Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (208)Книжкові видання та компакт-диски (118)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>A=ЛУЦК$<.>+<.>A=ТАТЬЯН$<.>+<.>A=ВАСИЛЬЕВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Луцкін Є.С. 
Вплив модифікації структури на теплофізичні властивості силікатних матеріалів неавтоклавного твердіння: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Є.С. Луцкін ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л411-1 +
Шифр НБУВ: РА344662

Рубрики:

      
2.

Луцків 
Інноваційний розвиток виробничого потенціалу регіону: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / Олена Миколаївна Луцків ; НАН України; Інститут регіональних досліджень. — Л., 2007. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)60-55
Шифр НБУВ: РА351733

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Татьяненко О.В. 
Клініко-функціональні критерії обмежень життєдіяльності при гіпертонічній хворобі II стадії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / О.В. Татьяненко ; Дніпропетр. держ. мед. акад., АМН України. Ін-т гастроентерології. — Д., 2005. — 23 с. — укp.

Проведено досліження обмежень життєдіяльності в аспекті вивчення проблеми удосконалення медико-соціальної експертизи за гіпертонічної хвороби (ГХ) II стадії. В результаті комплексного обстеження встановлено, що ГХ II стадії характеризується різноманітністю структурно-функціональних змін серцево-судинної системи, що свідчить про клінічну та патогенетичну гетерогенність проявів даної стадії захворювання й обумовлює диференційовані підходи щодо оцінки обмежень життєдіяльності. Уточнено патогенетичні взаємозв'язки, які відображають негативний вплив гіпертрофії лівого шлуночка (ГЛШ) на функціонування системи кровообігу у хворих на ГХ. Встановлено, що прогресування ГЛШ супроводжується розвитком автономної дисфункції серця, а у випадку формування даної патології за концентричним типом, у порівнянні з ексцентричним, відзначено вищі рівні артеріального тиску (АТ) за даними добового моніторування та вірогідне зниження часових показників варіабельності серцевого ритму (ВСР). Встановлено, що рівень реакції систолічного АТ на фізичне навантаження у хворих на ГХ поєднаний з рівнем систолічного АТ за даними добового моніторування АТ та зворотно пов'язаний зі статистичними та спектральними параметрами добової ВСР. Виявлено, що на формування обмежень життєдіяльності за ГХ II стадії впливають тривалість захворювання, ступінь і характер артеріальної гіпертензії, ступінь і геометричний тип ГЛШ, а також тип гемодинамічної реакції на фізичне навантаження. Розроблено диференційовані критерії функціонального стану серцевої діяльності, які рекомендовано використовувати під час проведення медико-соціальної експертизи для встановлення оцінки обмежень життєдіяльності хворих на ГХ II стадії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-3 +
Шифр НБУВ: РА336310

Рубрики:

      
4.

Луцків А.М. 
Математичне моделювання і обробка динамічно введеного підпису для задачі аутентифікації особи у інформаційних системах: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / А.М. Луцків ; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Т., 2008. — 20 с. — укp.

З урахуванням випадкового нестаціонарного характеру динамічно введеного підпису побудовано математичну модель, яка враховує інформативну складову динамічного підпису - нормований підпис, у вигляді вектора двох нормально розподілених випадкових процесів. Запропоновано модель, що враховує сегментну структуру динамічного підпису. Розроблено методи попередньої та статистичної обробки динамічних підписів. Запропоновано підходи до сегментації динамічного підпису, що уможливлює використання математичної моделі, яка враховує сегментну структуру. Це підвищило ступінь однорідності усереднюваних фрагментів реалізації динамічного підпису й усуває небажаний ефект розмивання статистичних оцінок, який зумовлює спотворення діагностично значимої інформації внаслідок усереднення відліків реалізації, які належать її різним сегментам. Запропоновано нові класи аутентифікаційних ознак у вигляді математичного сподівання та кореляційної функції нормованого підпису. Обгрунтовано використання математичного сподівання нормованого підпису як еталону, що репрезентує особу в інформаційній системі. Показано, що дисперсія нормованого підпису визначає величину "коридору" допуску особи в систему. З використанням розробленої математичної моделі у вигляді вектора випадкових процесів і теорії лінійних випадкових процесів створено новий метод імітації на ЕОМ динамічних підписів для оцінювання загальних показників точності систем аутентифікації на базі динамічного підпису.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40-016 +
Шифр НБУВ: РА358058

Рубрики:

      
5.

Луцкова Л. П. 
Моделювання видів діяльності аграрних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / Л. П. Луцкова ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2010. — 21 с. — укp.

Запропоновано комплекс економіко-математичних моделей вибору виду діяльності аграрного підприємства, який включає моделі обмеження стосовно балансу сільськогосподарської продукції, застосування побічної продукції галузей, балансу добрив, формування грошового потоку оренди та собівартості, забезпечення продукції грошовими коштами, використання земельних ділянок, машинно-тракторного парку, виконання контрактів, формування трудових ресурсів, раціонів кормів, виплати відсотків за кредит і залишку кредиту після повернення. Удосконалено метод управління ефективністю аграрного виробництва шляхом комбінування ресурсів, що приводить до виникнення синергічного ефекту та максимізації прибутку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321 в611
Шифр НБУВ: РА375565 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Татьянчикова І.В. 
Особливості формування життєвих орієнтацій в учнів допоміжної школи: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.03 / І.В. Татьянчикова ; Ін-т дефектології АПН України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемі формування у розумово відсталих учнів життєвих орієнтацій. З'ясовано психологічний зміст життєвих орієнтацій, визначено їх види, складові і механізми становлення, показники сформованості; виявлено особливості життєвих орієнтацій у розумово відсталих школярів стосовно професійної діяльності, матеріально-побутового добробуту, міжособистісних стосунків, непрофесійної сфери життєдіяльності; розроблено спеціальну систему корекційно-розвивальної роботи, спрямованої на формування вміння планувати життєві перспективи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч435.241

Рубрики:

      
7.

Татьянченко О.Г. 
Теоретичні основи прогнозування термопружних деформацій осьового інструменту і деталі і їх вплив на точність обробки отворів: Автореф. дис... канд. д-ра техн. наук: 05.03.01 / О.Г. Татьянченко ; Держ. вищ. навч. закл. "Донец. нац. техн. ун-т". — Донецьк, 2006. — 35 с. — укp.

Показано можливість підвищення точності обробки отворів осьовим лезовим інструментом за рахунок усунення похибок поздовжнього профілю отворів на підставі нових методів обробки з урахуванням особливостей контактних і термопружних процесів у зоні контакту інструмента та деталі. Розроблено комплексну математичну модель утворення похибки поздовжнього перетину отвору, що вперше враховує нелінійність термопружних деформацій деталі по глибині отвору, а також її пружно-пластичні деформації. За допомогою даної моделі встановлено, що основною причиною виникнення бочкоподібної форми на початку отвору є температурні деформації інструмента, а в середині та кінці отвору - температурні деформації деталі в зоні різання. Вперше запропоновано способи прогнозування форми та розмірів поздовжнього профілю отворів та ефективні методи усунення похибки поздовжнього перетину отворів у разі часткової обробки осьовим лезовим інструментом за рахунок використання прогресивних конструкцій інструмента та керування робочими процесами у зоні різання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.013.4-1 +
Шифр НБУВ: РА348016

Рубрики:

      
8.

Гунько Д. Т. 
Розроблення нормованого растрового перетворення / Д. Т. Гунько. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертаційна робота присвячена вирішенню актуального науково-прикладного завдання розроблення коригування і компенсації різних технологічних впливів на процес растрування на основі моделі нормованого растрового перетворення, що підвищить його ефективність і якість відбитків. Для узагальнення аналізу і синтезу растрового перетворення розроблено модель нормованого растрового перетворення у вигляді двомісної функції з областю визначення – одиничним растровим квадратом і множиною значень відносних площ – замкнутим одиничним інтервалом що підвищує ефективність аналізу і синтезу тонопередачі. Розроблені функції нормованого растрового перетворення для елементів квадратної, круглої і ромбічної форми, побудовані структурні схеми моделей в пакеті Matlab: Simulink, які є засобами моделювання, розрахунку і візуалізації для різних технологічних збурень і впливів. Аналогічно до попереднього розроблено симулятор для розрахунку і побудови сімейства денормованих характеристик для растрових елементів ромбічної форми різної лініатури. Подані результати характеристик денормованого растрування для ромбічних елементів різної лініатури, які є симетричними S-подібними кривими. Також математично обгрунтовано нелінійне коригування нормованого растрового перетворення за допомогою степеневої функції, здійснено коригування для елементів різної форми і визначено параметри коригувальних ланок, здійснено компенсацію розтискування за допомогою компенсуючої ланки для різної амплітуди розтиску. Розглянуто задачу аналітичного коригування нормованого растрового перетворення з наперед заданою (бажаною) градаційною характеристикою і визначення параметрів коригувальної ланки у загальному плані.Ключові слова: нормоване растрування, моделі, аналіз, синтез, коригування, розтиск, компенсація, симулятори, тонопередача, якість.^UThe dissertation work is devoted to the decision of an actual scientific and applied problem of development of adjustment and compensation of various technological influences on process of development on the basis of model of the normalized raster transformation that will increase its efficiency and quality of prints.for general analysis and synthesis of raster transformation, a model of normalized raster transformation in the form of a two-function function from the domain - a single raster square and a set of values of relative areas - a closed unit interval, which ensures the efficiency of analysis and synthesis of tone. Normalized raster transformation functions for elements of square, round and rhombic shapes have been developed, created by structural diagrams of models in the Matlab: Simulink package, which are means of modeling, calculation and visualization for various technological perturbations and influences. Similar to the previous one, a simulator was developed to calculate and construct a family of denormed characteristics for raster elements of rhombic shape of different lines. The results of the characteristic of denormed rasterization for rhombic elements of different lineage, which are symmetrical S-shaped curves, are presented. Also mathematically substantiated nonlinear adjustment of the normalized raster transformation by means of a power function, realizing adjustments for elements of different shape and defined parameters of correcting links, applying compensatory decompression by means of compensating links for different amplitude of expansion. The problem of analytical adjustment of the normalized raster transformation with the previously set (desired) gradation characteristic and determination of the parameters of the correction link in the general plan is considered.Keywords: raster rationing, models, analysis, synthesis, adjustment, expansion, compensation, simulators, tone transmission, quality.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського