Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (371)Книжкові видання та компакт-диски (427)Журнали та продовжувані видання (24)
Пошуковий запит: (<.>A=МИКИТЮК$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДР$<.>+<.>A=МИКОЛАЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 24
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Микитюк П. П. 
Аналіз ефективності інвестиційно-інноваційної діяльності підприємств: теорія і практика: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.09 / П. П. Микитюк ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2011. — 36 с.: рис., табл. — укp.

Обгрунтовано доцільність практичного застосування запропонованих методичних підходів до оцінювання й аналізу ефективності інвестиційно-інноваційної діяльності підприємств будівельної галузі на основі сформованої методології аналізу інвестиційно-інноваційних проектів. Розроблено послідовність розрахунків порівняльно-аналітичних показників ефективності інвестиційно-інноваційних проектів, яка дозволяє одержати достовірну оцінку їх ефективності. Удосконалено методологію оцінювання й аналізу ефективності інвестиційно-інноваційної діяльності з застосуванням методів імітаційного моделювання за умов інфляції та ризику; механізм оцінювання й аналізу ефективності інвестиційно-інноваційних проектів залежно від виду інновацій, що дозволить встановити їх мультиплікативний вплив на ефективність інвестиційно-інноваційної діяльності підприємств з будівництва об'єктів і впровадження нових технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У053.9(4УКР)311-55 + У053.9(4УКР)311-56
Шифр НБУВ: РА383014 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Микитюк Л.Я. 
Апроксимація рядів Діріхле експоненціальними многочленами: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.01 / Л.Я. Микитюк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2006. — 18 с. — укp.

Вивчено апроксимацію на вертикальних прямих ряду Діріхле з нульовою абсцисою абсолютної збіжності та зростаючими до <$E+ inf> показниками експоненціальними багаточленами. Узагальнено стосовно довільної шкали зростання теореми А.Натяля та Д.Шукли про зв'язок між зростанням суми ряду Діріхле з нульовою абсцисою абсолютної збіжності й апроксимацію експоненціальними багаточленами на вертикальній прямій з області абсолютної збіжності. Одержано ряд результатів критеріального характеру про поводження залишку ряду Діріхле з нульовою абсцисою абсолютної збіжності та цілого ряду Діріхле залежно від поводження його коефіцієнтів і показників. Досліджено швидкість збіжності часткових сум рядів Діріхле. З застосуванням одержаних результатів вивчено раціональну апроксимацію аналітичних функцій з невід'ємними тейлоровими коефіцієнтами. Описано швидкість прямування до границі нулів часткових сум тейлорового розвинення цілої функції у термінах узагальнених порядків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.511.1 +
Шифр НБУВ: РА345444

Рубрики:

      
3.

Микитюк М.А. 
Владні повноваження Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України: проблеми теорії та практики реалізації у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / М.А. Микитюк ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади та вітчизняний досвід реалізації владних повноважень Державтоінспекції з метою забезпечення безпеки дорожнього руху. Детально проаналізовано заходи адміністративного запобігання та припинення, а також порядок притягнення до адміністративної відповідальності осіб, винних у порушенні безпеки дорожнього руху. Розкрито сутність поняття адміністративного примусу у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Обгрунтовано положення про необхідність проведення комплексних заходів з удосконалення діяльності державних органів щодо забезпечення дорожнього руху з урахуванням соціально-економічної ситуації в Україні та досвіду країн Співдружності Незалежних Держав, зокрема, Російської Федерації. Запропоновано класифікацію адміністартивно-примусових заходів. Виділено й охарактеризовано заходи адміністративного запобігання (адміністративно-попереджальні), припинення правопорушень та адміністративні стягнення. Обгрунтовано необхідність розширення повноважень працівників Державтоінспекції щодо їх застосування у системі засобів забезпечення безпеки дорожнього руху. Запропоновано комплекс заходів адміністративного примусу. Встановлено особливості адміністративного провадження у справах про порушення правил забезпечення безпеки дорожнього руху. Наведено рекомендації щодо удосконалення законодавчого регулювання діяльності підрозділів Державтоінспекції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.1 +
Шифр НБУВ: РА357668

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Микитюк М.Р. 
Застосування локального дистанційного кріовпливу у хворих на аутоімунний тиреоїдит з післяопераційним гіпотиреозом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.14 / М.Р. Микитюк ; АМН України. Ін-т пробл. ендокрин. патології ім. В.Я.Данилевського. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему оптимізації лікування хворих на аутоімунний тиреоїдит (АІТ) з післяопераційним гіпотиреозом (ПГ) шляхом використання локального дистанційного кріовпливу (ЛДК). Установлено, застосування морфометрії біопсійного матеріалу дозволяє виявити специфічні гістометричні аспекти щодо співвідношень клітинних і тканинних компонентів щитовидної залози, що сприяє диференціюванню стадії розвитку патологічного процесу у даній залозі та виділити переважно лімфоплазмоцитарний і переважно фіброзний варіанти АІТ. Як критерії, що лімітують застосування ЛДК у хворих на АІТ з ПГ, є відносні об'єми стромально-судинного, фолікулярного й інтерфолікулярного компонентів щитовидної залози. Установлено, що лікувальний ефект ЛДК за даними клінічного, гормонального, імунологічного та ультразвукового досліджень виявляється у хворих на АІТ з ПГ у стані субкомпенсації через три місяці і зберігається до 12-ти місяців після його застосування, у хворих на АІТ з ПГ у стані декомпенсації - через шість місяців і зберігаються до 9-ти місяців, після цих строків має тенденцію до згасання, що не впливає на функціональну активність тиреоїдного залишку та клінічний стан хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.11-544 + Р415.120.23-544 +
Шифр НБУВ: РА340278

Рубрики:

      
5.

Олександренко І.В. 
Іноземний капітал в структурі джерел фінансування інвестиційних ресурсів регіону: автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.05 / І.В. Олександренко ; Луц. нац. техн. ун-т. — Луцьк, 2009. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи вирішення проблеми формування інвестиційних ресурсів регіону у процесі залучення іноземного капіталу, що дозволить забезпечити збільшення обсягів його інвестиційної діяльності за умов відсутності внутрішніх джерел її фінансування. Розкрито зміст поняття інвестиційних ресурсів регіону, удосконалено їх класифікацію, визначено джерела формування. Проаналізовано вплив іноземного капіталу на соціально-економічний розвиток регіону, в який залучено іноземні інвестиції. З використанням розробленого методичного інструментарію проаналізовано й оцінено стан забезпечення регіонів інвестиційними ресурсами, охарактеризовано джерела фінансування інвестиційного процесу у регіонах України. Сформовано підхід щодо вибору типу стратегії залучення іноземного капіталу у регіони України. Розроблено модель прогнозування та планування обсягів надходжень іноземних коштів на Волинь. Проведено комплексне моделювання впливу залучених прямих іноземних інвестицій на економічний розвиток регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ВОЛ) 60-56 + У9(4УКР-4ВОЛ)0-56 +
Шифр НБУВ: РА367225

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Микитюк О.П. 
Кооперування суб'єктів підприємництва в транзитивній економіці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.П. Микитюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та прикладні аспекти становлення та розвитку коопераційних відносин суб'єктів підприємництва. Досліджено еволюцію поглядів щодо коопераційних зв'язків і визначено історичні передумови розвитку сучасних форм коопераційних відносин суб'єктів підприємництва. Обгрунтовано теоретичні засади механізму забезпечення розвитку суб'єктів підприємництва шляхом стнановлення та розвитку коопераційних відносин господарюючих суб'єктів за умов ринкової трансформації економіки. Систематизовано сукупність коопераційних зв'язків суб'єктів підприємництва з метою розробки класифікації процесу взаємодії малих і великих підприємств, що дозволило охарактеризувати його структурні властивості. Визначено особливості таких форм кооперування суб'єктів підприємництва як субпідряд, лізинг, франчайзинг та венчур за умов транзитивної економіки. Обгрунтовано роль системи підтримки підприємницької діяльності, що включає державну допомогу та формування ринкової інфраструктури (елементом якої є бізнес-інкубатори), а також самоорганізацію малого підприємництва як форми горизонтальної інтеграції суб'єктів господарювання, що грунтується на кооперативних засадах, з метою посилення певної самостійності, саморегуляції та самоорганізації суб'єктів підприємництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131.1-432 +
Шифр НБУВ: РА342657

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Микитюк Н.О. 
Маркетинг продукції реального інвестування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Н.О. Микитюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Уточнено поняття маркетингу будівельної продукції та маркетингу об'єктів капітального будівництва з урахуванням характерних особливостей продукції будівництва та специфічних взаємовідносин між будівельними організаціями та споживачами. Адаптовано елементи комплексу маркетингу до умов будівництва. Наведено класифікацію видів маркетингових досліджень за ознаками: предмет дослідження, тривалість проведення та методи проведення. Розглянуто класифікацію методів маркетингових досліджень з точки зору системного групування класифікаційних ознак: методичних прийомів; характеру, техніки, етапів та технології проведення. Надано методичні рекомендації щодо побудови організаційних структур маркетингу різнопрофільних будівельних організацій з урахуванням специфіки їх функціонування. Обговорено структуру та процес визначення приналежності (ідентифікації) витрат на маркетингову діяльність будівельних організацій на основі проведеного групування витрат на маркетинг, що надасть можливість оптимізувати рівень поточних (постійних та змінних) витрат на маркетинг. Розроблено модель економічної оцінки ефективності маркетингових досліджень та реалізації їх результатів, яка базується на врахуванні частки прибутку, отриманого внаслідок розробки та реалізації маркетингових заходів за результатами проведення маркетингових досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)310-211.1
Шифр НБУВ: РА317831 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Олександренко В.П. 
Механохімія і реологія зносостійкості механічних трибосистем: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.02.04 / В.П. Олександренко ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2006. — 35 с. — укp.

У контексті дисипативної природи явищ, що ініціюються зовнішнім навантаженням, комплексно розглянуто механічні реакції та реологічні процеси контактної взаємодії та їх вплив на триботехнічні характеристики сполучених поверхонь. Установлено взаємозв'язок між проявом механічних і фізико-хімічних релаксаційних процесів і швидкісно-навантажувальними та температурними умовами динамічного контактування за однонаправленого та реверсивного (фреттинзі) тертя. Наведено механіко-хімічну модель процесу тертя та зношування. Вивчено вплив фреттинг-корозії на чутливість сталі та корозійного розтріскування. Досліджено ефективність існуючих та запропоновано нові методи обробки поверхонь тертя та регулювання газовмісту рідинного середовища з метою підвищення зносостійкості та тривалості міцності металів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К413.1 +
Шифр НБУВ: РА345980

Рубрики:

      
9.

Микитюк В.В. 
Науково-практичне обгрунтування акліматизації овець породи новозеландський корідель у степовій зоні України: автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.02.01 / В.В. Микитюк ; Ін-т розведення і генетики тварин УААН. — Чубинське, 2009. — 36 с. — укp.

На підставі результатів комплексних генетико-популяційних і морфо-фізіологічних досліджень науково обгрунтовано та доведено можливість акліматизації та успішного розведення за умов степової зони овець породи новозеландський корідель. Удосконалено моделі визначення пристосувальних механізмів їх організму у разі взаємодії факторів генотип-середовище. Встановлено закономірності динаміки генетичної структури популяції у разі зміни поколінь на підставі показників розвитку основних екогенетичних ознак продуктивності овець, їх вікової мінливості, повторюваності, успадковуваності та характеру кореляційних зв'язків. Визначено вплив пластичності та стабільності ознак на рівень продуктивності овець у процесі зміни поколінь. Розвинуто теоретичні аспекти щодо пристосування овець до змінних умов середовища. Розроблено методи інтродукції та селекції чистопородних овець породи новозеландський корідель шляхом застосування стабілізувального добору. Теоретично обгрунтовано й експериментально доведено ефективність використання овець даної породи у системі породоутворення та покращання тонкорунних і напівтонкорунних овець, що забезпечило створення дніпропетровського типу асканійської та м'ясо-вовнової породи овець з кросбредною вовною.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661.39 новозеландський корідель + П661-39 +
Шифр НБУВ: РА363667

Рубрики:

      
10.

Микитюк З.В. 
Національні інноваційні системи як механізм підвищення конкурентоспроможності в перехідних економіках країн Центральної Європи: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / З.В. Микитюк ; НАН України, Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні передумови становлення інноваційних систем (ІС) в Україні та країнах Центральної Європи (ЦЄ) з трансформаційною економікою. Розкрито закономірності розвитку інноваційних процесів (ІП) за умов прискореної інтеграції даних держав до Європейського Союзу. Проаналізовано сучасний стан і перспективи розвитку національних інноваційних систем (НІС) держав з трансформаційною економікою, охарактеризовано наукову, виробничу й інфраструктурну складові НІС, визначено перспективні учасники НІС у країнах ЦЄ й Україні. Розкрито місце та роль держави у формуванні ІС, оцінено ефективність політики державних органів щодо їх розвитку. Проаналізовано актуальні проблеми становлення НІС у державах ЦЄ й Україні. Розроблено рекомендації щодо удосконалення системи державного регулювання розвитку інноваційної діяльності на системній основі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(44)0-55 + У9(4УКР)0-55 +
Шифр НБУВ: РА362051

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Микитюк І.О. 
Нетрадиційні системи числення і фрактали, з ними пов'язані: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.01.06 / І.О. Микитюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В140,0 + В165,0
Шифр НБУВ: РА371595 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Микитюк С.О. 
Організаційно-педагогічні умови викладання правових дисциплін у вищих навчальних закладах України (друга половина XIX - початок ХХ ст.): Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / С.О. Микитюк ; Харк. нац. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2007. — 22 с. — укp.

Досліджено історико-педагогічний аспект викладання правових дисциплін у вищих навчальних закладах України другої половини XIX - початку XX ст. На підставі аналізу історико-педагогічної літератури, архівних матеріалів, офіційно-правових документів визначено й охарактеризовано основні етапи розвитку вищої юридичної освіти в Україні у досліджуваний період. Висвітлено внесок вітчизняних педагогів, громадських діячів і викладачів університетів у розробку теоретичних засад викладання правових дисциплін. Вперше визначено організаційно-педагогічні умови викладання правових дисциплін у вищих навчальних закладах України досліджуваного періоду, якими є: високий рівень професійно-педагогічної компетентності професорсько-викладацького складу, використання різноманітних форм і методів викладання правових дисциплін і його науково-методичне забезпечення, здійснення контролю навчально-пізнавальної діяльності студентів. Показано специфіку та тенденції розвитку методики викладання правових дисциплін у досліджуваний період. Визначено перспективи впровадження прогресивних ідей вітчизняних педагогів другої половини XIX - початку XX ст. щодо викладання правових дисциплін у практику діяльності сучасних вищих навчальних закладів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч483(4УКР)5 + Х.р(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА351051

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Микитюк А.А. 
Правові та організаційні засади здійснення податкового аудиту державною податковою службою України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А.А. Микитюк ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2010. — 21 с. — укp.

Визначено предмет, об'єкт податкового аудиту, що здійснюється органами ДПС України. Розкрито поняття та принципи податкового аудиту, обгрунтовано його головну мету - виявлення та руйнування схем ухилення від сплати податків, розширення бази оподаткування за рахунок тіньової економіки. Висвітлено організаційно-правові засади проведення перевірок у сфері оподаткування. Досліджено сутність, призначення та організаційні форми взаємодії під час проведення податкового аудиту органами ДПС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)201
Шифр НБУВ: РА372117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Олександров Ю.М. 
Саморегуляція як чинник психологічного благополуччя студентської молоді: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.01 / Ю.М. Олександров ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Уперше запропоновано інтегративно-особистісну модель саморегуляції, характерною ознакою якої є введення блоку інтеграції та прийняття рішення. Уточнено наукові уявлення щодо змісту поняття, структури та механізму психологічного благополуччя, розглянуто його основні аспекти (ресурсний, процесуальний, результативний, структурний, оціночний). Розкрито сутність поняття та структуру особистісного потенціалу, визначено роль розуміння у блоці самовизначення. Проаналізовано взаємозв'язки системи саморегуляції та психологічного благополуччя. Виявлено, що система саморегуляції найбільше взаємопов'язана з ресурсним і результативним аспектами психологічного благополуччя. Розглянуто чинники та вияви різних рівнів основних складових психологічного благополуччя. Виділено характеристики, що відрізняють суб'єктів з високим, середнім і низьким рівнем задоволеності життям, а також показники психологічного благополуччя особистості й особистісного потенціалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.2 + Ю935.22-39
Шифр НБУВ: РА372467 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Микитюк І.С. 
Система державного фінансового контролю в Україні: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / І.С. Микитюк ; Акад. фінанс. упр., Н.-д. фінанс. ін-т. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади побудови єдиної системи державного фінансового контролю. Визначено роль і місце даного контролю в системі управління фінансовою діяльністю держави. Уточнено принципи й основні вимоги до формування єдиної системи. Здійснено комплексний аналіз сучасного стану державного фінансового контролю в Україні та виявлено проблеми, що існують у цій сфері. Досліджено інституціональні засади даного контролю. Оцінено його ефективність та запропоновано систему показників ефективності контролю. Обгрунтовано концептуальні засади формування єдиної системи державного фінансового контролю. Розроблено пропозиції щодо формування механізму побудови єдиної системи, її організаційної структури та координації діяльності контролюючих органів в єдиній системі. Запропоновано систему управління якістю державного фінансового контролю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.8 +
Шифр НБУВ: РА363241

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Микитюк З.М. 
Структура та електрооптичні властивості індукованих холестеричних рідких кристалів: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.15 / З.М. Микитюк ; НАН України. Наук.-технол. концерн "Ін-т монокристалів". Ін-т монокристалів. — Х., 2002. — 35 с. — укp.

Встановлено характер структурної організації мезогенних молекул в індукованих холестеричних рідких кристалах на основі нематичних матриць з прямою та скошеною сиботактичними структурами та показано залежність сформованої структури від роду домішки, а саме, ступеня розвитку флуктуацій зразку індукованого холестерика під дією електричного поля на конфокальних доменах і дифракційних решітках фазового типу. Визначено структуру конфокальних доменів, їх розміри та трансформацію під дією елекричного поля. Вперше встановлено відмінність характеру міжмолекулярної взаємодії в системі нематичної матриці - домішок ефірів холестерину, показано, що холестирині речовини з великою спіралізуючою здатністю деспіралізуються в нематичній матриці незалежно від її структури. Збільшення трансляційної впорядкованості матриці призводить до зменшення закручувальної здатності холестеричних молекул. Показано, що з ростом структурної впорядкованості індукованого холестерика зменшуються величини порогових полів прямого та зворотного холестерико-нематичного переходів, в основному за рахунок збільшення величини кроку індукованої спіралі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.35,022 + В377.14,022
Шифр НБУВ: РА318168 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Микитюк О.М. 
Теорія і практика організації науково-дослідної роботи у вищих закладах освіти України в XIX ст.: Автореф. дис... д-ра пед. наук: 13.00.01 / О.М. Микитюк ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 2004. — 42 с. — укp.

Здійснено системний аналіз теорії та практики організації науково-дослідної роботи у вищих закладах освіти України, відтворено її генезу в XIX ст.: визначено та науково обгрунтовано етапи і тенденції її розвитку на основі детермінованого аналізу конкретно-історичних умов, охарактеризовано особливості організації науково-дослідної роботи у XV - XVIII ст., розкрито діяльність університетів як центрів науково-дослідної роботи в XIX ст. та їх функції. Визначено та розкрито зміст і напрями здійснення науково-дослідної роботи викладачів і студентів у вищих закладах освіти України в досліджуваний період, їх особливості. Поглиблено положення про сутність різних освітніх реформ та їх взаємозв'язок зі змістом науково-дослідної роботи викладачів. Узагальнено та охарактеризовано умови успішної організації науково-дослідної роботи у вищих навчальних закладах України в XIX ст. (організацію науково-дослідної роботи на засадах самоуправління та автономії навчальних закладів, створення умов для творчої діяльності вчених, атмосферу загального співробітництва між вченими, викладачами і студентами; моральне та матеріальне стимулювання праці вченого).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.268 + Ч481.268 + Ч481.268
Шифр НБУВ: РА328844

Рубрики:

      
18.

Микитюк 
Формування професійно-педагогічної майстерності викладачів вищих освітніх закладів Слобожанщини другої половини XIX - початку XX століття: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / Василь Олександрович Микитюк ; Харківський національний педагогічний ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2004. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.513(4УКР) + Ч489.511.203
Шифр НБУВ: РА332568

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Микитюк І.М. 
Функціонування вторинної композиційно зумовленої номінації у художньому тексті (на матеріалі короткого англомовного оповідання): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / І.М. Микитюк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено семантичні, прагматичні та лінгвостилістичні особливості засобів вторинної номінації персонажів у художньому тексті. Розглянуто комунікативні та прагматичні потенції одиниць вторинної номінації головних персонажів на різних ланках композиційної структури тексту, на локальному та глобальному дискурсних рівнях, у кількісному аспекті. Визначено та описано специфіку номінаційного ланцюжка як одного з засобів зв'язності тексту. Досліджено морфологічні та структурні характеристики вторинного найменування персонажа як обов'язкового та істотного компонента цілого тексту. Встановлено обернений зв'язок між кількістю лексем, що вживаються для номінації персонажів коротких оповідань, та емоційним напруженням елементів композиції - зі збільшенням кількості найменувань зменшується емоційна насиченість композиційного елемента.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-31 + Ш5(0)943.21-357 +
Шифр НБУВ: РА323475

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Микитюк Ю. І. 
Розвиток системи управління інноваційно–інвестиційними проектами в житловому будівництві / Ю. І. Микитюк. — Б.м., 2020 — укp.

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії економічних наук за спеціальністю 073 – менеджмент. – Західноукраїнський національний університет Міністерства освіти і науки України, Тернопіль, 2020.У дисертаційній роботі окреслено основні поняття і економічні категорії: «інноваційна діяльність», «інновації», «суб'єкти інноваційної діяльності», «інвестиції», «інвестиційна діяльність», «інноваційно-інвестиційний проєкт» як комплексні поняття, сутність яких можна пояснити з позицій теорії інновацій, інвестицій та проєктного менеджменту. На нашу думку, інноваційно-інвестиційний проєкт – це комплекс робіт, взаємопов'язаних за ресурсами, виконавцями та термінами здійснення, здатний забезпечити економічну ефективність і високу прибутковість за рахунок впровадження в операційну діяльність будівельної організації продуктової, технологічної та організаційної інновацій.^UThe dissertation for gaining the scientific degree of the doctor of philosophy of economic sciences on the specialty 073 – management. – Western Ukrainian National University of the Ministry of Education and Science of Ukraine, Ternopil, 2020.The dissertation outlines the basic concepts and economic categories: "innovation activity", "innovation", "subjects of innovation activity", "investment", "investment activity", "innovation-investment project" as complex concepts, the essence of which can be explained from the standpoint of the theory of innovation, investment and project management. In our opinion, an innovation and investment project is a set of works interrelated in terms of resources, contractors and deadlines, able to ensure economic efficiency and high profitability through the introduction of operational activities of the construction organization of product, technological and organizational innovations.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського