Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (424)Книжкові видання та компакт-диски (228)Журнали та продовжувані видання (15)
Пошуковий запит: (<.>A=МИРОНЮК$<.>+<.>A=ТАТЬЯН$<.>+<.>A=ФЕДОРОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 30
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Миронюк Б.М. 
Диференціально-топічна діагностика інтракохлеарної хронічної сенсоневральної приглухуватості у дітей: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.19 / Б.М. Миронюк ; АМН України. Ін-т отоларингології ім. О.С.Коломійченка. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Наведено результати обстеження та лікування 110-ти хворих з II - III ступенем хронічної сенсоневральної приглухуватості (ХСНП) з використанням тесту швидкої слухової адаптації. Виділено чотири основних варіанти адаптивних реакцій, з урахуванням яких можна визначити 4 форми інтракохлеарної ХСНП: рецепторну (ураження локалізується у волоскових клітинах); невральну (ураженою є ділянка першого нейрона; змішану - рецепторно-невральну (уражені волоскові клітини та волокна слухового нерва; адаптаційно-збережену (частина елементів внутрішнього вуха зруйнована або загибла, а ті, що залишилися, функціонують нормально). Відзначено, що результати проведеного дослідження дають змогу прогнозувати ефективність лікування дітей, хворих на інтракохлеарну хронічну сенсоневральну приглухуватість та здійснювати деталізацію інтракохлеарних уражень. Уточнено існуючу класифікацію інтракохлеарної ХСНП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.683.024.2-43 +
Шифр НБУВ: РА335004

Рубрики:

      
2.

Миронюк В.М. 
Електоральна географія регіону (на матеріалах галицьких областей): Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / В.М. Миронюк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено систему історико-, демо-, етно-, економіко-географічних чинників електоральної географії галицьких областей України. Виділено типи електоральних систем адміністративних районів. Здійснено електоральну регіоналізацію Галичини різного територіального масштабу. Визначено шляхи вдосконалення електоральної інфраструктури. Обгрунтовано мотиви абсентеїзму електорату різних соціальних груп.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*666*332.6*18:Д820.8
Шифр НБУВ: РА318186 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Татьяненко О.В. 
Клініко-функціональні критерії обмежень життєдіяльності при гіпертонічній хворобі II стадії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / О.В. Татьяненко ; Дніпропетр. держ. мед. акад., АМН України. Ін-т гастроентерології. — Д., 2005. — 23 с. — укp.

Проведено досліження обмежень життєдіяльності в аспекті вивчення проблеми удосконалення медико-соціальної експертизи за гіпертонічної хвороби (ГХ) II стадії. В результаті комплексного обстеження встановлено, що ГХ II стадії характеризується різноманітністю структурно-функціональних змін серцево-судинної системи, що свідчить про клінічну та патогенетичну гетерогенність проявів даної стадії захворювання й обумовлює диференційовані підходи щодо оцінки обмежень життєдіяльності. Уточнено патогенетичні взаємозв'язки, які відображають негативний вплив гіпертрофії лівого шлуночка (ГЛШ) на функціонування системи кровообігу у хворих на ГХ. Встановлено, що прогресування ГЛШ супроводжується розвитком автономної дисфункції серця, а у випадку формування даної патології за концентричним типом, у порівнянні з ексцентричним, відзначено вищі рівні артеріального тиску (АТ) за даними добового моніторування та вірогідне зниження часових показників варіабельності серцевого ритму (ВСР). Встановлено, що рівень реакції систолічного АТ на фізичне навантаження у хворих на ГХ поєднаний з рівнем систолічного АТ за даними добового моніторування АТ та зворотно пов'язаний зі статистичними та спектральними параметрами добової ВСР. Виявлено, що на формування обмежень життєдіяльності за ГХ II стадії впливають тривалість захворювання, ступінь і характер артеріальної гіпертензії, ступінь і геометричний тип ГЛШ, а також тип гемодинамічної реакції на фізичне навантаження. Розроблено диференційовані критерії функціонального стану серцевої діяльності, які рекомендовано використовувати під час проведення медико-соціальної експертизи для встановлення оцінки обмежень життєдіяльності хворих на ГХ II стадії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-3 +
Шифр НБУВ: РА336310

Рубрики:

      
4.

Миронюк І.Ф. 
Наукові основи керованого синтезу пірогенного кремнезему та його фізіко-хімічні властивості: Автореф. дис... д-ра хім. наук: 01.04.18 / І.Ф. Миронюк ; НАН України. Ін-т хімії поверхні. — К., 2001. — 38 с. — укp.

Розроблено фізико-хімічні основи керованого синтезу високодисперсних кремнеземів. Розглянуто особливості структуроутворення під час одержання кремнезему шляхом гідролізу тетрахлориду кремнію за умов рідкофазного та пірогенного синтезу. Значно поліпшено якісні показники одержуваної продукції. Вперше у вітчизняній практиці реалізовано синтез кремнезему з дуже низьким вмістом води. Створено ряд нових перспективних кремнеземних матеріалів різноманітного призначення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г65-5 + Л43-3
Шифр НБУВ: РА314241 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Миронюк О.В. 
Облік виробничих витрат бавовнопрядильних підприємств: методика та організація: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / О.В. Миронюк ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2005. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання удосконалення методики та організації обліку витрат і калькулювання собівартості продукції на бавовнопрядильних підприємствах та шляхи їх вирішення за сучасних умов господарювання. Розкрито взаємозв'язок понять "витрати" та "собівартість" в системі економічних категорій. Досліджено організаційно-технологічні особливості бавовнопрядильного виробництва та їх вплив на побудову обліку витрат. Визначено класифікаційні ознаки класифікації витрат для потреб управління, що сприяє правильній організації обліку витрат, їх плануванню, нормуванню та прийняттю управлінських рішень щодо покращання роботи підприємства. Досліджено проблеми організації обліку матеріальних, трудових і загальновиробничих витрат на бавовнопрядильному виробництві. Обгрунтовано вибір альтернативного методу нарахування амортизації виробничого обладнання та вибір бази розподілу загальновиробничих витрат. Висвітлено питання методики обліку витрат за центрами витрат і сферами відповідальності, а також зведення витрат на виробництво продукції та калькулювання її собівартості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.645.11-148.6 +
Шифр НБУВ: РА337237

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Миронюк Р.В. 
Органи внутрішніх справ як суб'єкти виконавчого провадження в справах про адміністративні правопорушення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Р.В. Миронюк ; Держ. податк. адмін. України, Акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2003. — 19 с. — укp.

Запропоновано поняття виконавчого провадження в справах про адміністративні правопорушення, розкрито його зміст та проведено його градацію. Надано пропозицію про закріплення положення про отримання чинності постанови про накладення адміністративного стягнення. Вивчено зміст виконавчого провадження в справах про адміністративні правопорушення, наведено пропозиції про визначення строків проведення окремих виконавчих дій та про їх чіткіше нормативне закріплення. У систематизованому вигляді визначено суб'єкти, які беруть участь у виконанні постанов про накладення адміністративних стягнень, проведено їх класифікацію, визначено їх повноваження. Комплексно проаналізовано діяльність органів внутрішніх справ як одного з домінуючих суб'єктів виконавчого провадження в справах про адміністративні правопорушення. Запропоновано шляхи вдосконалення правового регулювання даної діяльності на підставі реформи чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)07 +
Шифр НБУВ: РА323456

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Миронюк М.О. 
Особливості метаболічних адаптацій риб до нафтового забруднення водного середовища: автореф. дис... канд. біол. наук : 03.00.10 / М.О. Миронюк ; НАН України; Ін-т гідробіології. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Вперше встановлено особливості білкового, вуглеводного й енергетичного обміну у тканинах коропа за дії різних концентрацій дизпалива та сирої нафти водного середовища. Показано, що величини показників, які характеризують білковий (загальний білок, активність АлАТ і АсАТ), вуглеводний (вміст глікогену, пірувату та лактату) й енергетичний (активність сукцинатдегідрогененази, цитохромоксидази і вміст аденілових нуклеотидів) обмін у тканинах коропа залежать від виду нафтопродуктів, їх концентрацій у воді. Вперше з'ясовано, що енергозабезпечення процесів адаптації риб до змін концентрацій нафтопродуктів водного середовища здійснюється різними шляхами: гліколітичним, чи за рахунок посиленого функціонування циклу трикарбонових кислот. На підставі величин досліджуваних показників зроблено оцінку адаптивної спроможності риб до різних концентрацій нафтопродуктів у водному середовищі та їх виду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П728-28 + Е623.33*827.512.2 +
Шифр НБУВ: РА366882

Рубрики:

      
8.

Миронюк В.В. 
Особливості повнодеревності та розмірно-якісна структура дерев забудованої частини м.Києва: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.02 / В.В. Миронюк ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Вивчено біометричні параметри дерев забудованої частини м.Києва, особливості розмірно-якісної структури їх стовбурів і розроблено відповідні нормативи для матеріальної оцінки деревного запасу, який вирубується під час реконструкції міських зелених насаджень. Установлено загальну характеристику насаджень системи зеленого господарства м.Києва та проаналізовано їх сучасний стан. Відзначено особливості попередньої оцінки деревини за умов міста й охарактеризовано основні методичні принципи опрацювання сортиментних таблиць. Наведено результати вивчення повнодеревності стовбурів дерев міських зелених насаджень і встановлено параметри відповідних математичних моделей. На підставі результатів дослідження просторово-параметричних особливостей дерев визначено форму математичного зв'язку об'єму їх крони та діаметра. Розроблено об'ємні таблиці для дерев тополі білої, кленів ясенелистого та сріблястого залежно від висоти та діаметра стовбурів на висті 1,3 м. Установлено, що видові числа стовбурів дерев за умов урбанізованого середовища системно менші, а об'єм крони у кілька разів перевищує значення відповідних показників лісових аналогів. Наведено результати вивчення особливостей розмірно-якісної структури деревних стовбурів в аналітичному та табличному вигляді. З використанням розроблених математичних моделей опрацьовано принципово нові безрозрядні сортиментні таблиці для зазначених деревних порід, які виросли за умов забудованої частини міста. Установлено, що наявні нормативи, які використовуються у виробничій діяльності лісогосподарських підприємств, значно завищують відсоток ділової деревини для дерев об'єкта досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П36(4УКР-2К) +
Шифр НБУВ: РА351222

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Татьянчикова І.В. 
Особливості формування життєвих орієнтацій в учнів допоміжної школи: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.03 / І.В. Татьянчикова ; Ін-т дефектології АПН України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемі формування у розумово відсталих учнів життєвих орієнтацій. З'ясовано психологічний зміст життєвих орієнтацій, визначено їх види, складові і механізми становлення, показники сформованості; виявлено особливості життєвих орієнтацій у розумово відсталих школярів стосовно професійної діяльності, матеріально-побутового добробуту, міжособистісних стосунків, непрофесійної сфери життєдіяльності; розроблено спеціальну систему корекційно-розвивальної роботи, спрямованої на формування вміння планувати життєві перспективи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч435.241

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
10.

Миронюк Х. В. 
Підвищення ефективності повітророзподілу взаємодією зустрічних неспіввісних струмин: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.03 / Х. В. Миронюк ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Показано, що для досягнення максимальної ефективності повітророзподілу необхідно подавати повітря струминами, що інтенсивно затухають ще до входу в робочу зону. Розроблено та досліджено конструкції повітророзподільників із взаємодією зустрічних неспіввісних круглих струмин і повітророзподільників із взаємодією зустрічних неспіввісних плоских струмин, що забезпечують інтенсивне затухання швидкості та надлишкової температури результуючого повітряного потоку. Наведено методику розрахунку систем припливної вентиляції з використанням даних повітророзподільників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н762.202.105
Шифр НБУВ: РА371959 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Миронюк В.М. 
Поетика прози Марка Черемшини: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.06 / В.М. Миронюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Проведено дослідження художньо-естетичних особливостей, образності, сюжетобудування, структури рівнів оповіді, жанрової природи, стильової своєрідності прози Марка Черемшини на рівні історичної та теоретичної поетики. Висвітлено творчу еволюцію письменника, визначено його місце у літературному процесі кінця XIX - початку XX ст. Акцентовано увагу на таких нових аспектах поетики малої прози Марка Черемшини, як: позиція автора й героя та засоби її вираження, художній хронотоп, ритмічна організація розповіді. Визначено світоглядну домінанту новеліста, розглянуто його концепцію людини й світу. Зроблено висновок, що фольклорне начало у творчості Марка Черемшини найбільш виразно виявляє себе в обраних письменником мотивах. Значну увагу приділено осмисленню художньої своєрідності творчого доробку автора, розкрито його внесок у розвиток новелістики та ліропсихологізму в українській літературі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)5-4 Чепемшина,М.534 +
Шифр НБУВ: РА358696

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Миронюк Н.І. 
Проблема йодного дефіциту та його подолання у населення Західного регіону України: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.14 / Н.І. Миронюк ; Держ. установа "Ін-т ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка АМН України". — К., 2008. — 24 с. — укp.

Проведено рандомізоване, кластерне дослідження йодного забезпеченя дітей і жінок репродуктивного віку в Західному регіоні України та визначено наявність легкого та помірного ступеня йодного дефіциту у цьому регіоні. За результатами йодурії встановлено, що 47,2 % обстежених жінок і 32,5 % дітей відчували йодний дефіцит. Споживання йодованої солі населенням становило 55,0 - 65,0 %, причому тільки 27 % проб солі відповідали ДОСТу. Групова й індивідуальна практика мала низький рівень. На підставі даних ультразвукового дослідження виявлено тривалу ретроспективну тяжку нестачу йоду на території Львівщини, що призвело до розвитку зоба у 40,8 % обстежених. Найбільшу частоту випадків зоба спостережено у дітей з гірської місцевості - 66,1 % і дітей, які мешали на селі - 55,4 %. Транзисторна гіпертиреотропонемія внаслідок йодної недостатності призвела до порушень у фізичному розвитку 16,8 % немовлят. Кількість дітей з дисгаромнійним фізичним розвитком вірогідно більша у кластерах з недостатнім йодним забезпеченням. Збільшення об'єму щитовидної залози більше, ніж на 50 % від норми, зумовлює збільшення кількості дітей з крайніми формами різко дисгармонійного розвитку. За умов йодного дефіциту без проведення йодної профілактики універсальний показник коефіцієнт інтелекту в дітей становив 91,4 - 97,0 балів, за цього у дітей, які мешкають у місті, він вищий. За результатами порівняння рівнів йодування солі та значень йодурії в жінок Західного регїону України доведено, що рівень йодування харчової солі від 15 до 30 чнм є найоптимальнішим, який забезпечує запобігання ризику екстремальних значен йодурії у населення та цілком забезпечує потреби організму в йоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р120.121.2 + Р11(4УКР)026.241.5 + Р11(4УКР)284.1 +
Шифр НБУВ: РА361933

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Миронюк 
Реабілітаційно-відновлювальна терапія хворих на псоріаз з урахуванням співвідношення показників якості життя пацієнтів: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / Іван Святославович Миронюк ; Національний медичний ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2007. — 24 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.74-5
Шифр НБУВ: РА359417

Рубрики:

      
14.

Миронюк Ю.М. 
Репродуктивне здоров'я жінок при тривалій внутрішньоматковій контрацепції: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Ю.М. Миронюк ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Досліджено проблему зниження частоти порушень репродуктивного здоров'я жінок у разі тривалого використання внутрішньоматкової контрацепції. Вивчено клініко-морфологічні, мікробіологічні й імунологічні особливості. Розроблено та впроваджено комплекс лікувально-діагностичних заходів. У порівняльному аспекті вивчено вплив різних термінів тривалості та конкурентного варіанта внутрішньоматкового контрацептива на стан репродуктивного здоров'я жінок. Установлено морфологічні особливості ендометрія, а також клінічні особливості: структуру, симптоматику та методи лікування запальних процесів геніталій у пацієнток без і на фоні внутрішньоматкової контрацепції. На підставі одержаних даних обгрунтовано зміст цілеспрямованої профілактики порушень імунорезистентності та мікробіоценозу генітального тракту за тривалого використання внутрішньоматкової контрацепції. З урахуванням результатів проведених досліджень розроблено алгоритм дій практичного лікаря за зазначених умов, а також у разі розвитку у пацієнток запальних захворювань репродуктивної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р714.61 +
Шифр НБУВ: РА358182

Рубрики:

      
15.

Миронюк Л. П. 
Симетрії Лі та точні розв'язки деяких нелінійних еволюційних систем рівнянь з поперечною дифузією: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.01.03 / Л. П. Миронюк ; НАН України, Ін-т математики. — К., 2011. — 17 с.: табл. — укp.

Зроблено вичерпний опис симетрій Лі системи Шігесади - Кавасакі - Терамото (ШКТ). Знайдено нові неліївські редукції системи ШКТ до систем звичайних диференціальних рівнянь та побудовано широкі класи точних розв'язків системи ШКТ. Знайдено точні розв'язки системи Лотки - Вольтера (ЛВ) з пористою дифузією, систем типу ЛВ зі степеневими коефіцієнтами дифузії. Виконано групову класифікацію узагальненої системи рівнянь тонких плівок (РТП). Результати класифікації застосовано для побудови інваріантних розв'язків. Побудовано багатопараметричні сім'ї неліївських розв'язків РТП з квадратичними нелінійностями. Наведено фізичну та біологічну інтерпретацію деяких зі знайдених розв'язків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.627,0
Шифр НБУВ: РА381784 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Миронюк Т.В. 
Синтез і дослідження складних оксидних систем на основі діоксиду цирконію та цеолітів як каталізаторів СКВ-процесу: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.15 / Т.В. Миронюк ; НАН України. Ін-т фіз. хімії ім. Л.В.Писаржевського. — К., 2002. — 18 с. — укp.

За результатами систематичних досліджень каталітичних і кислотних властивостей каталізаторів методами термопрограмованої десорбції аміаку (ТПДА) та інфрачервоної (ІЧ) спектроскопії встановлено визначальну роль їх біфункціональності в досліджуваному процесі. Виявлено умови хімічного модифікування природних морденітів. Визначено, що допування H-форм цеолітів (пентасилів і морденітів) катіонами лужно-земельних металів і магнію значно підвищує їх активність і стійкість до дії діоксиду сірки. Виявлено кореляцію кислотних властивостей поверхні (сила і тип кислотних центрів), промотованих родієм цирконій оксидних каталізаторів з їх активністю в СКВ-процесі. Встановлено, що активний каталізатор є біфункціональним і має сильні кислотні центри Бренстеда.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г544.322 +
Шифр НБУВ: РА321200

Рубрики:

      
17.

Миронюк В.В. 
Стратегія транснаціональних корпорацій в умовах глобалізації світової економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / В.В. Миронюк ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2004. — 17 с. — укp.

Висвітлено проблеми стратегії транснаціональних корпорацій за умов глобалізації світової економіки. З використанням еволюційних теорій і моделей транснаціональних корпорацій встановлено їх вплив на сучасний світовий розвиток, проаналізовано тенденції та протиріччя глобалізаційних процесів. Запропоновано комплекс заходів щодо оптимізації діяльності транснаціональних корпорацій в Україні з урахуванням сучасного стану та пріоритетів розвитку національної економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.916 + У9(4УКР)829.16 +
Шифр НБУВ: РА332789

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Татьянченко О.Г. 
Теоретичні основи прогнозування термопружних деформацій осьового інструменту і деталі і їх вплив на точність обробки отворів: Автореф. дис... канд. д-ра техн. наук: 05.03.01 / О.Г. Татьянченко ; Держ. вищ. навч. закл. "Донец. нац. техн. ун-т". — Донецьк, 2006. — 35 с. — укp.

Показано можливість підвищення точності обробки отворів осьовим лезовим інструментом за рахунок усунення похибок поздовжнього профілю отворів на підставі нових методів обробки з урахуванням особливостей контактних і термопружних процесів у зоні контакту інструмента та деталі. Розроблено комплексну математичну модель утворення похибки поздовжнього перетину отвору, що вперше враховує нелінійність термопружних деформацій деталі по глибині отвору, а також її пружно-пластичні деформації. За допомогою даної моделі встановлено, що основною причиною виникнення бочкоподібної форми на початку отвору є температурні деформації інструмента, а в середині та кінці отвору - температурні деформації деталі в зоні різання. Вперше запропоновано способи прогнозування форми та розмірів поздовжнього профілю отворів та ефективні методи усунення похибки поздовжнього перетину отворів у разі часткової обробки осьовим лезовим інструментом за рахунок використання прогресивних конструкцій інструмента та керування робочими процесами у зоні різання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.013.4-1 +
Шифр НБУВ: РА348016

Рубрики:

      
19.

Миронюк О.С. 
Удосконалення плодознімального засобу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / О.С. Миронюк ; Луц. держ. техн. ун-т. — Луцьк, 2001. — 20 с. — укp.

Вивчено питання підвищення ефективності механізованого знімання яблук за допомогою адаптивного регулювання швидкісного режиму штамбового струшувача плодознімального засобу, обгрунтовано його параметри. Досліджено розмірно-масові та фізико-механічні властивості дерев і плодів. Проведено стендові випробування двигуна Д-21А приводу штамбового струшувача. Складено дискретно-континуальну модель дерева на базі схеми балки Тимошенка. Запропоновано динамічну модель системи "двигун - струшувач - плід" та методи її аналізу. Обгрунтовано теоретично та підтверджено експериментально параметри вказаної системи. Розроблено методику експериментальної оцінки якості зібраного врожаю за умов типового та рівномірного способів знімання, а також методику економічної оцінки рівномірного знімання плодів струшуванням з врахуванням зміни якості отриманої продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.255-12
Шифр НБУВ: РА316320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
20.

Миронюк Т. І. 
Управління ефективністю інвестування молокопереробних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Т. І. Миронюк ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України, півден. філ., Крим. агротехнол. ун-т. — Сімф., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено економічні умови діяльності, здійснення інвестиційного процесу та тенденції розвитку молокопереробних підприємств Одещини. Проведено оцінювання ефективності інвестування. Розкрито концептуальні засади системи управління інвестиційною діяльністю молокопереробних підприємств та її складові. Запропоновано введення центрів інвестиційної відповідальності, які координують інвестиційний процес досліджуваних підприємств. Проведено формування ефективних шляхів залучення інвестиційних ресурсів, головним чином - впровадження фінансового лізингу; висвітлено пріоритетні напрями інвестування підприємств з переробки молока. Визначено проблеми визначення та підвищення інвестиційної привабливості підприємств молочної галузі. Встановлено, що основними напрямами розв'язання даної проблеми для молокопереробних підприємств є: активізація державної підтримки, збалансування закупівельних цін на молоко та впровадження кластерної форми організації виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ОДЕ)306.751.353.1-56-21
Шифр НБУВ: РА369733 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського