутніх зображень за вузловими зображеннями. Показано, що за допомогою іміджевої естраполяції можна спрогнозувати характер поведінки роздільних поверхонь гетерогенної системи у деякий, наперед заданий час, або визначити кромки вигоряння, які передували вузловим кромкам. Наведено приклади створення алгоритмів визначення даних кромок вигоряння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П348в641.51 + з970.632
Шифр НБУВ: РА316156 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Можаренко М.М. 
Використання гордеїнів як маркерів ступеня зимостійкості озимого ячменю: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / М.М. Можаренко ; УААН. Селекц.-генет. ін-т - Нац. центр насіннєзнавства та сортовивчення. — О., 2005. — 21 с. — укp.

Проаналізовано можливість використання алелей гордеїнкодувальних локусів для маркування ступеня зимостійкості озимого ячменю. Для розв'язання даної задачі створено методику електрофорезу гордеїна в кислому поліакриламідному гелі. Побудовано каталог основних алелей гордеїнкодувальних локусів. На модельному об'єкті, матеріалі конкурсних сортовипробувань і колекції вивчено взаємозв'язок алельного складу даних локусів зі ступенем зимостійкості. Створено математичні та графічні моделі цього зв'язку, що мають високий ступінь надійності. Показано, що запропоновані математичні моделі мають найбільший ступінь достовірності у роки з суворими умовами зимівлі рослин. Вивчено серії алелей гордеїнкодувальних локусів, що маркують низький, середній і високий ступінь зимостійкості озимого ячменю. Показано, що найбільшу зимостійкість мають генотипи з формулами 2.4.4., 2.3.1. Створено два сорти озимого ячменю "Метелиця" та "Достойний".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.703-275.9 +
Шифр НБУВ: РА338597

Рубрики:

      
20.

Бабак М.П. 
Використання комунікативних методів побудови політичного іміджу в засобах масової інформації: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / М.П. Бабак ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Ш. Ін-т журналістики. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Визначено та класифіковано комунікативні методи побудови політичного іміджу в ЗМІ, відокремлено новітні від вже відомих. Проаналізовано стан і перспективи розвитку комунікативних методів впливу в журналістиці, політичному консультуванні, паблік рілейшиз та іміджелогії. Розглянуто особливості використання вітчизняними засобами масової інформації комунікативних методів для привернення уваги читачів до діяльності політика або партії та формування громадської думки щодо окремих політичних сил. Досліджено деякі групи комунікативних методів побудови політичного іміджу в ЗМІ за типологічними ознаками. Особливу увагу приділено новітнім методам, показано перспективи їх сталого використання у ЗМІ як засобу створення іміджу. Розглянуто питання "первинності" іміджу та PR. Розроблено дворівневу класифікацію комунікативних методів, пристосовану для практичного використання в рекламних і PR-агенціях з метою формування у суспільній свідомості певних політичних настанов і фіксування іміджу політика або політичної партії. Простежено тенденції розвитку українського іміджевого та PR-консультування у контексті співпраці з засобами масової інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62 в05 + Ф018 + Ф055.1 +
Шифр НБУВ: РА349597

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського